"Zdrajca". Podsumowanie eventu

Awatar użytkownika
Vulpie
Moderator
Posty: 2546
Rejestracja: 17 lut 2015, o 17:36
Multikonta: Misae Misaki

"Zdrajca". Podsumowanie eventu

Post autor: Vulpie »

0 x
Awatar użytkownika
Seinaru
Martwa postać
Posty: 2530
Rejestracja: 5 lip 2017, o 13:55
Wiek postaci: 29
Ranga: Samuraj
Krótki wygląd: Trupioblada cera, charakterystyczny brak głowy
Widoczny ekwipunek: Nagrobek

Re: "Zdrajca". Podsumowanie eventu

Post autor: Seinaru »

Dziękuję za event i odbieram 190 PHaszków i 1k ryo.
0 x
Jeśli czytasz ten podpis to znaczy, że jestem już martwy...
Awatar użytkownika
Yami
Posty: 2830
Rejestracja: 25 paź 2017, o 20:14
Wiek postaci: 25
Multikonta: Reigen

Re: "Zdrajca". Podsumowanie eventu

Post autor: Yami »

Dzięki za event wyszło miodnie.
Choć co prawda troszku boli, że mi i Ace się trafił chyba najnudniejszy wątek ale nie każdy może być przecież równie ciekawy czyż nie?

Czekam na kolejny event, może tam w końcu ktoś mnie zabije i zrobię Szabondamę <feelsgoodman>
0 x
Harikotto
Martwa postać
Posty: 597
Rejestracja: 10 lis 2020, o 00:32
GG/Discord: Harry #6706
Multikonta: Harikido

Re: "Zdrajca". Podsumowanie eventu

Post autor: Harikotto »

Biorę 115 ph na nową postać.
0 x
Pięć linijek i do przodu, to moje nindo. Dobre nie?
Awatar użytkownika
Keion
Posty: 462
Rejestracja: 3 kwie 2018, o 10:38
Wiek postaci: 28
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Szare włosy, szczupły w miarę wysoki, ma wcięcia koloru czerwonego na twarzy
Widoczny ekwipunek: Kabura z prawej strony na udzie i torba na lewym pośladku.
GG/Discord: Keion#4512

Re: "Zdrajca". Podsumowanie eventu

Post autor: Keion »

Dziękuje za możliwość wzięcia udziału i za hojne ocenienie mojego niewielkiego wkładu podczas eventu. Dla mnie event naprawdę dobrze przeprowadzony, gratki dla prowadzącego ;) No i oczywiście odbieram moje 150ph :p
0 x
Awatar użytkownika
Kaiko
Postać porzucona
Posty: 185
Rejestracja: 29 gru 2019, o 15:02
Wiek postaci: 18
Ranga: Wyrzutek D
Krótki wygląd: Białe włosy nieumiejętnie przystrzyżone, oczy o barwie jasnego złota, rekinie zęby. Niewysoki, drobny, ubrany w proste, mało krzykliwe ubrania
Widoczny ekwipunek: Dwa Shuang Gou przytroczone do pasa po jednym na bok, czarna, duża torba na lewym pośladku, podłużne coś zawinięte w materiał i szczelnie związane - noszone na plecach, niczym plecak
GG/Discord: 1032197 / Ray#8794
Multikonta: -

Re: "Zdrajca". Podsumowanie eventu

Post autor: Kaiko »

Dziękuję za event i całuję paluszki prowadzącym za wysiłek włożony w jego poprowadzenie. Chciałbym też pomasować zszargane nerwy przez graczy, ale no nie mam takiej mocy sprawczej. Posty wysokiej klasy, przy takiej ilości osób to i tak wielki szacun za ogarnianie tych wszystkich akcji. Mi się nawet postów wszystkich by nie chciało czytać. XD Propsy dla Koali za naprawdę porządne ogarnięcie części walki, w której każdy miotał technikami i uskuteczniał najsprytniejsze plany na jakie ich było stać. Propsy dla Natsa za napisanie wszystkich tych wspomnień, które w sumie nadały Hanowi prawdziwej głębi, a nie takie "no Antykreator jest zły i robi złe rzeczy bo jest zły, więc Wy jako dobrzy macie go pokonać".

Ogólnie szacun dla Was i dzięki za wszystko. Mam nadzieję, że na następnym evencie zabijecie Yamiego i będzie mógł wreszcie zrobić Shabondame. <3

Odbieram co moje, dzienks.
0 x
#FFCC66
Popieram kasację Henge i Kawarimi, a nawet Genjutsu.
Obrazek
"Never to retreat
Mystery and wonder
Messy hearts made of thunder"
Awatar użytkownika
Mujin
Postać porzucona
Posty: 1143
Rejestracja: 1 paź 2019, o 22:14
Wiek postaci: 34
Ranga: Wyrzutek
Krótki wygląd: Wysoki (197cm). Kobieca uroda i długie włosy ukryte pod czapką. Wątłej, niepozornej budowy. Maska na twarzy. Bandaże na rękach. Kurta, workowate spodnie, czapka z niewielkim daszkiem. Wszystko w ciemnozielonym kolorze. Lekkie buty ninja.
Widoczny ekwipunek: Duża torba przy prawym boku, duży zwój na plecach, po bukłaku przy pasie, ręce obwinięte bandażami
GG/Discord: Wolfig#2761

Re: "Zdrajca". Podsumowanie eventu

Post autor: Mujin »

Dziękuję za event. Teraz pora na moją całkowicie obiektywną opinię:
Było super. Silni gracze mieli co robić i czułem się bardzo doceniony przez GMa. Pomimo tego że jestem upośledzony bojowo to Mujin miał rzeczy do roboty. Było nieco pomyłek i czasami czułem że Natsu jest zbyt łaskawy, ale potem przypomniałem sobie o Keirze. Niektóre rozwiązania fabularne słabo mi się podobają (głównie z Hanem) ale jest to subiektywna opinia o sposobie działania villana. Wątek wyboru Hana zrozumiały. Nie mam nic do zarzucenia. 10/10

Odbieram moje 190
0 x
Awatar użytkownika
Mikoto
Postać porzucona
Posty: 341
Rejestracja: 10 paź 2020, o 15:37
Wiek postaci: 24
Ranga: Wyrzutek A
Krótki wygląd: - Niska i drobna
- Białe włosy
- Niebieskie oczy
Widoczny ekwipunek: - Wielki wachlarz na plecach
- Duża torba przy pasie
Multikonta: Rida

Re: "Zdrajca". Podsumowanie eventu

Post autor: Mikoto »

Event naprawdę niesamowity, a cała historia Hana naprawdę mega. Ogromny szacun dla Ciebie, Natsume. Jak nic zasługujesz na Pisarza w każdej kolejnej gali, bo doskonale wiem ile pracy Cię to kosztowało i jak starałeś się dbać o szczegóły tej historii :) Żałuję, że musiałam go tak szybko zakończyć i to w takim sposób, ale może to i lepiej. Dzięki za oprowadzenie po tej niesamowitej opowieści i mam nadzieję, że NES nie zrobi krzywdy Hanzo :( Odbieram swoje 125 PH <3
0 x
Awatar użytkownika
Toshiro
Posty: 1357
Rejestracja: 25 lis 2018, o 23:42
Wiek postaci: 24
Ranga: Akoraito | San
Krótki wygląd: Ubiór: https://i.imgur.com/4b7w2iP.png
Maska: https://i.imgur.com/NQByJxc.png
Widoczny ekwipunek: 2 wakizashi przy lewym boku, duża torba na dole pleców
GG/Discord: Harikken#4936

Re: "Zdrajca". Podsumowanie eventu

Post autor: Toshiro »

Dzienki, biere.
0 x
Awatar użytkownika
Shins
Martwa postać
Posty: 1682
Rejestracja: 7 kwie 2018, o 16:44
Wiek postaci: 22
Ranga: Dōkō, Pazur
Krótki wygląd: Nijaki. Zazwyczaj skryty w czarnym stroju ninja - do misji się przebiera. Brak cech szczególnych poza ustami na rękach i piersi.
Widoczny ekwipunek: Torba na glinę u pasa, dwie torby z tyłu. Maska na twarzy, rękawiczki na dłoniach. Miecz zawieszony na plecach. Płaszcz.

Re: "Zdrajca". Podsumowanie eventu

Post autor: Shins »

Biorę co moje i ruszam dalej. 145 PH.
0 x
Karta Postaci <> Mechanika technik rodu Dōhito <> WT <> Kuźnia <> Dziennik młodego zabójcy Twarda spacja:
Awatar użytkownika
Tamaki Hyūga
Martwa postać
Posty: 1830
Rejestracja: 18 maja 2019, o 03:00
Wiek postaci: 19
Ranga: Wyrzutek C
Krótki wygląd: Niska, szczupła, długie, ciemnoniebieskie włosy, białe oczy klanu Hyuuga
Widoczny ekwipunek: Czarny płaszcz z kapturem, czarne rękawiczki
GG/Discord: MxPl#7094
Multikonta: Toshiki Oden
Lokalizacja: To tu, to tam

Re: "Zdrajca". Podsumowanie eventu

Post autor: Tamaki Hyūga »

Odbieram 140 PH i 1000 Ryo
0 x
Obrazek Kuźnia | Ryo | KP | PH | WT
Awatar użytkownika
Hikari
Martwa postać
Posty: 2493
Rejestracja: 24 sie 2015, o 18:56
Wiek postaci: 26
Ranga: Akoraito
Krótki wygląd: Prawe oko mocna zieleń, lewe intensywnej czerwieni. Długie kruczoczarne włosy sięgające do połowy ud. Ogólnie mówiąc dobrze zbudowany mężczyzna mierzący 182cm.

Re: "Zdrajca". Podsumowanie eventu

Post autor: Hikari »

Było miło i przyjemnie, gratuluję trudu włożonego w event. Odbieram swoje ph'czki i klejnocik warty 1k ryo.
0 x
I'm never on fire
Cause i'm the real fire.
Awatar użytkownika
Kyoushi
Posty: 2621
Rejestracja: 13 maja 2015, o 12:48
Wiek postaci: 28
Ranga: Sentoki
Krótki wygląd: Białe, rozczochrane włosy. Różnokolorowe oczy - prawe czarne jak smoła, lewe czerwone, czarny garnitur, zbroja z białym futrem przy szyi oraz czarny płaszcz z wyhaftowanym szarym logo Klepsydry na plecach
Widoczny ekwipunek: Wakizashi przy lewej nodze. Katana z białą rękojeścią w czerwonej pochwie przy pasie od lewej strony, katana przy lędźwi w czarnej pochwie.
GG/Discord: Kjoszi#3136
Lokalizacja: Wrocław

Re: "Zdrajca". Podsumowanie eventu

Post autor: Kyoushi »

Również dziękuję i do następnego <cathug>. Odbieram 180 PH i 1k ryo.
0 x
Posta dajże Kjuszowi, klawiaturą potrząśnij... Obrazek
Awatar użytkownika
Kakita Asagi
Gracz nieobecny
Posty: 1834
Rejestracja: 15 gru 2017, o 17:45
Wiek postaci: 28
Ranga: Samuraj (Hatamoto)
Krótki wygląd: Mężczyzna o ciemnych włosach i niebieskich oczach, wzrostu około 170 cm. Ubrany w kremowe kosode, z brązową hakama oraz granatowym haori z rodowym symbolem. Na głowie wysłużony, ale nadal w dobrym stanie kapelusz.
Widoczny ekwipunek: - Zbroja
- Tachi + Wakizashi
- Długi łuk + Kołczan
GG/Discord: 9017321
Multikonta: Hayabusa Jin
Lokalizacja: Wrocław

Re: "Zdrajca". Podsumowanie eventu

Post autor: Kakita Asagi »

Wow... nie ukrywam, nie spodziewałem się takiego wyróżnienia! Bardzo dziękuje za tak sowite wynagrodzenie za event :)! Odbieram swoje 200 PH i 1000 Ryo.


Event był duży, nie tylko ze względu na liczbę ludzi, ale i na swój wpływ na fabułę forum jak i na wszystko, czego do przygotowania wymagał. Ja na Kakitku mam teraz nad czym myśleć i co robić - będą zmiany, ale jakie? No, to czas pokażę.
Podziękowania dla GM za poprowadzenie zabawy - teraz należy się Wam odpoczynek i nabranie sił... przed kolejną wielką przygodą. Jak powiedział Han: apetyt rośnie w miarę jedzenia, tak więc ;)

PS
Chcę spotkać Zjawę.
0 x
Obrazek

Poza tym, uważam, że należy skasować Henge i Kawarimi.


Heroic battle Theme|Asagi-sensei Theme|Bank|Punkty historii|Własne techniki| Przedmioty z Kuźni | Inne ujęcie | Pieczątka
Lista samurajek, które były na forum, ale nie zostały moimi uczennicami i na pewno przez to nie grają.
  • Mokoto (walczyła na Murze)
  • Mitsuyo (nigdy nie opuściła Yinzin)
  • Inari (była uczennicą Seinara)
  • Sakiko (byłą roninką, obierała ziemniaki na misji D)
Awatar użytkownika
Shikarui
Postać porzucona
Posty: 2078
Rejestracja: 6 lut 2018, o 17:25
Wiek postaci: 24
Ranga: Sentoki | Lotka
Krótki wygląd: - Czarne, długie włosy; w jednym paśmie opadającym na prawą pierś ma wplecione kolorowe, drewniane koraliki
- Lewe oko w kolorze lawendy
- Na prawym oku nosi opaskę
- Średniego wzrostu
Widoczny ekwipunek: Łuk, kołczan ze strzałami, zbroja, płaszcz, torba na tyłku, kabura na prawym udzie, wakizashi przy lewym boku i za plecami na poziomie pasa, średni zwój, mały zwój przy kaburze,
GG/Discord: Angel Sanada#9776
Multikonta: Koala

Re: "Zdrajca". Podsumowanie eventu

Post autor: Shikarui »

Dzięki za evencior, bawiłam się super! Zarówno jako prowadząca jak i gracz. Miałam super eventową grupę, która dawała z siebie wszystko, więc aż się chciało odpisywać i dla nich tworzyć. Najbardziej znienawidzona część eventu - kiedy źli i niedobrzy gracze zmuszają cię do malowania mapki :C ale jakoś to poszło kappa

Trochę w naszej grupie było zamieszania czasowego przez niedoczytanie technik, ale no trudno, zdarza się! Mi też się zdarzało xD Szkoda, że na końcu tak czasowo się to też rozwlekało, bo to przedłużaało końcówkę. Ale tak, energię teraz trzeba ładować na kolejny evencik. Zarówno na granie jak i prowadzenie! Szkoda, że nie dało się wcisnąć wszystkiego, co chciałam (jako prowadząca), ale wydaje mi się, że i tak było napakowanie akcji!

Dziękuję za nagrodę i odbieram <catlove>
0 x
Obrazek

Fine.
Let me be Your villain.
Zablokowany

Wróć do „Wydarzenia”

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości