Piąta Rocznica Shinobi War

Awatar użytkownika
Fuyue
Gracz nieobecny
Posty: 71
Rejestracja: 21 kwie 2020, o 17:11
Wiek postaci: 12
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: - czarne, średniej długości włosy
- 145 cm wzrost, wygląda na wychudzoną
- jasnobrązowe oczy z nutą czerwieni
- jasna cera
- szara koszulka na krótki rękaw; czarne, długie i luźne spodnie; czarne sandały shinobi
- bandaż wokół głowy
Widoczny ekwipunek: - torba na prawym pośladu;
- kabura na lewym udzie
GG/Discord: 70950890 | Fuyue#3535
Multikonta: -

Re: Piąta Rocznica Shinobi War

Post autor: Fuyue »

Sto lat i wszystkiego najlepszego! Pięć lat to w moich oczach naprawdę sporo jak na PBFy, a jeszcze bardziej imponujące jest to jak dużo ludzi tutaj siedzi (przynajmniej z perspektywy osób online, jeszcze nie wiem czy wszyscy są aktywni :3). Jak ktoś przeszedłby się po aktualnych PBFach, to gdzieniegdzie ciężko o te 10 osób, nie wspominając o tych co już niestety upadły i zostały zapomniane. Tym bardziej w uniwersum Naruto. Mogę tylko zgadywać że administracja, jak i gracze którzy siedzą już tu te 5 lat, wykonali kawał naprawdę dobrej roboty w utrzymaniu forum przy życiu, w ciągłym "ewoluowaniu" go i jako nowy gracz dziękuje wam za to!

Nie wiem czy mogę brać udział w losowaniu bo dopiero co dołączyłem, ale wybieram Morskie Klify, 5, bo to dom mojej postaci :3
0 x
Awatar użytkownika
Kazetani
Gracz nieobecny
Posty: 95
Rejestracja: 18 kwie 2020, o 01:55
Wiek postaci: 21
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Wysoki, chudy blondyn, z maską na twarzy. Ubrany w luźną koszulkę, przykrytą bluzą.
Widoczny ekwipunek: Torba, Karambit

Re: Piąta Rocznica Shinobi War

Post autor: Kazetani »

Wszystkiego najlepszego panie forum, bardzo pan fajny. kappa
Wybieram numerek 5 - morskie klify, bo tam jako pierwsza fabularna rzecz śmierdziałem rybą. <feelsbadman>
0 x
Obrazek
Awatar użytkownika
Asaka
Postać porzucona
Posty: 1498
Rejestracja: 18 maja 2018, o 13:08
Wiek postaci: 27
Ranga: Sentoki
Krótki wygląd: Białowłosa, złotooka, niewysoka
Widoczny ekwipunek: Kabury na broń na udach; duża torba na pośladkach; bransoletka na prawym nadgarstku; obrączka na palcu; wielki wachlarz na plecach
Aktualna postać: Airan

Re: Piąta Rocznica Shinobi War

Post autor: Asaka »

Kurczę, aż trudno uwierzyć, że jeszcze miesiąc i miną i dwa lata na forku – bo dla mnie to druga rocznica urodzin, w jakiej biorę udział (: Zadomowiłam się tutaj, choć nie sądziłam, że tak będzie, bo jak mi mówili o forum Naruto i że chodź popisać, to sobie myślałam, że poupadali na głowę te ludzie. Hehe. No. Fabułka się kręci, raz jest lżej, raz wchodzi ciężki klimat i aż człowiek nie wie co zrobić – ale na forum zawsze się zajęcie znajdzie! Tak na fabule, jak i gdzie indziej ♥ Super też, że miałam okazję poznać tylu fajnych ludzi, z częścią spotkać się na żywo i że ten kontakt ciągle jest! Co prawda Kaguyów i Haretsu nie zabiłam, ale Uchiha też miło sklepać, PH leci do skarbonki, wena raz jest raz jej mniej, dużo postów weszło, jak widać po stanie licznika. No.
To Wam też życzę fajnych fabułek i dużo weny! Jak to jest, to już jest cała zabawa spełniona, bo reszta sama leci. Do zobaczenia za rok – mam nadzieję, że w tak samo fajnym, jeśli nie lepszym (bo ciągle przychodzą przecież nowi) gronie. Buzi! *:

Wybieram nr 9, czyli Kami no Hikage. Jak dołączyłam do forum, to akurat trwał tam event i się wszystko pomieszało na tym świecie naszym. Czuję, że dla fabuły forum to był taki przełomowy moment - i dla wielu postaci też.
0 x
· ·

Obrazek
· · ·
seasons don't fear the reaper
nor do the wind, the sun or the rain
Awatar użytkownika
Ichirou
Posty: 3927
Rejestracja: 18 kwie 2015, o 18:25
Wiek postaci: 35
Ranga: Seinin
Krótki wygląd: Chodzące piękno.
Widoczny ekwipunek: Hiramekarei, gurda, fūma shuriken, torba, dwie kabury
Lokalizacja: Atsui

Re: Piąta Rocznica Shinobi War

Post autor: Ichirou »

Aż głupio, że to już trwa tyle czasu i dziwne, że jeszcze pewnie trochę potrwa. Życzę więc wszystkiego dobrego, bawcie się dobrze, miejcie luz i dystans i bądźcie dla siebie mili.
PUSTYNIA!
0 x
Obrazek
KP PH bank głos koty dziennik
Awatar użytkownika
Katetsu
Posty: 185
Rejestracja: 14 mar 2019, o 00:06
Wiek postaci: 22
Ranga: DOKO

Re: Piąta Rocznica Shinobi War

Post autor: Katetsu »

Wszystkiego najlepszego, końca wirusa i dużo zdrówka życzę :)

Wybiorę sobie patriotycznie nr 5. Morskie Klify
0 x
-Myśli-
-Słowa-
Shiseiji
Postać porzucona
Posty: 20
Rejestracja: 16 paź 2019, o 15:03
Wiek postaci: 22
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Avatar (:
Widoczny ekwipunek: Brak

Re: Piąta Rocznica Shinobi War

Post autor: Shiseiji »

PUSTYNIA, wiadomo.
Forko, wszystkiego najlepszego, rośnij duże i okrąglutkie.
0 x
Awatar użytkownika
Yasuo
Posty: 1481
Rejestracja: 20 lip 2017, o 20:57
Wiek postaci: 28
Ranga: Samuraj
Widoczny ekwipunek: ---
- Wakizashi ze Stali Kantańskiej (imię tego miecza to Nikushi ( ニキシー ) co oznacza "Rusałkę".) (znajdujące się w pochwie przy pasie po lewej stronie)
- Torba #1 (przypięta do pasa, w okolicach lewego pośladka).
- Worek Mikołaja (przewieszony przez ramię, znajdujący się na plecach).
- Zbroja (ubrana) - opis w KP. Wizualizacja Zbroi: https://i.pinimg.com/564x/5c/f8/84/5cf8 ... cb17a6.jpg
- Opaska na głowę z różkami jelonka, działa jak ochraniacz na czoło (na czole)
- Namiot (na plecach, pod Workiem Mikołaja)
- Płaszcz (ubrany)
- Rękawiczki z blaszkami (na dłoniach)
GG/Discord: .iwaru
Multikonta: Tenshi

Re: Piąta Rocznica Shinobi War

Post autor: Yasuo »

@Shikarui/Koalka:
Niesamowicie dziękuję za te słowa *.*. Nie myślałem, że komuś się ta piosenka podoba... Wiele to dla mnie znaczy.
@Keira/Reika:
Wyrazy współczucia ;(
No i cóż mogę powiedzieć... forum się kręci i mam nadzieję, że kręcić się dalej będzie przez co najmniej kolejny rok. Później odnowię te życzenia i może kolejny rok wytrzyma. Oby! Liczę na to bardzo! A Wam, drodzy użytkownicy, życzę wszystkiego najlepszego! Dużo dobrych fabuł, PH i Ryo (bo niekiedy są potrzebne...)! Żebyście się nie martwili, że Wasze ukochane postacie umarły... żebyście w trudnych chwilach pomyśleli jak dalej cieszyć się grą. No i żeby sporów było jak najmniej... a wiem po sobie, że spory bywały. Kiedyś miałem ostry zatarg z administracją i paroma innymi graczami... więc może warto przeprosić przy okazji? Tak więc, jeśli kogoś kiedykolwiek uraziłem, to przepraszam ;). Niech nasze wspólne święto przyniesie nie tylko korzyści w postaci punktów i dobrej zabawy, ale także zgodę, bo "zgoda buduje, a niezgoda rujnuje".

A, że bardzo, bardzo, bardzo, bardzo chciałbym zobaczyć swój komentarz w "wybranych komentarzach" przy okazji następnej rocznicy, to łapcie wierszyk:
*pieniążek mały - równowartość 500 PH, do wymiany na misji lub fabule na Pehacze kappa

No i żeby to się stało, to poproszę o Kami no Hikage (czy jakoś tak)... w sensie stolicę świata. Przejdę się tam kiedyś jak będę szukał "bazy" dla organizacji kappa.

Plus mam pytanko do administracji:
  Ukryty tekst
0 x
- Mowa
"Myśli"
Prowadzone Misje: -

Wzór Misji:
Wzór Nowej Lokacji:
[/list][/fieldset]
Plotki i Ciekawostki
  • Brak - brak
[/quote][/code]
Awatar użytkownika
Sans
Administrator
Posty: 5407
Rejestracja: 14 lut 2015, o 11:23
Wiek postaci: 8
Multikonta: Yuki Hoshi; Uchiha Hiromi; Papyrus

Re: Piąta Rocznica Shinobi War

Post autor: Sans »

0 x
Obrazek
Awatar użytkownika
Shiyasu
Postać porzucona
Posty: 119
Rejestracja: 20 lut 2020, o 14:03
Wiek postaci: 17
Krótki wygląd: White Rabbit
Widoczny ekwipunek: Czerwony płaszcz z kapturem, wakizashi przy pasie.
GG/Discord: 12377440
Lokalizacja: tuż obok

Re: Piąta Rocznica Shinobi War

Post autor: Shiyasu »

Dziękuje i odbieram ^_^
I dodatkowo wybieram numerek 3 :D
0 x
Awatar użytkownika
Oshi
Martwa postać
Posty: 669
Rejestracja: 27 sie 2017, o 23:46
Wiek postaci: 20
Ranga: Sentoki
Krótki wygląd: -Niebieskie włosy.
-Całe ciało pokryte tatuażem w motywach lasu.
-Zlote oczy.
-Wakizashi na plecach, przy pasie.
-Czerwony płaszcz, przewiązany w pasie rękawami.
-Typowe sandały do połowy łydek.
-Bandaże na dłoniach, sięgające do samych łokci.
Widoczny ekwipunek: -Plecak(Eventy/misje/wyprawy).
-Torba biodrowa.
Multikonta: O.O

Re: Piąta Rocznica Shinobi War

Post autor: Oshi »

Tego potrzebowałem ^^

Odbieram co swoje i pobieram medalion!
0 x
Towarzysz podróży •<~

Obrazek
•Imię: Burū
•Wiek: 5 lat
•Płeć: Męska
•Wielkość: 80 cm
...*Wąż ukrywający się przeważnie gdzieś na ciele Oshiego, owinięty wokół szyji przyjemnie syczy mu do ucha gdy krew niemal wisi w powietrzu. Złote spojrzenie pionowych źrenic, niebieskie łuski mieniące się w słońcu zielonym odcieniem. Chłopak nadał mu miano Burū... Było to pierwsze co przyszło do jego głowy, gdy ujrzał jak mały gad wydostaje się z rozciętych wnętrzności większej besti.*...
Awatar użytkownika
Tohaku
Postać porzucona
Posty: 271
Rejestracja: 23 lut 2020, o 18:06
Wiek postaci: 17
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Kędzierzawy młodzieniec o ciemnych włosach z cienką maseczką na twarzy.
Widoczny ekwipunek: Czarne, skórzane rękawice na dłoniach. Dwie kabury przy prawym udzie, obok siebie. Torba na lewym pośladku.
GG/Discord: Pralkarz#9998

Re: Piąta Rocznica Shinobi War

Post autor: Tohaku »

Dziękuję i odbieram numerek 2, bo medalion nie pasuje mi fabularnie. :v
0 x
Obrazek
Awatar użytkownika
Yosuke
Martwa postać
Posty: 583
Rejestracja: 17 sty 2020, o 14:50
Wiek postaci: 13
Ranga: Dōkō
Multikonta: Daisuke

Re: Piąta Rocznica Shinobi War

Post autor: Yosuke »

Dziękuję, odbieram nagrodę za wybraną prowkę oraz skrócenie misji.
0 x
Awatar użytkownika
Harisham
Martwa postać
Posty: 797
Rejestracja: 17 sty 2020, o 01:23
Multikonta: Harikido, Prosiaczek

Re: Piąta Rocznica Shinobi War

Post autor: Harisham »

Odbieram:

5. Morskie Klify - 55 PH na statystyki psychiczne (psychika/konsekwencja)

oraz

3. Skrócenie misji/misji wojennej/wyprawy o X postów łącznie dla gracza i MG do wykorzystania przez rok (X: ranga D - 2 posty, ranga C - 4 posty, ranga B - 6 postów, ranga A - 8 postów, S - 10 postów; na wyprawie skrócenie postów o jeszcze dodatkowe 2)
0 x
5 linijek i do przodu. To moje nindo. Dobre, nie?

W związku z licznymi problemami:
Mianownik: Harisham
Dopełniacz: Harishama
Celownik: Harishamowi
Biernik: Harishama
Narzędnik: Harishamem
Miejscownik: o Harishamie
Wołacz: Harishamie
Awatar użytkownika
Kamiyo Ori
Posty: 1056
Rejestracja: 27 sty 2020, o 22:25
Wiek postaci: 18
Ranga: Wyrzutek B
Krótki wygląd: Drobnej budowy , nawet jak na jego wiek. Na głowie ma czupryne czarnych włosów, dość matowych i nie świecących się zbytnio, spiętych w kucyk rzemieniem.
Widoczny ekwipunek: Duża torba na pośladkach przyczepiona paskiem.
GG/Discord: deviler_
Multikonta: Rokudo Gaika

Re: Piąta Rocznica Shinobi War

Post autor: Kamiyo Ori »

oraz
Trochę boli brak rozwinięcia klanówki, ale poza tym super :)
0 x
PH | Ryō | KP | Notes
Awatar użytkownika
Tsukune
Posty: 2725
Rejestracja: 24 maja 2015, o 23:14
Wiek postaci: 30
Krótki wygląd: Czarne lub szarawe włosy, brudnoczerwony kolor oczu. "Szeroki" uśmiech. Wystające dwa kiełki. Na szyi materiałowa opaska z krzyżem i trumną. Zabandażowane lewe przedramię, pod którym znajduje się tatuaż 2 głowego węża
Widoczny ekwipunek: Futerał na plecach, wachlarz w pokrowcu przyczepiony do paska, rękawica łańcuchowa na lewej ręce, dziwna rękawica na prawej ręce, pasek z biczem, laska

Re: Piąta Rocznica Shinobi War

Post autor: Tsukune »

Bardziej przydała by się sława ale PH'aczami nie pogardzę
Odbieram "Wietrzne Równiny - 50 PH na dowolną statystykę" nawet wiem na co to od razu poleci.

Jeżeli wybrałbym to "Medalion ze znakiem klanowym od lidera klanu/szczepu za długie lata służby (sława +1 prowincjonalna w prowincji, w której się służy; Wyrzutki dostają +1 sławy prowincjonalnej do swojej prowincji startowej i nie jest to medalion ze znakiem klanowym, a dowolny inny)" to bezklanowiec jest traktowany tu jako wyrzutek czy raczej jako część klanu/szczepu?

Na razie odbieram tylko PH...nad tamtymi dodatkami muszę się zastanowić.

Edit: postanowiłem wybrać taki wisior +1 do sławy
0 x
Zablokowany

Wróć do „Administracyjne”

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość