Domek Tsukune

Masaru

Re: Domek Tsukune

Post autor: Masaru »

z/t http://shinobiwar.pl/viewtopic.php?f=61&t=2722
0 x
Awatar użytkownika
Tsukune
Posty: 2725
Rejestracja: 24 maja 2015, o 23:14
Wiek postaci: 30
Krótki wygląd: Czarne lub szarawe włosy, brudnoczerwony kolor oczu. "Szeroki" uśmiech. Wystające dwa kiełki. Na szyi materiałowa opaska z krzyżem i trumną. Zabandażowane lewe przedramię, pod którym znajduje się tatuaż 2 głowego węża
Widoczny ekwipunek: Futerał na plecach, wachlarz w pokrowcu przyczepiony do paska, rękawica łańcuchowa na lewej ręce, dziwna rękawica na prawej ręce, pasek z biczem, laska

Re: Domek Tsukune

Post autor: Tsukune »

Po solidnym śnie po misji postanowiłem sobie potrenować. Nie za bardzo wiedziałem co mógłbym potrenować. Może wymyślić kolejną własną technikę? W sumie to nie byłby taki zły pomysł zważywszy na to iż już parę dość ciekawych pomysłów miałem które nawet były w stanie uratować mi życie. Wstałem z łóżka zastanawiając się jaką technikę wymyślić. Wykonałem wszystkie poranne czynności po których ubrałem się do końca by następnie zejść do kuchni i tam przygotować sobie i dla swojego zwierzaka posiłek, a po konsumpcji pozmywać naczynia i wyjść do ogrodu.
  Ukryty tekst
0 x
Hoshigaki Seiki

Re: Domek Tsukune

Post autor: Hoshigaki Seiki »


0 x
Awatar użytkownika
Tsukune
Posty: 2725
Rejestracja: 24 maja 2015, o 23:14
Wiek postaci: 30
Krótki wygląd: Czarne lub szarawe włosy, brudnoczerwony kolor oczu. "Szeroki" uśmiech. Wystające dwa kiełki. Na szyi materiałowa opaska z krzyżem i trumną. Zabandażowane lewe przedramię, pod którym znajduje się tatuaż 2 głowego węża
Widoczny ekwipunek: Futerał na plecach, wachlarz w pokrowcu przyczepiony do paska, rękawica łańcuchowa na lewej ręce, dziwna rękawica na prawej ręce, pasek z biczem, laska

Re: Domek Tsukune

Post autor: Tsukune »

2/15

Życie...czasem tak bardzo irytujące i wkurzające. Natura również potrafi dać się w kość czego się dzisiaj dowiedziałem przez to durne słońce. Nie cierpiałem często tego badziewnego tworu natury a czasem bywa go brak dziwne czyż nie? No ale po co się tym zastanawiać. Jedyne co było nawet miłe tego dnia to dźwięk muzyki której wcześniej nie słyszałem jednak była interesująca. Niestety słońce wymusiło na mnie bym wstał co też uczyniłem. Podniosłem się i udałem się do łazienki gdzie przemyłem twarz. Następnie ją wytarłem i ubrałem się w normalne ciuchy. Po tej czynności udałem się do kuchni przygotować śniadanie dla siebie i mojej mini pandy. Po posiłku i wypiciu herbaty pozmywałem naczynia.
-Może się przejdę zobaczyć skąd dochodzi ta muzyka pomyślałem kierując sie powoli w stronę drzwi do swojego domu.
0 x
Hoshigaki Seiki

Re: Domek Tsukune

Post autor: Hoshigaki Seiki »

Ten fragment widzimy tylko my i admini o ile chciałoby im się tu zaglądać : P Ale właśnie jakby jednak się zachciało, to mogą przyczepić się do długości postów. Ja w swojej aktualnej misji na której jestem miałem to samo, dlatego ciebie wolałem uprzedzić. Myślę, że jeśli tak nieco porozciągasz posty mniej więcej na wysokość avatara to będzie git (wiem, każdy może mieć nieco inaczej xD)

0 x
Awatar użytkownika
Tsukune
Posty: 2725
Rejestracja: 24 maja 2015, o 23:14
Wiek postaci: 30
Krótki wygląd: Czarne lub szarawe włosy, brudnoczerwony kolor oczu. "Szeroki" uśmiech. Wystające dwa kiełki. Na szyi materiałowa opaska z krzyżem i trumną. Zabandażowane lewe przedramię, pod którym znajduje się tatuaż 2 głowego węża
Widoczny ekwipunek: Futerał na plecach, wachlarz w pokrowcu przyczepiony do paska, rękawica łańcuchowa na lewej ręce, dziwna rękawica na prawej ręce, pasek z biczem, laska

Re: Domek Tsukune

Post autor: Tsukune »

4/15

I nawet w dość szybkim tempie dotarłem do miejsca skąd dobiegała muzyka. Może to przez tą melodię nie zwróciłem uwagi na to kiedy tu dotarłem? Trzeba było przyznać że była ta melodia nader hipnotyzująca. Ciekawe czy jest taka możliwość by hipnotyzować ludzi za pomocą melodii hmm. To mogłaby być bardzo interesująca technika lecz nie pora teraz na takie myśli. Skończyła się muzyka i po paru minutach? Możliwe że tak ktoś stwierdził że mu coś ukradli. Czyżby to byłą sprawka grajka? Czy może on odwraca uwagę ludzi a inna osoba kradnie i później się tym ze sobą dzielą? Cóż spekulacje i spekulacje nic nie zdziałają. Na szczęście aż tak wielki ten obszar nie był. Poza ludźmi i ewidentnie grajkiem były też dwa miejsca które się dość sporo wyróżniały a raczej powiedziałbym że mogą stanowić "trzon" tego placyku. Odruchowo
  Ukryty tekst
sprawdziłem teren i postanowiłem wpierw podejść do faceta który wyglądał jak typ spod ciemnej gwiazdy.
-Możemy porozmawiać zapytałem od tak spokojnie widząc że też jest tym zaskoczony i zaniepokojony. Może się od niego czegoś dowiem? Któż to wie, później i tak udam się do rybiarza by i z nim pogadać może coś widział któż to wie.
  Ukryty tekst
0 x
Hoshigaki Seiki

Re: Domek Tsukune

Post autor: Hoshigaki Seiki »


0 x
Awatar użytkownika
Tsukune
Posty: 2725
Rejestracja: 24 maja 2015, o 23:14
Wiek postaci: 30
Krótki wygląd: Czarne lub szarawe włosy, brudnoczerwony kolor oczu. "Szeroki" uśmiech. Wystające dwa kiełki. Na szyi materiałowa opaska z krzyżem i trumną. Zabandażowane lewe przedramię, pod którym znajduje się tatuaż 2 głowego węża
Widoczny ekwipunek: Futerał na plecach, wachlarz w pokrowcu przyczepiony do paska, rękawica łańcuchowa na lewej ręce, dziwna rękawica na prawej ręce, pasek z biczem, laska

Re: Domek Tsukune

Post autor: Tsukune »

6/15

Pierwszy z typów do jakiego zagadałem nie chciał nic powiedzieć. To było bardzo podejrzane...a nawet zbyt podejrzane moim zdaniem ale jeszcze za wcześnie by coś wnioskować na ten temat.
Najwyżej później go rąbniemy jakąś techniką usłyszałem w głowie wypowiedź swego alter ego. Postanowiłem tego nie komentować chociaż pomysł mi się nawet spodobał. Drugi typek był bardziej otwarty o ile można to tak nazwać. Starał się coś powiedzieć
-A od kiedy jest ten grajek? zapytałem z ciekawości -Na razie nic może później coś zamówię to powiedziałem już po usłyszeniu odpowiedzi na moje pytanie. Nie zostało mi nic innego jak udać się wtedy w stronę grajka by się go o coś zapytać...
A może zrobisz mu konkurencję usłyszałem w głowie.
-Hmm mruknąłem w myślach -Może to by się nawet udało. Coś czuję że to może mieć związek z tą muzyką...ostatecznie pójdę do siebie, zmienię wygląd i tu wrócę by złapać osobę która chciałaby mnie okraść na gorącym uczynku pomyślałem i połamać mu ręce dodało mi w głowie moje alter ego. Cóż może i tak bym zrobił czas by pokazał jednak zatrzymałem się przy ścianie niedaleko grajka i spokojnie obserwowałem otoczenie, a nuż coś zobaczę
0 x
Hoshigaki Seiki

Re: Domek Tsukune

Post autor: Hoshigaki Seiki »


0 x
Awatar użytkownika
Tsukune
Posty: 2725
Rejestracja: 24 maja 2015, o 23:14
Wiek postaci: 30
Krótki wygląd: Czarne lub szarawe włosy, brudnoczerwony kolor oczu. "Szeroki" uśmiech. Wystające dwa kiełki. Na szyi materiałowa opaska z krzyżem i trumną. Zabandażowane lewe przedramię, pod którym znajduje się tatuaż 2 głowego węża
Widoczny ekwipunek: Futerał na plecach, wachlarz w pokrowcu przyczepiony do paska, rękawica łańcuchowa na lewej ręce, dziwna rękawica na prawej ręce, pasek z biczem, laska

Re: Domek Tsukune

Post autor: Tsukune »

8/15

Zaśmiałem się w duchu
-A więc tak są dokonywane te "kradzieże" pomyślałem czując jak w dłoni mam sakiewkę z niewielką ilością kasy. Cóż musiałem przyznać że moje alter ego miało dobry pomysł, lecz nie teraz. Teraz nie będę mu płacił wpierw go sobie troszkę podenerwuję, tak to będzie dobry pomysł. Schowałem pieniądze, zdjąłem z pleców futerał który położyłem na ziemi, wyciągnąłem skrzypce, odpowiednio je ułożyłem i zacząłem grać spokojną i ładną melodię. Gdy ktoś przymknął oczy miał wrażenie że lata lub szybuje na skrzydłach w obłokach, bądź unosił się na chmurce zrobionych z nut. Trochę zmodernizowałem melodię by nie musiały być używane inne instrumenty przez co zyskała trochę na ostrości oraz łagodności. U niektórych mogła wywołać też powrót przyjemnych dawnych wspomnień. Grałem tak i obserwowałem spokojnie otoczenie. Czasem zerkałem też na grajka będąc ciekawym jak zareaguje na konkurencję i czy może użyje czakry. Ciekawiło mnie czy ma coś jeszcze w zanadrzu czy nie. Ciekawiło mnie również czy ten gostek od ramenu coś zrobi.
0 x
Hoshigaki Seiki

Re: Domek Tsukune

Post autor: Hoshigaki Seiki »


0 x
Awatar użytkownika
Tsukune
Posty: 2725
Rejestracja: 24 maja 2015, o 23:14
Wiek postaci: 30
Krótki wygląd: Czarne lub szarawe włosy, brudnoczerwony kolor oczu. "Szeroki" uśmiech. Wystające dwa kiełki. Na szyi materiałowa opaska z krzyżem i trumną. Zabandażowane lewe przedramię, pod którym znajduje się tatuaż 2 głowego węża
Widoczny ekwipunek: Futerał na plecach, wachlarz w pokrowcu przyczepiony do paska, rękawica łańcuchowa na lewej ręce, dziwna rękawica na prawej ręce, pasek z biczem, laska

Re: Domek Tsukune

Post autor: Tsukune »

10/15

Grałem sobie spokojnie melodię. W sumie nie zależało mi na widzach ani pieniądzach. Po prostu chciałem zrobić mu na złość i go po wkurzać. Grajek był lepszy nie ruszało mnie to bo wiedziałem że gram ładnie, a w dzieciństwie widziałem o wiele lepszych grajków niż ja. Kiedyś może mi to by przeszkadzało lecz teraz, cóż mało mnie to obchodziło, grałem bo lubiłem i to się dla mnie liczyło. Wyczułem impuls czakry i zerknąłem na grajka
-Czyli się nie pomyliłem że używa do tego czakry pomyślałem widząc jak ludzie rzucają mi swoje kosztowności i wszystko co mieli cenne. Dostrzegłem też że okularnik pogadał z jakimś wielkim kolesiem. Coś przeczuwałem że może to być problemem niedługo. Po tym jak skończyłem grać zauważyłem że ludzie patrzą na mnie dość dziwnie widząc swoje kosztowności
-Możecie zabrać swoje kosztowności z powrotem, a jak podobała się państwu moja melodia zostawcie chociaż 1 ryo chociaż nie musicie tego robić powiedziałem z lekkim uśmiechem. Gdy ludzie już zabrali swoje kosztowności i może zostawili mi jakieś drobne, zgarnąłem je do kieszeni, schowałem skrzypce do futerału który zamknąłem i zawiesiłem przez ramię i podszedłem do grajka
-Nie ładnie wykorzystywać w ten sposób czakrę powiedziałem tak by tylko on mnie usłyszał -Twoja muzyka jest wystarczająco dobra byś zarobił podobną ilość dodałem nadal tak by tylko on to słyszał i dałem mu połowę tego co zarobiłem z grania a raczej tyle co zostawili mi ludzie którzy pewnie i tak sporą część zabrali co by mnie nie zdziwiło
-Kazał ci swoje umiejętności w ten sposób wykorzystywać ten facet od ramen zgadłem? zapytałem cały czas cicho by on to słyszał -Interesującą muzykę grasz muszę przyznać i dobrze dostosowujesz się do innych instrumentów jak długo grasz? to powiedziałem już normalnie aby facet od "ramen" ewentualnie nic nie podejrzewał. Ciekaw byłem czy moje słowa w ogóle ruszą tego grajka.
0 x
Hoshigaki Seiki

Re: Domek Tsukune

Post autor: Hoshigaki Seiki »


0 x
Awatar użytkownika
Tsukune
Posty: 2725
Rejestracja: 24 maja 2015, o 23:14
Wiek postaci: 30
Krótki wygląd: Czarne lub szarawe włosy, brudnoczerwony kolor oczu. "Szeroki" uśmiech. Wystające dwa kiełki. Na szyi materiałowa opaska z krzyżem i trumną. Zabandażowane lewe przedramię, pod którym znajduje się tatuaż 2 głowego węża
Widoczny ekwipunek: Futerał na plecach, wachlarz w pokrowcu przyczepiony do paska, rękawica łańcuchowa na lewej ręce, dziwna rękawica na prawej ręce, pasek z biczem, laska

Re: Domek Tsukune

Post autor: Tsukune »

12/15

Westchnąłem w załamaniu słysząc wypowiedź jednego z facetów
-Banda kretynów pomyślałem. Wyczułem jak grajek próbuje uciec, szybko wyciągnąłem kunay, naładowałem go czakrą by następnie wbić go w ziemię i posłać wyłądowanie w grajka by go unieruchomić. Mianowicie wykorzystałem Raiton: Ikazuchi no Utage. Następnie wyciągnąłem kolejny kunay, wyciagając jednocześnie wcześniej wbity i wykonałem kolejną technikę Raiton: Raigeki no Yoroi do obrony. Podszedłem tak do tego grajka i nogą stanąłem na jego noce by dalej go lekko razić i robię to co jakiś czas by nie uciekł
-Po pierwsze ludzie zamknąć się zacząłem -Gdy tu przylazłem już kradzieże były bo słyszałem że ktoś już coś stracił i wszyscy się sprawdzali czy coś im nie zniknęło. Po tym poszedłem do tego tam oznajmiłem wskazując na budkę ramen -Zaczął się dziwnie zachowywać gdy wypytałem go o kradzieże, następnie udałem się do sklepu rybnego zapytać się o to samo dodałem wskazując na drugiego faceta -By po usłyszeniu odpowiedzi stanąć niedaleko tego oto gościa mówiąc to znowu nadepnąłem na grajka -Więc postanowiłem zrobić mu konkurencję. Gdy nagle jakiś dziwny impuls czakry wypłynął od niego do mnie przez co zaczęliście wrzucać mi wszystkie swoje kosztowności a ten typ wskazałem na gościa od ramen -Zagadał z jednym z tych typów co właśnie idą na mnie z kijem i zniknął na jego zapleczu. Podejrzewam że obaj pracują ze sobą oznajmiłem. Mimo tego byłem gotów do obrony i walnięciu każdego kto by próbował mnie zaatakować pięścią w ciało by ich sparaliżować. -A od sprzedawcy rybnego dowiedziałem się że to już drugi dzień gdy te kradzieże mają miejsce. Wy słuchając jego melodii byliście jakby uśpieni dodałem.

Ranga C
Technika podobna do powyższej, z niewielkimi różnicami. Tym razem użytkownik ładuje chakrą Raitonu jedną z metalowych broni, a następnie wbija ją w podłoże. Po chwili z tejże broni zaczynają wystrzeliwać wiązki błyskawic, które mogą porazić człowieka (są niegroźne dla użytkownika). Technikę można zastosować do zakładania pułapek, w obronie lub w ataku - można przecież naładowaną broń rzucić w kierunku przeciwnika i tam ją aktywować.

Ranga B
Jedna z pierwszych technik defensywnych w naturze chakry Raiton. Użytkownik wznosi nad swoją głowę parę metalowych broni. Zaczyna obracać, równocześnie przelewając niebieską energię do ostrzy. W ułamek sekundy te nabierają błękitnego koloru, a w około nich tworzą się wyładowania elektryczne. Następnie energia rozszerza się, by po prostu spłynąć na całe ciało użytkownika w postaci elektrycznej zbroi. Technika sama w sobie nie broni przed niczym, lecz sprawia problemy naszemu przeciwnikowi w walce Taijutsu, rażąc go za każdym razem dawką prądu, prowadząc do ran, którymi są oparzenia czy też paraliż chwilowy danej kończyny. Zetknięcie się więc z dłonią naszego przeciwnika spowoduje obrażenia, a w przypadku słabszych oponentów zneutralizuje atak i odepchnie oponenta. Silniejsze ciosy przebijają się przez zbroję, jednak zranią również napastnika, lecz poskutkuje to zniknięciem uzbrojenia.
0 x
Hoshigaki Seiki

Re: Domek Tsukune

Post autor: Hoshigaki Seiki »


0 x
ODPOWIEDZ

Wróć do „Tereny mieszkalne”

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości