Niezamieszkany obszar...

Awatar użytkownika
Sukuna
Posty: 222
Rejestracja: 31 sty 2021, o 03:16
Wiek postaci: 16
Ranga: Łuska (Ginkara)
Krótki wygląd: patrz av albo kp
Widoczny ekwipunek: .
• Płaszcz
• Torba na prawym pośladku
• Kabura na broń (prawe i lewe biodro)
GG/Discord: bombel#4444
Multikonta: -

Re: Niezamieszkany obszar...

Post autor: Sukuna »

Obrazek
Ulżyło mi w duchu, kiedy dziewczyny nie zareagowały zbyt radykalnie, wręcz po mojej myśli. Nie spodziewałem się przecież, że zaufają mi w stu procentach już na samym początku mojej wypowiedzi, nie żyliśmy przecież w lekkiej powieści miłosnej. Nie umknęło mojej uwagi spoglądanie za bronią krótkowłosej, co jedynie upewniło mnie w tym, żeby być cały czas gotowy do reakcji. Stałem na lekko ugiętych kolanach, ale tak nieznacznie, że wręcz niezauważalnie dla kobiet. Działanie długowłosej byłoby niesamowicie zabawne w innych okolicznościach, nie mogłem sobie jednak pozwolić na jakiekolwiek rozluźnienie w tej sytuacji. Gdy się okazało, że krótkowłosa była bardziej skora do rozmowy, w mojej głowie przemknęły różne myśli trochę poddające w wątpliwość wcześniejszą teorię, lecz nie miałem czasu teraz o tym myśleć.
- Akiyama może się tu pojawić w każdej sekundzie. Na zewnątrz mamy własnych ludzi, którzy obserwują otoczenie, gotowi w każdej chwili wejść z nimi w potyczkę, żeby zapewnić nam chwilę czasu. Moim zadaniem jest zapewnienie wam bezpieczeństwa, wyprowadzając was stąd i zaprowadzając do bezpieczniejszego miejsca pod jurysdykcją mojej rodziny. Wam obojga. Już tłumaczę dlaczego. Akiyama dotarła do wieści gdzie się ukrywasz i u kogo. Będą chcieli skóry was obu, dlatego obie musicie uciekać i sztuczka z ubraniami tutaj już nie ma znaczenia, choć przyznam, że całkiem sprytna. – Spróbowałem jakoś „zmniejszyć” dystans (nie dosłownie!) między nami słowami, tak żeby mi bardziej zaufały, a użyłem do tego komplementu ich działań. Kontynuowałem:
- W waszych głowach pewnie się pojawi myśl dlaczego my wam pomagamy, na co już odpowiadam, żeby obyć się bez jakichkolwiek wątpliwości. Jesteśmy w stanie nieoficjalnej wojny z Akiyamą, zaczynamy odcinać ich źródła dochodów. Jednym z nich jest burdel i handel niewolnikami. Mamy więc nadzieje, że jeśli pomożemy wam wyjść z tego cało i zapewnić wam ucieczkę z miasta pod nowymi nazwiskami, zupełnie inne życie, w zamian pomożecie nam ustalić pewne fakty związane z przybytkiem. Do tego potrzebujemy waszej pomocy. – Na chwilę przerwałem, nawiązując kontakt wzrokowy głównie z krótkowłosą, ale rzucając też spojrzenie na długowłosą, nie mogłem być bowiem pewien, która z nich jest celem. – Jeśli nam pomożecie, wy zdołacie przeżyć i żyć lepiej niż kiedykolwiek wcześniej, bez strachu o własne życie, my zaś zniszczymy biznes Akiyamy i będziemy w stanie uratować więcej tych dziewczyn. Możecie więc też uznać to za pewną zemstę w stosunku do tego co zrobiła wam ta bestialska mafia. Co wy na to? Musicie szybko zdecydować, żebyśmy mieli czas stąd uciec. – Popatrzyłem na nie z miną pełną determinacji w pomocy obu dziewczynom. Zawsze specjalizowałem się kłamstwem, intrygami, dlatego i tym razem nie było to dla mnie ciężkie do wykonania, tak żeby było to wiarygodne. Tak musiałem żyć na ulicy, a także w mafii. Nie ma dnia, w którym nie musiałem ukrywać własnych emocji, oszukiwać najbliższe mi osoby, którymi byli teraz członkowie rodziny. Nie rozluźniłem się jednak, w każdej chwili gotów pierwszy podbiec do kunaiów i nie pozwolić im dosięgnięcia ich.
0 x
Obrazek
Awatar użytkownika
Renkuro
Posty: 564
Rejestracja: 4 kwie 2021, o 16:06
Wiek postaci: 22
Ranga: Dōkō / Łuska
Krótki wygląd: Średniej długości białe włosy sięgające do połowy karku, bardzo dziecięca i dziewczyńska uroda.
Widoczny ekwipunek: Duża torba
Duży zwój
Multikonta: -

Re: Niezamieszkany obszar...

Post autor: Renkuro »

[/center]
0 x
Obrazek
Awatar użytkownika
Sukuna
Posty: 222
Rejestracja: 31 sty 2021, o 03:16
Wiek postaci: 16
Ranga: Łuska (Ginkara)
Krótki wygląd: patrz av albo kp
Widoczny ekwipunek: .
• Płaszcz
• Torba na prawym pośladku
• Kabura na broń (prawe i lewe biodro)
GG/Discord: bombel#4444
Multikonta: -

Re: Niezamieszkany obszar...

Post autor: Sukuna »

Obrazek
Aktualne kłamstwo wcale nie musiało mieć „długich” nóg, wystarczyło, żeby miało wystarczająco długie, żeby dziewczyny ufając mi, dotarły do magazynu, a tam to już nie będzie miało to najmniejszego znaczenia. Czy czułem się źle tak opierając własne życie na ciągłym kłamstwie? Akurat u mnie nie było tutaj miejsca na tego typu odczucia. Musiałem to zrobić i tyle. Te dwie kobiety, mimo że w głębi było mi ich nieco żal, to nie znaczyły dla mnie nic, jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem to do końca dnia jeszcze o nich zapomnę, jedząc ostatni dziś posiłek.
Skinąłem im głową, co zaś za chwilę mnie zastanowiło. Z początku myślałem, że źle mnie zrozumiały, jakbym im insynuował, żeby się przebrały, ale… co jeśli to ja źle zrozumiałem? Dyskretnie przyjrzałem się obu dziewczynom i faktycznie coś tutaj nie grało. Ani jedna z nich nie wyglądała tak jakby była tutaj stałą bywalczynią, mieszkanką. Były zbyt ładne i zadbane, nawet jak na dziwki, które zwykle musiały borykać się z agresywnymi klientami, tym bardziej, że były w posiadaniu Akiyamy. Tutaj zaś obie cechowały się niemałym pięknem. Rozejrzałem się po pomieszczeniu i zobaczyłem wspomnianą przez pracodawcę „menelice” i wtedy wszystko mi się olśniło w głowie. A więc to nie jedna uciekła, a dwie. Normalnie bym się zastanawiał nad tym faktem dlaczego coś tak ważnego zostało przez mafię przeoczone, lecz nie było teraz na to czasu, ponieważ obie dziewczyny sięgały teraz po kunaie. Trzeba było to rozegrać mądrze, żeby cała ta konspiracja nie poszła w pizdu.
- Ogólnie odradzałbym tego, gdybyśmy trafili na strażnika, wielce podejrzanym byłyby dwie kobiety z kunaiami w dłoni, kto wie co by sobie pomyśleli. Nie będę jednak nalegać, jeśli poczujecie się dzięki temu lepiej, to bierzcie i wynośmy się stąd, zanim wlecą tutaj dzikusy z Akiyamy. – Wspomniałem, patrząc im w oczy, następnie zaś ruszając do wyjścia, niezależnie od ich decyzji. Nie mogłem nalegać, pozostało mi wierzyć, że reszta pomyśli trochę i zobaczy, że są uzbrojone i wliczą to do swojego planu.
0 x
Obrazek
Awatar użytkownika
Renkuro
Posty: 564
Rejestracja: 4 kwie 2021, o 16:06
Wiek postaci: 22
Ranga: Dōkō / Łuska
Krótki wygląd: Średniej długości białe włosy sięgające do połowy karku, bardzo dziecięca i dziewczyńska uroda.
Widoczny ekwipunek: Duża torba
Duży zwój
Multikonta: -

Re: Niezamieszkany obszar...

Post autor: Renkuro »

[/center]
0 x
Obrazek
Awatar użytkownika
Sukuna
Posty: 222
Rejestracja: 31 sty 2021, o 03:16
Wiek postaci: 16
Ranga: Łuska (Ginkara)
Krótki wygląd: patrz av albo kp
Widoczny ekwipunek: .
• Płaszcz
• Torba na prawym pośladku
• Kabura na broń (prawe i lewe biodro)
GG/Discord: bombel#4444
Multikonta: -

Re: Niezamieszkany obszar...

Post autor: Sukuna »

Obrazek
0 x
Obrazek
Awatar użytkownika
Renkuro
Posty: 564
Rejestracja: 4 kwie 2021, o 16:06
Wiek postaci: 22
Ranga: Dōkō / Łuska
Krótki wygląd: Średniej długości białe włosy sięgające do połowy karku, bardzo dziecięca i dziewczyńska uroda.
Widoczny ekwipunek: Duża torba
Duży zwój
Multikonta: -

Re: Niezamieszkany obszar...

Post autor: Renkuro »

[/center]
0 x
Obrazek
Awatar użytkownika
Sukuna
Posty: 222
Rejestracja: 31 sty 2021, o 03:16
Wiek postaci: 16
Ranga: Łuska (Ginkara)
Krótki wygląd: patrz av albo kp
Widoczny ekwipunek: .
• Płaszcz
• Torba na prawym pośladku
• Kabura na broń (prawe i lewe biodro)
GG/Discord: bombel#4444
Multikonta: -

Re: Niezamieszkany obszar...

Post autor: Sukuna »

Obrazek
Nie interesowała mnie opinia innych, ani ich psychoanaliza. Dzięki temu jeszcze mocniej pasowałem do Akiyamy prawda? Tutaj takie zachowanie było na porządku dziennym, ja zaś w mafii działam już od ponad roku, wcześniej dwa lata spędzając na ulicy. Nie u mnie pozory bądź nadzieja na lepsze jutro, o ile jej się samemu nie wyrwało, ciepłej jeszcze i pulsującej.
Nie było w moich działaniach litości, ani półśrodków – dostałem polecenie zabić, zrobiłem to najlepiej jak potrafiłem, w pełni skupiając się tylko na tym jednym zadaniu. Oczywiście jak potem wyższy rangą chłopak przyznał, mogłem zrobić to bardziej po cichu. Ależ z drugiej strony po co? Nie byliśmy w zaludnionej części miasta, mogliśmy więc nie martwić się o takie ekscesy, o ile szybko stąd pryśniemy.
- Mogłem, dostałem jednak nagły, delikatny szczególik, że dziewczyna była z mafii. Nie miałem pojęcia czego się po niej spodziewać w napadzie agresji, mimo że nie wyznaczała się jakimikolwiek umiejętnościami, wolałem jej nie lekceważyć. Dzięki. – Odpowiedziałem jeszcze, łapiąc mieszek i odwracając się do nich plecami, poszedłem w stronę mojego zakwaterowania mafijnego, gdzie będę mógł przebrać zakrwawioną odzież. Sama plama krwi na moich czarnych ubraniach nie rzucała się szczególnie w oczy, nic dziwnego, że ktoś jest brudny, zaś na pierwszy rzut oka brud ten wygląda jak każdy inny. Dlatego bez jakichkolwiek ekscesów, udało mi się przejść przez miasto nie zwracając na siebie jakichkolwiek uwag.
zt
0 x
Obrazek
Awatar użytkownika
Jun'ichi
Martwa postać
Posty: 1910
Rejestracja: 31 maja 2018, o 12:41
Wiek postaci: 21
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Przeciętnego wzrostu i wagi chłopiec, którego pokryte bliznami ciało skryte jest pod prostą, dwukolorową szatą. Twarz jako szczególnie szpetna jest całkowicie zakryta maską.
Multikonta: -
Lokalizacja: Warszawa

Re: Niezamieszkany obszar...

Post autor: Jun'ichi »

0 x
Obrazek

I do not want the sun to rise if she will not be there
Awatar użytkownika
Jun'ichi
Martwa postać
Posty: 1910
Rejestracja: 31 maja 2018, o 12:41
Wiek postaci: 21
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Przeciętnego wzrostu i wagi chłopiec, którego pokryte bliznami ciało skryte jest pod prostą, dwukolorową szatą. Twarz jako szczególnie szpetna jest całkowicie zakryta maską.
Multikonta: -
Lokalizacja: Warszawa

Re: Niezamieszkany obszar...

Post autor: Jun'ichi »

  Ukryty tekst
0 x
Obrazek

I do not want the sun to rise if she will not be there
Awatar użytkownika
Gundan
Martwa postać
Posty: 587
Rejestracja: 27 mar 2019, o 21:55
Wiek postaci: 18
Ranga: Wyrzutek C
Krótki wygląd: Krótkie, białe włosy oraz złote oczy.
195cm oraz 93kg
Widoczny ekwipunek: Kamizelka Shinobi - Tors
Torba - Prawy pośladek
Kabura x2 - Prawe i lewe udo
Multikonta: Mangetsu

Re: Niezamieszkany obszar...

Post autor: Gundan »

0 x
Awatar użytkownika
Jun'ichi
Martwa postać
Posty: 1910
Rejestracja: 31 maja 2018, o 12:41
Wiek postaci: 21
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Przeciętnego wzrostu i wagi chłopiec, którego pokryte bliznami ciało skryte jest pod prostą, dwukolorową szatą. Twarz jako szczególnie szpetna jest całkowicie zakryta maską.
Multikonta: -
Lokalizacja: Warszawa

Re: Niezamieszkany obszar...

Post autor: Jun'ichi »

0 x
Obrazek

I do not want the sun to rise if she will not be there
Awatar użytkownika
Gundan
Martwa postać
Posty: 587
Rejestracja: 27 mar 2019, o 21:55
Wiek postaci: 18
Ranga: Wyrzutek C
Krótki wygląd: Krótkie, białe włosy oraz złote oczy.
195cm oraz 93kg
Widoczny ekwipunek: Kamizelka Shinobi - Tors
Torba - Prawy pośladek
Kabura x2 - Prawe i lewe udo
Multikonta: Mangetsu

Re: Niezamieszkany obszar...

Post autor: Gundan »

0 x
Awatar użytkownika
Jun'ichi
Martwa postać
Posty: 1910
Rejestracja: 31 maja 2018, o 12:41
Wiek postaci: 21
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Przeciętnego wzrostu i wagi chłopiec, którego pokryte bliznami ciało skryte jest pod prostą, dwukolorową szatą. Twarz jako szczególnie szpetna jest całkowicie zakryta maską.
Multikonta: -
Lokalizacja: Warszawa

Re: Niezamieszkany obszar...

Post autor: Jun'ichi »

  Ukryty tekst
0 x
Obrazek

I do not want the sun to rise if she will not be there
Awatar użytkownika
Jun'ichi
Martwa postać
Posty: 1910
Rejestracja: 31 maja 2018, o 12:41
Wiek postaci: 21
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Przeciętnego wzrostu i wagi chłopiec, którego pokryte bliznami ciało skryte jest pod prostą, dwukolorową szatą. Twarz jako szczególnie szpetna jest całkowicie zakryta maską.
Multikonta: -
Lokalizacja: Warszawa

Re: Niezamieszkany obszar...

Post autor: Jun'ichi »

  Ukryty tekst
0 x
Obrazek

I do not want the sun to rise if she will not be there
Awatar użytkownika
Souei
Posty: 1116
Rejestracja: 29 gru 2020, o 12:45

Re: Niezamieszkany obszar...

Post autor: Souei »

Wcale nie było tutaj tak źle, jak mówili. Porzucone domostwa w Shigashi może i przypominały jakieś dawne, gorsze czasy, ale na wyciszający spacer ta dzielnica była idealna. Souei nie panikował przed niebezpieczeństwami, które mogły czyhać za każdym tutejszym rogiem. On sam był jednym z tych, których należało się bać, dlatego gdy pojawiał się w tej części miasta, rzadko kiedy znajdowały go kłopoty. Nie wiedział nawet, czy ten obszar jest stałym punktem patrolu strażników. Nie było tutaj komu zapewniać bezpieczeństwa, a pilnowanie porządku w miejscu gdzie schronienie znajdowali praktycznie tylko i wyłącznie zadymiarze, nie miało chyba zbyt wiele sensu i było z góry skazane na porażkę. Romantyczna część duszy Soueia co jakiś czas jednak gnała go w to miejsce, aby mógł rzucić okiem na zrujnowane przez czas i szabrowników domy, a także może poszukać okazji do szybkiego wzbogacenia się? Nie, to już była działka tej pragmatycznej strony jego osobowości. Trzeba było po prostu wiedzieć gdzie szukać. Matsuda nie miał w małym palcu bogatych dzielnic prawników i urzędników, ale takie miejsca? Pfff...! Dla wychowanka ulicy było to niemal jak naturalne środowisko. Określenie "miejska dżungla" nabierało tutaj nowego, bardziej dosłownego znaczenia. Tak jak w prawdziwym buszu rządzonym przez dzikie zwierzęta, tak i tutaj rządziło prawo silniejszego. Nawet ktoś niezbyt rozgarnięty mógł tu przyjść i z łatwością znaleźć sobie swój kąt, może nawet zdążyłby się urządzić, ale całkiem wątpliwe, że dałby radę tutaj przetrwać.
Souei nie eksplorował. Szedł ulicą sobie znaną, o której wiedział gdzie go zaprowadzi. Rozglądał się przy tym, bo jednak zawsze był wyczulony czy to na skryte, czy zuchwałe napaści. Mimo że był wyluzowany, to nie zapominał gdzie się znajduje. Sam doskonale wiedział, jak cienka jest granica między życiem a śmiercią, dlatego wystrzegał się tej krawędzi przy pomocy swojej zapobiegliwości. Potrafił myśleć jak zabójca, robił to praktycznie cały czas.
0 x
Obrazek
Zablokowany

Wróć do „Lokacje”

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości