Wioska Shōhei

Trzecia pod względem wielkości prowincja Wietrznych Równin zamieszkała przez Ród Uchiha. Prowincja Sogen zarówno od północy jak i południowo-wschodniej strony sąsiaduje z morzem, z kolei od południa graniczy z regionem Prastarego Lasu. To co jednak w szczególności warte jest odnotowania, to fort graniczny postawiony od północnego wschodu na granicy z niezbadanym obszarem dawno upadłego kraju, zniszczonego jeszcze w trakcie potyczki z Juubim. Kultura prowincji w głównej mierze skupia się na militariach, przemyśle żeglarskim oraz hodowli co wynika z uwarunkowań geograficznych.
Yujiro

Re: Wioska Shōhei

Post autor: Yujiro »

0 x
Awatar użytkownika
Yasuo
Posty: 1481
Rejestracja: 20 lip 2017, o 20:57
Wiek postaci: 28
Ranga: Samuraj
Widoczny ekwipunek: ---
- Wakizashi ze Stali Kantańskiej (imię tego miecza to Nikushi ( ニキシー ) co oznacza "Rusałkę".) (znajdujące się w pochwie przy pasie po lewej stronie)
- Torba #1 (przypięta do pasa, w okolicach lewego pośladka).
- Worek Mikołaja (przewieszony przez ramię, znajdujący się na plecach).
- Zbroja (ubrana) - opis w KP. Wizualizacja Zbroi: https://i.pinimg.com/564x/5c/f8/84/5cf8 ... cb17a6.jpg
- Opaska na głowę z różkami jelonka, działa jak ochraniacz na czoło (na czole)
- Namiot (na plecach, pod Workiem Mikołaja)
- Płaszcz (ubrany)
- Rękawiczki z blaszkami (na dłoniach)
GG/Discord: .iwaru
Multikonta: Tenshi

Re: Wioska Shōhei

Post autor: Yasuo »

0 x
- Mowa
"Myśli"
Prowadzone Misje: -

Wzór Misji:
Wzór Nowej Lokacji:
[/list][/fieldset]
Plotki i Ciekawostki
  • Brak - brak
[/quote][/code]
Awatar użytkownika
Kuroi Kuma
Posty: 1518
Rejestracja: 23 lis 2017, o 20:52
Wiek postaci: 43
Ranga: Akoraito
Krótki wygląd: Średniego wzrostu mężczyzna z kilkudniowym zarostem na twarzy. Widać że jest trochę starszy, jednak nie aż tak znacznie. Głos niski, lekko chrypiący od palenia. Trochę dłuższe, czarne włosy, przy szyi luźno obwiązany bandaż trochę jak szalik
Widoczny ekwipunek: Gurda
Plecak
Wielki wachlarz
GG/Discord: Michu#5925

Re: Wioska Shōhei

Post autor: Kuroi Kuma »

0 x
Obrazek
PH | BANK
Awatar użytkownika
Yasuo
Posty: 1481
Rejestracja: 20 lip 2017, o 20:57
Wiek postaci: 28
Ranga: Samuraj
Widoczny ekwipunek: ---
- Wakizashi ze Stali Kantańskiej (imię tego miecza to Nikushi ( ニキシー ) co oznacza "Rusałkę".) (znajdujące się w pochwie przy pasie po lewej stronie)
- Torba #1 (przypięta do pasa, w okolicach lewego pośladka).
- Worek Mikołaja (przewieszony przez ramię, znajdujący się na plecach).
- Zbroja (ubrana) - opis w KP. Wizualizacja Zbroi: https://i.pinimg.com/564x/5c/f8/84/5cf8 ... cb17a6.jpg
- Opaska na głowę z różkami jelonka, działa jak ochraniacz na czoło (na czole)
- Namiot (na plecach, pod Workiem Mikołaja)
- Płaszcz (ubrany)
- Rękawiczki z blaszkami (na dłoniach)
GG/Discord: .iwaru
Multikonta: Tenshi

Re: Wioska Shōhei

Post autor: Yasuo »

0 x
- Mowa
"Myśli"
Prowadzone Misje: -

Wzór Misji:
Wzór Nowej Lokacji:
[/list][/fieldset]
Plotki i Ciekawostki
  • Brak - brak
[/quote][/code]
Awatar użytkownika
Kuroi Kuma
Posty: 1518
Rejestracja: 23 lis 2017, o 20:52
Wiek postaci: 43
Ranga: Akoraito
Krótki wygląd: Średniego wzrostu mężczyzna z kilkudniowym zarostem na twarzy. Widać że jest trochę starszy, jednak nie aż tak znacznie. Głos niski, lekko chrypiący od palenia. Trochę dłuższe, czarne włosy, przy szyi luźno obwiązany bandaż trochę jak szalik
Widoczny ekwipunek: Gurda
Plecak
Wielki wachlarz
GG/Discord: Michu#5925

Re: Wioska Shōhei

Post autor: Kuroi Kuma »

0 x
Obrazek
PH | BANK
Awatar użytkownika
Yasuo
Posty: 1481
Rejestracja: 20 lip 2017, o 20:57
Wiek postaci: 28
Ranga: Samuraj
Widoczny ekwipunek: ---
- Wakizashi ze Stali Kantańskiej (imię tego miecza to Nikushi ( ニキシー ) co oznacza "Rusałkę".) (znajdujące się w pochwie przy pasie po lewej stronie)
- Torba #1 (przypięta do pasa, w okolicach lewego pośladka).
- Worek Mikołaja (przewieszony przez ramię, znajdujący się na plecach).
- Zbroja (ubrana) - opis w KP. Wizualizacja Zbroi: https://i.pinimg.com/564x/5c/f8/84/5cf8 ... cb17a6.jpg
- Opaska na głowę z różkami jelonka, działa jak ochraniacz na czoło (na czole)
- Namiot (na plecach, pod Workiem Mikołaja)
- Płaszcz (ubrany)
- Rękawiczki z blaszkami (na dłoniach)
GG/Discord: .iwaru
Multikonta: Tenshi

Re: Wioska Shōhei

Post autor: Yasuo »

0 x
- Mowa
"Myśli"
Prowadzone Misje: -

Wzór Misji:
Wzór Nowej Lokacji:
[/list][/fieldset]
Plotki i Ciekawostki
  • Brak - brak
[/quote][/code]
Awatar użytkownika
Kuroi Kuma
Posty: 1518
Rejestracja: 23 lis 2017, o 20:52
Wiek postaci: 43
Ranga: Akoraito
Krótki wygląd: Średniego wzrostu mężczyzna z kilkudniowym zarostem na twarzy. Widać że jest trochę starszy, jednak nie aż tak znacznie. Głos niski, lekko chrypiący od palenia. Trochę dłuższe, czarne włosy, przy szyi luźno obwiązany bandaż trochę jak szalik
Widoczny ekwipunek: Gurda
Plecak
Wielki wachlarz
GG/Discord: Michu#5925

Re: Wioska Shōhei

Post autor: Kuroi Kuma »

0 x
Obrazek
PH | BANK
Awatar użytkownika
Yasuo
Posty: 1481
Rejestracja: 20 lip 2017, o 20:57
Wiek postaci: 28
Ranga: Samuraj
Widoczny ekwipunek: ---
- Wakizashi ze Stali Kantańskiej (imię tego miecza to Nikushi ( ニキシー ) co oznacza "Rusałkę".) (znajdujące się w pochwie przy pasie po lewej stronie)
- Torba #1 (przypięta do pasa, w okolicach lewego pośladka).
- Worek Mikołaja (przewieszony przez ramię, znajdujący się na plecach).
- Zbroja (ubrana) - opis w KP. Wizualizacja Zbroi: https://i.pinimg.com/564x/5c/f8/84/5cf8 ... cb17a6.jpg
- Opaska na głowę z różkami jelonka, działa jak ochraniacz na czoło (na czole)
- Namiot (na plecach, pod Workiem Mikołaja)
- Płaszcz (ubrany)
- Rękawiczki z blaszkami (na dłoniach)
GG/Discord: .iwaru
Multikonta: Tenshi

Re: Wioska Shōhei

Post autor: Yasuo »

z/t
0 x
- Mowa
"Myśli"
Prowadzone Misje: -

Wzór Misji:
Wzór Nowej Lokacji:
[/list][/fieldset]
Plotki i Ciekawostki
  • Brak - brak
[/quote][/code]
Shinji

Re: Wioska Shōhei

Post autor: Shinji »

0 x
Awatar użytkownika
Yami
Posty: 2829
Rejestracja: 25 paź 2017, o 20:14
Wiek postaci: 25
Multikonta: Reigen

Re: Wioska Shōhei

Post autor: Yami »

Po dość specyficznym spotkaniu w hotelu Marmur, w którym to spotkałem piękną dziewczynę z klanu Uchiha, którą to los obdarzył ślepotą, ot ironia losu, oraz młodzieńcem, który pochodził z odległych krain, a strój jego wskazywał na samurajskie korzenie postanowiłem załatwić to co mi ojciec polecił, oddać list jednemu z tutejszych kupców, niejakiemu Hana Yoburo. Ogólnie rzecz biorąc zacząłem go szukać jeszcze tego samego dnia popołudniu. Ila ja się go naszukałem. To mi mówią, że jest w domu kupieckim, tam przekierowali mnie do magazynów, stamtąd do targu, gdzie podobnież załatwiał interesy z miejscowymi. Już miałem wyjebać ten list i iść się zdrzemnąć na polanę, którą mijałem w drodze do tego miasteczka. Problemem byłby gniew ojca i surowa kara od kochanego dziadka za niedopełnienie powierzonego mi zadania. Dodatkowo wysłałby mnie ponownie przez co poziom znużenia sięgnąłby chmur plus dupa bolałaby niemiłosiernie przez drewniane, podskakujące siedzenie wozu.
Ostatecznie udało mi się dorwać jegomościa (co miało stanowić misję rangi D lecz z powodu niedopatrzenia prowadzącego przydzielono mi zupełnie inną) i oddałem mu list. Kupiec wyglądał na zadowolonego i zaprosił mnie do karczmy gdzie ugościł mnie dobrym kawałkiem pieczonego świniaka i kuflem piwa. Wdaliśmy się w krótką pogawędkę, gdzie dowiedziałem się, iż od dłuższego czasu ojciec planował rozszerzenie działalności poza rodzinną prowincję, a Hana był jego dobrym przyjacielem z czasów dzieciństwa. Wróćmy jednak do kwestii teraźniejszej.
Znajdowałem się na jakimś odludziu. Przywiało mnie tutaj w sumie z niejasnych mi pobudek. Miałem wracać do domu gdzie nagle dowiedziałem się o jakiejś zaginionej księżniczce, która mieszkała w ruderze. Łatwy zarobek myślałem, chyba. Musiałem wymyślić coś co zgadzałoby się z aktualnym tematem misji więc niech tak zostanie.
Pewny własnych umiejętności dedukcyjnych i tropicielskich, oraz chęć zarobku w postaci Ryo i PH (o których pod względem narracyjnym nie mam pojęcia) udałem się w drogę.
Kiedy dotarłem pod ruderę, o której już chyba wspominałem (sam już nie pamiętam a czytać mi się po raz drugi nie chce), westchnąłem i podrapałem się w tych głowy. Widok był dość osobliwy. Rozpadająca się rudera opisana jako "Pałac" ( to już wiemy skąd ta księżniczka) i stęchlizna, która roznosiła dookoła wywołująca efekt wymiotny wobec słabszych osób przywodziła na myśl rzeźnię.
- Czy jest ktoś w domu? - zawołałem uderzając pięścią dwukrotnie w framugę drzwi oczekując odpowiedzi.
0 x
Shinji

Re: Wioska Shōhei

Post autor: Shinji »

0 x
Awatar użytkownika
Yami
Posty: 2829
Rejestracja: 25 paź 2017, o 20:14
Wiek postaci: 25
Multikonta: Reigen

Re: Wioska Shōhei

Post autor: Yami »

Widząc przerośniętego męża, który stanął w odrzwiach, co emocje w pokrętny sposób okazywał doszła do mej głowy pewna myśl. Co jeśli księżniczka o której mowa była na ogłoszeniu nie była księżniczką, znaczy nie była człowiekiem, a powiedzmy ... kozą. Jaki pałac taka księżniczka. Niebawem sam się przekonam czy to co myślę jest prawdą.
- Znalazłem Pańskie ogłoszenie w sprawie zaginięcia, bliskiej panu osoby - odpowiedziałem grzecznie. Jakby nie patrzeć nie chciałbym znieważyć jegomościa skoro ten trzymając nóż mógłby w szybki sposób ukrócić mi kilkanaście centymetrów. - Chciałbym dowiedzieć się kilku informacji w tej sprawie aby możliwie szybko i bezpiecznie doprowadzić księżniczkę do Ciebie.
W rozmowie z tego typu ludźmi lepiej uważać. Niezrównoważeni emocjonalnie, łatwo poddający się chwili, wyładowujący gniew i smutek. Końcówkę dopowiedziałem sobie przypominając solidne uderzenia młotem o deski budynku.
0 x
Shinji

Re: Wioska Shōhei

Post autor: Shinji »

0 x
Awatar użytkownika
Yami
Posty: 2829
Rejestracja: 25 paź 2017, o 20:14
Wiek postaci: 25
Multikonta: Reigen

Re: Wioska Shōhei

Post autor: Yami »

Suknia raczej wskazywała na klasyczny ubiór żeński rasy człowieczej, więc prawdopodobnie myliłem się co do pierwszego pomysłu, który wkradł się do mej głowy z powodu zbioru przypadkowych i dopowiedzonych informacji. Warto przy tym zwrócić uwagę, iż pomimo dużego i umięśnionego ciała mężczyzna musiał być niewątpliwie bardzo zręczny skoro udało mu się stworzyć coś takiego zupełnie samemu. Sam nigdy nie szyłem, wiem jedynie, że jest z tym trochę roboty szczególnie gdy mowa o kobiecych, zdobionych kimonach. Nie chcę wiedzieć ile czasu ludzie spędzają na zrobieniu jednego takiego ubioru, który po pierwszej w nim wizycie trafia do wielkiej szafy. Mowa tutaj oczywiście o bardzo bogatych damach, którym mężowie nie skąpią grosza.
- Czy mógłbyś opowiedzieć mi o cechach szczególnych i ogólnym wyglądzie? W co była ubrana gdy ostatnio ją widziałeś? Kolor włosów i tym podobne.
W głowie zapaliła mi się lampka, co jeśli dziewczę zwyczajnie uciekło od swej bestii? Zniknęła wczoraj a już dziś było ogłoszenie. Szybko się zmęczył waść tym szukaniem.
0 x
Shinji

Re: Wioska Shōhei

Post autor: Shinji »

0 x
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sogen”

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość