Polana z jeziorem

Kraj kupiecki położony na wschód od Prastarego Lasu. Graniczy z prowincjami Midori, Sogen i Kaigan. Ryuzaku no Taki jest znane ze swojego bogactwa i szeroko zakreślonych wpływów - związane jest to z dobrym położeniem i łatwym dostępem do morza, czym nie może się pochwalić Shigashi no Kibu. Kraj ten ma bardzo żyzne gleby i przyjazny klimat, co korzystnie wpływa na jego stan. Na terytoriach tej prowincji, wśród nielicznych pagórków, można też znaleźć główną świątynię Wyznawców Jashina.
Awatar użytkownika
Numa
Martwa postać
Posty: 619
Rejestracja: 3 kwie 2018, o 12:12
Wiek postaci: 16
Ranga: Wyrzutek
Krótki wygląd: Brązowooki chłopak, rasy białej. Posiada ciemnobrązowe włosy.
Widoczny ekwipunek: -Hełm zakrywający twarz pozostawiający jedynie małą szczelinę na jego oczy.
-Czarny płaszcz z kapturem.
Multikonta: Ni ma

Re: Polana z jeziorem

Post autor: Numa »

Piękny krajobraz jeziora, idealne miejsce aby no właśnie... Numa wybrał to spokojne miejsce aby jak to bywało w jego przypadku nieco się umyć. Zwyczajnie przemył sobie twarz nachylając się nad taflą wody aby nieco się ogarnąć. Wydawało mu się że był w tym miejscu sam, sprawiało to że czuł się uspokojony.
- Pięknie tu. - Pomyślał rozglądając się po okolicy - Może został bym tu na jakiś czas. Jest woda, dużo wody, nie wygląda na zatrutą. - Nabrał w ręce ile mógł wody a następnie przysunął do siebie powąchał ją i lekko liznął sprawdzając jak smakuje. - Smakuje normalnie. Raczej jest dobra... Lepiej by było gdybym ją przegotował. Zaczął się wówczas rozglądać za czymś co mógł by spalić. - Musi tutaj coś być, choćby sucha trawa. Las tam coś pewnie znajdę. -Ruszył nieco szybciej w kierunku lasu. Nabierając tępa dość szybkiego chodu. Zbliżając się w jego kierunku aż w końcu dość spokojnie zaczął zbierać. - To się przyda. - Podniósł kilka uschniętych gałęzi które łamał w rękach spokojnie. magazynując na to aby udało mu się rozpalić jakieś prowizoryczne ognisko nad wodą. - Tyle powinno wystarczyć - miał już w jego mniemaniu odpowiednią ilość opału jak i podpałki aby rozpalić jakieś ognisko i zamierzał wrócić z lasu nad jezioro dlatego ruszył w tamtym kierunku. Powoli wychodząc z skraju lasu.
0 x
- Myśli Numy -
- Słowa Numy -
Obrazek[/center]
Nie odpowiadam przed żadną władzą.
Oraz mogę mówić i robić co mi się żywnie podoba.
Bez ponoszenia żadnych konsekwencji !
Nie posiadam siły, wpływów czy pieniędzy.
Mało, nie mam nawet pracy.
Jestem Bezdomnym !
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=-QdgoBYUHBU[/youtube]
Awatar użytkownika
Hikari
Martwa postać
Posty: 2493
Rejestracja: 24 sie 2015, o 18:56
Wiek postaci: 26
Ranga: Akoraito
Krótki wygląd: Prawe oko mocna zieleń, lewe intensywnej czerwieni. Długie kruczoczarne włosy sięgające do połowy ud. Ogólnie mówiąc dobrze zbudowany mężczyzna mierzący 182cm.

Re: Polana z jeziorem

Post autor: Hikari »

0 x
I'm never on fire
Cause i'm the real fire.
Awatar użytkownika
Numa
Martwa postać
Posty: 619
Rejestracja: 3 kwie 2018, o 12:12
Wiek postaci: 16
Ranga: Wyrzutek
Krótki wygląd: Brązowooki chłopak, rasy białej. Posiada ciemnobrązowe włosy.
Widoczny ekwipunek: -Hełm zakrywający twarz pozostawiający jedynie małą szczelinę na jego oczy.
-Czarny płaszcz z kapturem.
Multikonta: Ni ma

Re: Polana z jeziorem

Post autor: Numa »

Numa spokojnie wracał z opałem. -Ciekawe czy dam radę to chociaż odpalić... - Wtedy dostrzegł po wyjściu z lasu że ktoś siedział przy brzegu. Sprawiło to że Numa zatrzymał się. -Kto to ? - Zaczął się przyglądać stojąc w pewnym dystansie od niespodziewanego gościa, bez żadnego ruchu, nadal trzymając opał. - To kobieta, co ona tutaj robi ? Sama... - Młody wyrzutek dalej patrzył się jak typowy stalker. - Wygląda na młodą, ciekawe czy ładna. - Zamyślił się lekko marząc, wówczas dziewczyna odwróciła się w jego kierunku co wywołało nagłe zaskoczenie i szok w Numie. Widać było że lekko się spłoszył. - Uciekać ? - Pomyślał nieco rozluźniając trzymanie na drewnie które przy ucieczce tylko by mu zawadzało. Sprawiło to że kilka połamanych gałązek upadło. -Lepiej nie jeszcze zacznie mnie ganiać po lesie. Nie mam przed czym uciekać, w końcu nic nie zrobiłem. Lepiej żebym jej nie prowokował ucieczką. Chyba wolno na kogoś patrzyć w końcu to nie przestępstwo. - Prowadził batalię w swoim umyśle przekonując się że powinien zostać i także kalkulując w jakiej sytuacji się znalazł. Mimo tego jednak nie odpowiedział na jej słowa. Przez co nadal cicho patrzył w jej kierunku, dalej z tym opałem w rękach. Po chwili zdając sobie sprawę że zachowuje się co najmniej dziwnie. - CO JA ROBIĘ ? przecież się przedstawiła powinienem też się przedstawić. - I wówczas otworzył usta mówiąc dość szybko i niewyraźnie - Uuma... - Pięknie nawet własne imię przekręciłem, trzeba to poprawić... - Zaczerwienił się lekko i tym razem głośniej powiedział. - Numa. - Dalej stał obserwując ją jakby nie przejmując się zgubionymi gałązkami.
0 x
- Myśli Numy -
- Słowa Numy -
Obrazek[/center]
Nie odpowiadam przed żadną władzą.
Oraz mogę mówić i robić co mi się żywnie podoba.
Bez ponoszenia żadnych konsekwencji !
Nie posiadam siły, wpływów czy pieniędzy.
Mało, nie mam nawet pracy.
Jestem Bezdomnym !
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=-QdgoBYUHBU[/youtube]
Awatar użytkownika
Hikari
Martwa postać
Posty: 2493
Rejestracja: 24 sie 2015, o 18:56
Wiek postaci: 26
Ranga: Akoraito
Krótki wygląd: Prawe oko mocna zieleń, lewe intensywnej czerwieni. Długie kruczoczarne włosy sięgające do połowy ud. Ogólnie mówiąc dobrze zbudowany mężczyzna mierzący 182cm.

Re: Polana z jeziorem

Post autor: Hikari »

0 x
I'm never on fire
Cause i'm the real fire.
Awatar użytkownika
Numa
Martwa postać
Posty: 619
Rejestracja: 3 kwie 2018, o 12:12
Wiek postaci: 16
Ranga: Wyrzutek
Krótki wygląd: Brązowooki chłopak, rasy białej. Posiada ciemnobrązowe włosy.
Widoczny ekwipunek: -Hełm zakrywający twarz pozostawiający jedynie małą szczelinę na jego oczy.
-Czarny płaszcz z kapturem.
Multikonta: Ni ma

Re: Polana z jeziorem

Post autor: Numa »

Numa stał przyglądając się zaiste pięknej kobiecie -Ładna jest... - Stwierdził z myślach nieco się rozmarzając wówczas ona zaczęła wstawać a wzrok młodego nie opuszczał dziewczyny. Wtem jednak Shayen bo tak się nazywała odpowiedziała że ma piękne i nietypowe imię. Numa nadal jednak patrzył jak ta zbliża się do niego dalej przyglądając się i mimowolnie bardziej rumieniąc. Zdecydowanie mimo młodego wieku nawet i czternastolatek powoli popadał w zauroczenie. -Piękna jest... - Pomyślał spoglądając na walory kobiecości które zbliżały się do niego. Wyrzutek czuł się dziwnie, zupełnie jak by chciał się złapać w jakieś dziwne sidła o których w sumie niewiele wiedział. Zbliżająca się do niego jeszcze raz zagadała jakby upewniając się że nie będzie przeszkadzać. - Nie powinna przeszkadzać ? Prawda ? Chyba nawet lepiej że będzie ktoś jeszcze zawsze ciekawiej, ehh dawno z nikim nie miałem okazji posiedzieć. - Pomyślał zdając sobie sprawę z tego że jest dość samotnym osobnikiem. - Nie, miło jest mieć towarzystwo. - Odpowiedział do zbliżającej się dziewczyny. Z drugiej strony kobieta nadal się zbliżała co wywierało sporą presję jak i stres. -Dlaczego ona podchodzi ? O co jej chodzi ? Dlaczego tak bardzo podchodzi ? - Stał wmurowany wówczas ona zaczęła się prawie że pochylać nad nim wywołało to dość sporą panikę. - Co ona robi ? - Jej usta bo to na tym skupił się w tym momencie Numa -CHCE MNIE POCAŁOWAĆ ? Jednak nie wyglądało mu to na kolizję wówczas zdał sobie sprawę ze chodzi o gałęzie. Wówczas Numa bardzo szybko również pochylił się do gałązek. - Cholera, racja miałem rozpalić ogień ! - Jak to bywało gdy dwie osoby planowały zebrać kilka gałązek które były usytuowane pod jedną z nich doszło do kursu kolizyjnego. Z powodu którego doszło do nieplanowanego użycia pewnej bardzo niedocenianej i zapomnianej techniki Heddo Batto, istniało jednak ryzyko że nie trafił w głowę przeciwniczki za pomocą swojego czoła, a jakoś inaczej natrafił na coś innego swoją głową możliwe że miękkiego. Wszystko zależało od czasu kiedy On się schylił a kiedy Ona. W każdym razie kolizja była prawdopodobnie nieunikniona. Tak to już bywało gdy ludzie rzucali się na kilka gałązek... Szczególnie pod wpływem silnych emocji i zamotania. Co mogło nastąpić po takim uderzeniu, oczywiście odruchowe łapanie równowagi, a przez to zapomnienie o dotychczasowych czynnościach takich jak trzymanie drewna. Oczywiście sprawia to że łapie się coś co potencjalnie powstrzymać upadek. Przenosząc w ten sposób nieco dociążenia za pomocą swojej masy dociążając go w ten sposób i przenosząc własny środek ciężkości tak aby utrzymać pion. W tym wypadku jednak opał zaiste zaburzył działanie tego mechanizmu. - ŁO K... -Pomyślał praktycznie w momencie kolizji.


Heddo Batto
0 x
- Myśli Numy -
- Słowa Numy -
Obrazek[/center]
Nie odpowiadam przed żadną władzą.
Oraz mogę mówić i robić co mi się żywnie podoba.
Bez ponoszenia żadnych konsekwencji !
Nie posiadam siły, wpływów czy pieniędzy.
Mało, nie mam nawet pracy.
Jestem Bezdomnym !
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=-QdgoBYUHBU[/youtube]
Awatar użytkownika
Hikari
Martwa postać
Posty: 2493
Rejestracja: 24 sie 2015, o 18:56
Wiek postaci: 26
Ranga: Akoraito
Krótki wygląd: Prawe oko mocna zieleń, lewe intensywnej czerwieni. Długie kruczoczarne włosy sięgające do połowy ud. Ogólnie mówiąc dobrze zbudowany mężczyzna mierzący 182cm.

Re: Polana z jeziorem

Post autor: Hikari »

0 x
I'm never on fire
Cause i'm the real fire.
Awatar użytkownika
Numa
Martwa postać
Posty: 619
Rejestracja: 3 kwie 2018, o 12:12
Wiek postaci: 16
Ranga: Wyrzutek
Krótki wygląd: Brązowooki chłopak, rasy białej. Posiada ciemnobrązowe włosy.
Widoczny ekwipunek: -Hełm zakrywający twarz pozostawiający jedynie małą szczelinę na jego oczy.
-Czarny płaszcz z kapturem.
Multikonta: Ni ma

Re: Polana z jeziorem

Post autor: Numa »

Numa widział że zaraz uderzy -Ło Kue... - Jednak jakoś nie pozbył się wszystkich zębów rozbijając je o czoło dziewczyny. Zamiast tego zgubił więcej gałązek. - Było blisko - Numa dalej zbierał gałązki jako nieprzyzwyczajony aby ktokolwiek robił coś za niego. - Zbiorę sam dam sobie radę zostaw. - Powiedział nieco jakby miała go z tych gałązek okraść. I wtedy nagle zdał sobie sprawę że go dotyka. Numa kompletnie nie był przyzwyczajony do czyjegoś dotyku. - Co ona robi ? - Zatrzymał nagle zbieranie i dostrzegł że ta uśmiecha się. - Co się tu dzieje ? O co chodzi ? - Rozmyślał Numa łapiąc jej dłoń lekko zsuwając. - To podejrzane - I spojrzał na nią dużo poważniej jak by coś się w nim zmieniło. - Nie jestem dzieckiem. Potrafię się sobą zająć. - Tak Numa zaprzeczał w sumie swoim problemom, jak i zaczął kreślić granicę z nowym gościem. Można wręcz powiedzieć że delikatna wrogość zagościła w Numie. - Pewnie chce mnie wykorzystać albo gdzieś zabrać.. -Stwierdził w myślach. Dotychczasowe życie mówiło mu że tak pięknie i bajkowo to zazwyczaj nie jest. Stąd niedowierzanie przemieniało się w zwykłą nieufność. Sprawiało to że Numa obserwował ją ze względów bezpieczeństwa. Delikatnie zdejmując jej rękę z głowy zrobił krok w tył, złapał przy tym jej dłoń lekko przyciągając ją i dając jej miejsce gdzie mogła pomóc w zbieraniu. I tak przez chwilę w ciszy dalej zbierał. Kolejny raz to samo pytanie o niego. - Czemu tak się pyta, przecież to widać... - Popatrzył poważnie na nią mówiąc. - Tak, jestem bezdomnym. Być może będę mieszkał w okolicy. Nie martw się koczuję już jakiś czas przywykłem. - Wypowiedział dość szybko jakby obgadaną historyjkę i z jakby lekką złością czy oburzeniem o to że się go pyta. - A ty? - Odbił pytanie do towarzyszki zbierania opału. - Ciekawe co ona tutaj robi może porywa bezdomnych ? W końcu nikt nie szuka takich.
0 x
- Myśli Numy -
- Słowa Numy -
Obrazek[/center]
Nie odpowiadam przed żadną władzą.
Oraz mogę mówić i robić co mi się żywnie podoba.
Bez ponoszenia żadnych konsekwencji !
Nie posiadam siły, wpływów czy pieniędzy.
Mało, nie mam nawet pracy.
Jestem Bezdomnym !
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=-QdgoBYUHBU[/youtube]
Awatar użytkownika
Hikari
Martwa postać
Posty: 2493
Rejestracja: 24 sie 2015, o 18:56
Wiek postaci: 26
Ranga: Akoraito
Krótki wygląd: Prawe oko mocna zieleń, lewe intensywnej czerwieni. Długie kruczoczarne włosy sięgające do połowy ud. Ogólnie mówiąc dobrze zbudowany mężczyzna mierzący 182cm.

Re: Polana z jeziorem

Post autor: Hikari »

0 x
I'm never on fire
Cause i'm the real fire.
Awatar użytkownika
Numa
Martwa postać
Posty: 619
Rejestracja: 3 kwie 2018, o 12:12
Wiek postaci: 16
Ranga: Wyrzutek
Krótki wygląd: Brązowooki chłopak, rasy białej. Posiada ciemnobrązowe włosy.
Widoczny ekwipunek: -Hełm zakrywający twarz pozostawiający jedynie małą szczelinę na jego oczy.
-Czarny płaszcz z kapturem.
Multikonta: Ni ma

Re: Polana z jeziorem

Post autor: Numa »

Numa poczuł że dobrowolnie poddała się zdjęciu ręki co nieco go uspokoiło, oznaczało to że nie zależało jej na utrzymaniu ręki na jego głowie. A przez to że jej podejście do niego jest dość luźne. Brak strachu sugerował też że nic nieprzyzwoitego nie robiła. Mimo tego dziewczyna tłumaczyła się dlaczego pomaga, dla Numy było to coś nowego, nie pamiętał by komuś się tłumaczył może poza samym sobą i walką z swoim sumieniem. - Czemu miało służyć to głaskanie ? Czy coś pominąłem ? Przecież i tak mógł bym zgubić gałązki ba nawet zrobić sobie krzywdę potykając się gdyby jej tu nie było... - Rozmyślał Numa. Wtedy zdał sobie sprawę z tego do czego to mogło służyć. - Zaraz przecież w dzieciństwie też mi tak robiono, zazwyczaj gdy robiłem coś dobrze albo byłem smutny, zmartwiony... - Zidentyfikował wstępnie jej zamiary. - Gdybym nie zgubił tych gałązek nie poznał bym ciebie. A wolę poznać ciebie niż nie tracić chwilowo gałązek. Zmienia to tylko sytuację. - Odpowiedział spokojnie tłumacząc jej to na swój rozum. - To nie ma sensu zawsze coś się dzieje, ludzie odchodzą... Poznaje się nowych na ich miejsce, życie to jedno pasmo swoich poczynań, czasem niewiele ma się z nimi wspólnego jak te gałązki, a czasem bezpośrednio zmienia się los. - Tłumaczył sobie Numa. - Jednak to miłe, chcieć naprawiać. - Odpowiedział nagle. Dziewczyna nadal się uśmiechała, sam trochę tego nie rozumiał. Pytanie o mieszkanie samemu prawie przemilczał. - Mieszka ? Bardziej żyje, ehh - Wytłumaczył sam sobie, mimo tego nie odpowiedział, jakby ze wstydu. Aż w końcu powiedział. - Sam. - Nie był to jednak jakiś poważny wstyd po prostu nie chciał o tym rozmawiać z każdym kogo napotka. Były to dla niego trudne sprawy. Na ostatnie pytanie wsłuchiwał się nieco bardziej z zaciekawieniem. -To prawda że jest tu pięknie i ciepło, można się trochę zrelaksować w spokoju. - Dlatego odpowiedział zgadzając się. - To prawda, chcesz jakoś to uczcić ? - Zapytał spokojnie. Miał już przy sobie drewno i rozpoczął przenosić je w miejsce w którym będzie mógł rozpalić ognisko gdzie spokojnie przykucnął i zaczął kombinować z ogniem. Czyli rozpalać go kładąc większy patyk a następnie kładąc suchą trawę dookoła i wsadzając drugiego badyla pionowo którym zaczął trzeć za pomocą rotacji. Następnie klasycznie tam gdzie się tli musi być ogień. Więc podsycał go delikatnie dmuchając. Potem to już tylko dokładnie i z górki. Jak pójdzie zależy o suchości materiału. Podczas tego procesu spoglądał jednak na nią obserwując jej poczynania.
0 x
- Myśli Numy -
- Słowa Numy -
Obrazek[/center]
Nie odpowiadam przed żadną władzą.
Oraz mogę mówić i robić co mi się żywnie podoba.
Bez ponoszenia żadnych konsekwencji !
Nie posiadam siły, wpływów czy pieniędzy.
Mało, nie mam nawet pracy.
Jestem Bezdomnym !
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=-QdgoBYUHBU[/youtube]
Awatar użytkownika
Hikari
Martwa postać
Posty: 2493
Rejestracja: 24 sie 2015, o 18:56
Wiek postaci: 26
Ranga: Akoraito
Krótki wygląd: Prawe oko mocna zieleń, lewe intensywnej czerwieni. Długie kruczoczarne włosy sięgające do połowy ud. Ogólnie mówiąc dobrze zbudowany mężczyzna mierzący 182cm.

Re: Polana z jeziorem

Post autor: Hikari »

0 x
I'm never on fire
Cause i'm the real fire.
Awatar użytkownika
Numa
Martwa postać
Posty: 619
Rejestracja: 3 kwie 2018, o 12:12
Wiek postaci: 16
Ranga: Wyrzutek
Krótki wygląd: Brązowooki chłopak, rasy białej. Posiada ciemnobrązowe włosy.
Widoczny ekwipunek: -Hełm zakrywający twarz pozostawiający jedynie małą szczelinę na jego oczy.
-Czarny płaszcz z kapturem.
Multikonta: Ni ma

Re: Polana z jeziorem

Post autor: Numa »

Numa wsłuchiwał się w słowa kobiety która stwierdziła że jest "słodki". Sprawiło że popatrzył zdziwiony - Jak to słodki ? I czemu miała by nie wytrzymać ? O co tu chodzi ? - Patrzył nadal podejrzliwie Numa, jednak milczał. I znów na jego głowie wylądowała dłoń na która dość szybko z niej zniknęła. Tym razem Numa nie zrobil jednak odruchu bronienia się przed dotykiem. Dziewczyna za to wyglądała na podekscytowaną. - Ja jej obiecałem jedzenie ? Kiedy niby ? - Jedzenie ? - Zapytał głośniej jakby retorycznie. Ta jednak rozmarzyła się znacznie. - Perła ? Coś tu zagubiła ? - Zastanawiał się postanowił jednak nie zapytać. A jedynie słuchał z ciekawością aż zaproponowała jedzenie. - Jedzenie zjadł bym coś... - mimo tych myśli przez chwilę milczał aż niepewnie powiedział. - Zjadł bym coś. - Następnie dość szubko poczuł swoisty wstyd albo zależność pomiędzy tym ich swoistym "związkiem" - Po winieniem się jakoś odwdzięczyć za jedzenie. - Wówczas wpadł na pomysł. - Był bym wdzięczny gdybyś coś przyniosła. - Taki był fakt.
0 x
- Myśli Numy -
- Słowa Numy -
Obrazek[/center]
Nie odpowiadam przed żadną władzą.
Oraz mogę mówić i robić co mi się żywnie podoba.
Bez ponoszenia żadnych konsekwencji !
Nie posiadam siły, wpływów czy pieniędzy.
Mało, nie mam nawet pracy.
Jestem Bezdomnym !
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=-QdgoBYUHBU[/youtube]
Awatar użytkownika
Hikari
Martwa postać
Posty: 2493
Rejestracja: 24 sie 2015, o 18:56
Wiek postaci: 26
Ranga: Akoraito
Krótki wygląd: Prawe oko mocna zieleń, lewe intensywnej czerwieni. Długie kruczoczarne włosy sięgające do połowy ud. Ogólnie mówiąc dobrze zbudowany mężczyzna mierzący 182cm.

Re: Polana z jeziorem

Post autor: Hikari »

0 x
I'm never on fire
Cause i'm the real fire.
Awatar użytkownika
Numa
Martwa postać
Posty: 619
Rejestracja: 3 kwie 2018, o 12:12
Wiek postaci: 16
Ranga: Wyrzutek
Krótki wygląd: Brązowooki chłopak, rasy białej. Posiada ciemnobrązowe włosy.
Widoczny ekwipunek: -Hełm zakrywający twarz pozostawiający jedynie małą szczelinę na jego oczy.
-Czarny płaszcz z kapturem.
Multikonta: Ni ma

Re: Polana z jeziorem

Post autor: Numa »

Numa nie jadł może od dnia czy dwóch zazwyczaj coś znalazł, ukradł lub upolował. Radził sobie jakoś z wyżywieniem samego siebie. Jednak faktem stawało się to że jedzenie było jedną z potrzeb którą musiał zaspokoić. Bez względu na sytuacje. -Wiem że to chwilkę zajmie, o to się nie martw. - Pomyślał jednak odpowiedział spokojnie. - Poczekam tutaj. - W sumie nie pomyślał o tym że niosło to ze sobą swoiste ryzyko, jednak nie wyglądało na to aby Shayen miała jakiś podstępny plan. - Weź co uwarzysz za słuszne. - Odpowiedział z lekkim uśmiechem, samemu myśląc o czymś innym. - Gdzieś tu pewnie zgubiła perłę. Może uda mi się ją znaleźć moim darem. - Wówczas poczekał aż ona nieco odejdzie i aktywował swoje dziedzictwo. - Kekken genkai Tsūjitegan - Pomyślał kiedy jego oczy zmieniły barwę z brązowych na czerwone. Wtedy wzrok Numy skierował się na dno jeziora gdzie zaczął poszukiwać "Perły". Pewnie zgubiła się ona w jeziorze. Samemu również zaczął odruchowo zrzucać ubrania, kładąc je obok ogniska jakby przygotowując się do popływania w jeziorze które jak na standardy Numy było ciepłe. - Gdzie jesteś Perło. - Zastanawiał się w myślach. Dalej poszukując. Zamierzał zanurkować po nią gdy ją dostrzeże, chciał ją wyłowić.
  Ukryty tekst
0 x
- Myśli Numy -
- Słowa Numy -
Obrazek[/center]
Nie odpowiadam przed żadną władzą.
Oraz mogę mówić i robić co mi się żywnie podoba.
Bez ponoszenia żadnych konsekwencji !
Nie posiadam siły, wpływów czy pieniędzy.
Mało, nie mam nawet pracy.
Jestem Bezdomnym !
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=-QdgoBYUHBU[/youtube]
Awatar użytkownika
Hikari
Martwa postać
Posty: 2493
Rejestracja: 24 sie 2015, o 18:56
Wiek postaci: 26
Ranga: Akoraito
Krótki wygląd: Prawe oko mocna zieleń, lewe intensywnej czerwieni. Długie kruczoczarne włosy sięgające do połowy ud. Ogólnie mówiąc dobrze zbudowany mężczyzna mierzący 182cm.

Re: Polana z jeziorem

Post autor: Hikari »

0 x
I'm never on fire
Cause i'm the real fire.
Awatar użytkownika
Numa
Martwa postać
Posty: 619
Rejestracja: 3 kwie 2018, o 12:12
Wiek postaci: 16
Ranga: Wyrzutek
Krótki wygląd: Brązowooki chłopak, rasy białej. Posiada ciemnobrązowe włosy.
Widoczny ekwipunek: -Hełm zakrywający twarz pozostawiający jedynie małą szczelinę na jego oczy.
-Czarny płaszcz z kapturem.
Multikonta: Ni ma

Re: Polana z jeziorem

Post autor: Numa »

Numa obserwował spokojnie dno jeziora - Kamienie... piasek... O a co to ! - Wskoczył do wody ruszając aby wyłowić zgubę która prawdopodobnie należała do Shayen. Wyłowienie nie było zbyt proste jednak udało mu się. - Mam cię !- Wynurzył się z wody i wówczas przyjrzał się nieco wyłowionemu obiektowi podpływając w kierunku ogniska aby wyjść i nieco ogrzać się wysuszając. Oglądał on naszyjnik zdając sobie sprawę że wygląda on na cenny. Jego oczy utrafiły wówczas czerwoną barwę. W końcu nie potrzebował już ich. Nie myślał o podglądaniu tego co robi Shayen. W tym momencie fascynował go przedmiot. - Ciekawe skąd miała taki naszyjnik. Albo ile to może być warte. - Chłopak mimo młodego wieku zdawał sobie sprawę że takie przedmioty mogło być drogie, nawet bardzo drogie. A pieniądze zdecydowanie przydały by mu się do przetrwania. Może nawet nie musiał by kraść. Siedział tak na nabrzeżu obok ogniska schnąc powoli po kąpieli. Nie przeszkadzało mu to że był nagi w końcu logicznym było to że nie chciał moczyć własnych ubrań. A ciepło od ogniska zdecydowanie przyśpieszało wysychanie jego ciała. Kiedy już się wysuszył zamierzał wówczas ubrać swoje ubrania.
0 x
- Myśli Numy -
- Słowa Numy -
Obrazek[/center]
Nie odpowiadam przed żadną władzą.
Oraz mogę mówić i robić co mi się żywnie podoba.
Bez ponoszenia żadnych konsekwencji !
Nie posiadam siły, wpływów czy pieniędzy.
Mało, nie mam nawet pracy.
Jestem Bezdomnym !
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=-QdgoBYUHBU[/youtube]
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ryuzaku no Taki”

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości