Trzecia rocznica Shinobi War

Awatar użytkownika
Akarui
Postać porzucona
Posty: 1567
Rejestracja: 8 cze 2017, o 01:03
Krótki wygląd: Jak na avku brązowy płaszcz z kożuszkiem - mamy zimę! ;)

Re: Trzecia rocznica Shinobi War

Post autor: Akarui »

Kolejnych lat udanej zabawy na SW!!! ;)

Kurczę no... Jestem tak śliczny jak Yahiko, ale charakter mi się wygładził bardziej na Nagato...
Stawiam na jedynego, oryginalnego Paina, Nagato
0 x
MOWA
Shigemi

Re: Trzecia rocznica Shinobi War

Post autor: Shigemi »

Wszystkim udanej gry i z tego co widziałem na chacie to życzę Wam, żeby Wam Shiga hidy odblokował. ;)

Najbliżej mi do Nagato ;)
0 x
Awatar użytkownika
Rika Kari Matsubari
Postać porzucona
Posty: 1091
Rejestracja: 6 mar 2018, o 12:34
Wiek postaci: 19
Ranga: Sentoki

Re: Trzecia rocznica Shinobi War

Post autor: Rika Kari Matsubari »

Miło się czyta, jak forum rośnie od lat wspólną siłą idei i klawiatur oraz jak wielką daje to satysfakcję. Za rok napiszę coś z własnego doświadczenia, obiecuję :)
Wybieram Konan. Bóg mi świadkiem, że nie do końca wiem dlaczego.
0 x
Awatar użytkownika
Khusara Hatakame
Gracz nieobecny
Posty: 312
Rejestracja: 28 sty 2018, o 14:29
Wiek postaci: 23
Ranga: Wyrzutek D
Krótki wygląd: Długie czarne włosy częstą zawiązane w kucyk, dość wysoki i umięśniony, duży spokój i opanowanie.
Widoczny ekwipunek: Torba zawieszone przy prawym udzie, tantō w pochwie po lewej stronie przy pasie i ostrze Okami no Kiba zawieszone po lewej stronie nad Tantō

Re: Trzecia rocznica Shinobi War

Post autor: Khusara Hatakame »

No to może zacznę od podziękowania Administracji tego serwera za ciepłe przyjęcie jakieś 4 miesiące temu, pamiętam jeszcze jak zadawałem na około mnóstwo pytań odnośnie wszystkiego gdyż byłem ciekaw tego forum i zależało mi by pojąć całą tą mechanikę jak i zasady, już pojmuje mniej więcej wszystko co trzeba i uczestniczę w tej społeczności z przyjemnością :) Na początku jeszcze zaczynając nie sądziłem że spotkam i poznam tu tyle pomocnych i miłych ludzi. Mam też nadzieje że z każdym miesiącem będzie dołączało tu dużo nowych i chętnych do wspólnej zabawy twarzy z kreatywną klawiaturą i sympatycznym podejściem do tematu. Aah, czas leci nie ubłaganie i pamiętam to jak pisałem moją KP jakby to było wczoraj a tu już tyle przeleciało. No co tu więcej mówić, życzę Wszystkim miłego spędzania czasu na pisaniu ton stron fabuły i misji oraz dobrej zabawy i do zobaczenia wszystkim do kolejnej rocznicy na tym forum ;)
A no i oczywiście moim wyborem jest Yahiko
0 x
Obrazek
''Nie potrafię uciec śmierci, jednakże mogę pozbyć się strachu przed nią.''
Awatar użytkownika
Keizo
Gracz nieobecny
Posty: 709
Rejestracja: 16 gru 2017, o 21:39
Wiek postaci: 20
Ranga: Ogar
Widoczny ekwipunek: Mundur Shinsengumi, pod nim czarna zbroja; rękawiczki, torby przy pasie, guandao na plecach

Re: Trzecia rocznica Shinobi War

Post autor: Keizo »

Wszystkiego najlepszego C:

Wybieram... <werble>... Nagato!
0 x
Obrazek
¯\_(ツ)_/¯
Minoru

Re: Trzecia rocznica Shinobi War

Post autor: Minoru »

3 lata, z jednej strony to tylko 3 lata, ale ile tworów w internecie może pochwalić się takim osiągnięciem? Sam gram tutaj od niedawna, a i moja aktywność pozostawia wiele do życzenia, jednak wiążę z tym miejscem pewne nadzieje. Dlatego też z radością czytam te wszystkie życzenia i widzę, że forum rozwija się dobrze a i dramy jakoś omijają to miejsce. Dlatego też oryginalniejszy nie będę i również dołączam się do życzeń wymienionych niejednokrotnie przez moich pośredników i mam nadzieję, że w przyszłym roku o tej porze będę mógł złożyć kolejne życzenia tym razem jako doświadczony gracz.

Jeśli chodzi zaś o wybór jednej osoby spośród trzech, to mój wybór pada na Konan. Dlaczego, zapytacie pewnie?! Ano pomyślcie tylko Konan przeżyła najwięcej z całej trójki, śmierć obu przyjaciół, patrzyła jak ginie idea w którą wszyscy tak wierzyli, była uważana za najsłabszą z całej grupy i zawsze stała na uboczu pozwalając swoim kolegom grać pierwsze skrzypce. Jak się to ma do Minoru? Spuścił chłopaczyna biedny swoich przyjaciół z oka na 5 sekund a ci wpakowali się w sprawę morderstwa, do tego właśnie stracił brata (stracił konto :<). No sami powiedzcie, czy nie pasuje ?!
0 x
Awatar użytkownika
Hitsukejin Shiga
Martwa postać
Posty: 2746
Rejestracja: 26 wrz 2017, o 20:12
Wiek postaci: 20
Ranga: Doko
Krótki wygląd: Forteca-san. Po lepszy pogląd kierować się do podpisu.
Widoczny ekwipunek: Na plecach wypełniony kołczan i torba, z namiotem na torbie. Do tego na jednej ręce kusza, na drugiej pazurzasta rękawica. No i oczywiście zbroja, maska, bandaże i pełen fortecowy ekwipunek.

Re: Trzecia rocznica Shinobi War

Post autor: Hitsukejin Shiga »

Etto, może tak zacznę od Jashina strony. Wybieram NAGATO. Dlaczego? Zagubiony chłopak trochę, podążał za swym snem, za swym planem, skrzywdzony nieco, dotknięty stratą. Błądził, zły, koniec końców odkupiony. Hej, brzmi znajomo? No wiem, trochę jak Ja i Shiga.

Shiga podąża za swym planem, którym jest utworzenie własnego zakonu, własnego odłamu Jashinów. Głównym dogmatem byłaby bardzo wczesna wola ognia - dlaczego? A bo no wiecie, ognisty mnich który chce oczyszczać złych. Bo źli zabijają tych, co mają potencjał - bo każdy słaby może kiedyś stać się silny. Shiga morduje, bo jednak jeszcze jest Jashinistą, ale coraz bardziej zaczyna się... zmieniać.
Drugim za czym podąża Shiga jest najcudowniejsza Uchiha imieniem Chise.

Zabawne, bo podążając za tą cudowną Uchihą ja także tutaj wróciłem i pojawił się Shiga.

Czego życzę z okazji trzech lat... No nie wiem, kolejnych trzydziestu lat. Serio, grajmy i bawmy się do końca świata i dzień dłużej. Forum jest wspaniałe, jest dużo ludzi, było mniej, ale nas zamiast ubywać wraz z upływem czasu - przybywa. To... wspaniałe, naprawdę.

Od Siebie? Coś odemnie? Hmmm... Wróciłem, byłem kiedyś, wróciłem. Czego żałuje? Że nie mogłem tu z wami być tych trzech lat z ciągiem. Bo to forum jest wspaniałe, ludzi są wspaniali i człowiek tutaj chce wracać. Bo naprawdę, ja wiem, że PBF to powinna być zabawa... Ale jeśli dziennie się siedzi z ludźmi, pisze się, przeżywa swoją postać - kilka godzin, to to się staje strasznie wazną częścią naszego życia. I to jest wspaniałe.

Keep up the good work, Defrevin&Administracja i Moderatorzy ;)

Obrazek
0 x
Obrazek Aktualny wygląd fortecy-sana.
Uśmiech normalny, nie od ucha do ucha, ale jednak kły zwierzęce, kły bestii ze stali - ostatnie zęby jaśniejsze. Całe ciało owinięte bandażami. Mocne buty, rękawice z płytami na dłoniach. Na lewym ręku widoczna kusza z systemem szpulowym. Na prawym ręku pazurzasta, przerażająca rękawica. Na plecach u boku wypełniony kołczan, na biodrze duża torba, a na niej zwinięty namiot. Ogólnie całe ciało opancerzone pancerzem Shinobi, a na głowie, prócz bandaży wszystko ukrywających (Chyba, że jasno zaznaczone, że jest inaczej), znajduje się maska jeżdzca głodu.

Ekwipunek
PRZEDMIOTY PRZY SOBIE (WIDOCZNE): Ozdobne tachi przy pasie, zbroja (+rękawice), kołczan i bełty na plecach, duża torba ze zwojami i namiot, maska, rękawica z pazurami, Kusza z systemem szpulowym na ręku, w formie rękawicy z bronią, oprócz torby ze zwojami - moneta Akuryo na szyi.
PRZEDMIOTY SCHOWANE (NIEWIDOCZNE):Duża torba, a w niej:

Cztery puste manierki (od Hirokiego dwie, jedna po robieniu kompresu, jedna po wypiciu samemu.) Pozostałe manierki: Piąta u Chise, szósta u Harumi, siódma u Akaruiego, ósma u Hirokiego, dźwięwiąta u Juranu, dziesiąta w zwoju.

Mały zwój 2 - 5 spreparowanych notek (2,5 objętości), 5 notek świetlnych (2,5 objętości), 5 bombek chilli (10 objętości), 10 metrów łańcucha (100 objętości) - 115/150

Mały zwój 3. - 3 wybuchowych notek (1,5 objętości), pojemnik z formaliną duży i mały (40 objętości), szpony (20 objętości), mały zwój (10 objętości), 2 zabawne bombki dymne z konfetti i jedna z efektem czaszki (6 objętości), jadeitowy ozdobny zestaw medyczny (20 objętości) - 97,5/150

Mały zwój 4. - Dolne pól ciała Harumi.

Mały zwój 5. - Górne pół ciała Harumi.

Średni zwój 1 - Ciało Shikariego Nary.

Średni zwój 2. - 1 manierka z wodą (10 objętości), ogniskowy zestaw do gotowania (100 objętości), krzesiwo i hubka (15 objętości), 7 wakizashi (140 objętości) - 265/400.

Średni zwój 3. - Pełen wody z techniki Fuin no Mizu.

Średni zwój 4. - Pełen książek i dokumentów.

Średni zwój 5. - Pełen książek i dokumentów.
Statystyki
KEKKEI GENKAI: Fumetsu - Dar wyznawców Kultu krwawego Boga Jashina.
NATURA CHAKRY: Katon.
STYLE WALKI: Dwa style walki: Bukijutsu Chanbara oraz Taijutsu Rankanken
UMIEJĘTNOŚCI:
  • Wrodzona -
  • Brak.
  • Nabyta -
  • Brak.

PAKT:
ATRYBUTY PODSTAWOWE:
  • SIŁA 70
    WYTRZYMAŁOŚĆ 77
    SZYBKOŚĆ 121
    PERCEPCJA 70
    PSYCHIKA 1
    KONSEKWENCJA 1 | 16
SUMA ATRYBUTÓW FIZYCZNYCH: 328
KONTROLA CHAKRY: A
MAKSYMALNE POKŁADY CHAKRY: 107%
MNOŻNIKI: Brak.
POZIOM ROZWOJU DZIEDZIN NINPŌ:
  • NINJUTSU E
    GENJUTSU E
    STYLE WALKI
    • Chanbara S
    • Rankanken B
    • ---
    IRYōJUTSU A
    FūINJUTSU D
    ELEMENTARNE:
    • KATON A
      SUITON E
      FUUTON E
      DOTON E
      RAITON E
    KLANOWE B
Znane techniki
Fuinjutsu:
[ E] Fūin no Jutsu
[ D] Fūin no Mizu
[ D] Bakuryūgeki

Iryojutsu:
[ D] Chiyute no Jutsu
[ D] Katto no jutsu
[ C] Naosute no jutsu
[ C] Chakra Kogeki
[ C] Okasho
[ C] Tsutenkyaku
[ C-WT] Saikenchiku
[ B] Chakra no Mesu
[ B] Shikon no Jutsu
[ B] Saikan Chūshutsu no Jutsu
[ B-WT] Kasseika
[ B-WT] Bakushin
[ A] Ishoku
[ A] Shosen no jutsu
[ A] Ranshinsho
[ A] In’yu Shōmetsu
[ A] Kyori Chiyu no Jutsu

Ninjutsu:
[ E] Bunshin no Jutsu
[ E] Henge no Jutsu
[ E] Kai
[ E] Kawarimi no Jutsu
[ E] Kinobori no Waza
[ E] Suimen Hoko no Waza
[E] Nawanuke no Jutsu

Katon:
[ D] Katon: Hōsenka no Jutsu
[ D-WT] Katon: Yomi Seppun
[ C] Katon: Gōkakyū no Jutsu
[ C] Katon: Kasumi Enbu no Jutsu
[ C] Katon: Kaen Senpū
[ C] Katon: Ryūka no Jutsu
[ C] Katon: Endan
[ C] Katon: Kaengiri
[ B] Katon: Dai Endan
[ B] Katon: Karyu Endan
[ B] Katon: Karyudan
[ B] Katon: Benjigumo
[ B] Katon: Haiseikisho
[ B] Katon: Hibashiri
[ B] Katon: Hosenka Tsumabeni
[ B-WT] Katon: Hitsukejin
[ B-WT] Katon: Arashi Hinote
[ B-WT] Katon: Yomi Hando
[ A] Katon: Onidoro
[ A] Katon: Goryuka no jutsu
[ A] Katon: Suyaki no jutsu
[ A] Katon: Ryūen Hōka no Jutsu
[ A-WT] Katon: Yakitsuku Daichi
[ A-WT] Katon: Kutabare!

Bukijutsu Chanbara
[ D] Fūma Ninken
[ C] Mikazukigiri
[ C] Omotegiri

Taijutsu:
[ D] Dainamikku Akushyon
[ D] Dainamikku Entorī
[ D] Aian Kurōī
[ C] Hayabusa Otoshi
[ C] Kage Buyō
[ C] Shishi Rendan
[ C] Ushiro Hi-Ru
[ B] Doroppu Kikku
[ B] Hando Oda
[ B] Kosa Ho
[ B] Seishun Furu Pawa

Taijutsu - Rakanken
[ C] Assho
[ C] Gangeki
[ C] Hosho
[ C] Shogekisho
[ C] Shoshitsu
[ C] Tokken
[ B] Girochin Doroppu
Podręczna ściągawka zawartości zwojów:
Mały zwój 2 - 5 spreparowanych notek (2,5 objętości), 5 notek świetlnych (2,5 objętości), 5 bombek chilli (10 objętości), 10 metrów łańcucha (100 objętości) - 115/150

Mały zwój 3. - 5 wybuchowych notek (2,5 objętości), pojemnik z formaliną duży i mały (40 objętości) , 2 pigułki ze skrzepniętą krwią (2 objętości), szpony (20 objętości), mały zwój (10 objętości), 2 zabawne bombki dymne z konfetti i jedna z efektem czaszki (6 objętości), jadeitowy ozdobny zestaw medyczny (20 objętości) - 100,5/150

Mały zwój 4. - Dolne pól ciała Harumi.

Mały zwój 5. - Górne pół ciała Harumi.

Średni zwój 1 - Ciało Shikariego Nary.

Średni zwój 2. - 1 manierka z wodą (10 objętości), ogniskowy zestaw do gotowania (100 objętości), krzesiwo i hubka (15 objętości), 7 wakizashi (140 objętości) - 265/400.

Średni zwój 3. - Pełen wody z techniki Fuin no Mizu.

Średni zwój 4. - Pełen książek i dokumentów.

Średni zwój 5. - Pełen książek i dokumentów.
Mnisia maska jeżdzca.
Nazwa
Maska "Głód".
Typ
Ubranie, Maska
Objętość
Do noszenia na twarzy lub w torbie, 20
Waga Fūin
25
Opis Maska Głodu to prosty stosunkowo przedmiot. Zasłania całą twarz i jest dość gruba, przez co żeby ciężar jej był nieodczuwalny, a sama maska przyległa odpowiednio do ciała konieczne jest zawiązanie jej z tyłu głowy paskiem. Wykonana z wytrzymałej stali, oprze się większości broni miotanych, a także technik do rangi B włącznie, za wyjątkiem technik penetracyjnych, których efekt zostaje pod ocenę MG. Maska ma stosunkowo prostą budowę, ważna jest łuskowata pancerna struktura, cienkie otwory na oczy i rogi sponad oczu przypominające wydłużone oczy lub brwi. Maska głodu prezentuje się jak zdarta przednia część hełmu samuraja i tym w rzeczywistości jest - została oderwana z marionetki która była ciałem jeźdźca głodu - Kabuto.
Cena
600 ryou
Link do tematu postaci
KLIK!
Piękne ząbki Shigi.
Nazwa
Sumairu + Kiba
Typ
Unikat/Broń
Opis Sumairu oraz Kiba to dwa oddzielne przedmioty, a raczej zestawy przedmiotów łączące się w jedną upiorną całość. Po rozcięciu swoich policzków i ust, poszerzając uśmiech niczym przy "uśmiechu kota Cheshire", użytkownik Sumaire zakłada sobie dwie trójkątne nakładki z nierdzewiejącego metalu w które wchodzi rozdarta skóra - taki separator w postaci ruchomych metalowych łuków nie pozwala skórze się zregenerować i policzkom zrosnąć, zostawiając użytkownikowi niesamowicie wielki i szeroki uśmiech (który jednak nie odsłania zębów, jeśli mamy zamknięte usta - uśmiech jest po prostu znacznie dłuższy wtedy niż u normalnych śmiertelników), co przy okazji pozwala znacznie szerzej otwierać usta. Kiba to para szczęk, dolna i górna, składające się z takich samych pod względem ilości zębów co normalne ludzkie, jednak te zęby są wykonane z nierdzewiejącego metalu i mają bardzo ostre, spiczaste kształty niczym kły zwierzęcia lub potwora, co pozwala z łatwością szarpać oraz rwać mięso i cieńsze materiały. Zęby niestety muszą być wyrywane jeden po jednym, a potem kły wkręcane na śrubach w mięso jedno po drugim. Na dziąsłach na stałe zostają zamontowane metalowe okowy w formie gwintowanego otworu na wkręcenie kła, ale także pełniące role stopera powstrzymującego odrost zwykłego zęba.
Właściwości Sumairu zwiększa możliwości rozwarcia ust, co pozwala na większe i głębsze ugryzienia, Kiba pozwala wyrywać i rwać gryziony materiał ze względu na ostrość kłów i ich twardość.
Dodatkowe Aby poprawnie wykorzystać Sumairu oraz Kibę użytkownik musi posiadać iryojutsu lub regenerację pozwalającą na bardzo sprawne zregenerowanie tkanek do wsadzonych łuków Sumairu oraz do zregenerowania dziąseł by Kiba były w stu-procentach użyteczne.
Wytrzymałość
100 punktów
Zdobycie
500 ryou + misja C na "zamontowanie".
Link do tematu postaci
KLIK!
Nazwa
Suiseki - Krzesiwo
Typ
Dodatek
Opis Suiseki to nic innego jak specjalny kieł/ząbek który montuje się zamiast zwykłego stalowego kła do istniejącej już, zamontowanej w szczęce szyny z otworami - do gotowego produktu Kiba. Suiseki jest stworzony z magnezu który uderzając o zwykły metal - pocierając, uderzając i tak dalej, wystarczy kłapnięcie zębami - krzesi dużą ilość iskier co pozwala podpalać łatwopalne płyny/gazy jeśli te są w zasięgu do 25 cm od ust użytkownika krzeszącego iskry.
Zdobycie
300 za sztukę.
Link do tematu postaci
KLIK!
Gaeshi

Re: Trzecia rocznica Shinobi War

Post autor: Gaeshi »

Najnaj. Oczywiście, że Konan, no bo kto inny?
0 x
Kaonajimi

Re: Trzecia rocznica Shinobi War

Post autor: Kaonajimi »

Kaonajimi zdecydowanie najbardziej przypomina Nagato, przynajmniej w moich oczach. Biorąc pod uwagę, że Kao jest bazowany na mnie z podstawówki, to chyba to najlepszy wybór.
0 x
Megumi Ishida

Re: Trzecia rocznica Shinobi War

Post autor: Megumi Ishida »

Jestem na forum jakoś 2 i pół roku. To moja trzecia postać, bo poprzednie jakoś sobie umarły przez wdawanie się w bójki z innymi graczami :V Fakt że miałem równo miesiąc przerwy związany z pewnymi zdarzeniami losowymi, ale cały czas o was wszystkich pamiętałem <3 Chciałbym wszystkim życzyć setek ton PH i Ryo, oraz wielu, naprawdę wielu ciekawych misji i fabułek, a również ekscytujących walk na śmierć i życie! Wezmę Yahiko, ponieważ najbardziej pasuje to charakteru mojej pierwszej postaci Masaru, oraz obecnej Megumi. Wesołych wszystkim!
0 x
Jun

Re: Trzecia rocznica Shinobi War

Post autor: Jun »

Choć nie jestem specjalnie długo, ani często życzę wam wszystkim jak i ogólnie forum wszystkiego co najlepsze. Aby się wiodło dobrze, a życie pełne było szczęścia. Jest to naprawdę świetne miejsce i cieszę się, że mogę być tu razem z wami, zwłaszcza w taką okazję. Spełnienia marzeń i co tam się jeszcze tylko da ^^

Ja dla mojego Juna wybieram Nagato, mam wrażenie, że oboje pasują najbardziej swoimi charakterami ze sobą. Nieco wycofane, ale mądre dzieciaki z wielką misją zbawienia świata.
0 x
Awatar użytkownika
Defrevin
Założyciel Forum
Posty: 2109
Rejestracja: 11 lut 2015, o 22:31

Re: Trzecia rocznica Shinobi War

Post autor: Defrevin »

0 x
Jeśli masz ważną sprawę, pytanie lub potrzebujesz pomocy związanej z funkcjonowaniem forum, proszę wyślij do mnie prywatną wiadomość. Z chęcią zapoznam się ze sprawą i rozwieje wszelkie wątpliwości.
Awatar użytkownika
Tsukune
Posty: 2722
Rejestracja: 24 maja 2015, o 23:14
Wiek postaci: 30
Krótki wygląd: Czarne lub szarawe włosy, brudnoczerwony kolor oczu. "Szeroki" uśmiech. Wystające dwa kiełki. Na szyi materiałowa opaska z krzyżem i trumną. Zabandażowane lewe przedramię, pod którym znajduje się tatuaż 2 głowego węża
Widoczny ekwipunek: Futerał na plecach, wachlarz w pokrowcu przyczepiony do paska, rękawica łańcuchowa na lewej ręce, dziwna rękawica na prawej ręce, pasek z biczem, laska

Re: Trzecia rocznica Shinobi War

Post autor: Tsukune »

A biorę 50 PH do KC...czyli mając X ph to w pewnym sensie muszę użyć tych dodatkowych 50Ph by zakupić poziom KC tak to działa mam rozumić?
0 x
Awatar użytkownika
Defrevin
Założyciel Forum
Posty: 2109
Rejestracja: 11 lut 2015, o 22:31

Re: Trzecia rocznica Shinobi War

Post autor: Defrevin »

Zgadza się. Oczywiście nie musisz tego robić w tej chwili. Jeżeli najpierw chcesz zająć się rozwojem innych dziedzin, atrybutów, możesz to robić, ale nie przy pomocy tych 50 PH które otrzymałeś. One są zarezerwowane tylko do rozwoju KC.
0 x
Jeśli masz ważną sprawę, pytanie lub potrzebujesz pomocy związanej z funkcjonowaniem forum, proszę wyślij do mnie prywatną wiadomość. Z chęcią zapoznam się ze sprawą i rozwieje wszelkie wątpliwości.
Awatar użytkownika
Tsukune
Posty: 2722
Rejestracja: 24 maja 2015, o 23:14
Wiek postaci: 30
Krótki wygląd: Czarne lub szarawe włosy, brudnoczerwony kolor oczu. "Szeroki" uśmiech. Wystające dwa kiełki. Na szyi materiałowa opaska z krzyżem i trumną. Zabandażowane lewe przedramię, pod którym znajduje się tatuaż 2 głowego węża
Widoczny ekwipunek: Futerał na plecach, wachlarz w pokrowcu przyczepiony do paska, rękawica łańcuchowa na lewej ręce, dziwna rękawica na prawej ręce, pasek z biczem, laska

Re: Trzecia rocznica Shinobi War

Post autor: Tsukune »

A spoko. W sumie i tak by mi nie starczyło na to co chcę...a KC zawsze się przyda. Przynajmniej będę miał pretekst do napisania treningu xD
0 x
Zablokowany

Wróć do „Administracyjne”

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość