Zimowa Gala SW 2020

Awatar użytkownika
Sans
Administrator
Posty: 5407
Rejestracja: 14 lut 2015, o 11:23
Wiek postaci: 8
Multikonta: Yuki Hoshi; Uchiha Hiromi; Papyrus

Zimowa Gala SW 2020

Post autor: Sans »

Zimowa Gala SW 2020 Dzień dobry! Niektórzy pewnie nie mogli się doczekać - ale oto jesteśmy z kolejną odsłoną naszej Forumowej Gali, tym razem Zimowej. Dla tych, którzy nie są jeszcze zaznajomieni z tematem służę krótkim objaśnieniem - Gala to odbywający się cyklicznie co pół roku plebiscyt od graczy dla graczy, w którym można głosować na siebie nawzajem w różnych kategoriach. Dla tych, którzy zbiorą największa ilość głosów w poszczególnych konkurencjach czekają nagrody pieniężne i PH, a także zaszczyt dzierżenia forumowego tytułu pod avatarem przez kolejne pół roku.

Zanim podamy najnowszy zestaw kategorii, przypominamy zasady głosowania:
  • Nie głosujemy na samych siebie.
  • Miło, jeżeli każdy głos uzasadnicie. Najlepsze/najśmieszniejsze z nich zostaną opublikowane przy ogłoszeniu wyników, tak aby każdy mógł zerknąć i się uśmiechnąć.
  • Na jedną osobę można zagłosować MAKSYMALNIE W 3 KATEGORIACH. W każdej kategorii zaś typujemy tylko jedną postać/gracza.
  • Aby głosy zostały uznane za ważne, należy oddać przynajmniej 10 głosów.
  • Prosimy o korzystanie z przygotowanego przez nas kodu.
  • Aby odebrać nagrody za zwycięstwo należy oddać swoje głosy w Gali.
  • Jeżeli chcecie, możecie wrzucać głosy w uhide.
  • Czas na oddanie głosów to dwa tygodnie od dziś, czyli do 15.03.2020 do godziny 13:10 (co do minuty!)


A teraz coś na co wszyscy czekają, a więc nasze dwa spoilery. W pierwszym znajdują się wszystkie kategorie wraz z objaśnieniami, bardzo prosimy się zapoznać, żeby później nie było tak, że jakiś głos będzie nieważny. W drugim spojlerze znajduje się kod z pustymi polami do wypełnienia przez Was ♥
0 x
Obrazek
Awatar użytkownika
Tohaku
Postać porzucona
Posty: 271
Rejestracja: 23 lut 2020, o 18:06
Wiek postaci: 17
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Kędzierzawy młodzieniec o ciemnych włosach z cienką maseczką na twarzy.
Widoczny ekwipunek: Czarne, skórzane rękawice na dłoniach. Dwie kabury przy prawym udzie, obok siebie. Torba na lewym pośladku.
GG/Discord: Pralkarz#9998

Re: Zimowa Gala SW 2020

Post autor: Tohaku »

Z góry przepraszam za brak głosu w wielu kategoriach, ale nie orientuję się jeszcze tak bardzo w tutejszych graczach/postaciach. >:V
W razie czego będę edytował jak przeczytam jakąś ciekawą fabułkę.
  Ukryty tekst
0 x
Obrazek
Awatar użytkownika
Shins
Martwa postać
Posty: 1682
Rejestracja: 7 kwie 2018, o 16:44
Wiek postaci: 22
Ranga: Dōkō, Pazur
Krótki wygląd: Nijaki. Zazwyczaj skryty w czarnym stroju ninja - do misji się przebiera. Brak cech szczególnych poza ustami na rękach i piersi.
Widoczny ekwipunek: Torba na glinę u pasa, dwie torby z tyłu. Maska na twarzy, rękawiczki na dłoniach. Miecz zawieszony na plecach. Płaszcz.

Re: Zimowa Gala SW 2020

Post autor: Shins »

1. Miss Zimy - Youmu Nanatsuki

2. Mister Zimy - ja się tam nie znam

3. Mocarz -

4. Szarak - tutaj znowu nagroda pójdzie do Yamiego. Jest już chinchurikim (czy jak to się tam pisze) a dalej o nim nie słychać na arenie międzynarodowej. Kjosz to chociaż jest w Klepsydrze.

5. Najlepszy Damski Charakter - znowu Youmu. Jej posty aż ociekają egocentryzmem bijącym z dziewczyny, a każde zdanie przez nią wypowiedziane jest przejawem zadufania w sobie i pogardy dla innych.

6. Najlepszy Męski Charakter -

7. Forumowy No-Life - Jest kilka takich osób, ale chyba najwięcej widuję Asakę.

8. Dobry Duszek Forum -

9. Pisarz Zimy -

10. Mistrz Opowieści - Głos idzie na Jun'ichiego i jego Jelenia, który okazał się dwoma ukrytymi Narami.

11. Najlepsza sygnatura/avatar -

12. Złoty Pracuś - I znowu Asaka.

13. Złoty Ślimak - Czy jest ktoś lepszy do nagrody "Złotej Hayami" niż Hayami?

14. Tryhard - Kjoszi :< a fe!

15. Śmieszek - Kamiyo Ori. Na dobry początek, bo zrobił kilka zabawnych memów.

16. Maruda -

17. Najlepsza Zimowa Scena -

18. Bohater Zimy - Yoshimitsu za odważny atak wprost w objęcia przeznaczenia. Kilkukrotnie.

19. Czarny Charakter Zimy -

20. Niespodzianka Zimy -
0 x
Karta Postaci <> Mechanika technik rodu Dōhito <> WT <> Kuźnia <> Dziennik młodego zabójcy Twarda spacja:
Awatar użytkownika
Reika
Martwa postać
Posty: 2051
Rejestracja: 15 kwie 2015, o 19:21
Wiek postaci: 28
Ranga: Sentoki
Krótki wygląd: Popatrz na Avatar, a po szczegóły zapraszam do mojej KP <3
Widoczny ekwipunek: Kabura na prawym udzie, torba na uzbrojenie przy pasie i dwie katany na plecach
Multikonta: Brak

Re: Zimowa Gala SW 2020

Post autor: Reika »

1. Miss Zimy - Inoyu (Charakterna i piękna)

2. Mister Zimy - Ichirou (Chodząca ślicznotka. Nic dziwnego, że każda do niego wzdycha)

3. Mocarz - Natsume (Tu nie liczą się PH, a to, co osiągnął. Nikt mu nie dorówna)

4. Szarak - Yami (Patrząc po tym, że kilka klanów już o nim wie, to nie taki szary, no ale na pewno zwyczajny, w dobrym tego słowa znaczeniu)

5. Najlepszy Damski Charakter - Asaka (Świetna towarzysza, której Shiki cały czas przesuwa granicę cierpliwości XD)

6. Najlepszy Męski Charakter - Shikarui (Człowiek o dobrym sercu i pełnej sakiewce, którą pilnuje uważnymi, czerwonymi ślepiami)

7. Forumowy No-Life - Ichirou (Kiedy nie wejdę na forum, zawsze jest on - Ichirou)

8. Dobry Duszek Forum - Asaka (Matka kwoka, pilnuje porządku i zawsze pomoże użyszkodnikom)

9. Pisarz Zimy - Kaiko (Z własnego doświadczenia wiem, jak świetne są posty Rejeła <3)

10. Mistrz Opowieści - Kyoushi (Świetny i rzetelny MG, a do tego szybki jak strzała)

11. Najlepsza sygnatura/avatar - Shikatsu (I Inoyu. Mają tą samą sygnę i jest naprawdę mega, chociaż ta z samochodem też była super XD)

12. Złoty Pracuś - Yami (Odkąd został modem, stara się jak może)

13. Złoty Ślimak - Sagisa (Przy dwójce małych dzieci to normalne, ale i tak pasuje XD )

14. Tryhard - Kyoushi (Wystrzelił jak kot z wody, oby tak dalej!)

15. Śmieszek - Shikatsu (Dzięki niej SB jest zawsze śmieszne)

16. Maruda - Seinaru (Seinarku, zabiegałeś o mój głos groźbą duszenia, to masz <3)

17. Najlepsza Zimowa Scena - Rzut Yoshimitsu w misji wojennej Mafii (Latający Kaguya. A ktoś chciał robić kościane skrzydła w WT. Pozdro dla kumatych)

18. Bohater Zimy - Asagi (Szlachetny i pomocny samurai)

19. Czarny Charakter Zimy - Shins (Nie miał skrupułów, żeby wykorzystać rannego towarzysza jako pocisk)

20. Niespodzianka Zimy - Kyoushi (Zrodziła nam się najszybsza klawiatura na forum!)
0 x
Awatar użytkownika
Yami
Posty: 2835
Rejestracja: 25 paź 2017, o 20:14
Wiek postaci: 25
Multikonta: Reigen

Re: Zimowa Gala SW 2020

Post autor: Yami »

1. Miss Zimy - Rika bo to taki śliczny Aniołek. ZABIERAM JĄ DO DOMU.

2. Mister Zimy - Chciałbym być gorący jak Icir zimą. Zaoszczędziłbym na ogrzewaniu.

3. Mocarz - Natsume. Pierwsza prędkość samurajska jest osiągalna!

4. Szarak - Paradoks tytuł. Wybrany na Szaraka Szarakiem nie będzie bo to znak, że jednak ktoś o nim wie. Dlatego użyłem generatora losowego, który wybrał za mnie osobę na to stanowisko. Padło na Tatsuo :)

5. Najlepszy Damski Charakter - Kurde w sumie to nie bardzo wiem. Jakoś Panie nie chcą rozmawiać z jakimś tam synem kupca więc nie miałem wielkiej okazji się zapoznawać :( Instynkt mi mówi, żeby wybrać Youmu więc wybieram Youmu

6. Najlepszy Męski Charakter - Może by tak urąbać nogę temu farmerowi? Shikarui, który odgrywa dwie role jednocześnie. Chorego psychicznie człowieka i troskliwego męża. Jak udaje się to godzić to nie wiem.

7. Forumowy No-Life - Ostatnimi czasy to Kamiyo Ori jakoś mi często w oko na czaciku wpada. Pewnikiem jest to efekt kontrastującej do ciemnego tła bieli nicku jednak każda metoda jest dobra byle wygrać.

8. Dobry Duszek Forum - Aira. Rzadko widuję, ale jak widuję to zawsze piąteczkę przybije HUTSZ o/*\o

9. Pisarz Zimy - Kiedy moja Tsuba i Yudachi uderzą twoją Mitsubishi Hondę wówczas Yamaha straci swoje Subaru. Hitachi i Canon staną się bezużyteczne. Tak to brzmi kiedy Kakit opisuje wszystkie swoje samurajskie rzeczy.

10. Mistrz Opowieści - Natsu prowadzi mi taką milusią wyprawę, że mu oddam pokłon.

11. Najlepsza sygnatura/avatar - Ame. Od teraz wszystkie techniki Katonu mają w wymogach pieczęć Królisia.

12. Złoty Pracuś - Asaka. Bo to ona w Administracji robi i każe nam robić

13. Złoty Ślimak - Byłaby Hayami ale ciężko mi wybrać osobę, która robi tu trochę za ducha. Dam więc Ichiro, bo na siebie nie mogę a reworki się robić nie chcą same kappa

14. Tryhard - Kjoszi, najszybsza klawiatura po tej stronie muru.

15. Śmieszek - Seinar za bardzo wymuszony, Shikatsu solidnie ale mało. Dam więc za pomysł stworzenia grupy muzycznej BijuDers na wzór wspaniałych Bee Geesów. Tak Kyoushi mówię o Tobie :)

16. Maruda - Wszyscy Samurajowie bo jak to jest im źle ale że nie można na grupę to dam klasycznie na Reikę.

17. Najlepsza Zimowa Scena -

18. Bohater Zimy - Reika, podobnież uratowała nas przed koronawirusem.

19. Czarny Charakter Zimy - Shins. Zrzuca druha z wysokości wprost na przeciwników bo nie chce mu się brudzić rąk.

20. Niespodzianka Zimy - Powrót martwych kont
0 x
Awatar użytkownika
Jun'ichi
Martwa postać
Posty: 1910
Rejestracja: 31 maja 2018, o 12:41
Wiek postaci: 21
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Przeciętnego wzrostu i wagi chłopiec, którego pokryte bliznami ciało skryte jest pod prostą, dwukolorową szatą. Twarz jako szczególnie szpetna jest całkowicie zakryta maską.
Multikonta: -
Lokalizacja: Warszawa

Re: Zimowa Gala SW 2020

Post autor: Jun'ichi »

  Ukryty tekst
0 x
Obrazek

I do not want the sun to rise if she will not be there
Awatar użytkownika
Maname
Postać porzucona
Posty: 466
Rejestracja: 12 sty 2019, o 12:42
Wiek postaci: 17
Ranga: Akoraito
Krótki wygląd: - Ma na oko około 1.55 wzrostu
- Duże niebieskie oczy
- Jak się uśmiecha widać ostre zęby
- Granatowe włosy
- Strój w granatowych barwach
Widoczny ekwipunek: Torba, plecak, wyrzutnia shuriken, kabura na nóż.
GG/Discord: Tario#3987/64789656
Multikonta: Kabuki | Kayo
Lokalizacja: Hanamura

Re: Zimowa Gala SW 2020

Post autor: Maname »

1. Miss Zimy - Inoyu

2. Mister Zimy - Ichirou

3. Mocarz - Yami, bo w tym leniu bestia siedzi

4. Szarak - Mujin - Bo prowadzi klinikę tylko

5. Najlepszy Damski Charakter - Shikatsu

6. Najlepszy Męski Charakter - Hikari

7. Forumowy No-Life -

8. Dobry Duszek Forum -

9. Pisarz Zimy -

10. Mistrz Opowieści - Niech ma Masakoś, widzę, że prowadzi i się angażuje mega.

11. Najlepsza sygnatura/avatar -

12. Złoty Pracuś - Seinar? A nie, jednak puste

13. Złoty Ślimak - Pustynny pedzio

14. Tryhard - Kamiyo i chodzenie po trawie

15. Śmieszek - Kamiyo Ori - Dajmy szanse komuś prócz Seinara

16. Maruda - Seinar, jak zobaczy, że nie dostał śmieszka

17. Najlepsza Zimowa Scena -

18. Bohater Zimy - Hibana, bo uratowała konia

19. Czarny Charakter Zimy - Niech to będzie shins bo jest zły i wysadza

20. Niespodzianka Zimy - Kaiko, niespodziewany powrót
0 x
Awatar użytkownika
Katakuri
Gracz nieobecny
Posty: 150
Rejestracja: 26 sie 2019, o 18:15
Wiek postaci: 20
Krótki wygląd: Kolorowy płaszcz z długimi i bardzo szerokimi rękawami. Duża spinka w kształcie motyla we włosach. 154 cm wzrostu i 48 kg wagi.
Widoczny ekwipunek: Na plecach średni łuk i kołczan
Przy pasie No-dachi
Multikonta: -

Re: Zimowa Gala SW 2020

Post autor: Katakuri »

  Ukryty tekst
Część pusta bo jednak przerwa troszkę mnie odwiodła od czytańska wątków <jaszczureł>
0 x
Obrazek Masaru[*] Masaru[*] Megumi [*] Masachi [*]
Awatar użytkownika
Kyoushi
Posty: 2630
Rejestracja: 13 maja 2015, o 12:48
Wiek postaci: 28
Ranga: Sentoki
Krótki wygląd: Białe, rozczochrane włosy. Różnokolorowe oczy - prawe czarne jak smoła, lewe czerwone, czarny garnitur, zbroja z białym futrem przy szyi oraz czarny płaszcz z wyhaftowanym szarym logo Klepsydry na plecach
Widoczny ekwipunek: Wakizashi przy lewej nodze. Katana z białą rękojeścią w czerwonej pochwie przy pasie od lewej strony, katana przy lędźwi w czarnej pochwie.
GG/Discord: Kjoszi#3136
Lokalizacja: Wrocław

Re: Zimowa Gala SW 2020

Post autor: Kyoushi »

0 x
Posta dajże Kjuszowi, klawiaturą potrząśnij... Obrazek
Awatar użytkownika
Kamiyo Ori
Posty: 1056
Rejestracja: 27 sty 2020, o 22:25
Wiek postaci: 18
Ranga: Wyrzutek B
Krótki wygląd: Drobnej budowy , nawet jak na jego wiek. Na głowie ma czupryne czarnych włosów, dość matowych i nie świecących się zbytnio, spiętych w kucyk rzemieniem.
Widoczny ekwipunek: Duża torba na pośladkach przyczepiona paskiem.
GG/Discord: deviler_
Multikonta: Rokudo Gaika

Re: Zimowa Gala SW 2020

Post autor: Kamiyo Ori »

Moje subiektywne odczucia wobec tych których posty czytałem/grałem z nimi.

1. Miss Zimy - Asaka(może w końcu mnie adoptuje)

2. Mister Zimy - Kakita senshi

3. Mocarz - e, nie wiem to dam Iczira

4. Szarak - skoro na siebie głosować nie mogę, to nie wiem <feelsbadman>

5. Najlepszy Damski Charakter - No Youmu, a któż inny

6. Najlepszy Męski Charakter - Maname <delfineł>

7. Forumowy No-Life - Asaka(co z tą adopcją?)

8. Dobry Duszek Forum - Masako mi wszystko sprawnie pomógł założyć

9. Pisarz Zimy - Tohaku mi podniósł poprzeczkę w odpisach

10. Mistrz Opowieści - przypomnienie: kategoria dla najlepszego MG Oceniam tylko swoich więc Seinaru-senshi?

11. Najlepsza sygnatura/avatar - facet i estetyka? pewnie Aira, skoro cycki

12. Złoty Pracuś - Szybciorem odpisywanie postów i robienie misji D w dwa dni. Tylko sajko Szins

13. Złoty Ślimak - Ekko vel Han Gug <feelsbadman>

14. Tryhard - Podobno Saga ma mnóstwo PeHaczy do zużycia

15. Śmieszek - Sejnaru-senszi znów

16. Maruda - Skoro na siebie nie mogę("Aż 5 lini w ubiorze?!") to pewnie mój przyjaciel Majek

17. Najlepsza Zimowa Scena - Maname i aramenggedon

18. Bohater Zimy - Heroiczny Tohaku ratujący przed wilkami biednych łowców

19. Czarny Charakter Zimy - Szins, pod warunkiem zmiany kategorii na Złotego Szinsa

20. Niespodzianka Zimy - tez nie wiem jeszcze
0 x
PH | Ryō | KP | Notes
Awatar użytkownika
Han Gug
Postać porzucona
Posty: 151
Rejestracja: 13 sty 2020, o 21:08
Wiek postaci: 19
Ranga: Dōkō

Re: Zimowa Gala SW 2020

Post autor: Han Gug »

0 x
Awatar użytkownika
Yoshimitsu
Martwa postać
Posty: 485
Rejestracja: 26 sie 2018, o 16:16
Wiek postaci: 21
Ranga: Pazur
Multikonta: Arata

Re: Zimowa Gala SW 2020

Post autor: Yoshimitsu »

1. Miss Zimy - Inojka

2. Mister Zimy - Ichirou

3. Mocarz - Cesarz Pustyni Ichirou

4. Szarak - Yami

5. Najlepszy Damski Charakter - Youmu Nanatsuki

6. Najlepszy Męski Charakter - Kakita Asagi

7. Forumowy No-Life - Ocir

8. Dobry Duszek Forum - Dobrych duszków jest wiele ale wybieram Yukirin.

9. Pisarz Zimy - Youmu.

10. Mistrz Opowieści - przypomnienie: kategoria dla najlepszego MG Junek

11. Najlepsza sygnatura/avatar - Kakit

12. Złoty Pracuś - Yukirin!

13. Złoty Ślimak - Gundan.

14. Tryhard - Shinsu

15. Śmieszek - Kamiyo Ori za super memy

16. Maruda - Może ja? Skoro nie można na siebie to Hikari.

17. Najlepsza Zimowa Scena - Zabijający pieski Yuu.

18. Bohater Zimy - Kakit! Kakit zawsze jest bohaterem.

19. Czarny Charakter Zimy - Shinsu, gorszych nie ma.

20. Niespodzianka Zimy - Powrót Akio
0 x
Obrazek -Mowa Myśli
Awatar użytkownika
Harisham
Martwa postać
Posty: 797
Rejestracja: 17 sty 2020, o 01:23
Multikonta: Harikido, Prosiaczek

Re: Zimowa Gala SW 2020

Post autor: Harisham »

1. Miss Zimy - Reika

2. Mister Zimy - Ichirou

3. Mocarz - Ichirou

4. Szarak - Akarui

5. Najlepszy Damski Charakter - Masako

6. Najlepszy Męski Charakter -

7. Forumowy No-Life -

8. Dobry Duszek Forum - Asaka

9. Pisarz Zimy - Masako

10. Mistrz Opowieści - przypomnienie: kategoria dla najlepszego MG Masako

11. Najlepsza sygnatura/avatar -

12. Złoty Pracuś - Asaka

13. Złoty Ślimak -

14. Tryhard -

15. Śmieszek - Seinar

16. Maruda - Jun'ichi

17. Najlepsza Zimowa Scena -

18. Bohater Zimy -

19. Czarny Charakter Zimy -

20. Niespodzianka Zimy -
0 x
5 linijek i do przodu. To moje nindo. Dobre, nie?

W związku z licznymi problemami:
Mianownik: Harisham
Dopełniacz: Harishama
Celownik: Harishamowi
Biernik: Harishama
Narzędnik: Harishamem
Miejscownik: o Harishamie
Wołacz: Harishamie
Awatar użytkownika
Uchiha Masako
Martwa postać
Posty: 638
Rejestracja: 11 kwie 2019, o 20:07
Wiek postaci: 20
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Niska, w miarę szczupła dziewczyna o bladej cerze i ciemnych, krótkich włosach do ramion. Ubrana w lekkie, bure kimono oraz narzuconą na nie kamizelkę. Na głowie nosi słomkowy kapelusz, a w ustach niemal zawsze ma fajkę.
Multikonta: Hoshigaki Toshiko, Hanuman

Re: Zimowa Gala SW 2020

Post autor: Uchiha Masako »

0 x
Głos

Prowadzone misje:
  1. Ślad popiołu - Rozdział 3 - (C) Katakuri
Awatar użytkownika
Kakita Asagi
Gracz nieobecny
Posty: 1834
Rejestracja: 15 gru 2017, o 17:45
Wiek postaci: 28
Ranga: Samuraj (Hatamoto)
Krótki wygląd: Mężczyzna o ciemnych włosach i niebieskich oczach, wzrostu około 170 cm. Ubrany w kremowe kosode, z brązową hakama oraz granatowym haori z rodowym symbolem. Na głowie wysłużony, ale nadal w dobrym stanie kapelusz.
Widoczny ekwipunek: - Zbroja
- Tachi + Wakizashi
- Długi łuk + Kołczan
GG/Discord: 9017321
Multikonta: Hayabusa Jin
Lokalizacja: Wrocław

Re: Zimowa Gala SW 2020

Post autor: Kakita Asagi »

1. Miss Zimy Hyuuga Ayame - co prawda, w tym przypadku jest to "odznaczenie pośmiertne", ale nie oszukujmy się, ta postać miała w sobie nie tylko wygląd, ale i naprawdę dobry charakter (dobra, była w moim typie, nie piszcie do Setsuny...znowu)

2. Mister Zimy Ichirou - sądzę, że jako lider Klepsydry, bogacz, a przy tym potężny ninja wpisuje się w ten tytuł (chyba nie pierwszy raz go tutaj nominuję, więc jest to niejako obrona tytułu).

3. Mocarz - I tu zagwozdka... sądzę, że Shikarui - to, co obserwowałem w evencie pokazało, że postać jest bardzo dobrze zaprojektowana i wyciąga totalny max z tego, co oferuje. Z forumowych twardzieli to jest ten, z którym nie chciałbym się (w najbliższym czasie) mierzyć.

4. Szarak - Yasuo - czasem zapominam, że samurajów jest na forum 3...

5. Najlepszy Damski Charakter - za bardzo wychodzi moje nieogarnięcie :(... (ale pewnie, jakby Hanako nie poszła na mur to bym uważniej jej przygody śledził i może by tutaj trafiła? Bo KP przeczytałem i byłem ciekawy, co dalej z tego wyjdzie).

6. Najlepszy Męski Charakter - Seinaru Kei - a tak i nie dlatego, że samuraj, tylko dlatego, że Pasterz z Teiz. Seinaru bardzo, ale to bardzo konsekwentnie prowadzi swoją postać. Miałem przyjemność robić mu misję B, dzięki której mogłem go poznać nieco lepiej i mimo, że mógł niektóre rzeczy zrobić wbrew charakterowi i byłoby mu łatwiej, to jednak wytrwale realizuje zamysł, jaki na postać miał - innymi słowy, trzyma się tego, idzie swoją ścieżką niezmiennie i za to plus!

7. Forumowy No-Life - Yukirin - i to jak najbardziej w pozytywnym znaczeniu, bo... (patrz niżej).

8. Dobry Duszek Forum - Yukirin... zawsze jest pod ręką, jak czegoś potrzeba, to jest i robi. Podpowie, wyjaśni - pracuje dzielnie.

9. Pisarz Zimy -

10. Mistrz Opowieści - przypomnienie: kategoria dla najlepszego MG i tutaj znów mój głos idzie do Ichirou - tkane przez niego opowieści mają nie tylko ręce i nogi, ale pozwalają poczuć ducha rozgrywki, ja się stale dobrze bawię pod jego opieką. Ponad to, jego inne okołosamurajskie aktywności też wychodzą mu moim zdaniem bardzo dobrze i sprawia, że te 3 szkoły są czymś więcej niż tematami na forum (chociaż Kuroi mu chyba zaczyna deptać po palcach ;) ).

11. Najlepsza sygnatura/avatar - Reika - no cokolwiek bym nie powiedział, to tamta Sygnatura mi stale zapada w pamięć...

12. Złoty Pracuś - Yukirin, ale tak naprawdę, to moim zdaniem w tym "sezonie" na wyróżnienie zasługuje cała ekipa forum - nie odczuwam braku zaangażowania, a wiem, że to ciężka praca, tak więc, bądźcie dzielni!

13. Złoty Ślimak - Hayami, może troszku złośliwie, ale bez wredności, po prostu no tak już jest ;)

14. Tryhard - Kyoushi - no chłopak wystrzelił jak z procy ostatnimi czasy, misję za misją prowadzi!

15. Śmieszek - Seinaru - bo mam 6 psów w domu i chcę spać spokojnie... (a poważnie i nawiasem mówiąc - mnie poranna ekipa Dżentelmenów zawsze wprowadza w pozytywny nastrój i trudno z nich kogoś wybrać).

16. Maruda -

17. Najlepsza Zimowa Scena - Hm, co ja ostatnio śledziłem i nie było to moje? Szczerze, to była to spina na linii: Shikarui - Asaka - Toshiro na temat bycia wyalienowanym przez Toshiro - może to jakaś moja tęsknota do telenowel, ale tamto "rozdarcie" było czymś, co śledziłem.

18. Bohater Zimy - i znów wychodzi moje nieogarnięcie...

19. Czarny Charakter Zimy - Shins - zło z niego zionie takie, że aż je musi na avku ukrywać szalikiem ;)

20. Niespodzianka Zimy - Kamiyo Ori - nie śledzę jego fabuł, ale z tego co na SB widzę i czasem się posprzeczam, to ma on potencjał.
0 x
Obrazek

Poza tym, uważam, że należy skasować Henge i Kawarimi.


Heroic battle Theme|Asagi-sensei Theme|Bank|Punkty historii|Własne techniki| Przedmioty z Kuźni | Inne ujęcie | Pieczątka
Lista samurajek, które były na forum, ale nie zostały moimi uczennicami i na pewno przez to nie grają.
  • Mokoto (walczyła na Murze)
  • Mitsuyo (nigdy nie opuściła Yinzin)
  • Inari (była uczennicą Seinara)
  • Sakiko (byłą roninką, obierała ziemniaki na misji D)
Zablokowany

Wróć do „Administracyjne”

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość