Sklep z wyposażeniem

Harruchi

Re: Sklep z wyposażeniem

Post autor: Harruchi »

Wygląda na dosyć porządny sklep. Widzę, że broń i wszelkie wyposażenie jest tutaj ładnie poukładane i posegregowane względem rozmiarów i rodzajów. Naprawdę dobrze to wygląda. W ten sposób bez problemu znajdę to co mnie interesuje. Wystarczy tylko skierować się do konkretnego działu i tyle. Skoro tu jednak już jestem, a czuję, że sakwa karczmarza jest nieco cięższa niż się początkowo spodziewałem, będę w stanie kupić sobie coś jeszcze. Zdaję sobie sprawę, że w ten sposób zadziałał na mnie podstawowy sposób sprzedaży, ale skoro i tak już wydaję tutaj pieniądze, to warto wydać ich od razu więcej i przy okazji zakupić parę mniej istotnych, aczkolwiek przydatnych rzeczy.
- Mogłaś tego nie doczytać, ale żywioły wśród ludzi są wrodzone. Urodziłem się z elementem wiatru i wiele nie mogłem z tym zrobić. Podobnie jak ty urodziłaś się z elementem ognia i ów żywioł zawsze będziesz posiadać, niezależnie od tego jakie żywioły być może później opanujesz. - mówię do Masako, po czym oddalam się aby znaleźć i zakupić interesujące mnie rzeczy.
Posiadana gotówka: 1250
Koszt zakupu: 1100 (Wielki Wachlarz+Torba)
Pozostała kwota: 150
0 x
Awatar użytkownika
Tamaki Hyūga
Martwa postać
Posty: 1830
Rejestracja: 18 maja 2019, o 03:00
Wiek postaci: 19
Ranga: Wyrzutek C
Krótki wygląd: Niska, szczupła, długie, ciemnoniebieskie włosy, białe oczy klanu Hyuuga
Widoczny ekwipunek: Czarny płaszcz z kapturem, czarne rękawiczki
GG/Discord: MxPl#7094
Multikonta: Toshiki Oden
Lokalizacja: To tu, to tam

Re: Sklep z wyposażeniem

Post autor: Tamaki Hyūga »

0 x
Obrazek Kuźnia | Ryo | KP | PH | WT
Harruchi

Re: Sklep z wyposażeniem

Post autor: Harruchi »

Wachlarz jest piękny. Jest też trochę cięższy niż się spodziewałem i chyba będę musiał chwilę poćwiczyć, aby móc go w pełni sprawnie używać, ale wierzę, że już niedługo sprawi, iż będę znacznie lepszym shinobim. Nie da się jednak ukryć, że był też drogi. Wiem, że w Daishi zapłaciłbym prawdopodobnie podobną ilość pieniędzy, jednak wciąż trochę szkoda pozbywać się takiej kwoty. Obecnie wszelkie zaskórniaki zostały wydane i przydałaby się jakaś robota, aby nieco zarobić. Szkoda tylko, że ową robotę oferuje taki oblech i przygłup. No cóż, niestety nie wszyscy mogą być wykształceni, cywilizowani, inteligentni i obyci.
- Jesteśmy shinobi, potrafimy o siebie zadbać. Dlatego lepiej uważać, aby nie nadepnąć nam na odcisk - mówię, nieco zniesmaczony zachowaniem mężczyzny - Powiedz jednak, co to miałaby być za propozycja?
0 x
Awatar użytkownika
Uchiha Masako
Martwa postać
Posty: 638
Rejestracja: 11 kwie 2019, o 20:07
Wiek postaci: 20
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Niska, w miarę szczupła dziewczyna o bladej cerze i ciemnych, krótkich włosach do ramion. Ubrana w lekkie, bure kimono oraz narzuconą na nie kamizelkę. Na głowie nosi słomkowy kapelusz, a w ustach niemal zawsze ma fajkę.
Multikonta: Hoshigaki Toshiko, Hanuman

Re: Sklep z wyposażeniem

Post autor: Uchiha Masako »

0 x
Głos

Prowadzone misje:
  1. Ślad popiołu - Rozdział 3 - (C) Katakuri
Awatar użytkownika
Tamaki Hyūga
Martwa postać
Posty: 1830
Rejestracja: 18 maja 2019, o 03:00
Wiek postaci: 19
Ranga: Wyrzutek C
Krótki wygląd: Niska, szczupła, długie, ciemnoniebieskie włosy, białe oczy klanu Hyuuga
Widoczny ekwipunek: Czarny płaszcz z kapturem, czarne rękawiczki
GG/Discord: MxPl#7094
Multikonta: Toshiki Oden
Lokalizacja: To tu, to tam

Re: Sklep z wyposażeniem

Post autor: Tamaki Hyūga »

0 x
Obrazek Kuźnia | Ryo | KP | PH | WT
Harruchi

Re: Sklep z wyposażeniem

Post autor: Harruchi »

Co też strach potrafi uczynić z człowiekiem. Wychodzi na to, że ta obleśna i gburowata poza była spowodowana strachem. Teraz, gdy już ten cały Matsu widzi szansę na oddalenie strachu, nagle robi się względnie normalny. Wciąż zapewne głupi, ale jednak normalny. Problem tylko w tym, że chce jechać do Midori. Dla mnie osobiście to żaden problem. Nie byłem jeszcze w Prastarym Lesie i z pewnością znajdę tam coś interesującego. Sęk w tym, że umówiliśmy się z Masako, iż teraz wybierzemy się do Shigashi. Midori jest kompletnie nie po drodze, a ta ponoć miała w mieście kupieckim jakieś rodzinne sprawy do załatwienia. No cóż, może pieniądze tego Matsu ją przekonają do zmiany planów. Ja osobiście wolałbym bowiem ruszyć do Midori, niż do Shigashi.
- Wiesz coś więcej o tych rozbójnikach? To zwykli ludzie, czy może shinobi? Jeśli to shinobi, to nasza dwójka może nie dać im rady. Osobną kwestią jest to, że nie planowaliśmy podróży do Midori, a wręcz przeciwnie. - odpowiadam Matsu, po czym kieruję się do kunoichi - Masako, nie miałabyś nic przeciwko, gdybyśmy odłożyli twoje plany odnośnie Shigashi na później?
0 x
Awatar użytkownika
Uchiha Masako
Martwa postać
Posty: 638
Rejestracja: 11 kwie 2019, o 20:07
Wiek postaci: 20
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Niska, w miarę szczupła dziewczyna o bladej cerze i ciemnych, krótkich włosach do ramion. Ubrana w lekkie, bure kimono oraz narzuconą na nie kamizelkę. Na głowie nosi słomkowy kapelusz, a w ustach niemal zawsze ma fajkę.
Multikonta: Hoshigaki Toshiko, Hanuman

Re: Sklep z wyposażeniem

Post autor: Uchiha Masako »

0 x
Głos

Prowadzone misje:
  1. Ślad popiołu - Rozdział 3 - (C) Katakuri
Awatar użytkownika
Tamaki Hyūga
Martwa postać
Posty: 1830
Rejestracja: 18 maja 2019, o 03:00
Wiek postaci: 19
Ranga: Wyrzutek C
Krótki wygląd: Niska, szczupła, długie, ciemnoniebieskie włosy, białe oczy klanu Hyuuga
Widoczny ekwipunek: Czarny płaszcz z kapturem, czarne rękawiczki
GG/Discord: MxPl#7094
Multikonta: Toshiki Oden
Lokalizacja: To tu, to tam

Re: Sklep z wyposażeniem

Post autor: Tamaki Hyūga »

0 x
Obrazek Kuźnia | Ryo | KP | PH | WT
Harruchi

Re: Sklep z wyposażeniem

Post autor: Harruchi »

Nie spodziewałem się tego po Masako. Z tego co zrozumiałem wcześniej, podróż do Shigashi była dla niej bardzo istotna. Miała tam znaleźć swoje zaginione kuzynostwo. Starszyzna klanu Uchiha zapewne martwi się, że owo kuzynostwo mogło zginąć i jakaś wroga im siła mogła przejąć ich ciała i zawarte tam informacje o klanie. Podróż do Midori jest w takim razie dla Masako dosyć pochopnym czynem. Cóż, nie mnie jednak się tym przejmować. Ja od początku nie chciałem wracać do Shigashi. Co prawda nie planowałem też jechać do Midori, jednak skoro chciałem zwiedzić cały świat, to warto odhaczyć również tę krainę.
- Skoro Masako nie ma nic przeciwko... Z przyjemnością zajmę się twoją eskortą. - odpowiadam mężczyźnie.
0 x
Awatar użytkownika
Uchiha Masako
Martwa postać
Posty: 638
Rejestracja: 11 kwie 2019, o 20:07
Wiek postaci: 20
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Niska, w miarę szczupła dziewczyna o bladej cerze i ciemnych, krótkich włosach do ramion. Ubrana w lekkie, bure kimono oraz narzuconą na nie kamizelkę. Na głowie nosi słomkowy kapelusz, a w ustach niemal zawsze ma fajkę.
Multikonta: Hoshigaki Toshiko, Hanuman

Re: Sklep z wyposażeniem

Post autor: Uchiha Masako »

0 x
Głos

Prowadzone misje:
  1. Ślad popiołu - Rozdział 3 - (C) Katakuri
Awatar użytkownika
Tamaki Hyūga
Martwa postać
Posty: 1830
Rejestracja: 18 maja 2019, o 03:00
Wiek postaci: 19
Ranga: Wyrzutek C
Krótki wygląd: Niska, szczupła, długie, ciemnoniebieskie włosy, białe oczy klanu Hyuuga
Widoczny ekwipunek: Czarny płaszcz z kapturem, czarne rękawiczki
GG/Discord: MxPl#7094
Multikonta: Toshiki Oden
Lokalizacja: To tu, to tam

Re: Sklep z wyposażeniem

Post autor: Tamaki Hyūga »

0 x
Obrazek Kuźnia | Ryo | KP | PH | WT
Meijin

Re: Sklep z wyposażeniem

Post autor: Meijin »

Posiadana gotówka: 1525
Koszt zakupu: 1200
Pozostała kwota: 325
z/t
0 x
Meijin

Re: Sklep z wyposażeniem

Post autor: Meijin »

Posiadana gotówka: 325
Koszt zakupu: 50
Pozostała kwota: 275
z/t
0 x
Awatar użytkownika
Isei
Martwa postać
Posty: 442
Rejestracja: 17 wrz 2019, o 23:53
Wiek postaci: 24
Ranga: Doko
Krótki wygląd: Dosyć wysoki facet, o kruczoczarnych włosach średniej długości. Wąskie, delikatnie przymróżone oczy również w kolorze czarnym. Wyraźnie widoczne kości policzkowe, które podkreślają kształt twarzy.
Widoczny ekwipunek: Czarny płaszcz z wysokim kołnierzem, pozbawiony kaptura. Na plecach zawieszone złożone Fuuma shuriken, układające się w kształt litery 'X'. Zawsze posiada przy sobie parasol, który często zawieszony jest przy pasie chłopaka. Na prawym palcu wskazującym złoty pierścień z wygrawerowanym emblematem Uchiha.
GG/Discord: Silens#9436

Re: Sklep z wyposażeniem

Post autor: Isei »

  Ukryty tekst
0 x
Obrazek

It's pointless...
Don't you know? Because that's the way death works.
Wandering the world of the living unnoticed as a spirit, that isn't a continuation of life.
When you die, that's it... There's nothing more... Nothing new begins.
No matter how much you regret or wish, if you couldn't do something in life, you can't suddenly do it when you die. That's just how it works, no way to defy it, try and you end up like this.
We no longer have future to fight for.
Awatar użytkownika
Tsukune
Posty: 2722
Rejestracja: 24 maja 2015, o 23:14
Wiek postaci: 30
Krótki wygląd: Czarne lub szarawe włosy, brudnoczerwony kolor oczu. "Szeroki" uśmiech. Wystające dwa kiełki. Na szyi materiałowa opaska z krzyżem i trumną. Zabandażowane lewe przedramię, pod którym znajduje się tatuaż 2 głowego węża
Widoczny ekwipunek: Futerał na plecach, wachlarz w pokrowcu przyczepiony do paska, rękawica łańcuchowa na lewej ręce, dziwna rękawica na prawej ręce, pasek z biczem, laska

Re: Sklep z wyposażeniem

Post autor: Tsukune »

Tak jak sobie zaplanowałem po opuszczeniu pola treningowego kroki zaniosły mnie do dzielnicy handlowej...o ile można to nazwać w taki sposób. Od kilka budynków gdzie można zaopatrzyć się w różne rzeczy. Takie które przydadzą się zwykłemu człowiekowi oraz takie które przydadzą się tylko shinobi. Ja zaliczałem się akurat do tej drugiej części. Po wejściu do środka zacząłem się spokojnie rozglądać po pomieszczeniu.
  Ukryty tekst
Po dokonanych zakupach skierowałem swoje kroki w stronę karczmy gdzie mógłbym się przespać do następnego dnia.
[z/t]
0 x
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kōtei (Osada Rodu Uchiha)”

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość