Letnia Gala 2019

Awatar użytkownika
Sagisa
Gracz nieobecny
Posty: 668
Rejestracja: 30 kwie 2017, o 20:26
Wiek postaci: 21
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: - długie czerwone włosy, stalowoszare oczy
- koszula z długim rękawem, długie ciemne spodnie, wygodne buty
- cienkie pajęczynki blizn po raitonie pod ubraniem
- sygnet na łańcuszku schowany pod koszulą
- płaszcz podróżny z kapturem
Widoczny ekwipunek: - torba na biodrze, po prawej
- kabury na udach
- wakizashi za pasem
- manierka z wodą przy pasie

Re: Letnia Gala 2019

Post autor: Sagisa »

0 x
Obrazek
Awatar użytkownika
Hikari
Martwa postać
Posty: 2493
Rejestracja: 24 sie 2015, o 18:56
Wiek postaci: 26
Ranga: Akoraito
Krótki wygląd: Prawe oko mocna zieleń, lewe intensywnej czerwieni. Długie kruczoczarne włosy sięgające do połowy ud. Ogólnie mówiąc dobrze zbudowany mężczyzna mierzący 182cm.

Re: Letnia Gala 2019

Post autor: Hikari »

1. Miss Lata - Aira - Która powróciła z ładnym avkiem, a dzięki głosowi może dostanie kopa zostać na dłużej.

2. Mister Lata - Brak

3. Forumowy No-Life - Brak - za dużo znikałem aby ocenić kto zasłużył na tytuł przez ten czas.

4. Pechowiec - Akaraidetsu Yoake - chyba wszyscy wiedzą czemu

5. Mocarz - Natsume - wciąż chyba najtrudniejsza osoba na forum do pokonania, chociaż miałem dylemat z Ichirou

6. Najlepszy Damski Charakter - Yamanaka Inoshi - mimo iż wiedział, że to doprowadzi do rozstania z Hikarim brnął w swoje i nie zrezygnował. Zresztą obecnie jest tak samo, obie postacie są przekonane o swojej świętej racji i żadne nie zamierza wyciągać ręki do drugiego pierwsze. Szkoda, że skończyło się to brakiem chęci do gry.

7. Najlepszy Męski Charakter - Kuroi Kuma - staruszek wcale nie patrzył ile Shikarui ma ph, czy kto za nim stoi i pogroził mu paluszkiem.

8. Szarak - Akarui - bywa na eventach, ale tak najmniej słyszy się o nim cokolwiek. Chociaż lalkę zdobył poprzednim razem.

9. Dobry Duszek Forum - Namida - jej imienia nie kojarzyć z bida, bo na widok jej nicku uśmiech się przyda.

10. Pisarz Lata - Yamanaka Inoshi - tylko jego posty praktycznie od gali do gali czytałem, a w sumie pisze całkiem niezłe więc niech ma mój głosik.

11. Najlepsza sygnatura/avatar - Brak - nie potrafię na szybko wybrać jednej osoby, a regulamin zabrania więcej

12. Maruda - Yamanaka Inoshi - bezapelacyjnie, przebija nawet seinara

13. Mistrz Pióra - Yami - jedyna misja na przestrzeni ostatnich 2 lat bez kontrowersji. Powiedzmy. kappa

14. Złoty Leniwiec - Ocir - nie jest jednak to głos, że najmniej robi, bo w sumie zajmuje się sporawo forum. Problem w tym, że nie to co powinien, bo sprawdzanie misji powinien zostawić innym, a zająć się jakimś reworkiem czy pomysłami, albo małą poprawką co czasem podeślę na discordzie i tam zaginie na zawsze.

15. Złoty Pracuś - Yukirin - może czasem się ugryziemy, czy mamy inne zdania, ale wciąż jest najaktywniejsza z grona administracyjnego, nie dość, że swoje zrobi to jeszcze gdzieś pomoże jak trzeba czy prowadzi misje. Niech posiada moje docenienie, a także nie gniewa się za przykładowo ostatnie wypomnienie o brakujących technikach. Sam jestem większy leniuszek.

16. Śmieszek - Shikatsu - seinar bardziej niż śmieszyć stara się komuś deptać po piętach wyśmiewając przy okazji więc głos wędruje do największego rywala, zasłużenie.

17. Najlepsza Letnia Scena - Brak - głosowałbym na swoje rozstanie z Inoshi, ale nie mogę.

18. Bohater Lata - Brak - nie wiem

19. Czarny Charakter Lata - Shikarui - najpierw zaprosić na wesele, a potem przebić suitonem plecy? Nie ładnie.

20. Nocny marek - Tsukune - może mało pisze, ale zazwyczaj pojawia się online i czasem jak go temat zainteresuje też na sb, może przez nocne zmiany.

21. Niespodzianka Lata - Namida - za takie sprawne wejście na forum, a podobno mamy zamknięte grono nieprzyjmujące nowych. kappa
0 x
I'm never on fire
Cause i'm the real fire.
Awatar użytkownika
Sans
Administrator
Posty: 5407
Rejestracja: 14 lut 2015, o 11:23
Wiek postaci: 8
Multikonta: Yuki Hoshi; Uchiha Hiromi; Papyrus

Re: Letnia Gala 2019

Post autor: Sans »

0 x
Obrazek
Awatar użytkownika
Sans
Administrator
Posty: 5407
Rejestracja: 14 lut 2015, o 11:23
Wiek postaci: 8
Multikonta: Yuki Hoshi; Uchiha Hiromi; Papyrus

Re: Letnia Gala 2019

Post autor: Sans »

0 x
Obrazek
Awatar użytkownika
Tsukune
Posty: 2725
Rejestracja: 24 maja 2015, o 23:14
Wiek postaci: 30
Krótki wygląd: Czarne lub szarawe włosy, brudnoczerwony kolor oczu. "Szeroki" uśmiech. Wystające dwa kiełki. Na szyi materiałowa opaska z krzyżem i trumną. Zabandażowane lewe przedramię, pod którym znajduje się tatuaż 2 głowego węża
Widoczny ekwipunek: Futerał na plecach, wachlarz w pokrowcu przyczepiony do paska, rękawica łańcuchowa na lewej ręce, dziwna rękawica na prawej ręce, pasek z biczem, laska

Re: Letnia Gala 2019

Post autor: Tsukune »

No to odbieram swoje 10 PH i 100 ryo
0 x
Awatar użytkownika
Mujin
Postać porzucona
Posty: 1143
Rejestracja: 1 paź 2019, o 22:14
Wiek postaci: 34
Ranga: Wyrzutek
Krótki wygląd: Wysoki (197cm). Kobieca uroda i długie włosy ukryte pod czapką. Wątłej, niepozornej budowy. Maska na twarzy. Bandaże na rękach. Kurta, workowate spodnie, czapka z niewielkim daszkiem. Wszystko w ciemnozielonym kolorze. Lekkie buty ninja.
Widoczny ekwipunek: Duża torba przy prawym boku, duży zwój na plecach, po bukłaku przy pasie, ręce obwinięte bandażami
GG/Discord: Wolfig#2761

Re: Letnia Gala 2019

Post autor: Mujin »

Odbieram 40PH i 500 Ryo. Dziękuję serdecznie za wszystkie głosy. Proszę o Czarny Charakter.
0 x
Awatar użytkownika
Ichirou
Posty: 3927
Rejestracja: 18 kwie 2015, o 18:25
Wiek postaci: 35
Ranga: Seinin
Krótki wygląd: Chodzące piękno.
Widoczny ekwipunek: Hiramekarei, gurda, fūma shuriken, torba, dwie kabury
Lokalizacja: Atsui

Re: Letnia Gala 2019

Post autor: Ichirou »

Dzienx za głosy
0 x
Obrazek
KP PH bank głos koty dziennik
Namida

Re: Letnia Gala 2019

Post autor: Namida »

Wow, dzięki za głosy i takie miłe powitanie na forum <33

Odbieram 20 PH i 200 ryo.
0 x
Shiseiji
Postać porzucona
Posty: 20
Rejestracja: 16 paź 2019, o 15:03
Wiek postaci: 22
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Avatar (:
Widoczny ekwipunek: Brak

Re: Letnia Gala 2019

Post autor: Shiseiji »

Odbieram 10 PH i 100 Ryo. ♥
0 x
Awatar użytkownika
Akarui
Postać porzucona
Posty: 1567
Rejestracja: 8 cze 2017, o 01:03
Krótki wygląd: Jak na avku brązowy płaszcz z kożuszkiem - mamy zimę! ;)

Re: Letnia Gala 2019

Post autor: Akarui »

Serdeczne dzięki za te 3 głosy na mnie w kategoriach: Szarak (cóż za wyróżnienie ;>), Złoty Leniwiec (ale ja przecież nawet nie mam nic do roboty xD) i Bohater (choć na evencie tylko biegałem wte i wewte :P).

Odbieram swoje 100 ryo i 10ph, gratuluję wygranym sezonu letniego ;)
0 x
MOWA
Awatar użytkownika
Toshiro
Posty: 1357
Rejestracja: 25 lis 2018, o 23:42
Wiek postaci: 24
Ranga: Akoraito | San
Krótki wygląd: Ubiór: https://i.imgur.com/4b7w2iP.png
Maska: https://i.imgur.com/NQByJxc.png
Widoczny ekwipunek: 2 wakizashi przy lewym boku, duża torba na dole pleców
GG/Discord: Harikken#4936

Re: Letnia Gala 2019

Post autor: Toshiro »

No hejka cicha fanko/cichy fanie, napisz koniecznie na priv jeśli to czytasz ;) kappa

:( Yami Ty nicponiu Ty, biju Ci nie wystarczył? Musiałeś mi zabrać ten tytuł szaraka? : (((((((
Odbieram moje 30 PH i 250 ryo, a także dzięki za wszystkie głosy!
0 x
Awatar użytkownika
Uzumaki Hibana
Gracz nieobecny
Posty: 1070
Rejestracja: 8 lip 2018, o 18:36
Wiek postaci: 26
Ranga: Wyrzutek C
Krótki wygląd: Wysoka, czerwonowłosa, złotooka kobieta, z dużą blizną na twarzy.
Ubranie czarne z czerwonymi elementami.
Widoczny ekwipunek: Kabura na prawym udzie. Torba przy pasie. Dwa miecze przy biodrach.
GG/Discord: 66265515

Re: Letnia Gala 2019

Post autor: Uzumaki Hibana »

Gdzieś tam widziałam swój nick, więc dziękuję tym, którzy na mnie głosowali i gratuluję zwycięzcom
<3

Odbieram 10 PH i 100 ryo za głosowanie.
0 x
Awatar użytkownika
Hikari
Martwa postać
Posty: 2493
Rejestracja: 24 sie 2015, o 18:56
Wiek postaci: 26
Ranga: Akoraito
Krótki wygląd: Prawe oko mocna zieleń, lewe intensywnej czerwieni. Długie kruczoczarne włosy sięgające do połowy ud. Ogólnie mówiąc dobrze zbudowany mężczyzna mierzący 182cm.

Re: Letnia Gala 2019

Post autor: Hikari »

Za wszystkie głosy dziękuję i odbieram swoje 20 ph i ileś tam Ryo.
0 x
I'm never on fire
Cause i'm the real fire.
Awatar użytkownika
Seinaru
Martwa postać
Posty: 2530
Rejestracja: 5 lip 2017, o 13:55
Wiek postaci: 29
Ranga: Samuraj
Krótki wygląd: Trupioblada cera, charakterystyczny brak głowy
Widoczny ekwipunek: Nagrobek

Re: Letnia Gala 2019

Post autor: Seinaru »

Dziękuję za zaufanie. Wiem że tytuł Marudy to nie tylko prestiż, ale również swego rodzaju misja. Nie zawiodę Was kochani.
I podpis będzie ładnie mi pasował do nowego avka. <3

PS. Dawać mnie moje PH. Nie cierpię forumowych gal!
0 x
Jeśli czytasz ten podpis to znaczy, że jestem już martwy...
Awatar użytkownika
Shins
Martwa postać
Posty: 1682
Rejestracja: 7 kwie 2018, o 16:44
Wiek postaci: 22
Ranga: Dōkō, Pazur
Krótki wygląd: Nijaki. Zazwyczaj skryty w czarnym stroju ninja - do misji się przebiera. Brak cech szczególnych poza ustami na rękach i piersi.
Widoczny ekwipunek: Torba na glinę u pasa, dwie torby z tyłu. Maska na twarzy, rękawiczki na dłoniach. Miecz zawieszony na plecach. Płaszcz.

Re: Letnia Gala 2019

Post autor: Shins »

Dzięki i odbieram. Na przyszłą Galę będę najczarniejszym z czarnych charakterów!

Wychodzi mi tak:
za udział 10PH 100 Ryo
Za II miejsce 20 PH 250 Ryo
0 x
Karta Postaci <> Mechanika technik rodu Dōhito <> WT <> Kuźnia <> Dziennik młodego zabójcy Twarda spacja:
Zablokowany

Wróć do „Administracyjne”

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość