Kryształowe jeziorko

W osadzie można odnaleźć wszystkie jednostki organizacyjne konieczne do normalnego trybu życia. Można tu odnaleźć szpital, restauracje, sklepy z różnymi towarami, a także gorące źródła bądź arenę.
Osamu

Re: Kryształowe jeziorko

Post autor: Osamu »

0 x
Yoshito

Re: Kryształowe jeziorko

Post autor: Yoshito »

Chłopak po dosyć długiej poróży dotarł do wskazanego przez strażnika . Jezioro niestety było po przeciwnej stronie niż był Yoshito a więc podróż była męcząca i nudna . Musiał przedrzeć się przez ludzi w mieście ,musiał także iść bardzo małymi ulicami . Na szczęście słońce na miejscu okazało się wręcz cudowne ,promienie słońca wspaniale odbijały się od zbiornika wody .
Lśniąca woda zabarwiła, się wręcz w nieralistyczny sposób .Yoshito jeszcze nigdy nie widział piękniejszego miejsca w jego mieście . Jak było można się spodziewać ilość ludzi jakie tam była zdawała się ogromna . Ludzie przychozili tam w różnych celach niektórzy przyszli się tam opalać inni z koleji kąpali się w zbiorniku wody a inni tak sam jak miał nadzieje Yoshito także tetsu i inni ludzie bawili się z pupilami . Na szczęście pamiętał że tetsu miał brunatną stojącą grzywe i był wieku średniego . Więdz jak to on od razu wpadł na pomysł by szukać kundleka i chłopaka z brunatną czupryną ,zaczął on od poszukiwań od jeziora gdzie postanowił że po prostu usiądzie na trawie i porozgląda się troche przy okazji troche odpocząć po wędruwce , i od razu zauważył dwóch młodych ludzi bawiących się z psem jednak jak podzedł blżej okazało się że żadne z nich nie ma czupryny a więc wrócił do swojego dawnego miejsca i rozglądał się dalej za braćmi i psem .
0 x
Osamu

Re: Kryształowe jeziorko

Post autor: Osamu »

0 x
Yoshito

Re: Kryształowe jeziorko

Post autor: Yoshito »

Niestety Yoshito wiedział że znalezienie psa w takim tłumie graniczy z cudem. Chłopak musiał coś wykobinować żeby jakimś sposobem znaleźć psa i ich właścicieli . Jego drugim zadaniem było znaleźenie tetsu. Ktoś mu powiedział że ma on niby brodę. Niestety Yoshito nawet nie miał pewności że on tam akurat będzie. Pamiętał on że Tetsu przecież nie miał psa tylko jego brat -Kirita . Yoshito więc pomyślał sobie że może znajdzie go tutaj w kryształowym jeziorze . Więc jak Yoshito przypuszczał nie szuka Tetsu tylko jego brata. Poraz kolejny Yoshito musiał się cofnąć myślami w tył i przypomnieć sobie jak wygląda pies. Jak się okazało na nieszczęście Yoshita ludzie zaczęli odchodzić od miejsca w którym obecnie Yoshito się znajdował. Yoshito postanowił że wdrapie się na drzewo i porozgląda się za psem i kirą może uda mu się coś zobaczyć.
0 x
Osamu

Re: Kryształowe jeziorko

Post autor: Osamu »

0 x
Yoshito

Re: Kryształowe jeziorko

Post autor: Yoshito »

Chłopak wpadł na pomysł że wdrapie się na pobliskie drzewo i porozgląda się trochę za psem i jego właścicielami. Jak się później okazało był to genialny pomysł . Z miejsca w którym znajdował się Yoshito wychodziło coraz więcej ludzi widok z takiego miejsca jakim było drzewo było można zobaczyć dosłownie wszystko. Tym razem chłopakowi bardzo się poszczęściło . I ku jego szczęściu zauważył jakiegoś psa , lecz okazało się że obok niego nie było jego znajomego Tetsu lecz ktoś zupełnie inny ktoś kogo Yoshito nie znał . Teraz Yoshito miał czarne myśli , a co jeśli to nie był ten pies którego chłopak szukał . Lecz Yoshito nie miał za dużego wyboru. Musiał tam podejść . Chłopak podjął natychmiastową decyzje podejdzie to tej dwójki i się orztwita . A więc szybko zszedł z drzewa i pobiegł do psa i do jego właściciela.
0 x
Osamu

Re: Kryształowe jeziorko

Post autor: Osamu »

0 x
Yoshito

Re: Kryształowe jeziorko

Post autor: Yoshito »

Chłopak bez wahania ruszył w stronę kundelka i jego właściciela . Yoshito był bardzo dobrej myśli że tajemniczy chłopakiem okaże się brat Tetsu . Jednak było prawdopodobieństwo że nie jest to ta osoba której szuka. Chłopak naprawdę musiał się wyślić żeby dogonić owom dwójke . Miejsca jakie były obok kryształowego jeziora okazały się bardzo ciekawe pod względem ukaształtowania . Tam było jakieś drzewo a tam jakiś pagórek . Gdy Yoshito szukał swojego celu często tracił wzrok z psa. Jednak jego oczy zwasze odnajdywały psa. w końcu po długim biegu chłopak był oddalony od psa odłownie o kilka metrów . Z takiej odległości poznał że jest to ten pies którego szuka . Więc logiczne było że jego właścicielem jest brat Tetsu . Na szczęście Yoshito pamiętał swój błąd z przed kilku dni gdy był w budce ramen . a więc postanowił się najpierw kulturalnie się przywitać .
- Cześć młody człowieku jestem Yoshito przyjaciel Tetsu to ja odnalazłem twojego psa .
0 x
Osamu

Re: Kryształowe jeziorko

Post autor: Osamu »

0 x
Yoshito

Re: Kryształowe jeziorko

Post autor: Yoshito »

Chłopak zainaugurował rozmowę z nieznajomym od przywitania się z nim . Nie było to takie typowe ,, Cześć " . Chłopak po chwili namysłu pomyślał że nie było to mądre posunięcie by od razu wyskakiwać z Testu . Yoshito pomyślał sobie że co on niby miał odpowiedzieć na miejscu Kirita . Yoshito dalej rozmślał co by miał zrobić na miejscu Kirita że był on na pewno zaskoczony . Pewnie również się zastanawiał kim jest Yoshito i kto mu powiedział gdzie znajduje się on znajduje . Również pewnie brat Tetsu zadawał sobie pytanie dlaczego Yoshito powiedział coś o jego psie . A szczęście brat Testu w końcu się odezwał dlatego Yoshito postanowił wytłumaczyć całą sytuacje .
- Hej przepraszam że tak naskoczyłem na ciebie jestem Yoshito przyjaciel twojego brata to ja poszedłem do czarnego lasu i odnalazłem twojego psa gdy pewnego dnia zaginał .
0 x
Osamu

Re: Kryształowe jeziorko

Post autor: Osamu »

0 x
Yoshito

Re: Kryształowe jeziorko

Post autor: Yoshito »

Chłopak nie jak poprzednio po woli wytłumaczył Kiritowi jak Yoshito się nazywa . Niestety Yoshito mógł dostrzec na twarz brata Tetsu bojaźliwość oraz ogłupienie i także powątpienie . Yoshita nie zdziwiła taka reakcja. jednak chłopak ja mógł Yoshito podejrzewać Kirito nie wiedział dlaczego Yoshito do niego podszedł tak na uboczu. Kiritowi pewnie zdawało się że może być to trochę podejrzane lecz chyba teraz Kirito nie mógł uciec byłoby to co najmniej głupie . Yoshito podejrzewał że Kirito nie mógł tak naprawdę nic powiedzieć . Yoshito więc chciał zapytać się o to gdzie znajdzie tetsu.
- Słuchaj nie wiesz może gdzie znajdę twojego brata Tetsu nie chce mu nic zrobić chce żeby mi powiedział gdzie znajdę osobę która przekazała mu twojego psa możesz mi powiedzieć gdzie on jest ?.
0 x
Osamu

Re: Kryształowe jeziorko

Post autor: Osamu »

0 x
Awatar użytkownika
Khusara Hatakame
Gracz nieobecny
Posty: 312
Rejestracja: 28 sty 2018, o 14:29
Wiek postaci: 23
Ranga: Wyrzutek D
Krótki wygląd: Długie czarne włosy częstą zawiązane w kucyk, dość wysoki i umięśniony, duży spokój i opanowanie.
Widoczny ekwipunek: Torba zawieszone przy prawym udzie, tantō w pochwie po lewej stronie przy pasie i ostrze Okami no Kiba zawieszone po lewej stronie nad Tantō

Re: Kryształowe jeziorko

Post autor: Khusara Hatakame »

Po zaniesieniu czarnej hakamy do krawca Khusara zmienił ubiór na długie czarne kimono po czym wyszedł z sklepu Satsumy gdzie przenocował ostatnio by następnie udać się nad położone po za miastem jezioro. Nigdy tak na prawdę jeszcze nie był tam mimo jego wieloletniego pobytu w Shigashi no Kibu. Satsuma opowiadał już nieco o dobrym miejscem na relaks i odpoczynek jakim było właśnie jezioro do którego zmierzał. Słońce jak i poprzedniego dnia oświetlało całą okolicę jednocześnie przeszkadzając w uniesieniu wzroku wyżej niż linia widocznych z daleka koron drzew. Tego dnia czarnowłosy mężczyzna założył bambusową sugegasę która przysługiwała mu już wcześniej na wielu wyprawach. Po pewnym czasie marszu na żwirowo piaszczystej ścieżce doszedł on do dużej polany przy jeziorze gdzie nie widać było by ktokolwiek oprócz niego się znajdował. Khusara był osobnikiem lubiącym samotność więc jak najbardziej było mu to na ręke. Podszedł do starego już pnia drzewa który znajdował się blisko spokojnej i przejrzystej wody kryształowego jeziora, lecz jak się po chwili przekonał miejscu temu nie towarzyszyła cisza gdyż zakłócały ją wszechobecne odgłosy świerszczy oraz innych owadów. Khusara siadając na polanie odłożysz swe nakrycie głowy by następnie lekko się rozluźnić.
0 x
Obrazek
''Nie potrafię uciec śmierci, jednakże mogę pozbyć się strachu przed nią.''
Awatar użytkownika
Ichirou
Posty: 3931
Rejestracja: 18 kwie 2015, o 18:25
Wiek postaci: 35
Ranga: Seinin
Krótki wygląd: Chodzące piękno.
Widoczny ekwipunek: Hiramekarei, gurda, fūma shuriken, torba, dwie kabury
Lokalizacja: Atsui

Re: Kryształowe jeziorko

Post autor: Ichirou »

0 x
Obrazek
KP PH bank głos koty dziennik
ODPOWIEDZ

Wróć do „Osada Shigashi no Kibu”

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości