Dzień Kobiet 2021

Awatar użytkownika
Jawa
Administrator
Posty: 4095
Rejestracja: 10 mar 2015, o 23:33
Ranga: Admin Ogólny
GG/Discord: MxPl#7094
Multikonta: Sasame | Ruushi Fea

Re: Dzień Kobiet 2021

Post autor: Jawa »

0 x
Awatar użytkownika
Misae
Posty: 1523
Rejestracja: 17 gru 2017, o 10:38
Wiek postaci: 28
Ranga: Akoraito
Krótki wygląd: Białowłosa, o dwukolorowych tęczówkach - lewa srebrzysto-biała, a prawa fiołkowa, ubrana w płaszcz, rękawiczki ze stalowym ochraniaczem. Na szyi kwiatowa kolia, powyżej, po prawej stronie pozioma blizna; różowe kanzashi we włosach
Widoczny ekwipunek: Torba na lewym i prawym biodrze;plecak
GG/Discord: Misae#1695

Re: Dzień Kobiet 2021

Post autor: Misae »

Piękna ta niespodzianka! ❤️ Bardzo się sprawiliście chłopaki i mogę tylko utulić każdego mocno. Do teraz nie mogę przestać się uśmiechać! ❤️
Jeszcze raz dziękuję i przyjmuje prezent z dumą!
0 x
Obrazek
Awatar użytkownika
Mikoto
Postać porzucona
Posty: 341
Rejestracja: 10 paź 2020, o 15:37
Wiek postaci: 24
Ranga: Wyrzutek A
Krótki wygląd: - Niska i drobna
- Białe włosy
- Niebieskie oczy
Widoczny ekwipunek: - Wielki wachlarz na plecach
- Duża torba przy pasie
Multikonta: Rida

Re: Dzień Kobiet 2021

Post autor: Mikoto »

Miałam dzisiaj tak zrypany humor, że nie sądziłam, że coś będzie w stanie mi go poprawić. A jednak! I wcale nie chodzi o darmowe PH. Te wiersze są po prostu genialne i jestem pełna podziwu dla Panów, którzy sprawili, że szczęka opadła mi z niemego zachwytu. Naprawdę świetna robota <3 Natsume, cudownie ujęta historia moich głównych postaci, która naprawdę chwyciła mnie za serduszko, aż się łezka w oku zakręciła. Ponownie zatęskniłam za Reiką i Keirą. Mam nadzieję, że okażesz się być cierpliwym Przewodnikiem dla Mikoto i pomożesz znaleźć jej swoją drogę kappa
No i na koniec dopiero odbieram fanty, czyli 20 PH, 250 Ryo i Kryształy Mędrca <3 Oby tylko Han mnie nie ścigał za te błyskotki, bo jak to samego Mędrca Sześciu Ścieżek, to kij go tam wie .__.

Buziaki i tulasy dla was Panowie <3 Naprawdę niesamowita robota, która sprawiła dużo radości i uśmiechu :3
0 x
Awatar użytkownika
Kakita Ayame
Gracz nieobecny
Posty: 141
Rejestracja: 9 mar 2020, o 18:27
Wiek postaci: 23
Krótki wygląd: Niezbyt wysoka ciemnowłosa kobieta o ciemnych oczach o gęstych rzęsach i bladych ustach. Ubiera się w tradycyjne kimono. Posiadająca urodę charakterystyczną na Lazurowego Wybrzeża.

Re: Dzień Kobiet 2021

Post autor: Kakita Ayame »

Jestem pod wrażeniem, naprawdę postaraliście się z tymi wierszami.
każdy inny, spersonalizowany i oddający zarówno autora jak i obdarowaną. To bardzo mile


Odbieram swój złoty zwój,
250 ryo i 20 ph
0 x
Awatar użytkownika
Shikarui
Postać porzucona
Posty: 2078
Rejestracja: 6 lut 2018, o 17:25
Wiek postaci: 24
Ranga: Sentoki | Lotka
Krótki wygląd: - Czarne, długie włosy; w jednym paśmie opadającym na prawą pierś ma wplecione kolorowe, drewniane koraliki
- Lewe oko w kolorze lawendy
- Na prawym oku nosi opaskę
- Średniego wzrostu
Widoczny ekwipunek: Łuk, kołczan ze strzałami, zbroja, płaszcz, torba na tyłku, kabura na prawym udzie, wakizashi przy lewym boku i za plecami na poziomie pasa, średni zwój, mały zwój przy kaburze,
GG/Discord: Angel Sanada#9776
Multikonta: Koala

Re: Dzień Kobiet 2021

Post autor: Shikarui »

No tak żeście mi zaimponili że laćki mi spadły i nie wiem co powiedzieć, oprócz tego, że jestem wniebowzięta a moje serducho wierszem napełniliście weną!
Natsu już dobrze wie, jaką mam słabość do poezji <catlove>
Wielkie dzięki, to najwspanialszy prezent, jaki dostałam na dzień kobiet kiedykolwiek ♥
0 x
Obrazek

Fine.
Let me be Your villain.
Awatar użytkownika
Mayū
Posty: 326
Rejestracja: 6 kwie 2020, o 22:16
Wiek postaci: 21
Ranga: Akoraito
Krótki wygląd: Średni wzrost, ciemna karnacja, złote oczy i czarne, długie włosy. Nadmiernie obwieszona złotą biżuterią.
Widoczny ekwipunek: Gurda na grzbiecie; fūma shuriken u boku; duża torba na biodrze; dwie kabury na udach; rękawiczki z blaszkami na dłoniach.
GG/Discord: vaynei
Lokalizacja: Atsui

Re: Dzień Kobiet 2021

Post autor: Mayū »

O cholercia, nie spodziewałam się tak górnolotnej poezji na naszym forku <catshock>

Piękne wiersze, ale nagrody są jeszcze piękniejsze, więc z przyjemnością odbieram pamiętnik adoratora, 20 PH i 250 Ryo. (:
0 x
Obrazek
PH BANK KP GŁOS 黄金
Awatar użytkownika
Ren
Posty: 362
Rejestracja: 6 kwie 2020, o 14:25
Wiek postaci: 21
Ranga: Akoraito
Krótki wygląd: Bardzo wysoka, muskularna, o ciemnej skórze. Ma krótkie i ciemne włosy. Na czole wytatuowane czerwone kropki. Głowa owinięta chustą - tak, by ukryć klanowy tatuaż. Od stóp do głów okryta jasnym płótnem, zniekształcającym sylwetkę.
Widoczny ekwipunek: Duża torba u dołu pleców.
GG/Discord: rahsim
Lokalizacja: Sabishi

Re: Dzień Kobiet 2021

Post autor: Ren »

Dziękuję bardzo za wieprzny poemat, żołądź, piniążki i pehaczki, które niniejszym odbieram <catwow>
0 x
Awatar użytkownika
Asaka
Postać porzucona
Posty: 1498
Rejestracja: 18 maja 2018, o 13:08
Wiek postaci: 27
Ranga: Sentoki
Krótki wygląd: Białowłosa, złotooka, niewysoka
Widoczny ekwipunek: Kabury na broń na udach; duża torba na pośladkach; bransoletka na prawym nadgarstku; obrączka na palcu; wielki wachlarz na plecach
Aktualna postać: Airan

Re: Dzień Kobiet 2021

Post autor: Asaka »

O rany, się postaraliście, Panowie! Szacun! <catlove> Super losowanie i super wierszyki, dawno się tak nie ubawiłam!
Bardzo dziękuję za boską kosmetyczkę, super prezent! Iczir, to kiedy idziemy na te zakupy? :>

Odbieram też pehaczki i ryoczki, dziękuję bardzo! <cathug> Z tego miejsca chciałabym utulić was wszystkicm na raz i każdego z osobna <3
0 x
· ·

Obrazek
· · ·
seasons don't fear the reaper
nor do the wind, the sun or the rain
Awatar użytkownika
Yuki Hoshi
Posty: 485
Rejestracja: 7 mar 2021, o 20:42
Wiek postaci: 29
Ranga: Doko

Re: Dzień Kobiet 2021

Post autor: Yuki Hoshi »

Hejka,

Jeszcze raz dziękuję i odbieram pieniążki, PH oraz żołędzia!
0 x
KP | Pieniążki | PH
Awatar użytkownika
Uzumaki Hibana
Gracz nieobecny
Posty: 1070
Rejestracja: 8 lip 2018, o 18:36
Wiek postaci: 26
Ranga: Wyrzutek C
Krótki wygląd: Wysoka, czerwonowłosa, złotooka kobieta, z dużą blizną na twarzy.
Ubranie czarne z czerwonymi elementami.
Widoczny ekwipunek: Kabura na prawym udzie. Torba przy pasie. Dwa miecze przy biodrach.
GG/Discord: 66265515

Re: Dzień Kobiet 2021

Post autor: Uzumaki Hibana »

Śliczny wierszyk, dziękuję bardzo za zabawę <catlove>

Odbieram 20 PH i 250 Ryo oraz zabieram mojego Prosiaczka ;)
"Żołądź" - ulubiony przysmak prosiaczków to nie miodek, a właśnie żołądź. Kto go jeszcze nie próbował ten powinien, a z pewnością się nie zawiedzie. Tysiące świnek w końcu nie mogą się mylić. Mały niepozorny dębowy owoc, który jednak po spożyciu przywraca siły oraz wolę walki i dobry humor. Spożycie żołędzia gwarantuje, że żołądek nie zaburczy przez następne kilka godzin. Ponadto zapewnia odzyskanie 20% czakry. W przypadku połączenia go z pigułką żywnościową nie zachodzą żadne efekty uboczne.
0 x
Awatar użytkownika
Mei
Posty: 454
Rejestracja: 3 cze 2019, o 11:33
Wiek postaci: 30
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Niewysoki wzrost, niebieskie do pasa włosy oraz oczy z heterochromią. Lewe szkarłatne, zaś prawe koloru lodowego sopla. Budowa ciała szczupła, skóra śnieżnobiała o niskiej temperaturze. Strój miko. W skrócie młody wygląd jak na 29 lat.
Widoczny ekwipunek: Jedną z bardziej widocznych rzeczy jest wachlarz noszony przez kobietę na plecach. Zaraz po nim uplasowała się duża torba znajdująca się pod nim. Poza nimi ma jeszcze dwie kabury, każda przypada na jedno udo (od czasu do czasu są widoczne spod ubrania). Do kompletu dochodzą rękawiczki z ochraniaczami, a także sznureczek obwiązany na ręce z kluczykiem zawieszonym na nim.
GG/Discord: Mei#0402
Multikonta: Yona

Re: Dzień Kobiet 2021

Post autor: Mei »

Dziękuję ślicznie za życzonka :3 odbieram ryoo i PH *_*
0 x
Obrazek Kolor wypowiedzi || Głos Mei Przydział misji D-B
Awatar użytkownika
Youmu Nanatsuki
Postać porzucona
Posty: 430
Rejestracja: 10 lis 2018, o 20:11
Wiek postaci: 21
Ranga: Akoraito
Krótki wygląd: W KP znajdziesz wszystko.
Widoczny ekwipunek: Po dużej, czarnej torbie nad pośladkami - nieco na boku, rozłożony fūma shuriken na plecach, katana o czarnym wykończeniu przytroczona do lewego boku
Multikonta: Airen Akamori

Re: Dzień Kobiet 2021

Post autor: Youmu Nanatsuki »

Odbieram wszystkie prezenciki. Naturalnie najbardziej cieszy piękny wierszyk, za którego ślicznie dziękuję. ❤
0 x
Obrazek
| Youmu Nanatsuki |
Embrace | the | Perfection
Zablokowany

Wróć do „Administracyjne”

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości