Wioska Takaharu

Najdalej wysunięta na północ prowincja Prastarego Lasu. Obszar ten jest zamieszkiwany oraz kontrolowany przez Ród Senju. Prowincja w ogromnej części pokryta jest lasem, który jest schronieniem zarówno dla zwierząt jak i ludzi w nim żyjących. Shinrin od zachodu graniczy także z „niezbadanymi terenami” co może w przyszłości zaowocować potyczkami zbrojnymi. W prowincji rozwinięte jest głównie zbieractwo oraz łowiectwo.
Awatar użytkownika
Oshi
Martwa postać
Posty: 669
Rejestracja: 27 sie 2017, o 23:46
Wiek postaci: 20
Ranga: Sentoki
Krótki wygląd: -Niebieskie włosy.
-Całe ciało pokryte tatuażem w motywach lasu.
-Zlote oczy.
-Wakizashi na plecach, przy pasie.
-Czerwony płaszcz, przewiązany w pasie rękawami.
-Typowe sandały do połowy łydek.
-Bandaże na dłoniach, sięgające do samych łokci.
Widoczny ekwipunek: -Plecak(Eventy/misje/wyprawy).
-Torba biodrowa.
Multikonta: O.O

Re: Wioska Takaharu

Post autor: Oshi »

Oshi ruszył by wypełnić swój plan. Jednak zanim trafił na pierwszego strażnika, jego drogę przeciął młody Senju. W sumie było mu to na rękę, zwłaszcza że poszukiwania nigdy nie były jego mocną stroną. Tamten z miejsca zalał go pytaniami, z powątpieniem wpatrując się w wężowego drewniaka. Jako osoba pozbawiona wszelkich kompleksów, Senju nie zwracał na to większej wagi. Opowiedział młodemu o wszystkim czego sam się dowiedział, czekając na dalszy rozwój wypadków. Bez większych wątpliwości, Ryu lepiej poradził sobie z zebraniem informacji...

-Nawet jeśli dowiemy się czegoś konkretnego, dzisiaj już nie ruszymy w stronę prastarego lasu... To może być zbyt niebezpieczne
Kto nie znał Oshiego mógł nawet uznać że mądrze mówi, bo noc i stwory leśne... Jednak jemu chodziło o nic więcej, jak o to że (nie) bał się ciemności. Właściwie to były to jedynie plotki, ale kiedyś chyba nawet zgubił się za dzieciaka w lesie, a matka znalazła go po dwóch dniach. Trauma, gdy sam musiał pierwszy raz w życiu dbać o siebie.
No nic, powiedzieli A to czemu nie krzyknąć i B.
  Ukryty tekst
0 x
Towarzysz podróży •<~

Obrazek
•Imię: Burū
•Wiek: 5 lat
•Płeć: Męska
•Wielkość: 80 cm
...*Wąż ukrywający się przeważnie gdzieś na ciele Oshiego, owinięty wokół szyji przyjemnie syczy mu do ucha gdy krew niemal wisi w powietrzu. Złote spojrzenie pionowych źrenic, niebieskie łuski mieniące się w słońcu zielonym odcieniem. Chłopak nadał mu miano Burū... Było to pierwsze co przyszło do jego głowy, gdy ujrzał jak mały gad wydostaje się z rozciętych wnętrzności większej besti.*...
Awatar użytkownika
Kyoushi
Posty: 2635
Rejestracja: 13 maja 2015, o 12:48
Wiek postaci: 28
Ranga: Sentoki
Krótki wygląd: Białe, rozczochrane włosy. Różnokolorowe oczy - prawe czarne jak smoła, lewe czerwone, czarny garnitur, zbroja z białym futrem przy szyi oraz czarny płaszcz z wyhaftowanym szarym logo Klepsydry na plecach
Widoczny ekwipunek: Wakizashi przy lewej nodze. Katana z białą rękojeścią w czerwonej pochwie przy pasie od lewej strony, katana przy lędźwi w czarnej pochwie.
GG/Discord: Kjoszi#3136
Lokalizacja: Wrocław

Re: Wioska Takaharu

Post autor: Kyoushi »

  Ukryty tekst
0 x
Posta dajże Kjuszowi, klawiaturą potrząśnij... Obrazek
Awatar użytkownika
Oshi
Martwa postać
Posty: 669
Rejestracja: 27 sie 2017, o 23:46
Wiek postaci: 20
Ranga: Sentoki
Krótki wygląd: -Niebieskie włosy.
-Całe ciało pokryte tatuażem w motywach lasu.
-Zlote oczy.
-Wakizashi na plecach, przy pasie.
-Czerwony płaszcz, przewiązany w pasie rękawami.
-Typowe sandały do połowy łydek.
-Bandaże na dłoniach, sięgające do samych łokci.
Widoczny ekwipunek: -Plecak(Eventy/misje/wyprawy).
-Torba biodrowa.
Multikonta: O.O

Re: Wioska Takaharu

Post autor: Oshi »

Oshi założył ręce za głowę, zastanawiając się nad stanem ich losu. Przecież wiedział co powinien zrobić, był tego świadom. Kolejny raz ugryzł się w język, przeklinając w duchu własną głupotę.

-Kurde,kurde,kurde... Co ja gadam
Chłopak uśmiechnął się do swojego towarzysza, nawet zbyt szeroko. Przecież nie był tchórzem. Jeśli miał zostać najsilniejszym wojownikiem swego klanu, to w takich właśnie chwilach mógł to udowodnić. Bez zastanowienia wyskoczył przed siebie gnając na złamanie karku. Konfrontacja ze zdrajcą... Nikt nie będzie zły jeśli dostarczy go bez kilku zębów... Śmiał się do siebie jak głupek, i nagle stanął. Przez dobrych kilka sekund nie ruszył się z miejsca, po czym wrócił skąd zaczął...

-Właściwie to w którą stronę uciekł?
No w sumie racja, przecież nawet nie zdążył dowiedzieć się czegoś konkretnego. Oshi wcale nie zawrzał na sytuację w której się znalazł. W oczach innych ludzi był skończonym kretynem, ale właściwie to był. Nigdy nie udając mądrzejszego niż jest w istocie, chłopak na zawsze pozostał sobą. Jego umysł pracował tylko w jednym trybie... Nie zważając na nic, wspiąć się na sam szczyt... A i niebieskowłosy jak już
0 x
Towarzysz podróży •<~

Obrazek
•Imię: Burū
•Wiek: 5 lat
•Płeć: Męska
•Wielkość: 80 cm
...*Wąż ukrywający się przeważnie gdzieś na ciele Oshiego, owinięty wokół szyji przyjemnie syczy mu do ucha gdy krew niemal wisi w powietrzu. Złote spojrzenie pionowych źrenic, niebieskie łuski mieniące się w słońcu zielonym odcieniem. Chłopak nadał mu miano Burū... Było to pierwsze co przyszło do jego głowy, gdy ujrzał jak mały gad wydostaje się z rozciętych wnętrzności większej besti.*...
Awatar użytkownika
Kyoushi
Posty: 2635
Rejestracja: 13 maja 2015, o 12:48
Wiek postaci: 28
Ranga: Sentoki
Krótki wygląd: Białe, rozczochrane włosy. Różnokolorowe oczy - prawe czarne jak smoła, lewe czerwone, czarny garnitur, zbroja z białym futrem przy szyi oraz czarny płaszcz z wyhaftowanym szarym logo Klepsydry na plecach
Widoczny ekwipunek: Wakizashi przy lewej nodze. Katana z białą rękojeścią w czerwonej pochwie przy pasie od lewej strony, katana przy lędźwi w czarnej pochwie.
GG/Discord: Kjoszi#3136
Lokalizacja: Wrocław

Re: Wioska Takaharu

Post autor: Kyoushi »

  Ukryty tekst
0 x
Posta dajże Kjuszowi, klawiaturą potrząśnij... Obrazek
Awatar użytkownika
Oshi
Martwa postać
Posty: 669
Rejestracja: 27 sie 2017, o 23:46
Wiek postaci: 20
Ranga: Sentoki
Krótki wygląd: -Niebieskie włosy.
-Całe ciało pokryte tatuażem w motywach lasu.
-Zlote oczy.
-Wakizashi na plecach, przy pasie.
-Czerwony płaszcz, przewiązany w pasie rękawami.
-Typowe sandały do połowy łydek.
-Bandaże na dłoniach, sięgające do samych łokci.
Widoczny ekwipunek: -Plecak(Eventy/misje/wyprawy).
-Torba biodrowa.
Multikonta: O.O

Re: Wioska Takaharu

Post autor: Oshi »

Oshi całkowicie zignorował dziwną sytuację w której się znaleźli. Wiedział już co należało zrobić,zwłaszcza że dowiedział się kilku nowych informacji. Bagna... Chłopak znał lasy jak własną kieszeń, jednak wiedział też że są tam rzeczy dużo gorsze od ludzi. Sam walczył z wielgachnymi pająkami. Osiek odetchnął głęboko, po czym spojrzał na towarzysza z nową energią.

-Biegniemy za nim, nie ma więcej czasu
Chłopak uniósł dłoń w geście zwycięstwa, niemal emanując pewnością siebie. W następnej chwili bez zastanowienia znowu puścił się w bieg, kierując się prosto do bramy wioski. Jeśli ktoś sądzi że schowa się przed nim w jego własnym lesie... Powodzenia.
Oshi zaśmiał się do siebie, myśląc o łamaniu jego kości. Miał delikatne opóźnienie, a gość na pewno nie czeka na pościg. Doładowany mięskiem ruszył z całą parą. Jego towarzysz mógł zostać w tyle, albo dogonić go w szaleńczej gonitwie. W sumie to nie myślał o tym wcale, czekając na przyszłe starcie. Przeciwnik z pewnością jest silny, będzie bronił swego do samego końca. Jaki wybór miał ktoś kto stracił nazwisko... Chłopak czuł się silniejszy, wiedział że ostatnia misja wzmocniła jego techniki. Las był jego terytorium, miał zostać Shirei-kanem kurdebele. Nie było mowy o porażce... Droga prowadziła prosto na bagna.
0 x
Towarzysz podróży •<~

Obrazek
•Imię: Burū
•Wiek: 5 lat
•Płeć: Męska
•Wielkość: 80 cm
...*Wąż ukrywający się przeważnie gdzieś na ciele Oshiego, owinięty wokół szyji przyjemnie syczy mu do ucha gdy krew niemal wisi w powietrzu. Złote spojrzenie pionowych źrenic, niebieskie łuski mieniące się w słońcu zielonym odcieniem. Chłopak nadał mu miano Burū... Było to pierwsze co przyszło do jego głowy, gdy ujrzał jak mały gad wydostaje się z rozciętych wnętrzności większej besti.*...
Awatar użytkownika
Kyoushi
Posty: 2635
Rejestracja: 13 maja 2015, o 12:48
Wiek postaci: 28
Ranga: Sentoki
Krótki wygląd: Białe, rozczochrane włosy. Różnokolorowe oczy - prawe czarne jak smoła, lewe czerwone, czarny garnitur, zbroja z białym futrem przy szyi oraz czarny płaszcz z wyhaftowanym szarym logo Klepsydry na plecach
Widoczny ekwipunek: Wakizashi przy lewej nodze. Katana z białą rękojeścią w czerwonej pochwie przy pasie od lewej strony, katana przy lędźwi w czarnej pochwie.
GG/Discord: Kjoszi#3136
Lokalizacja: Wrocław

Re: Wioska Takaharu

Post autor: Kyoushi »

  Ukryty tekst
0 x
Posta dajże Kjuszowi, klawiaturą potrząśnij... Obrazek
Awatar użytkownika
Minoru
Posty: 837
Rejestracja: 3 kwie 2019, o 17:58
Wiek postaci: 30
Ranga: Akoraito
Krótki wygląd: Dorosły już mężczyzna o krótko przystrzyżonej brodzie i włosach dość niechlujnie związanych w kucyk.
Widoczny ekwipunek: - 2 x Torby umieszczone na plecach, przy pasie
- 2 x Katana wisząca u lewego boku
- Kamizelka shinobi

Re: Wioska Takaharu

Post autor: Minoru »

0 x
Prowadzone misje:
  • Tetsu Maji - D Przekleństwo pustyni (Wolna)
  • Tsukune - Wyprawa B Zdradzicecki Korikami (Przejęta)
  • Arii - Zadanie specjalne C Kress
Awatar użytkownika
Yari
Postać porzucona
Posty: 197
Rejestracja: 4 maja 2020, o 09:07
Wiek postaci: 27
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Prosty strój, długie czarne włosy, szczupły, 185cm. Na lewym policzku posiada bliznę
Widoczny ekwipunek: Torba z tłu po lewej stronie, tanto przymocowane pionowo do pleców
GG/Discord: 5835828

Re: Wioska Takaharu

Post autor: Yari »

Podróżowałem w stronę wskazaną mi przez urzędnika i raczej byłem w dobrym humorze. Co prawda dookoła szalała sobie w najlepsze wojna ale klan Senju w niej nie uczestniczył więc i nasze ziemie zostawiono w spokoju. Niemniej droga była dosyć długa i musiałem na nią poświęcić trochę czasu. Kiedy podróżowałem mogłem dokładnie przyjrzeć się otoczeniu, które mijałem. Okazało się, że moje dotychczasowe przypuszczenia były trafne - mimo tego, że tereny naokoło były ogarnięte wojenną zawieruchą to na ziemiach klanu Senju nie było widać śladu nieprzyjacielskich wojsk.
Zmierzałem więc w stronę gdzie miałem wykonać zadanie bez żadnych nieprzyjemnych przygód. Kiedy w końcu dotarłem na miejsce okazało się, że wioska nie wyróżnia się niczym szczególnym na tle innych wiosek rolniczych, które to już zdarzało mi się widzieć nie raz i nie dwa. No cóż teraz zostało mi tylko znaleźć rolników, którym miałem pomóc. Ruszyłem na ich poszukiwania w razie potrzeby zasięgając języka u mieszkańców wioski.
0 x
Awatar użytkownika
Minoru
Posty: 837
Rejestracja: 3 kwie 2019, o 17:58
Wiek postaci: 30
Ranga: Akoraito
Krótki wygląd: Dorosły już mężczyzna o krótko przystrzyżonej brodzie i włosach dość niechlujnie związanych w kucyk.
Widoczny ekwipunek: - 2 x Torby umieszczone na plecach, przy pasie
- 2 x Katana wisząca u lewego boku
- Kamizelka shinobi

Re: Wioska Takaharu

Post autor: Minoru »

0 x
Prowadzone misje:
  • Tetsu Maji - D Przekleństwo pustyni (Wolna)
  • Tsukune - Wyprawa B Zdradzicecki Korikami (Przejęta)
  • Arii - Zadanie specjalne C Kress
Awatar użytkownika
Yari
Postać porzucona
Posty: 197
Rejestracja: 4 maja 2020, o 09:07
Wiek postaci: 27
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Prosty strój, długie czarne włosy, szczupły, 185cm. Na lewym policzku posiada bliznę
Widoczny ekwipunek: Torba z tłu po lewej stronie, tanto przymocowane pionowo do pleców
GG/Discord: 5835828

Re: Wioska Takaharu

Post autor: Yari »

Kiedy w końcu udało mi się odnaleźć wójta wioski, do której dotarłem okazało się, że roboty maja oni od zatrzęsienia i mogłem sobie wybrać zadanie jakie najbardziej mi odpowiada. Kiedy tylko usłyszałem o naprawianiu płotu zaświeciły mi się oczka. Jako członek klanu Senju pomagając przy naprawie płotu mogłem nie tylko wykonać zadanie ale również potrenować swoje zdolności klanowe. Na słowa wójta więc uśmiechnąłem się szeroko.
-Na samym początku pójdę naprawiać płot. Powinno mi się udać szybko wykonać to zadanie to jak najszybciej przejdę do kolejnego.
Poszedłem więc na południe. Prędzej czy później powinienem zobaczyć znajdujące się tam pastwiska i znajdujący się wokół nich zepsuty płot. Jedynie niepokoiły mnie trochę słowa wójta dotyczące tego, że mogę sobie wybrać robotę. Czyżby znaczyło to, że ilość pracy przy każdej robocie jest tak wielka, że uda mi się wykonać tylko jedno z wyznaczonych zadań? No ale nie przekonam się tego zanim nie zobaczę na własne oczy.
0 x
Awatar użytkownika
Minoru
Posty: 837
Rejestracja: 3 kwie 2019, o 17:58
Wiek postaci: 30
Ranga: Akoraito
Krótki wygląd: Dorosły już mężczyzna o krótko przystrzyżonej brodzie i włosach dość niechlujnie związanych w kucyk.
Widoczny ekwipunek: - 2 x Torby umieszczone na plecach, przy pasie
- 2 x Katana wisząca u lewego boku
- Kamizelka shinobi

Re: Wioska Takaharu

Post autor: Minoru »

0 x
Prowadzone misje:
  • Tetsu Maji - D Przekleństwo pustyni (Wolna)
  • Tsukune - Wyprawa B Zdradzicecki Korikami (Przejęta)
  • Arii - Zadanie specjalne C Kress
Awatar użytkownika
Yari
Postać porzucona
Posty: 197
Rejestracja: 4 maja 2020, o 09:07
Wiek postaci: 27
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Prosty strój, długie czarne włosy, szczupły, 185cm. Na lewym policzku posiada bliznę
Widoczny ekwipunek: Torba z tłu po lewej stronie, tanto przymocowane pionowo do pleców
GG/Discord: 5835828

Re: Wioska Takaharu

Post autor: Yari »

Ucieszyłem się z tego, że ludzie pracujący przy ogrodzeniu chętnie przyjęli moją propozycję pomocy. Zawsze to lepiej pracować z kimś kto nie traktuje nas jak piąte koło u wozu. Przyjrzałem się zniszczonemu fragmentu ogrodzenia oraz złamanemu przęsłu. To raczej nie powinno być trudne. Nie takie rzeczy się już robiło. Jeszcze przez chwilę dokładnie oglądałem złamane przęsło obchodząc je z każdej strony i starając się zapamiętać ważne szczegóły takie jak długość, grubość itp. Po chwili oględzin zwróciłem się do Nankina:
-Myślę, że jestem w stanie pomóc wam stosunkowo szybko z tym przęsłem. Ach - gdzie są moje maniery, zapomniałem się przedstawić! Nazywam się Yari i pochodzę z klanu Senju. Jak wiele osób z mojej rodziny potrafię posługiwać się elementem drewna więc powinniśmy sobie poradzić z zastępstwem dla tego przęsła.
Przymknąłem oczy i skupiłem się na kształcie drewnianego przęsła. Następnie złożyłem pieczęć Węża i skupiłem chakrę pobudzając do wzrostu drewniany bloczek o wymiarach pasujących do zniszczonego elementu ogrodzenia. Następnie otworzyłem oczy i zobaczyłem co mi z tego wyszło.
0 x
Awatar użytkownika
Minoru
Posty: 837
Rejestracja: 3 kwie 2019, o 17:58
Wiek postaci: 30
Ranga: Akoraito
Krótki wygląd: Dorosły już mężczyzna o krótko przystrzyżonej brodzie i włosach dość niechlujnie związanych w kucyk.
Widoczny ekwipunek: - 2 x Torby umieszczone na plecach, przy pasie
- 2 x Katana wisząca u lewego boku
- Kamizelka shinobi

Re: Wioska Takaharu

Post autor: Minoru »

0 x
Prowadzone misje:
  • Tetsu Maji - D Przekleństwo pustyni (Wolna)
  • Tsukune - Wyprawa B Zdradzicecki Korikami (Przejęta)
  • Arii - Zadanie specjalne C Kress
Awatar użytkownika
Yari
Postać porzucona
Posty: 197
Rejestracja: 4 maja 2020, o 09:07
Wiek postaci: 27
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Prosty strój, długie czarne włosy, szczupły, 185cm. Na lewym policzku posiada bliznę
Widoczny ekwipunek: Torba z tłu po lewej stronie, tanto przymocowane pionowo do pleców
GG/Discord: 5835828

Re: Wioska Takaharu

Post autor: Yari »

Przyjąłem podziękowania od pracowników zajmujących się naprawą płotu i pokiwałem głową ze skromnym uśmiechem.
-Naprawdę nie ma za co dziękować. Uczyniłem to co każdy członek klanu Senju zrobiłby na moim miejscu.
Następnie przez chwilę przyglądałem się co robią z wytworzonym przeze mnie solidnym kawałkiem drewna. Widać było, że nie pierwszy raz obrabiają drewno i gdybym sam chwycił za siekierę to prędzej bym im przeszkadzał niż pomagał. W takim wypadku już miałem się zbierać kiedy nagle w kierunku wyrwy w płocie zaczęło biec stado sarn. Robotnicy wpadli w lekki popłoch ale ja nie mogłem sobie na to pozwolić - w końcu byłem shinobi i należało do mnie chronienie innych osób przed różnymi niebezpieczeństwami, z których sarny starające się zniszczyć płot jeszcze przed naprawieniem były najmniej niebezpiecznym.
-Wszyscy za ogrodzenie! Teraz! - krzyknąłem po czym jako ostatni wycofałem się za płot.
Ponownie złożyłem pieczęć Węża, by w miejscu gdzie była wyrwa wyrosły z ziemi gęste krzaki uniemożliwiające przedostanie się sarnom przez ogrodzenie
0 x
Awatar użytkownika
Minoru
Posty: 837
Rejestracja: 3 kwie 2019, o 17:58
Wiek postaci: 30
Ranga: Akoraito
Krótki wygląd: Dorosły już mężczyzna o krótko przystrzyżonej brodzie i włosach dość niechlujnie związanych w kucyk.
Widoczny ekwipunek: - 2 x Torby umieszczone na plecach, przy pasie
- 2 x Katana wisząca u lewego boku
- Kamizelka shinobi

Re: Wioska Takaharu

Post autor: Minoru »

0 x
Prowadzone misje:
  • Tetsu Maji - D Przekleństwo pustyni (Wolna)
  • Tsukune - Wyprawa B Zdradzicecki Korikami (Przejęta)
  • Arii - Zadanie specjalne C Kress
ODPOWIEDZ

Wróć do „Shinrin”

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości