Zimowa Gala SW 2018!

Awatar użytkownika
Ichirou
Posty: 3911
Rejestracja: 18 kwie 2015, o 18:25
Wiek postaci: 35
Ranga: Seinin
Krótki wygląd: Chodzące piękno.
Widoczny ekwipunek: Hiramekarei, gurda, fūma shuriken, torba, dwie kabury
Lokalizacja: Atsui

Re: Zimowa Gala SW 2018!

Post autor: Ichirou »

1. Tytuł Miss Zimy - Walczy jak wściekła osa, piękna jak motylek - Chise.

2. Tytuł Mistera Zimy - Hikari, chociaż tutaj miałem dylemat.

3. Tytuł Forumowego Noł Lajfa - Yamanaka Inoshi, bo jest cały czas na forum, c'nie.

4. Tytuł Łamagi Zimy - Mizumi za całokształt i genialne pomysły.

5. Mocarz - Natsume, lol, miljon PH, trudno nie być mocarzem z tyloma.

6. Tytuł Najlepszego Kobiecego Charakterku - Nie wczytuję się na tyle w fabuły innych by ogarniać charaktery wielu postaci, ale ostatnio spodobało mi się odgrywanie Misae i to jak odbiły się na niej wstrząsające wydarzenia w onsenie.

7. Tytuł Najlepszego Męskiego Charakterku - Gość, który minął się z powołaniem, bo powinien zostać jakimś filozofem, czyli Kakita Asagi. Iczir by pewnie mocno keknął na jego mądrości, ale ogólnie należy docenić ciekawe odgrywanie.

8. Tytuł Dobrego Duszka Forum - Napisze ci na gg, że ktoś coś chce od ciebie na gg. Podrzuci ci definicje z wikipedii. Będzie wyjaśniać rzeczy, z których sobie śmieszkujesz. Niesamowicie pocieszna Hajami. <3

9. Pisarz Zimy - Czy głosy na Koalę się jeszcze liczą? D: No nikomu innemu tego tytułu nie jestem w stanie przydzielić. Nie pamiętam kiedy ostatni z kimś mi się tak dobrze pisało. Piękne posty, nawet jeśli ją za bardzo poniosło i miała swoje grafomańskie odloty. No i nakręcanie się nawzajem do pisania na jeszcze lepszym poziomie. Koala, wracaj. :<

10. Najlepsza sygnatura/avatar - Nie wiem, ciężko powiedzieć. No ale niech będzie, że zagłosuję na osobę, u której podoba mi się i avatar i sygnatura - Nikusui.

11. Hardkor Maruda - No proste, że Shiga, chociaż konkurencja mocna. Reika dzielnie walczy.

12. Nieogar - Hayami, borze, taki słodki nieogar. Zawsze bierze na poważnie nawet mocne śmieszkowanie.

13. Najlepszy Game Master - Honorowe miejsce dla Koali, pani mojego dotychczasowego losu, dla której zawsze będzie miejsce w moim serduszku.

14. Tytuł Najbardziej Specyficznej Postaci - Pocieszny dziadzio Kuroi Kuma.

15. Złoty Leniwiec - Haaa, Shinji, bo musiał poczuć nóż na szyi, żeby powrzucać rzeczy opracowywane od dawna.

16. Złoty Pracuś - Nie wiem, no, nie widać pracy w ukrytych działach. Może niech będzie Seinaru, bo ma dużą średnią postów na dzień, czym się ciągle chwali.

17. Śmieszek - Seinaru dobry ziomek i dobrze się z nim śmieszkuje.

18. Najbardziej Dramatyczna Scena Fabularna - Jeżeli nie mogę głosować na sytuację w onsenie (bardziej mi chodzi o reakcje Misae i reszty), to może śmierć Shijimy.

19. Najśmieszniejsza Scena Fabularna - Mishima dający lekcje rządzenia cesarzowi. Trochę mnie to rozbawiło.

20. Bohater Zimy - Może Kaito? Nie znam za dobrze, ale chyba pozytywna postać.

21. Złoczyńca Zimy - W sumie to kiepsko ze złoczyńcami u nas. Sami krzykacze. Ale zagłosuję na mistrza Masaru w nadziei, że jeszcze zdąży zrealizować swoje plany zamachu na cesarza.

22. Najlepsza Walka Zimy - Nie wczytywałem się w turniej, więc se odpuszczę.

23. Szarak - Yami, a kto to kurna jest? Postaci w ogóle nie kojarzę.
0 x
Obrazek
KP PH bank głos koty dziennik
Shinji

Re: Zimowa Gala SW 2018!

Post autor: Shinji »

1. Tytuł Miss Zimy - Niechaj będzie Nikusui zawsze dobre avki, sygny, kobiecy temperament i chyba nie musze już tłumaczyć.

2. Tytuł Mistera Zimy - Tradycyjnie Ichirou, ciężko o drugiego takiego narcyza na forum.

3. Tytuł Forumowego Noł Lajfa - Hayami Akodo może? W sumie cały czas ją widać, ma swoją siatkę na gg a nawet prowadzi gazetkę. Myślę, że to dobra kandydatura

4. Tytuł Łamagi Zimy - W sumie dałbym siebie za przekombinowanie w walce z Megumi, a tak nie wiem więc zostawię puste.

5. Mocarz - Myślę, że Natsume budzi największy postrach na forum wciąż. Zobaczymy może na następnej gali się coś pod tym względem zmieni.

6. Tytuł Najlepszego Kobiecego Charakterku - Osoba najlepiej odgrywająca swoją rolę. Trzyma się określonego przez siebie charakteru, nawet jeśli sytuacja jest niekomfortowa on/ona zawsze najlepiej odgrywają swoją postać.

7. Tytuł Najlepszego Męskiego Charakterku - W sumie zaciekawiła mnie postać Kenshi'ego i te całe dysputy powiązane z Shiro Ryu, posty się przyjemnie czyta więc mój głos wędruje na tego pana.

8. Tytuł Dobrego Duszka Forum - Tradycyjnie niechaj będzie Hikari :v

9. Pisarz Zimy - Już pośmiertnie ale zasłużenie Koalka kochana znana jako Shijima (a tej rudej to nawet nie wiem jak miała) ♥

10. Najlepsza sygnatura/avatar - Nic mi się nie rzuciło w oczy więc pusty głos.

11. Hardkor Maruda - Tradycja Reika. Nawet moda WT dostała przez marudzenie na raki w tym dziale. Ciężko o bardziej twardy dowód.

12. Nieogar - W sumie to ciężko mi wskazać jakiegoś kandydata więc zostawię puste.

13. Najlepszy Game Master - Yamanaka Inoshi rzucił mi się w oczy. Cudów nie ma, ale Koalki też nie ma a tak na zachętę niech głos będzie bo przyjemnie całkiem i klimatycznie

14. Tytuł Najbardziej Specyficznej Postaci - Mimo wszystko Shiga tutaj wygrywa swoim kapłanem i jego chorym umysłem. Jak ktoś ma wątpliwości jakakolwiek jego fabuła z Chise gdzie pisał CAPS LOCKIEM coś ala RUCHAĆ itd

15. Złoty Leniwiec - W sumie w imię mema dałbym siebie, a tak zostawię puste bo każdy orze jak może.

16. Złoty Pracuś - W sumie zarówno Sznycel jak i Seinaru zasługują, ale ostatecznie oddam głos na tego drugiego przez zwykłe subiektywne odczucie, że po prostu ma więcej czasu to i inwestuje więcej. Prosta matematyka. Ale i tak szacuneczek także dla drugiego niestety głos mam tylko jeden.

17. Śmieszek - A bo ja wiem? Kan/Hikari może ze słynnym, że śmieszkował na konfie kappa

18. Najbardziej Dramatyczna Scena Fabularna - Wydaje mi się, że było to samobójstwo Shijimy - generalnie ten jeden ostatni post bo ta cała rozmowa przed nią z Seinaru jakoś mnie nie kupiła, ale sama scena "sudoku" majstesztyk.

19. Najśmieszniejsza Scena Fabularna - Wydaje mi się, że Ichirou ze swoim zabójstwem przy pomocy uwolnionej chakry. Tym bardziej zabawne, że wyszło całkowicie przypadkowo za sprawą banów.

20. Bohater Zimy - Nie wydaje mi się by takowy był więc pusty głos.

21. Złoczyńca Zimy - Seinaru, to przez niego nie ma Koalki. Zło wcielone.

22. Najlepsza Walka Zimy - W sumie czy coś stało na wysokim poziomie? Może pierwsza Chise z Osamu była jako taka ciekawa? Ale nie powiedziałbym że najlepsza gdyż ta ciekawość to były błędy sędziego, który za dużo pozwalał jednej ze stron przez co rozwinęła się tak a nie inaczej mimo że nie powinna.

23. Szarak - W sumie Yami ma taką dziwną postać, a i mało go na SB. Ot robi swoje męcząc ludzi teoriami naukowymi, a poza działem taki niepozorny. Cicha woda, brzegi rwie.
0 x
Chise

Re: Zimowa Gala SW 2018!

Post autor: Chise »

1. Tytuł Miss Zimy Hm.. Samidare :<

2. Tytuł Mistera Zimy Oczywiście Ichirrrro <3 Każdy inny głos to jakaś herezja kappa

3. Tytuł Forumowego Noł Lajfa - W sumie ostatnio na forum baaardzo często widzę Sagę. Tak więc Sagisa :3

4. Tytuł Łamagi Zimy - Tensa. Tzn, Mizumi. Chyba nawet nie trzeba tłumaczyć, prawda? XDD

5. Mocarz - Mistrz Masaru kappa A tak serio, skoro nie tylko chodzi o ilosć PH.. To Pokrzywka, tzn Atari Sanada. Naprawdę mnie zaskoczyła swoją walką. Myślę, że połączenie zaskakujących WT z pomysłowością Pokrzywki byłoby zabójcze, gdyby doszło co do czego. No i osobiście sądzę, że zaszłaby o wiele dalej w turnieju gdyby mniej się trzymała charakteru postaci. I za to też szacun.

6. Tytuł Najlepszego Kobiecego Charakterku - Ettto... Nie wiem :< Może Nikusui? Bardzo podoba mi się jej postać :3

7. Tytuł Najlepszego Męskiego Charakterku - Hm.. Wahałam się tutaj między trzeba kandydatami i ciężko w sumie wybrać. Ale niech będzie Kuroi z jego piaskowym dziadem XD

8. Tytuł Dobrego Duszka Forum -

9. Pisarz Zimy - Koala :<<<

10. Najlepsza sygnatura/avatar - Shigowe <3

11. Hardkor Maruda - Oh, well. Zostaje wierna zeszłorocznemu wyborowi. Reika.

12. Nieogar - Ettoo. Jakoś nie.

13. Najlepszy Game Master - KOALA :<<<

14. Tytuł Najbardziej Specyficznej Postaci - Shiga <3

15. Złoty Leniwiec - Ava. Dla zasady kappa

16. Złoty Pracuś - Hm.. Może Venus? :3

17. Śmieszek - ICHIRRRRRO <3

18. Najbardziej Dramatyczna Scena Fabularna - Damn. Dałabym samobójstwo Shi, ale dałam już na nią trzy głosy :< No w takim razie zostawiam puste, bo mi nic tak dramatycznego w oko nie wpadło.

19. Najśmieszniejsza Scena Fabularna - Oh.. Trochę jego było. Ale przede wszystkim scena samobójstwa Tensa. Zszywanie rany kunaiem i żyłką, tylko u tego Pana!

20. Bohater Zimy - Kisho. Nie znam drugiej postaci, która trzyma się tak bardzo swoich zasad moralnych, nawet gdy grozi to śmiercią postaci lub oznacza straty, tak jak na evencie. No i dzięki niemu pogrzebano zwłoki Hisui i Takesza, a nawet nie wziął sobie nic z ich ekwipunku. Zdecydowanie bohater! <3

21. Złoczyńca Zimy - Wcielenie zła? Seinaru. BO ZABIŁ SHIJIME NO. Wszystko przez niego, łotra i złosieja.

22. Najlepsza Walka Zimy - Masaru vs Karczmarz Kogo kappa

23. Szarak - Ame. Niby rozsądniejszy z dwójki braci, grzeczniejszy, a wplątuje się w ciemne sprawki :3



I wybaczcie spóźnienie XDDD
0 x
Awatar użytkownika
Hikari
Martwa postać
Posty: 2493
Rejestracja: 24 sie 2015, o 18:56
Wiek postaci: 26
Ranga: Akoraito
Krótki wygląd: Prawe oko mocna zieleń, lewe intensywnej czerwieni. Długie kruczoczarne włosy sięgające do połowy ud. Ogólnie mówiąc dobrze zbudowany mężczyzna mierzący 182cm.

Re: Zimowa Gala SW 2018!

Post autor: Hikari »

1. Tytuł Miss Zimy - Arisa Terumi - może jeszcze jej nie ma, ale na avek już można popatrzeć, do tego ma być z szczepu Terumi więc gorąca krew płynie w genach.

2. Tytuł Mistera Zimy - Seinaru - chociaż jest tylko pasterzem z Kei to wygrywając turniej niech zbierze trochę fejmu.

3. Tytuł Forumowego Noł Lajfa - Inoshi Yamanaka - serio boję się jemu odpisać na discordzie, bo nim zdążę o tym pomyśleć dostaję odpowiedź, a kiedy nie wejdę na sb to ten pisze.

4. Tytuł Łamagi Zimy - ***** - zagłosowałbym gdyby nie przysięga braku mówienia o spowiedzi do Bukana, ale osoba o której mówię niech się nie przejmuje, u mnie ta tajemnica jest bezpieczna.

5. Mocarz - Murai - Natsume jest zbyt mainstreamowy, a zresztą jako cesarz nie ma powodu walczyć z kmiotami na śmierć i życie, co innego pewien pan z mackami, który poluje na Twoje serduszko.

6. Tytuł Najlepszego Kobiecego Charakterku - Misae - Może nie czytałem, ale usłyszałem o wrzuceniu Kitashiego w friendzone. Nie śledziłem fabuł więc sorki, ale ślepy trochę głos.

7. Tytuł Najlepszego Męskiego Charakterku - Seinaru - Niech ma za odwalenie na wręczeniu nagród. Mógł prosić o co tylko by chciał, ale wolał zielony, mniejszej wartości wisiorek drugiego miejsca.

8. Tytuł Dobrego Duszka Forum - Hayami - Muszę jej uczciwie przyznać głos i liczyć, że przejmie po mnie tytuł, bo na niego zasługuje. Co tutaj więcej dodać.

9. Pisarz Zimy - Brak, nie czytałem za wiele.

10. Najlepsza sygnatura/avatar - Yamanaka Hajime - doceniam za ten avatar, jest piękny. Mógłbym docenić jeszcze nieistniejącą Arisę, ale postanowiłem w miarę możliwości głosować różnorodnie.

11. Hardkor Maruda - Shiga - a jak marudzi na nerfy w WT, to dopiero niemożliwe. Przebił nawet Reikę z tym ile raków tam przechodzi.

12. Nieogar - Mizumi - nie chcąc dawać tutaj Hayami, bo zasługuje o wiele bardziej wybrałem jego. Wyróżnienie wędruje także do Akashiego.

13. Najlepszy Game Master - Kuroi Kuma - jestem u niego ostatnio od września i początek u Murai'a którego za wrogie KP stworzone mógłbym umieścić w najgorszym. >:V
Przyjemnie się mimo to pisze.

14. Tytuł Najbardziej Specyficznej Postaci - Shiga - Ayato znika, a to największy pojeb. Analityczny Murai mi się nie podoba, bo nudny dla mnie.

15. Złoty Leniwiec - Kyuoshi - lenistwem przerasta Shinjiego. Dostał Bijuu, a postów nie wiem czy nie daje mniej niżeli ja, a mi dochodzi dodatkowa robota. No o ile coś robię.

16. Złoty Pracuś - Venus - muszę ją docenić, akceptuje kp, kasuje, sprawdza, wynagrodzenia, straszy...

17. Śmieszek - Motoko - najlepiej z nią mi się śmieszkowało. Chlip.

18. Najbardziej Dramatyczna Scena Fabularna - serio nie wiem.

19. Najśmieszniejsza Scena Fabularna - tak samo.

20. Bohater Zimy - i tutaj.

21. Złoczyńca Zimy - Mizumi - słyszałem o wielu kolejnych morderstwach, coś o możliwych księgach bingo itd.

22. Najlepsza Walka Zimy - Shinji vs Shiga - ostatecznie najlepsza z tego co czytałem, a były to trzy <dwie co prowadziłem>. Techniki latały to lewo, to prawo i chociaż wydaje się jednostronne, to tylko przez spam nieprzerwany. Nie dający chwili wytchnienia od początku do końca.

23. Szarak - Kitashi - na sb nie słyszałem, a o aferach coś mi się przewinęło przez ucho.
0 x
I'm never on fire
Cause i'm the real fire.
Awatar użytkownika
Yasuo
Posty: 1475
Rejestracja: 20 lip 2017, o 20:57
Wiek postaci: 28
Ranga: Samuraj
Widoczny ekwipunek: ---
- Wakizashi ze Stali Kantańskiej (imię tego miecza to Nikushi ( ニキシー ) co oznacza "Rusałkę".) (znajdujące się w pochwie przy pasie po lewej stronie)
- Torba #1 (przypięta do pasa, w okolicach lewego pośladka).
- Worek Mikołaja (przewieszony przez ramię, znajdujący się na plecach).
- Zbroja (ubrana) - opis w KP. Wizualizacja Zbroi: https://i.pinimg.com/564x/5c/f8/84/5cf8 ... cb17a6.jpg
- Opaska na głowę z różkami jelonka, działa jak ochraniacz na czoło (na czole)
- Namiot (na plecach, pod Workiem Mikołaja)
- Płaszcz (ubrany)
- Rękawiczki z blaszkami (na dłoniach)
GG/Discord: .iwaru
Multikonta: Tenshi

Re: Zimowa Gala SW 2018!

Post autor: Yasuo »

1. Tytuł Miss Zimy - Chyba nie trzeba tłumaczyć, że chodzi o dziewczynę, która jest spełnieniem waszych marzeń. Piękności, której avatary zawsze się wam podobają oraz która jest chodzącym ideałem. Obecnie chyba najbardziej ze wszystkich żeńskich postaci podoba mi się Kaori. Ale tylko biorąc pod uwagę jej/jego avatar, bowiem nie miałem jeszcze przyjemności fabulić z tą postacią, ani nie czytałem jej fabuł, ani nawet opisu wyglądu. Chciałem tutaj głosować jeszcze na Chise, bo ma jeden naprawdę cudny avatar, ale niestety nie zawsze się wyświetla, a te inne tak średnio na mnie wrażenie robią :P. No i jeszcze Yuka ma naprawdę fajny avatarek, ale głos mam tylko jeden.

2. Tytuł Mistera Zimy - Mali chłopcy zawsze chcieli być tacy jak on. Najlepszy wzorzec, przystojniak, którego avatary zawsze powalają, w dodatku na chacie jest kimś kogo wszyscy lubią. Cóż, jako samiec raczej nie mogę z podziwem patrzyć na innych samców, ale avatary Shinjiego robią na mnie naprawdę wrażenie. Taki cholerny podrywacz. No i karierowicz, co idealnie pasuje do jego postaci. Więc bach! To mój głos!

3. Tytuł Forumowego Noł Lajfa - Osoba, którą zawsze widzicie na czacie, taka osoba zawsze z nami przebywa i jest bardzo aktywna w życiu forum. Ciężko mi powiedzieć kto jest forumowym noł-lajfem, bo ostatnio bardzo rzadko przebywam na forum, ale ten głos oddam na Venus (i jej drugie konto - Niku). Tak po prostu mi serce podpowiada.

4. Tytuł Łamagi Zimy - Tutaj głosujemy na kogoś, kto naprawdę zgałganił to czym się zajmował, lub po prostu wykazał się byciem... no... łamagą. Mój głos idzie do Masaru. Zgon w walce z Rakanem, zgon po evencie. Same zgony, hehe. Nawet nie wiem jak nazywa się jego obecna postać. Tyle ich miał w ostatnim czasie, że na pewno musi być łamagą!

5. Mocarz - Ktoś z kimś nie moglibyście się mierzyć. Znacie osobę będącą waszym zdaniem najpotężniejsza? To oddajcie na nią głos. Nie muszą liczyć się jedynie czyste PH, ale również osoba, która mimo braków wykazuje się dużą umiejętnością prowadzenia walk. Jeden jedyny głos, który mogę tutaj oddać to oczywiście Natsume. Ciężko stwierdzić kto jest silniejszy. On czy chociażby Murai, ale on ma jeszcze władzę polityczną, co czyni go jeszcze większym mocarzem.

6. Tytuł Najlepszego Kobiecego Charakterku - Osoba najlepiej odgrywająca swoją rolę. Trzyma się określonego przez siebie charakteru, nawet jeśli sytuacja jest niekomfortowa on/ona zawsze najlepiej odgrywają swoją postać. Nie wiem, nie wiem, bo z reguły nie czytam fabuł innych graczy. Ale naprawdę chciałbym oddać głos na pewną osóbkę i dlatego robię to teraz. Delikatna dziewczyna, która zaznała gorzkiego smaku wojny, atakując dumny ród Yukich podczas jednego eventu. Czy to ją jakoś zmieniło? Na pewno! Ayako!

7. Tytuł Najlepszego Męskiego Charakterku - Osoba najlepiej odgrywająca swoją rolę. Trzyma się określonego przez siebie charakteru, nawet jeśli sytuacja jest niekomfortowa on/ona zawsze najlepiej odgrywają swoją postać. Shinji ponownie. Dlaczego? Ano już mówiłem. Karierowicz i niesamowity spryciarz i bardzo dobrze to odgrywa.
Shinji: "Droga Liderko Uchihów. Zabiłem Twoich ludzi, zniszczyłem Twoją niesamowitą broń. Donosiłem Krukom i miałem Cię gdzieś. Zrób mnie Kogo, dobra?"
Liderka: "Nie ma problemu!"
Tak właśnie widzę tą postać :3.


8. Tytuł Dobrego Duszka Forum - Pomocna, sympatyczna, lubiana takie cechy ma osoba, którą powinniście wybrać. Powiadają, że mężczyźni są z Marsa, a kobiety z... Venus. No i tym powiedzeniem właśnie oddałem swój głos!

9. Pisarz Zimy - Czytanie postów tego gracza to czysta poezja. Niemalże można by mu było dać laur konsumenta. [Dla administracji uhidów w to nie wliczamy, bo jako gracz tego nie czytacie kappa] Hayami. Jej posty naprawdę zrobiły na mnie wrażenie. Fajnie się z nią przez chwilę fabuliło.

10. Najlepsza sygnatura/avatar - Widzieliście najpiękniejszy, najbardziej wyjątkowy podpis w życiu, a może na czyiś awatar wpatrujecie się godzinami? Jeśli tak to zagłosujcie na niego, może uda mu się wygrać? Skoro w pierwszej kategorii głosowałem na Kaori, to tym razem mój głos idzie do Yuki. Naprawdę ten avatar jest świetny!

11. Hardkor Maruda - Znacie prawdziwą zrzędę, dziada patentowanego, a może istnieje postać, która zawsze marudzi. Oddajcie na nią głos. Em... em... em... ostatnio to tylko mi marudził Murai na GG jaki to jestem niedobry i w ogóle kappa. Więc głos na Muraia. A tak serio, to mamy Prima Aprilis, więc wybaczcie mi taki drobny żarcik :P. Ale głos i tak idzie do Pana Niteczki :3.

12. Nieogar - Znacie osobę, która nie jest obeznana w temacie, a się wypowiada? Może spotkaliście kogoś takiego, że po jego wypowiedziach wasza buźka przypomina facepalm? Oddajcie głos na osobę, która pomimo, że nie zna forum, wymądrza się na wiele tematów. Masaru, bo skoro jest łamagą, to może też nieogarem? :D

13. Najlepszy Game Master - Byliście na misji i uważacie, że nie było lepszej? Prowadzący sprawił wam niesamowite wrażenia? Głosujcie na najlepszego MG! Bardzo mi się podobała jedna misja. A właściwie jej część, którą ten gracz mi przejął i raczył dokończyć. Mój głos w tej kategorii idzie do Toshio.

14. Tytuł Najbardziej Specyficznej Postaci - Widzieliście kiedyś na forum/fabule kogoś, kto się wyróżnia? Niesamowity wygląd, dziwne zachowanie to właśnie takiej osoby poszukujemy do tej kategorii. Em... em... em... chyba już wiecie.
Shinji: "Droga Liderko Uchihów. Zabiłem Twoich ludzi, zniszczyłem Twoją niesamowitą broń. Donosiłem Krukom i miałem Cię gdzieś. Zrób mnie Kogo, dobra?"
Liderka: "Nie ma problemu!"
Jakim cudem ta postać jeszcze żyje. Wyjaśni ktoś? :D


15. Złoty Leniwiec - Kategoria została specjalnie założona dla tych, co lubią się obijać i nie odpisywać latami. Znacie osóbkę, która długo nic nie robi, a może nie odpisuje wam na czas, dajcie jej głosa. Em... em... em... na Avę już głosowałem trzy razy i w sumie nie wiem na kogo głosować, ale nie wypada mi zostawić pustego głosu. Więc, by tradycji stało się zadość, co złe to Exodia!

16. Złoty Pracuś - Ktoś ciągle pracuje? Pojawia się wszędzie, proponuje zmiany, wprowadza i naprawia? Skoro tak to zagłosujcie na niego! Venus. Tak po prostu :3

17. Śmieszek - Wiecznie wesoły, zawsze dowcipny i poprawia humor wszystkim na forum. (kategoria niefabularna) Niestety nie utrzymuję kontaktu z wieloma graczami na forum, ale z częścią tak. Więc tutaj mój głos pójdzie na jedną z takich właśnie osób, która zawsze potrafi poprawić mi humor na GG (mam nadzieję, że dobrze pamiętam jej nick). Sagisa!

18. Najbardziej Dramatyczna Scena Fabularna - Głosujemy na postać (lub postacie - tu może wygrać więcej osób), która brała udział w najbardziej dramatycznej lub łamiącej serce sytuacji fabularnej. Coś chwyciło Was za serce, a może sprawiło, że dany wątek śledziliście z zapartym tchem, czekając na kolejne posty? Chyba śmierć Tensy. To był jednak tylko jeden post, ale... strasznie żałuję tej postaci. No i brutalna śmierć Anaki. Również multikonto Tensy. Ten to ma talent do takich rzeczy...

19. Najśmieszniejsza Scena Fabularna - Przeciwny biegun kategorii powyżej. Co Was rozbawiło na tyle, że do dzisiaj wspominając daną sytuację, pojawia się na waszej twarzy uśmiech? Żarty, żarciki, kuriozalne sytuacje, może jakieś niejednoznaczności? Wszystko co tylko poprawiło Wam humor, pasuje właśnie tutaj. Nie wiem z jakiej to było fabuły (prawdopodobnie Shin x Tensa), ale w cytatach znalazłem taki kwiatek. Jak mogłem na to nie zagłosować? :D

20. Bohater Zimy - Postać, która w ostatnim czasie wsławiła się dobrymi uczynkami i życzliwym charakterem. Nie musi być to jedynie ofiarna pomoc małej sierotce w znalezieniu mamy, ale również dobre słowo, brak nałogów, czy cokolwiek, co czyni z danej postaci prawdziwy, pozytywny wzór do naśladowania. Oddam głos na Tsukune. Nie wiem dlaczego, ale to chyba przez to jak się zachowywał podczas serii misji, którą mu prowadziłem (tak, chodzi o bal).

21. Złoczyńca Zimy - Wcielenie zła, kłamca, szubrawiec. Czy któraś postać została ostatnio postrachem forum? Czy jest ktoś, z kim w obawie o własne życie, majątek lub cnotę, boicie się spotkać w fabule? Wytknijcie ją palcem w tej kategorii. Oczywiście, że Kurusu. Nie dość, że brata się z mafią, to jeszcze handluje żywym towarem. Złoczyńca przez duże Z!

22. Najlepsza Walka Zimy - Oczywiście rozgrywany na forum od kilku miesięcy turniej nie może przejść bez echa również na Gali. Tutaj możemy wytypować walkę (niekoniecznie turniejową!), która waszym zdaniem była najbardziej emocjonująca lub zaskakująca, a walczący wykazali się nie tylko sporą pulą PH, lecz również kreatywnością i zaangażowaniem. Em... jedyną walkę, którą czytałem, a nie była to moja walka, to fight Megumi vs Hayami. Więc na to zagłosuję.

23. Szarak - Osoba niczym nie wyróżniająca się na tle przeciętniaków, typowy tzw. szaraczek który przejdzie obok, niezauważony, niezapamiętany. Przepraszam, ale teraz tak serio, za to, że umieszczam Cię w tej kategorii. Jednak tak to właśnie odczuwam. Głos na Ayako. Ale "szaraczek" kojarzy mi się najbardziej z takimi małymi i słodziutkimi króliczkami :).
Obrazek
0 x
- Mowa
"Myśli"
Prowadzone Misje: -

Wzór Misji:
Wzór Nowej Lokacji:
[/list][/fieldset]
Plotki i Ciekawostki
  • Brak - brak
[/quote][/code]
Sessai

Re: Zimowa Gala SW 2018!

Post autor: Sessai »

Trochę poszperałam po forum, a trochę podpytałam się znajomego i postaram się coś wykombinować. Oddam głosy tylko tam, gdzie mam o czymś jakieś pojęcie.

1. Tytuł Miss Zimy - Misae

2. Tytuł Mistera Zimy - mój tata, czyli Hanshin

4. Tytuł Łamagi Zimy - Megumi Ishida

5. Mocarz - Natsume

6. Tytuł Najlepszego Kobiecego Charakterku - Chise

9. Pisarz Zimy - Natsume

23. Szarak - Reika
0 x
Hanshin

Re: Zimowa Gala SW 2018!

Post autor: Hanshin »

1. Tytuł Miss Zimy - Kaori ma bardzo ładny avek i chyba to ona mi wpadła w oko najbardziej.

2. Tytuł Mistera Zimy - Mój synek Sessai, to oczywiste! Najpiękniejszy!

3. Tytuł Forumowego Noł Lajfa - Nie wiem, świeża tu jestem.

4. Tytuł Łamagi Zimy - ^up

5. Mocarz - Z tego co przeglądałam, to chyba Seinaru jest jakiś silny, bo turniej wygrał. Nie wiem... T.T

6. Tytuł Najlepszego Kobiecego Charakterku - ...nie wiem.

7. Tytuł Najlepszego Męskiego Charakterku - ^up

8. Tytuł Dobrego Duszka Forum - ...

9. Pisarz Zimy - . . .

10. Najlepsza sygnatura/avatar - Chciałam napisać Ichirou, ale po przyjrzeniu się, to jednak zbyt, ymmm, zbyt mało męski jest ten pan. Hm, niech będzie Natsume.

11. Hardkor Maruda - Nie-mam-pojęcia!

12. Nieogar - Ja. Troszkę. Ale na siebie chyba nie można, więc nikt.

13. Najlepszy Game Master - Pogram, ocenię.

14. Tytuł Najbardziej Specyficznej Postaci - Ocenię na podstawie tylko niesamowitego wyglądu. I to będzie *werble* Kaonajimi.

15. Złoty Leniwiec - Nie wiem?

16. Złoty Pracuś - Tym bardziej nie wiem?

17. Śmieszek - I dunno.

18. Najbardziej Dramatyczna Scena Fabularna - Ni wim. T.T

19. Najśmieszniejsza Scena Fabularna - ^up

20. Bohater Zimy - ...

21. Złoczyńca Zimy - . . .

22. Najlepsza Walka Zimy - . . .

23. Szarak - . . .
0 x
Kurusu

Re: Zimowa Gala SW 2018!

Post autor: Kurusu »

1. Tytuł Miss Zimy - Heh. Tym razem nie ma nikogo takiego >:).

2. Tytuł Mistera Zimy - Team Iczir zawsze żywy.

3. Tytuł Forumowego Noł Lajfa - Yamanaka Inoshi, zawsze widzę - godzina nie jest ważna. Pan policjant porządku pilnuje, chciałoby się rzec

4. Tytuł Łamagi Zimy - Masaru. A jak zgałganił? Zaufał mi.

5. Mocarz - Natsume, specjalnie bym przeczytał podręcznik etykiety japońskiej, aby go nie obrazić w fabule. Nie chcę kuku.

6. Tytuł Najlepszego Kobiecego Charakterku - Nie byłem na bieżąco z postaciami. Ale przeglądając sobie walki to Atari taka mi się wydawała. Może się myle, nie wnikam.

7. Tytuł Najlepszego Męskiego Charakterku - I C Z I R.

8. Tytuł Dobrego Duszka Forum - Shiga, pomocny gagatek który ma talent do narzekania. Szanuję.

9. Pisarz Zimy - Poprzednim razem Shijima była Mickiewiczem, a teraz Hayami jest Słowackim.

10. Najlepsza sygnatura/avatar - Pozostawiam puste, nic mi nie wpadło w oko.

11. Hardkor Maruda - Reika, boże najmilszy. Jak widziałem jakąkolwiek dyskusje z jej udziałem, to ręce rozkładałem bezwładnie. Marudzenie nieopisywalne.

12. Nieogar - Nie znam, to chyba dobrze.

13. Najlepszy Game Master - Nie byłem ostatnio na wielu misjach, ale Evencik u Exodii mi się spodobał, a jest liczony jako misja więc mamy odpowiedź.

14. Tytuł Najbardziej Specyficznej Postaci - Pustka.

15. Złoty Leniwiec - Yasuo, patrzę na Ciebie. I'm still waiting.

16. Złoty Pracuś - Przyznam, że nie zagłębiałem się więc pozostawiam puste.

17. Śmieszek - Shiga, prosty humor a potrafi stworzyć uśmiech u zmęczonego przegrywa.

18. Najbardziej Dramatyczna Scena Fabularna - Słyszałem o Tensie, ale jak na moje to nie jest specjalnie dramatyczne, więc pustka.

19. Najśmieszniejsza Scena Fabularna - Początek walki Shiga vs Seinaru, bardzo śmieszniutka przyznam.

20. Bohater Zimy - Nie znam, ale jeśli poznam to upewnię się, że zginie.

21. Złoczyńca Zimy - Czy poza Mną zajmuje się mało moralnymi sprawami regularnie? Nie z powodu zabawy w psychola? Chyba nie. Ale widziałem akcję Ame, stąd to dla niego głosik.

22. Najlepsza Walka Zimy - Sei vs Shiga

23. Szarak - Właściwie połowa graczy to dla mnie szaraki, więc pozostawię puste ^^.
0 x
Awatar użytkownika
Rokuramen Sennin
Support
Posty: 1033
Rejestracja: 12 lut 2015, o 13:07
Multikonta: Akihiko Maji i Jugo Misaki

Re: Zimowa Gala SW 2018!

Post autor: Rokuramen Sennin »

Witam wszystkich na ogłoszeniu wyników z Zimowej Gali!
Liczymy, że dobrze się bawiliście, głosując i wybierając osoby do poszczególnych kategorii. W niektórych kategoriach była zaskakująco wyrównana konkurencja, aż sami się dziwiliśmy kappa
Tak jak poprzednio, wyniki są na zasadach podium. Pierwsze, drugie oraz trzecie miejsce w każdej kategorii w zależności od ilości głosów oczywiście. Jeżeli któreś miejsce zajmuje więcej osób, to wtedy nikt nie zajmuje kolejnego np. Szarak wygrali ex aequo Yami i Ame, za nimi na drugim miejscu Kitashi, to potem 3 miejsce zajmuje kolejna osoba: w tym przypadku Atari. Cztery osoby na podium. Maksymalna ilość osób na poszczególnych miejscach przedstawia się następująco:
1. Maksymalnie 3 osoby.
2. Maksymalnie 3 osoby.
3. Maksymalnie 2 osoby.
Powoduje to iż nagrody dostać mogą maksymalnie 5 osób (np. 1x 1, 2x 2, 2x 3). Dodatkowo, jeśli jest za dużo osób na jedno miejsce, by móc przydzielić im miejsca do slotów powyżej, to niestety nie możemy przydzielić tej pozycji. Mamy także niespodziankę dla każdego głosującego, ale o tym zaraz. Wpierw zasada numer jeden:

Jakiekolwiek nagrody odebrać można tylko jeżeli się głosowało w gali. Jedynie tytuł za pierwsze miejsce jest przyznawany, ale wszystkie PH i Ryo tylko o ile oddało się swoje głosy.
Dodatkowo nagrody za miejsca nie sumują się. Dostajemy tylko za najwyższe zajęte przez nas miejsce i do tego za oddanie głosów. Czyli jak ktoś zajął pierwsze miejsce i drugie gdzie indziej, otrzymuje tylko za pierwsze i do tego dodaje nagrodę za głosowanie.
Jeżeli ktoś wygrał dwa tytuły proszę przy odbieraniu nagrody podać, który woli aby widniał pod jego nickiem. Zostaną one rozdane... kiedyś. >:V
Wszystkim laureatom serdecznie gratuluję... i do zobaczenia na następnej gali, już za pół roku! :D
0 x
Support i twórca najlepszego ramen w świecie shinobi
Awatar użytkownika
Tsukune
Posty: 2715
Rejestracja: 24 maja 2015, o 23:14
Wiek postaci: 30
Krótki wygląd: Czarne lub szarawe włosy, brudnoczerwony kolor oczu. "Szeroki" uśmiech. Wystające dwa kiełki. Na szyi materiałowa opaska z krzyżem i trumną. Zabandażowane lewe przedramię, pod którym znajduje się tatuaż 2 głowego węża
Widoczny ekwipunek: Futerał na plecach, wachlarz w pokrowcu przyczepiony do paska, rękawica łańcuchowa na lewej ręce, dziwna rękawica na prawej ręce, pasek z biczem, laska

Re: Zimowa Gala SW 2018!

Post autor: Tsukune »

Odbieram swoje 20PH i 200Ryo za głosowanie i bycie specyficznym
0 x
Mizumi

Re: Zimowa Gala SW 2018!

Post autor: Mizumi »

Yay \o/ Nieogar, Łamaga, spełnienie marzeń *^* Ale kcem być łamagą, to brzmi godniej \o/ Odbieram 40 PH i 500 Ryo \o/
0 x
Awatar użytkownika
Hayami Akodo
Posty: 1279
Rejestracja: 20 sie 2017, o 15:45
Wiek postaci: 26
Ranga: Samuraj
Krótki wygląd: https://imgur.com/a/9wDbR
- po lewej stronie aktualne ubranie Hayamiego,
plus kremowy płaszcz i czarne rękawiczki bez palców
- długa blizna na piersi po pojedynku z Megumi Ishidą
- blizna na prawej nodze po walce pod Murem
Widoczny ekwipunek: - włócznia yari
- katana
- plecak
Multikonta: brak
Aktualna postać: Hayami Akodo

Re: Zimowa Gala SW 2018!

Post autor: Hayami Akodo »

Forumowy Hitler xDDDDDD
Kto upadł na głowę na tyle i robi ze mnie Julka?! Mi nawet do Norwida daleko! ;_;
Dobry Duszek Forum...no nnnn, kochani jesteście! ;( *wzruszyła się* I Pisarz Zimy! ;(
Proszę mi dopisać ten tytuł Dobrego Duszka wobec tego, a na Pisarza Zimy jeszcze popracuję, bo w mojej opinii jeszcze na ten tytuł nie zasłużyłam. Wszystkim głosującym na mnie serdecznie dziękuję, gratuluję też reszcie wygranych...
I kto do licha mnie rozpieszczał głosem na mnie w misterze?! :o Ktokolwiek to był, musi sobie podnieść dawkę cukru, co ja jestem, Ocir czy co?
Aha, i odbieram, odbieram moje PH i ryou.
0 x
Obrazek though my body may decay on the isle of Ezo
my spirit guards my lord in the east


voice |PH| theme | bank | vibe 1|vibe 2
Awatar użytkownika
Reika
Martwa postać
Posty: 2051
Rejestracja: 15 kwie 2015, o 19:21
Wiek postaci: 28
Ranga: Sentoki
Krótki wygląd: Popatrz na Avatar, a po szczegóły zapraszam do mojej KP <3
Widoczny ekwipunek: Kabura na prawym udzie, torba na uzbrojenie przy pasie i dwie katany na plecach
Multikonta: Brak

Re: Zimowa Gala SW 2018!

Post autor: Reika »

Dziękuję wszystkim za głosy <3 A już myślałam, że Shiga mnie wyprzedzi XD" Miłym wyróżnieniem jest Najlepsza sygnatura/avatar <3 Także odbieram sobie za głosowanie i za jedno z tych pierwszych miejsc, łącznie 40PH i 500Ryo.
0 x
Kaori

Re: Zimowa Gala SW 2018!

Post autor: Kaori »

Gratuluję zwycięzcom i odbieram "nagrody" za głosowanie. o/
0 x
Awatar użytkownika
Yami
Posty: 2824
Rejestracja: 25 paź 2017, o 20:14
Wiek postaci: 25
Multikonta: Reigen

Re: Zimowa Gala SW 2018!

Post autor: Yami »

Leniwie odbieram swoje PH. Nie wiem czy tutaj ale nie chce mi się szukać kappa
0 x
Zablokowany

Wróć do „Administracyjne”

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości