Szlak transportowy

Trzecia pod względem wielkości prowincja Wietrznych Równin zamieszkała przez Ród Uchiha. Prowincja Sogen zarówno od północy jak i południowo-wschodniej strony sąsiaduje z morzem, z kolei od południa graniczy z regionem Prastarego Lasu. To co jednak w szczególności warte jest odnotowania, to fort graniczny postawiony od północnego wschodu na granicy z niezbadanym obszarem dawno upadłego kraju, zniszczonego jeszcze w trakcie potyczki z Juubim. Kultura prowincji w głównej mierze skupia się na militariach, przemyśle żeglarskim oraz hodowli co wynika z uwarunkowań geograficznych.
Awatar użytkownika
Tsukune
Posty: 2725
Rejestracja: 24 maja 2015, o 23:14
Wiek postaci: 30
Krótki wygląd: Czarne lub szarawe włosy, brudnoczerwony kolor oczu. "Szeroki" uśmiech. Wystające dwa kiełki. Na szyi materiałowa opaska z krzyżem i trumną. Zabandażowane lewe przedramię, pod którym znajduje się tatuaż 2 głowego węża
Widoczny ekwipunek: Futerał na plecach, wachlarz w pokrowcu przyczepiony do paska, rękawica łańcuchowa na lewej ręce, dziwna rękawica na prawej ręce, pasek z biczem, laska

Re: Szlak transportowy

Post autor: Tsukune »

-Tak znam. Na razie podstawy bo często nieświadomie pakuje się w kłopoty więc uznałem że warto nauczyć się czegoś co pozwoli mi się samym sobą zająć oznajmiłem spokojnie. Cóż to akurat było prawdą. Nigdy nie planowałem się pakować w kłopoty. Zwykła pomoc komuś zazwyczaj sprawiała że się w nie pakowałem. Może to znak aby przestać pomagać innym. Już widzę jak to robisz półgłówku. No ale mniejsza z tym. Teraz muszę skupić się na tym co teraz.
-Rozumiem. Jeżeli przyjdę to nie mam zamiaru marnować swojego a tym bardziej twojego czasu. zapewniłem. Zostanie na pewien czas w takim miejscu nie byłoby czymś złym. Trochę spokoju od ciągłej gonitwy? W sumie nigdzie mi się jak zwykle nie spieszyło. Więc czy siedziałbym tutaj czy w swoim domu i się opierdalał to już niewielka różnica. Tutaj przynajmniej bym się czegoś nauczył. Pomógł komuś a może nawet dzięki temu stałbym się sławny w okolicy? Cóż tego nigdy nie wiadomo. Jednak na razie nie warto się nad tym zastanawiać. Po zjedzeniu posiłku wziąłem się za robotę. Ostrożnie używałem swojego barku. Po każdej przeniesionej partii drewna do składzika ruszałem ostrożnie lewym barkiem. Nie z tego powodu iż mnie bolał. Bardziej z tego aby przyzwyczaić ciało do obecności rany i w taki sposób powoli je wzmacniać.
-Ja jestem prawie całe życie w drodze zażartowałem i pozwoliłem Okamiemu przyjrzeć się jak wygląda rana po tym jak porąbałem sporą część drewna. Następnie zacząłem zakładać na siebie ubranie razem z uzbrojeniem które zdjąłem aby zacząć rąbać drewno. Słuchając jednocześnie informacji jak dotrzeć do szkoły Ryu.
-Bardzo dziękuje za te wskazówki. Zaoszczędzą mi zapewne nieco czasu na zatrzymywanie i wypytywanie ludzi. W takim razie dziękuje jeszcze raz za posiłek i pomoc jaką otrzymałem powiedziałem i ukłoniłem się tak jak zawsze. W tym czasie jak jadłem mój zwierzak spokojnie wszedł sobie za poły mojego ubrania tak że jego głowa wystawała blisko mojej szyi. Po zjedzeniu jeszcze raz podziękowałem, zabrałem wszystko co do mnie należało i ruszyłem w drogę do szkoły. Cóż straciłem nieco czasu na pomocy. Chociaż czy można nazwać to stratą czasu? Z jednej strony tak z drugiej zaś nie. Dzięki temu że zostałem i nieco pomogłem...dowiedziałem się że znalazłem kogoś kto mógłby mnie wtajemniczyć bardziej w tajniki medyczne...a wiedza jak i pieniądze rządzą tym światem...co raz wykorzystałem na swoją korzyść. Z takimi różnymi myślami kierowałem się w podaną przez Okamiego stronę.
0 x
Awatar użytkownika
Kakita Asagi
Gracz nieobecny
Posty: 1834
Rejestracja: 15 gru 2017, o 17:45
Wiek postaci: 28
Ranga: Samuraj (Hatamoto)
Krótki wygląd: Mężczyzna o ciemnych włosach i niebieskich oczach, wzrostu około 170 cm. Ubrany w kremowe kosode, z brązową hakama oraz granatowym haori z rodowym symbolem. Na głowie wysłużony, ale nadal w dobrym stanie kapelusz.
Widoczny ekwipunek: - Zbroja
- Tachi + Wakizashi
- Długi łuk + Kołczan
GG/Discord: 9017321
Multikonta: Hayabusa Jin
Lokalizacja: Wrocław

Re: Szlak transportowy

Post autor: Kakita Asagi »

Obrażenia:
Tsukune:
  • Rana od strzały dość dobrze zaleczona. Będzie blina - kolejna pamiątka do opowiadania przygód.
Głosy postaci
- Ogasawara Ono
- Mowa Mariko
- Sanitariusz
- Pielęgniarka!
- Chizuru
- Ojciec drwal - Motomitsu
- Syn drwal - Mototomo..
- Znachor - Okami.
- Złotowłosa kapłanka
0 x
Obrazek

Poza tym, uważam, że należy skasować Henge i Kawarimi.


Heroic battle Theme|Asagi-sensei Theme|Bank|Punkty historii|Własne techniki| Przedmioty z Kuźni | Inne ujęcie | Pieczątka
Lista samurajek, które były na forum, ale nie zostały moimi uczennicami i na pewno przez to nie grają.
  • Mokoto (walczyła na Murze)
  • Mitsuyo (nigdy nie opuściła Yinzin)
  • Inari (była uczennicą Seinara)
  • Sakiko (byłą roninką, obierała ziemniaki na misji D)
Awatar użytkownika
Azuma
Posty: 1022
Rejestracja: 6 lis 2019, o 18:50
Wiek postaci: 17
Ranga: Sentoki
Krótki wygląd: - czarne włosy, ciemne oczy
- delikatnie zarysowane kości, mały nos
- szczupła budowa, przeciętny wzrost
Widoczny ekwipunek: - ochraniacz na czoło z emblematem klanu
- skórzana kamizelka shinobi
- kabury na broń na lewym i prawym biodrze
- torba z ekwipunkiem na lewym pośladku
- szary płaszcz (bez zdobień)

Re: Szlak transportowy

Post autor: Azuma »

Poprzedni wątek: Szlak transportowy

Mimo, że powrót z Yinzin do Sogen nie ciągnął się tygodniami, to podróż była pierwszą tak długą w życiu młodego Azumy. Wyprawa szlakiem morskim, konieczność przebycia niemalże dwóch prowincji, ponowna zmiana otoczenia - to wszystko wbrew pozorom pozwalało 11-latkowi poczuć trudy wyprawy. A wraz z nim te trudy odczuwała i Miyuki.
Jego mama przede wszystkim odczuwała niedogodności związane z potrzebą zachowania podwyższonej czujności. To ona była starsza, bardziej doświadczona i to na niej opierało się ich bezpieczeństwo. Doskonale zdawała sobie sprawę z zagrożeń i nie spuszczała wzroku ani z ich bagażu, ani z syna. Gdy więc przybyli bezpiecznie do portu w Sogen, odetchnęła z ulgą.
Obydwoje odetchnęli z ulgą.
- W końcu... Pamiętam to miejsce - zawołał do Miyuki jej syn, wskazując palcem na budynki, które ze względu na swoje rozmiary, mogły pełnić funkcję tutejszego magazynu. W ich otoczeniu był dok, a w nim zacumowane były statyki - zarówno te większe, jak i mniejsze. Gdy już znaleźli się na lądzie, wybrali znajomą drogę, tą samą którą przybyli w to miejsce. Kierująć się nią, mijali innych ludzi i obydwoje przysłuchiwali się ich rozmowom. Wypatrywali czegoś co mogło ich ominąć, gdy przebywali na szlaku morskim.
I jedno i drugie obawiało się, że konflikt na granicy Kaigan i Midori mógł się zaognić i rozprzestrzenić na inne rejony. To z kolei mogło stanowić zagrożenie dla bezpieczeństwa Sogen i tym samym Kazukiego, który wciąż pełnił służbę. A ta jak wiadomo, mogła dotyczyć wszystkiego.
- Wygląda na to, że wszystko jest w porządku.. Chodź, nie traćmy czasu. Tata pewnie już się nie może doczekać naszego powrotu - kobieta stwierdziła, odczuwając prawdziwą ulgę z obecnej sytuacji. Wyglądało na to, że wszystko co sobie założyli - udało się. A było nawet znacznie lepiej. Miyuki nie umknęło to jak często Azuma sięgał dłonią do wisiorka, który otrzymał w prezencie od Sayuri.
- Idziemy - Azuma zgodził się i na potwierdzenie, żwawo ruszył naprzód.

[z/t] - Posiadłość rodzinna Azumy
0 x
Awatar użytkownika
Kazetani
Gracz nieobecny
Posty: 95
Rejestracja: 18 kwie 2020, o 01:55
Wiek postaci: 21
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Wysoki, chudy blondyn, z maską na twarzy. Ubrany w luźną koszulkę, przykrytą bluzą.
Widoczny ekwipunek: Torba, Karambit

Re: Szlak transportowy

Post autor: Kazetani »

0 x
Obrazek
Awatar użytkownika
Yasuo
Posty: 1481
Rejestracja: 20 lip 2017, o 20:57
Wiek postaci: 28
Ranga: Samuraj
Widoczny ekwipunek: ---
- Wakizashi ze Stali Kantańskiej (imię tego miecza to Nikushi ( ニキシー ) co oznacza "Rusałkę".) (znajdujące się w pochwie przy pasie po lewej stronie)
- Torba #1 (przypięta do pasa, w okolicach lewego pośladka).
- Worek Mikołaja (przewieszony przez ramię, znajdujący się na plecach).
- Zbroja (ubrana) - opis w KP. Wizualizacja Zbroi: https://i.pinimg.com/564x/5c/f8/84/5cf8 ... cb17a6.jpg
- Opaska na głowę z różkami jelonka, działa jak ochraniacz na czoło (na czole)
- Namiot (na plecach, pod Workiem Mikołaja)
- Płaszcz (ubrany)
- Rękawiczki z blaszkami (na dłoniach)
GG/Discord: .iwaru
Multikonta: Tenshi

Re: Szlak transportowy

Post autor: Yasuo »

- Mowa Agatty - Mowa Ojigi
0 x
- Mowa
"Myśli"
Prowadzone Misje: -

Wzór Misji:
Wzór Nowej Lokacji:
[/list][/fieldset]
Plotki i Ciekawostki
  • Brak - brak
[/quote][/code]
Awatar użytkownika
Tsukune
Posty: 2725
Rejestracja: 24 maja 2015, o 23:14
Wiek postaci: 30
Krótki wygląd: Czarne lub szarawe włosy, brudnoczerwony kolor oczu. "Szeroki" uśmiech. Wystające dwa kiełki. Na szyi materiałowa opaska z krzyżem i trumną. Zabandażowane lewe przedramię, pod którym znajduje się tatuaż 2 głowego węża
Widoczny ekwipunek: Futerał na plecach, wachlarz w pokrowcu przyczepiony do paska, rękawica łańcuchowa na lewej ręce, dziwna rękawica na prawej ręce, pasek z biczem, laska

Re: Szlak transportowy

Post autor: Tsukune »

No i w końcu dotarłem do Sogen. Nigdzie mi się nie spieszyło więc droga mi się trochę ciągnęła. Tak jak obiecałem zajrzałem jeszcze w trakcie do Okamiego. Znachora który mnie opatrzył i pomogłem mu w jakichś prostych pracach. Co prawda miałem to zrobić wcześniej lecz byłem utrzymany w szkole. Cóż takie koleje rzeczy co poradzić. Jednak jak obiecałem tak też i pomogłem. Trochę później, bo później ale pomogłem. Chwilkę z nim jeszcze porozmawiałem by w końcu dotrzeć do wioski z której wyruszyłem pomóc pewnemu samurajowi. Była to dziwna i dosyć ciężka wędrówka ale zarazem i przyjemna.
-Mam nadzieję że nie będziesz się za bardzo kręcił co? powiedziałem do swojego zwierzaka któremu aktualnie wystawała głowa spod mojego ubrania i aktualnie uniosło łepek aby na mnie spojrzeć
-Tak do ciebie mówię mały złośliwcu dodałem na co wspomniane zwierzątko uniosło łapkę do góry jakby zaznaczało w ten sposób że o nim mowa. Westchnąłem tylko na to i pokręciłem na boki głową.
0 x
Awatar użytkownika
Kazetani
Gracz nieobecny
Posty: 95
Rejestracja: 18 kwie 2020, o 01:55
Wiek postaci: 21
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Wysoki, chudy blondyn, z maską na twarzy. Ubrany w luźną koszulkę, przykrytą bluzą.
Widoczny ekwipunek: Torba, Karambit

Re: Szlak transportowy

Post autor: Kazetani »

0 x
Obrazek
Awatar użytkownika
Yasuo
Posty: 1481
Rejestracja: 20 lip 2017, o 20:57
Wiek postaci: 28
Ranga: Samuraj
Widoczny ekwipunek: ---
- Wakizashi ze Stali Kantańskiej (imię tego miecza to Nikushi ( ニキシー ) co oznacza "Rusałkę".) (znajdujące się w pochwie przy pasie po lewej stronie)
- Torba #1 (przypięta do pasa, w okolicach lewego pośladka).
- Worek Mikołaja (przewieszony przez ramię, znajdujący się na plecach).
- Zbroja (ubrana) - opis w KP. Wizualizacja Zbroi: https://i.pinimg.com/564x/5c/f8/84/5cf8 ... cb17a6.jpg
- Opaska na głowę z różkami jelonka, działa jak ochraniacz na czoło (na czole)
- Namiot (na plecach, pod Workiem Mikołaja)
- Płaszcz (ubrany)
- Rękawiczki z blaszkami (na dłoniach)
GG/Discord: .iwaru
Multikonta: Tenshi

Re: Szlak transportowy

Post autor: Yasuo »

- Mowa Agatty - Mowa Ojigi
0 x
- Mowa
"Myśli"
Prowadzone Misje: -

Wzór Misji:
Wzór Nowej Lokacji:
[/list][/fieldset]
Plotki i Ciekawostki
  • Brak - brak
[/quote][/code]
Awatar użytkownika
Tsukune
Posty: 2725
Rejestracja: 24 maja 2015, o 23:14
Wiek postaci: 30
Krótki wygląd: Czarne lub szarawe włosy, brudnoczerwony kolor oczu. "Szeroki" uśmiech. Wystające dwa kiełki. Na szyi materiałowa opaska z krzyżem i trumną. Zabandażowane lewe przedramię, pod którym znajduje się tatuaż 2 głowego węża
Widoczny ekwipunek: Futerał na plecach, wachlarz w pokrowcu przyczepiony do paska, rękawica łańcuchowa na lewej ręce, dziwna rękawica na prawej ręce, pasek z biczem, laska

Re: Szlak transportowy

Post autor: Tsukune »

Zostałem zaczepiony przez młodą niewiastę która była nieco zakłopotana.
-Co prawda nie jestem tutejszy ale znam nieco to miasto przyznałem kiwając lekko głową. Uśmiechnąłem się kącikiem ust słysząc jej prośbę bym ją zaprowadził w tamto miejsce.
-Nie powiem by mnie panienka zaskoczyła tym pytaniem. Nie mam nic lepszego do roboty. A dla mnie samo tak miłe i urocze towarzystwo Panienki będzie nagrodą dodałem lekko obracając się na nodze by następnie stanąć prosto i ukłonić się delikatnie jednocześnie wyciągając prawą dłoń w bok wskazując kierunek i mówiąc krótkie -Proszę za mną po czym spokojnie ruszyłem do miejsca o którym mówiła owa młoda kobieta. Nie szedłem za szybko i co jakiś czas zerkałem na dziewczynę aby sprawdzić czy się gdzieś nie zagubiła. Gdy dotarłem na miejsce pokazałem swoje ząbki w wrednym uśmiechu
-Jestem zwykłym znudzonym człowiekiem i tyle. powiedziałem i zgarnąłem tylko jedną monetę z tych które zaproponowała mi kobieta -Wezmę sobie ją na pamiątkę. Poza tym wam się pieniądze bardziej przydadzą. Uważajcie w podróży dodałem i od tak dla zabawy lekko pomachałem laską w dłoni jak jakiś staruszek. Od tak z nudów i dla zabawy.
0 x
Awatar użytkownika
Kazetani
Gracz nieobecny
Posty: 95
Rejestracja: 18 kwie 2020, o 01:55
Wiek postaci: 21
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Wysoki, chudy blondyn, z maską na twarzy. Ubrany w luźną koszulkę, przykrytą bluzą.
Widoczny ekwipunek: Torba, Karambit

Re: Szlak transportowy

Post autor: Kazetani »

0 x
Obrazek
Awatar użytkownika
Yasuo
Posty: 1481
Rejestracja: 20 lip 2017, o 20:57
Wiek postaci: 28
Ranga: Samuraj
Widoczny ekwipunek: ---
- Wakizashi ze Stali Kantańskiej (imię tego miecza to Nikushi ( ニキシー ) co oznacza "Rusałkę".) (znajdujące się w pochwie przy pasie po lewej stronie)
- Torba #1 (przypięta do pasa, w okolicach lewego pośladka).
- Worek Mikołaja (przewieszony przez ramię, znajdujący się na plecach).
- Zbroja (ubrana) - opis w KP. Wizualizacja Zbroi: https://i.pinimg.com/564x/5c/f8/84/5cf8 ... cb17a6.jpg
- Opaska na głowę z różkami jelonka, działa jak ochraniacz na czoło (na czole)
- Namiot (na plecach, pod Workiem Mikołaja)
- Płaszcz (ubrany)
- Rękawiczki z blaszkami (na dłoniach)
GG/Discord: .iwaru
Multikonta: Tenshi

Re: Szlak transportowy

Post autor: Yasuo »

- Mowa Agatty - Mowa Ojigi
0 x
- Mowa
"Myśli"
Prowadzone Misje: -

Wzór Misji:
Wzór Nowej Lokacji:
[/list][/fieldset]
Plotki i Ciekawostki
  • Brak - brak
[/quote][/code]
Awatar użytkownika
Kazetani
Gracz nieobecny
Posty: 95
Rejestracja: 18 kwie 2020, o 01:55
Wiek postaci: 21
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Wysoki, chudy blondyn, z maską na twarzy. Ubrany w luźną koszulkę, przykrytą bluzą.
Widoczny ekwipunek: Torba, Karambit

Re: Szlak transportowy

Post autor: Kazetani »

0 x
Obrazek
Awatar użytkownika
Yasuo
Posty: 1481
Rejestracja: 20 lip 2017, o 20:57
Wiek postaci: 28
Ranga: Samuraj
Widoczny ekwipunek: ---
- Wakizashi ze Stali Kantańskiej (imię tego miecza to Nikushi ( ニキシー ) co oznacza "Rusałkę".) (znajdujące się w pochwie przy pasie po lewej stronie)
- Torba #1 (przypięta do pasa, w okolicach lewego pośladka).
- Worek Mikołaja (przewieszony przez ramię, znajdujący się na plecach).
- Zbroja (ubrana) - opis w KP. Wizualizacja Zbroi: https://i.pinimg.com/564x/5c/f8/84/5cf8 ... cb17a6.jpg
- Opaska na głowę z różkami jelonka, działa jak ochraniacz na czoło (na czole)
- Namiot (na plecach, pod Workiem Mikołaja)
- Płaszcz (ubrany)
- Rękawiczki z blaszkami (na dłoniach)
GG/Discord: .iwaru
Multikonta: Tenshi

Re: Szlak transportowy

Post autor: Yasuo »

- Mowa Agatty - Mowa Ojigi
0 x
- Mowa
"Myśli"
Prowadzone Misje: -

Wzór Misji:
Wzór Nowej Lokacji:
[/list][/fieldset]
Plotki i Ciekawostki
  • Brak - brak
[/quote][/code]
Awatar użytkownika
Kazetani
Gracz nieobecny
Posty: 95
Rejestracja: 18 kwie 2020, o 01:55
Wiek postaci: 21
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Wysoki, chudy blondyn, z maską na twarzy. Ubrany w luźną koszulkę, przykrytą bluzą.
Widoczny ekwipunek: Torba, Karambit

Re: Szlak transportowy

Post autor: Kazetani »

0 x
Obrazek
Awatar użytkownika
Yasuo
Posty: 1481
Rejestracja: 20 lip 2017, o 20:57
Wiek postaci: 28
Ranga: Samuraj
Widoczny ekwipunek: ---
- Wakizashi ze Stali Kantańskiej (imię tego miecza to Nikushi ( ニキシー ) co oznacza "Rusałkę".) (znajdujące się w pochwie przy pasie po lewej stronie)
- Torba #1 (przypięta do pasa, w okolicach lewego pośladka).
- Worek Mikołaja (przewieszony przez ramię, znajdujący się na plecach).
- Zbroja (ubrana) - opis w KP. Wizualizacja Zbroi: https://i.pinimg.com/564x/5c/f8/84/5cf8 ... cb17a6.jpg
- Opaska na głowę z różkami jelonka, działa jak ochraniacz na czoło (na czole)
- Namiot (na plecach, pod Workiem Mikołaja)
- Płaszcz (ubrany)
- Rękawiczki z blaszkami (na dłoniach)
GG/Discord: .iwaru
Multikonta: Tenshi

Re: Szlak transportowy

Post autor: Yasuo »

- Mowa Agatty - Mowa Ojigi
0 x
- Mowa
"Myśli"
Prowadzone Misje: -

Wzór Misji:
Wzór Nowej Lokacji:
[/list][/fieldset]
Plotki i Ciekawostki
  • Brak - brak
[/quote][/code]
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sogen”

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości