Będę grać w na forum jak w tibie. Brudnopis

Tradycyjny offtop - można tutaj swobodnie rozmawiać na temat forum, rozgrywki, tematyki, albo nawet o tematach zupełnie z innej beczki. Ogólnie - piszta, co chceta!
Vibi

Będę grać w na forum jak w tibie. Brudnopis

Post autor: Vibi »

Był wieczór a bohaterowie siedzieli w knajpie zwanej karczmą. Nikt niebspodziewal się ataku bandytów w tym momencie, jednak już zaraz miał nastac. Vibi siedział z resztą i w podlotach ekscentryzmu, spędzał czas popijając alkochol. Powiedział do jednego z trzech chłopaków z którymi siedział, i chlopak ten pokazywał jakieś zioła gronowi, w którym i vibi byl.
-wystarczy raz powachac ?
Po czym się zasmial ze swoim gronem.
W tym momencie do knajpy jednak wyszedł pewien typ spod ciemnej gwiazdy. Był ubrany w długi skórzany płaszcz i kaptor z bluzy spod niego.
Typ krzyknął
-to napad! Oddawac pienadze, mam techniki rangi B!
Cała knajpa zdawała się uciszyć. Nowo poznani w knajpie ludzie wydawali nie mieć znajomosci technik według spojrzenia vibiego. A technika b zabić już może .
Vibi widząc okazję poznania kogoś silnego zmienił się o 180* i wstał poczym powiedział.
-Jesteś silny, co powiesz jak Ci pomogę i zacznę zbierac dla ciebie złoto? Podzielimy się? Jestem po twojej stronie.
Zdrada kolegi mogła urazić, tym bardziej że umiejętność szczęściarz zadziałała i vibi zaczął z początku kosic swoich znajomych.
-jestem vibi, zgrany z nas duet.
Powiedział już w jednej z uliczek gdzie dzielili złoto. Vibi po chwili kontynuował.
-znasz jakąś technikę ninjutsu której mógł bym sie od Ciebie nauczyć ?
Bandyta potaknal. Vibi zaslonil twarz kapturem i poszli
0 x
Vibi

Re: Będę grać w na forum jak w tibie. Brudnopis

Post autor: Vibi »

Siedział w rozpietej bluzie w klubie. Miał przy stole paru nowo poznanych kolegów. Karczmarz polal właśnie nowe piwa.
Jeden ze znajomych pokazywał Gronowo pewne zioła, vibi zażartował.
-wystarczy raz powachac ?haha
Nagle do karczmy wbił z trzaskiem jakoś zbir i zaczął krzyczeć.
-Mam techniki rangi B. Kto nie chce zginąć daje mi złoto.
Vibi wstał i spojrzał się na milczacą knajpa robotników budowy wioski chandlowej w której był.
Natychmiast powiedział.
-mogę Ci pomóc jeśli podzielisz się ze mną złotem. Imponujesz mi, chce pomóc.
Umiejętność szczesciarz zadziałała. Chłopak już po chwili własnoręcznie skosil swoich znajomych i parę innych osób i z zdradą na twarzy wyszedł z knajpokarczmy by pogadać z osobnikiem.
-znasz jakieś techniki ninjutsu rangi C?
Chłopak potaknal. Zweszona okazja okazała się być okazyjna. Ruszył z zbirem pouczyć sie z nim trochę
0 x
Vibi

Re: Będę grać w na forum jak w tibie. Brudnopis

Post autor: Vibi »

Przyszedł do knajpy napić się zimnego piwa. Miał na myśli zimne piwo z kufla, z zielonej butelki tak napakajac na to. Drzwi karczmy pełne z drewna uchylily się i wkroczył na imprezę w karczmie ze swoim zamiarem. Kupił sobie kufel za parę yenga, i zagadujac jakiegoś zielarza zażartowal do niego kiedy ten pochwalił się swoją pracą i pokazał mu jakiś grzyb.
"Wystarczy raz powochac?"
Zapytał po czym w rozesmianiu dosiadl się już do jego stołu, gdzie on siedział ze znajomymi.
Rozmawiali gruba godzinę. Nie jedno piwo pękło. W pewnym momencie do knajpy przyszedł zbir i powiedziaŁ
"Oddawać blyskotki mam techniki klasy B"
Chłopak zamiast chcieć walczyć, nienpewny swoich zdolności, postanowił wykorzystać swoje szczęście i zdradzić swoich kolegów. Krzyknął.
-Mogę Ci pomóc zbierac ? Zawsze chciałem mieć kolegę.
O dziwo moc szczesciarz zadziałała i juz po chwili, (co związane może byc też dlaczego szczesciarz zadzialal), zaczal kosic zielarza z jego kolegów z kasy.
*Przed karczmą.
"Znasz jakieś Nin jutsu rangi C? I D?"
Zapytał vibi.
Zbir kiwnal głową zadowolony, po czym ruszyli w stronę toru przeszkod.
0 x
ODPOWIEDZ

Wróć do „Piszemy o wszystkim!”

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości