Brama

W osadzie można odnaleźć wszystkie jednostki organizacyjne konieczne do normalnego trybu życia. Można tu odnaleźć szpital, restauracje, sklepy z różnymi towarami, a także gorące źródła bądź arenę.
Awatar użytkownika
Toshiki Oden
Postać porzucona
Posty: 54
Rejestracja: 30 mar 2020, o 12:57
Wiek postaci: 17
Ranga: Wyrzutek D
Multikonta: Tamaki Hyūga

Re: Brama

Post autor: Toshiki Oden »

Podszedłem bliżej do złodzieja i widząc że zgodził się on aby zakopać topór wojenny uśmiechnąłem się do niego. No, może nie zalicza się to do najlepszych sposobów na robienie nowych znajomości, jednak w tym wypadku wygląda na to że mi się udało.
- Cóż, doceniam komplement, jakoś trzeba sobie radzić. Najważniejsze że wszystko jakoś się ułożyło, prawda? No to w takim razie, pozwól że się przedstawię, jestem Toshiki Oden. - powiedziałam wyciągając dłoń aby przywitać się ze złodziejem - No to jak już się poznaliśmy to może oprowadzisz mnie trochę po okolicy? I powiedz mi może jeszcze czy są jakieś rzeczy które absolutnie trzeba wiedzieć żeby przetrwać w tym mieście? - zapytałem się jeszcze dodatkowo.
0 x
Awatar użytkownika
Yosuke
Martwa postać
Posty: 583
Rejestracja: 17 sty 2020, o 14:50
Wiek postaci: 13
Ranga: Dōkō
Multikonta: Daisuke

Re: Brama

Post autor: Yosuke »




Całość tego nieco dziwnego zdarzania, zdawała się zakończyć całkiem... Dobrze? Być może jest to odpowiednie słowo, bo przecież tych dwóch, przed chwilą jeszcze nieznajomych, zdawało się ze sobą zakumplować. Wyglądało na to, że przypadkowe spotkania, pościg oraz krótki pojedynek pozwolił zawiązać swoisty pakt. Każdy z nich mógłby sobie spokojnie radzić w tym nieprzyjemnym świecie, próbując osiągnąć swoje cele. Zdecydowanie prostsze będzie jednak współpracowanie, aby zdobywanie konkretnych ważnych etapów było coraz łatwiejsze. Póki co trzeba było poprzestać na rzeczach prostych, a więc sprawdzeniu jakie łupy mogli między sobą rozdzielić. Sakiewka była całkiem ciężka, toteż nic dziwnego, że spokojnie mogli oni się tym podzielić. Sprawiedliwie i po równo! Oddalili się również nieco od ewentualnych problemów, co prawda zanim okradziony zorientował się, że ktoś mu buchnął sakiewkę, powiadomił straże i cały ten ciąg przyczynowo-skutkowy nastąpił, to Toshiki oraz Harikido byli już całkowicie poza kręgiem podejrzanych. Nie żeby szczególnie się tym przejmowali, ale zapewne łatwiej się podróżuje po mieście, gdy nie ściga cię cała zgraja żadnych sprawiedliwości strażników.
0 x
Awatar użytkownika
Harikido
Gracz nieobecny
Posty: 54
Rejestracja: 6 kwie 2020, o 21:57
Multikonta: Harikotto

Re: Brama

Post autor: Harikido »

Ten niedorozwinięty amator iluzji i złudzeń najwidoczniej sam znajduje się w jakimś genjutsu. Czymże bowiem, jeśli nie iluzją i złudzeniem, jest jego przekonanie, że teraz będziemy się kumplować i będę marnował dla niego swój czas oprowadzając go po mieście, a ponadto dawał wskazówki odnośnie przeżycia tutaj, co tylko odsłoni moje słabsze punkty? Odpowiedź jest prosta, ten cwaniaczek jest idiotą i nie ogarnia swoim rozumem rzeczywistości.
- Nie wiem co niby według ciebie się ułożyło. Przez twoje pozerstwo straciłem sporo pieniędzy i zakłóciłeś moją czystą i bezpieczną akcję. Nie wiem więc dlaczego pomimo tego, myślisz, że będę ci świadczył jakiekolwiek przysługi. Z tego co do tej pory widziałem, to masz zbyt duże parcie na szkło i jesteś zbyt chaotyczny. Nie zamierzam więc specjalnie marnować na ciebie swojego cennego czasu. - odpowiadam chłodno Toshikiemu z zimnym wyrazem twarzy.
0 x
Awatar użytkownika
Toshiki Oden
Postać porzucona
Posty: 54
Rejestracja: 30 mar 2020, o 12:57
Wiek postaci: 17
Ranga: Wyrzutek D
Multikonta: Tamaki Hyūga

Re: Brama

Post autor: Toshiki Oden »

Wysłuchałem zaintrygowany słów chłopaka po czym podrapałem się po głowie w zamyśleniu.
- No może rzeczywiście, nie tyle się ułożyło co bardziej miałem na myśli fakt że obyło się bez dodatkowych komplikacji. No nie licząc naszej drobnej potyczki, no ale to już pomijam. I nie powiedziałbym że chcę abyś wyświadczył mi przysługę, po prostu zrozum że właśnie tutaj przybyłem, nie mam wiele do stracenia i szukam jakiegoś punktu zaczepienia w tym mieście. A co do, jak to ująłeś, mojego parcia na szkło to uznaj całe to zajście bardziej jako niewinną rozrywkę. - odpowiedziałem wzruszając ramionami. - To może z racji że przeszkodziłem ci w twojej akcji to pozwól mi teraz jakoś zadośćuczynić i wspólnie możemy coś zrobić? We dwójkę napewno będziemy mogli pokusić się o jakiś bardziej soczysty cel niż jakaś sakiewka nierozgarniętego przechodnia. Co ty na to? - zaproponowałem chłopakowi.
0 x
Awatar użytkownika
Akaruidesu Yoake
Martwa postać
Posty: 906
Rejestracja: 23 wrz 2019, o 20:00
Wiek postaci: 18
Ranga: Akoraito
Krótki wygląd: Niski, blond włosy z ciemniejszymi końcówkami, młodo wyglądająca twarz. Czarne ubranie z długimi rękawami i stojącym kołnierzem, na to żółte haori w białe trójkąty.
Widoczny ekwipunek: Kabura na broń na obu udach. Torba nad lewą nogą. Tanto przy pasie po prawej stronie, katana po prawej.
Multikonta: Budyś

Re: Brama

Post autor: Akaruidesu Yoake »

0 x
Do hidów polecam używania mojego ID: 2457
Awatar użytkownika
Jun'ichi
Martwa postać
Posty: 1910
Rejestracja: 31 maja 2018, o 12:41
Wiek postaci: 21
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Przeciętnego wzrostu i wagi chłopiec, którego pokryte bliznami ciało skryte jest pod prostą, dwukolorową szatą. Twarz jako szczególnie szpetna jest całkowicie zakryta maską.
Multikonta: -
Lokalizacja: Warszawa

Re: Brama

Post autor: Jun'ichi »

Zt
0 x
Obrazek

I do not want the sun to rise if she will not be there
Awatar użytkownika
Harikido
Gracz nieobecny
Posty: 54
Rejestracja: 6 kwie 2020, o 21:57
Multikonta: Harikotto

Re: Brama

Post autor: Harikido »

Wydaje mi się, że jeśli się odpowiednio dobrze przytemperuje tego imbecyla, to może stać się w końcu użyteczny. Potrafi myśleć, tylko jak jakiś kompletny idiota, ma zbyt wysokie mniemanie o sobie. Możliwe, że za jakiś czas może nawet zasłuży, aby wcielić go do Rodziny. Póki co jednak chłopaczek za bardzo kozaczy i po prostu prosi się o zapoznanie jego brzucha z ostrzem noża. Dobrze by jednak było upewnić się, czy naprawdę ma taki potencjał, o jaki go posądzam. W końcu głupio byłoby zabić go, w momencie, gdy może mi przynieść jeszcze sporo korzyści.
- No dobra, pozwolę ci udowodnić swoją użyteczność. Spotkajmy się tutaj za godzinę. Dobrze ci radzę, nie wracaj z pustymi rękami.
0 x
Awatar użytkownika
Toshiki Oden
Postać porzucona
Posty: 54
Rejestracja: 30 mar 2020, o 12:57
Wiek postaci: 17
Ranga: Wyrzutek D
Multikonta: Tamaki Hyūga

Re: Brama

Post autor: Toshiki Oden »

Chłopak którego poznałem dzięki zrządzeniu losu okazał się dać mi szansę co uznałem za ciekawy obrót spraw. Wiedziałem że nie mam właściwie nic do stracenia, więc zdecydowałem się przystać na jego propozycję.
- Zgoda. Nie masz się co gorączkować, myślę że jakoś się dobrze dogadamy i pokażę ci że nie pożałujesz tej decyzji. - powiedziałem uśmiechając się pod nosem i już miałem się odwrócić i ruszyć w drogę kiedy w mojej głowie wyklarował się pewien ciekawy pomysł. - A wiesz co? Mam nawet lepszy pomysł. Co powiesz na takie małe zawody? Widzimy się tutaj za godzinę i zobaczymy czyje łupy okażą się większe, co ty na to? - zapytałem się a mój uśmiech jedynie się poszerzył.
0 x
Awatar użytkownika
Harikido
Gracz nieobecny
Posty: 54
Rejestracja: 6 kwie 2020, o 21:57
Multikonta: Harikotto

Re: Brama

Post autor: Harikido »

Ha, ten gnojek chce rywalizacji? Proszę bardzo. Bardzo chętnie zmiażdżę go i pogrożę. W końcu taki ledwie człowiek i prawie że zwierze nie może mieć ze mną szans. Pewnie pokonam go z zamkniętymi oczami i po tej porażce popłacze się ze smutku i w końcu przestanie cwaniakować. Na dobrą sprawę, to zgnojenie go dobrze mu zrobi. Pozna swoje miejsce wśród plebsu i nie będzie już niepotrzebnie marzył o wznoszeniu się na wyżyny społeczeństwa, gdzie ewidentnie nie należy. Im wcześniej się tego dowie i sobie to uświadomi tym lepiej. W końcu ktoś inny, kto będzie mu to chciał uświadomić może nie być tak łaskawy jak ja.
- Niech będzie. Nie zdziw się tylko jeśli przegrasz. Nie próbuj też mnie śledzić, aby podglądać, jak zarabiam pieniądze. - odpowiadam odchodząc.

z/t
0 x
Awatar użytkownika
Toshiki Oden
Postać porzucona
Posty: 54
Rejestracja: 30 mar 2020, o 12:57
Wiek postaci: 17
Ranga: Wyrzutek D
Multikonta: Tamaki Hyūga

Re: Brama

Post autor: Toshiki Oden »

Uśmiechnąłem się pod nosem słysząc słowa chłopaka, który oddalił się w głąb miasta. A więc niech rozpocznie się rywalizacja! Odprowadziłem go wzrokiem po czym szybko rozejrzałem się po najbliższym otoczeniu. Niby mogłem wymyślić jakieś lepsze miejsce na zdobycie łupów, jednak po co zmieniać coś co i tak już raz wypaliło? Zdecydowanym krokiem ruszyłem w stronę jednej z głównych uliczek aby na spokojnie rozejrzeć się za jakimś przyjezdnym kupcem, który sprawiałby wrażenie nieco zagubionego ale przede wszystkim wyglądającego na takiego, którego sakiewka jest ciężka i nie odczuje od jeżeli zniknęłoby z niej trochę ryo. Jeżeli znalazłem cel, który odpowiadałby moim wymaganiom to niby mimochodem staram się ruszyć w jego kierunku aby złapać go w bardziej odosobnionym miejscu.
0 x
Awatar użytkownika
Harisham
Martwa postać
Posty: 797
Rejestracja: 17 sty 2020, o 01:23
Multikonta: Harikido, Prosiaczek

Re: Brama

Post autor: Harisham »

0 x
5 linijek i do przodu. To moje nindo. Dobre, nie?

W związku z licznymi problemami:
Mianownik: Harisham
Dopełniacz: Harishama
Celownik: Harishamowi
Biernik: Harishama
Narzędnik: Harishamem
Miejscownik: o Harishamie
Wołacz: Harishamie
Awatar użytkownika
Toshiki Oden
Postać porzucona
Posty: 54
Rejestracja: 30 mar 2020, o 12:57
Wiek postaci: 17
Ranga: Wyrzutek D
Multikonta: Tamaki Hyūga

Re: Brama

Post autor: Toshiki Oden »

Widząc mężczyznę od razu pojawił się w mojej głowie sprytny pomysł. Skocznym krokiem podszedłem do mojego celu i skłoniłem się tuż przed nim.
- Ohhh! Witam dostojnego pana! Czy życzyłby sobie mości pan zobaczyć może jakąś magiczną sztuczkę? - zapytałem się i zrobiłem charakterystyczny gest palcami - A może miałby pan ochotę abym dla pana zatańczył? - zapytałem się wykonując niezdarny piruet. - Czy może chciałby pan usłyszeć jakiś dowcip? Może sprośny dowcip? Proszę tylko o jakąś możliwość zarobku od dostojnego pana. Nie starczy mi i moim małym siostrzyczkom na jedzenie a takie małe dzieciaki żrą na potęgę! - powiedziałem błagalnym tonem.
0 x
Awatar użytkownika
Harisham
Martwa postać
Posty: 797
Rejestracja: 17 sty 2020, o 01:23
Multikonta: Harikido, Prosiaczek

Re: Brama

Post autor: Harisham »

0 x
5 linijek i do przodu. To moje nindo. Dobre, nie?

W związku z licznymi problemami:
Mianownik: Harisham
Dopełniacz: Harishama
Celownik: Harishamowi
Biernik: Harishama
Narzędnik: Harishamem
Miejscownik: o Harishamie
Wołacz: Harishamie
Awatar użytkownika
Hikari
Martwa postać
Posty: 2493
Rejestracja: 24 sie 2015, o 18:56
Wiek postaci: 26
Ranga: Akoraito
Krótki wygląd: Prawe oko mocna zieleń, lewe intensywnej czerwieni. Długie kruczoczarne włosy sięgające do połowy ud. Ogólnie mówiąc dobrze zbudowany mężczyzna mierzący 182cm.

Re: Brama

Post autor: Hikari »

*Art postaci
0 x
I'm never on fire
Cause i'm the real fire.
Awatar użytkownika
Jun
Postać porzucona
Posty: 1735
Rejestracja: 31 maja 2020, o 01:14
Wiek postaci: 22
Ranga: Kenshi | Akoraito
Krótki wygląd: Kapelusz
Widoczny ekwipunek: Zbroja
Duża torba
Miecz i śpiwór
Manierka
GG/Discord: Tario#3987/64789656
Multikonta: Maname | Kabuki
Aktualna postać: Kayo
Lokalizacja: Shigashi no Kibu

Re: Brama

Post autor: Jun »

0 x
" RP/PBF to nie zabawa już "
ODPOWIEDZ

Wróć do „Osada Shigashi no Kibu”

Użytkownicy przeglądający to forum: Ayumu i 2 gości