"Śmierć króla". Podsumowanie eventu

Awatar użytkownika
Rokuramen Sennin
Support
Posty: 1033
Rejestracja: 12 lut 2015, o 13:07
Multikonta: Akihiko Maji i Jugo Misaki

"Śmierć króla". Podsumowanie eventu

Post autor: Rokuramen Sennin »

Witam serdecznie!
Czas na następne podsumowanie eventu. Tradycyjnie, chciałbym podziękować wszystkim za udział. Było dość srogo, i na dodatek czasowo trafił się na najgorszy możliwy fragment, ale mam nadzieję że akcja była na tyle wartka, by dało się to wybaczyć :d Poziom postów z waszej strony ani trochę mnie nie zawiódł, było bardzo dobrze, solidnie pod względem klimatu. Mam nadzieję, że moje oceny i jakość tworów nie zawiodły, bo jak często wspominałem - lubię po sobie jeździć pod tym względem.
I pozwolę sobie skopiować ostatnią część poprzedniego rozliczenia.
Czyli, co powiecie, tak będzie. Powiecie, że nie powinienem dostać nic, to nie wezmę nic. Jeśli jednak uznacie, że zasłużyłem na cokolwiek, to przytulę cokolwiek, co przydzielicie. :D

A teraz część główna, czyli nagrody!
Jeszcze raz dzięki za udział, na dole potwierdźcie odbiór PH i napiszcie swoją opinię, co się podobało, co się nie podobało w evencie, żebym na przyszłość wiedział co jeszcze będzie się dało poprawić c:
Howgh.
0 x
Support i twórca najlepszego ramen w świecie shinobi
Murai

Re: "Śmierć króla". Podsumowanie eventu

Post autor: Murai »

No muszę przyznać że bardzo fajnie się brało udział w tym evencie. Aczkolwiek randomowy podrabiany nie-Uchiha był całkiem ciekawy, szczególnie jego techniki. Jednak doceniam pomysłowość i chęci. Dziękuję serdecznie i odbieram co mi należne.

A co do wynagrodzenia dla ciebie, 120 brzmi dobrze. Więc tyle zaproponuję.
0 x
Shinji

Re: "Śmierć króla". Podsumowanie eventu

Post autor: Shinji »

No ja w sumie bawiłem się świetnie do momentu w którym stałem się ranny kappa Potem wytężałem swój umysł by coś naskrobać. Mogłeś mnie uleczyć ( ͡° ͜ʖ ͡°), a świat usłyszałby o walecznym Uchiha. Aczkolwiek sam w sobie event wysokiej jakości. Niechaj i będzie 100-120 PH tak na oko i jakieś hajsiwo bo słyszałem, że bieda doskwiera na Natsume gdzie tacy najemnicy zbijają fortunę.

PS: Propsuję za podarunek od sanitariusza. Świetnie rozumiesz potrzeby Shinjiego.
0 x
Shinsaku

Re: "Śmierć króla". Podsumowanie eventu

Post autor: Shinsaku »

W sumie dunno, za krótko żem żył, by powiedzieć coś o całości, a przyznaje się bez bicia, że gdy postać zdechła to przestałem kompletnie śledzić wątek (brak czasu i chęci). Nie mniej to w czym 'zdążyłem' wziąć udział mi się podobało, zresztą jak w poprzednim evencie. Szybkie odpisy, świetna jakość, aż chciało się pisać. Dlatego szkoda, że wyszło jak wyszło, ale było to nieuniknione przez natłok pracy w grudniu. Mam tylko nadzieje, że będzie mi dane wziąć udział w kolejnym twoim evencie i nie będę musiał tam zgonować przez 'życie' :v

Co do wynagrodzenia, zaproponuje tyle co poprzednicy: 120ph.
0 x
Awatar użytkownika
Hikari
Martwa postać
Posty: 2493
Rejestracja: 24 sie 2015, o 18:56
Wiek postaci: 26
Ranga: Akoraito
Krótki wygląd: Prawe oko mocna zieleń, lewe intensywnej czerwieni. Długie kruczoczarne włosy sięgające do połowy ud. Ogólnie mówiąc dobrze zbudowany mężczyzna mierzący 182cm.

Re: "Śmierć króla". Podsumowanie eventu

Post autor: Hikari »

Event był prowadzony bardzo dobrze, sam starałem się uczyć z tego na kolejny jaki będę prowadzić, ale to niemożliwe dla mnie osiągnąć taki poziom.
Jak ja się bawiłem? Czułem brak tej mocy Hikarim czy parokrotnie robiłem coś głupiego, wielokrotnie brakło mi czasu, miałem najgorszy okres na akurat takie wydarzenie, ale się udało jakoś to przetrwać ostatecznie. Każdym razem mimo to czekałem na post i jak tylko mogłem czytałem z wielkim uśmiechem na ustach nie mogąc się doczekać rozwoju wydarzeń i tego co będzie po evencie dla mnie. Parę razy też bałem się o życie <widząc pierwszych wrogów jak wybierałem ścieżki byłem pewny zgona>.
Co do PH dla Ciebie... 110-120 tak bym dawał.
0 x
I'm never on fire
Cause i'm the real fire.
Jun

Re: "Śmierć króla". Podsumowanie eventu

Post autor: Jun »

Przybyłem, zobaczyłem, odebrałem kappa
A tak na poważnie, świetny event, niby zaliczał się do mini-eventów, ale poziom postów, ich wykonania i klimatu był równy temu na większych eventach, a może nawet i lepszy? Mimo krótkiego czasu, spędzonego na tym evencie, było to ciekawe i jak najbardziej pozytywne doświadczenie, no może nie licząc rozstania się z postacią, do której już zdążyłem się przyzwyczaić. Dzięki wszystkim, za pobyt na tym wydarzeniu, oraz pomoc, oczywiście największe podziękowania, są zarezerwowane dla naszego mg. Mam nadzieję, że następnym razem zachowam głowę i będę szybciej pisał posty, oraz nie będę już tylko utrapieniem dla sojuszników.

120 PH dla Natsu pls.
0 x
Ryūji

Re: "Śmierć króla". Podsumowanie eventu

Post autor: Ryūji »

Ogólnie jestem pod wielkim wrażeniem, pracy jaką musiałeś w to wszystko włożyć, której zresztą sam Ci dodałem wybierając inną ścieżkę niż pozostali. Niesamowite fabularnie posty, bardzo klimatyczne, szczególnie dodatkowi bohaterowie pojawiający się w ciągu całej bitwy (Jou, Zjawa, Tsu itp.) Muszę przyznać, że czasami z taką niecierpliwością czekałem na posty że kiedy przebudzałem się nad ranem, musiałem sprawdzić czy napisałeś, zanim wróciłem do snu :p Jedyne co mogę dodać to to, iż mam nadzieję, że uda mi się wziąć udział w kolejnym ;)

Wynagrodzenie 140 ode mnie, praca jaką musiałeś włożyć nieporównywalnie większa od mojej.

PS. Zapomniałem prawie, odbieram nagrodę
0 x
Awatar użytkownika
Ichirou
Posty: 3927
Rejestracja: 18 kwie 2015, o 18:25
Wiek postaci: 35
Ranga: Seinin
Krótki wygląd: Chodzące piękno.
Widoczny ekwipunek: Hiramekarei, gurda, fūma shuriken, torba, dwie kabury
Lokalizacja: Atsui

Re: "Śmierć króla". Podsumowanie eventu

Post autor: Ichirou »

Jestem bardzo zadowolony z tego eventu. Prowadzenie było na wysokim poziomie, a ja wraz z upływem kolejek byłem coraz bardziej wkręcony w ten w konflikt i ze zniecierpliwieniem wyczekiwałem następnych odpisów. Bardzo dobrze mi się pisało, świetna rzecz uczestniczyć w takich wydarzeniach i mieć realny wpływ na ich bieg. Wątek wojny już z zeszłego eventu mocno wpłynął na moją postać i dał jej sporego kopa do działania.
Chciałbym w związku z tym podziękować za prowadzenie, szczególnie że ten event był w pewnym stopniu z naszej (mojej i Ryujiego) inicjatywy, bo to właśnie my chcieliśmy dokonać zemsty w bitwie.
Co do wynagrodzenia, to tak jak poprzednicy. Te 100-120 PH brzmi rozsądnie.
0 x
Obrazek
KP PH bank głos koty dziennik
Zablokowany

Wróć do „Wydarzenia”

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości