Zimowa Gala SW!

Kyoto

Re: Zimowa Gala SW!

Post autor: Kyoto »

Tytuł Najlepszego Kobiecego Charakterku - Reika, ponieważ juz trochę zaznajomiłem się z jej postami i wiem, że skrupulatnie trzyma się wizerunku swojej postaci.

Tytuł Dobrego Duszka Forum - Avarice , gdy się pojawiłem, na prawdę sporo przesiedział ze mną na gg i odpowiadał na każde nurtujące mnie pytanie. Pomoc zaoferował sam z siebie.

Najlepsza sygnatura/avatar - Yoshimitsu


Tylko tyle bo jestem tu strasznie króciutko i ni znam wszystkich :<
0 x
Ayato

Re: Zimowa Gala SW!

Post autor: Ayato »

0 x
Meido

Re: Zimowa Gala SW!

Post autor: Meido »

1. Tytuł Miss Zimy - Kyoko. Jej avatary i sygnaturki zawsze mi się podobały. No i świetnie potrafi je robić, to też jakiś plus, nie? No i jest to bardzo miła osoba, a przynajmniej tak mi się wydaje, chociaż tylko trochę pogadaliśmy na GG. Poza tym nie mam jakiegoś lepszego typu. Może tylko mógłbym się nad Kazumim, ale jednak Kyoko zasługuje tutaj na wygraną.

2. Tytuł Mistera Zimy - Nie mam dostępu do czatu, więc nie wiem jakiego faceta wszyscy lubią i szczerze powiem, nie wiem czyj avatar jest najprzystojniejszy. Bardzo jednak mi się podoba avek Natsume. Taki kozak, więc to jest mój głos :).

3. Tytuł Forumowego Noł Lajfa - Kazumi. Jako mod oczywiście. Chyba prowadzi jakieś fabuły czy coś w tym rodzaju. Bardzo często go widzę.

4. Tytuł Łamagi Zimy - Jiro za śmierć w evencie (Bitwa o Atsui). Miał możliwość przeżycia, jednak poświęcił swoją postać. Rozumiem, że postać, która jest kaleką może być ciężka w grze, ale jednak ja bym podjął to fabularne wyzwanie jakbym był na jego miejscu.

5. Zimowy Podrywacz - Ichirou za podrywanie wojowniczki Maji i Liderki Kaguya podczas Bitwy o Atsui. Ja wiem, że on powie, że nie podrywał, ale ja wiem, że tak było :D.

6. Mocarz - Ichirou. Po prostu mega mocny wojownik. Te sfinksy. Te piaskowe shurikeny. Przerażająca postać. Nie chciałbym z nim walczyć, bo by mnie poszatkował. Nie wiem co większość innych graczy potrafi, ale Ichi pokazał mi prawdziwą potęgę podczas Bitwy o Atsui.

7. Tytuł Najlepszego Kobiecego Charakterku - Kazumi. Idealnie odgrywa swoją postać. Dodaje różne soundtracki. Nawet jak zabija niewinne istoty w sercu swojej świątyni to robi to z klasą.

8. Tytuł Najlepszego Męskiego Charakterku - Ichirou. No ... świetnie odgrywał ogarniętego zemstą wojownika. Mógłbym jeszcze pomyśleć o Shinjim, ale Ichirou wydaje mi się lepszy w tym co opisywał.

9. Tytuł Dobrego Duszka Forum - Nikusui/Venus. Kiedyś też na nią głosowałem. Jest to osoba niesamowicie sympatyczna i z całej administracji lubię ją najbardziej. Zagwarantowała mi świetną fabułę do tego :).

10. Pisarz Zimy - Yoichi/Ray. Za fabułę wprowadzającą do eventu. Z tego co się orientuję ludzie też zachwalają jego posty. Należy mu się. Tutaj też mógłbym dać własnie Venus, ale Yoichi będzie chyba lepszym wyborem.

11. Najlepsza sygnatura/avatar - Kyoko. Jej sygnatury i avatary zawsze są piękne :).

12. Hardkor Maruda - Chuichi nie lubię typa i zawsze jak mam nieprzyjemność z nim rozmawiać to jego teksty wydają mi się po prostu marudzeniem. Jak dziecko. Jak dziecko. Ale zrobię mu przyjemność i niech wygra w tej kategorii!

13. Nieogar - Chuichi tutaj także może wygrać kappa.

14. Najlepszy Game Master - Nikusui/Venus. Zdecydowanie ona. Zawsze jak mam przyjemność z nią pisać fabuły (może w przyszłości poprowadzi mi także misje, kto wie?) to mam wielkiego banana na twarzy <3.

15. Tytuł Najbardziej Specyficznej Postaci - Shinji. Tylko on podczas Bitwy o Atsui mógł się tak podłożyć, by zostać poważnie rannym i przebudzić mocniejszego shara XD. No i przy każdej możliwej okazji sobie jara jakieś zioła lub pali fajki :V. Niedobry 16-17-latek XD. No i perwert patentowany.

16. Złoty Leniwiec - Nikusui/Venus XD. Przepraszam, ale czasem się leniła >:V . Ale powiem jedno. Nawet jeśli tak było, to i tak warto było czekać na jej odpisy <3. Cudowny MG. Po prostu.

17. Złoty Pracuś - Hikari/Kan. Bycie Head Adminem zobowiązuje, prawda? No to masz głos :).

18. Śmieszek - Chuichi. Zawsze jest zabawnie jak się z nim rozmawia XD.

19. Zmartwychwstały - Toshio. Od jakiegoś czasu go nie widziałem, a teraz go widzę kappa. I see you, maj friendo :V.

20. Najlepsza Sytuacja Fabularna - Gyo za fabułę w Ryuzaku no Taki. Znalazł moją postać w domku Iwaru. Później zaniósł do szpitala. Trochę pogadał. Zlecił budowę świątyni. Oczywiście tutaj zagłosowałbym na Nikusui, ale nie mogę 4 razy na jednego gracza, więc Gyo :V.

21. Rudy - niech będzie Jiro. Tak po prostu, bo nie mam lepszego pomysłu, a chciałbym zagłosować wszędzie gdzie można.
0 x
Awatar użytkownika
Rokuramen Sennin
Support
Posty: 1033
Rejestracja: 12 lut 2015, o 13:07
Multikonta: Akihiko Maji i Jugo Misaki

Re: Zimowa Gala SW!

Post autor: Rokuramen Sennin »

Witam wszystkich na ogłoszeniu wyników z Zimowej Gali!
Liczę, że dobrze się bawiliście, głosując i wybierając osoby do poszczególnych kategorii. Czasem można sobie rozjaśnić życie, nie? :D
Tak jak poprzednio, wyniki są na zasadach podium. Pierwsze, drugie oraz trzecie miejsce w każdej kategorii w zależności od ilości głosów oczywiście. Jeżeli któreś miejsce zajmuje więcej osób, to wtedy nikt nie zajmuje kolejnego np. Najlepszy Męski Charakterek wygrał Yoichi, za nim ex aequo drugie miejsce Natsume i Ichirou, to potem 3 miejsce zajęła kolejna za nimi osoba: Tenka. Cztery osoby na podium. Maksymalna ilość osób na poszczególnych miejscach przedstawia się następująco:
1. Maksymalnie 3 osoby.
2. Maksymalnie 3 osoby.
3. Maksymalnie 2 osoby.
Powoduje to iż nagrody dostać mogą maksymalnie 4 osoby (np. 1x 1, 1x 2, 2x 3). Dodatkowo, jeśli jest za dużo osób na jedno miejsce, by móc przydzielić im miejsca do slotów powyżej, to niestety nie możemy przydzielić tej pozycji. Mamy także niespodziankę dla każdego głosującego, ale o tym zaraz. Wpierw zasada numer jeden:

Jakiekolwiek nagrody odebrać można tylko jeżeli się głosowało w gali. Jedynie tytuł za pierwsze miejsce jest przyznawany, ale wszystkie PH i Ryo tylko o ile oddało się swoje głosy.
Dodatkowo nagrody za miejsca nie sumują się. Dostajemy tylko za najwyższe zajęte przez nas miejsce i do tego za oddanie głosów. Czyli jak ktoś zajął pierwsze miejsce i drugie gdzie indziej, otrzymuje tylko za pierwsze i do tego dodaje nagrodę za głosowanie.
Jeżeli ktoś wygrał dwa tytuły proszę przy odbieraniu nagrody podać, który woli aby widniał pod jego nickiem. Zostaną one rozdane... kiedyś. >:V


Tak mniej więcej wyglądały rozprowadzone głosy. Różnice nicków raczej będą łatwe do rozróżnienia, gdyby takowe nastąpiły xD

A na koniec zamieszczam wam najlepsze komentarze z każdej kategorii! Wybór jest subiektywny, więc się nie dziwcie <delfineł>
Wszystkim laureatom serdecznie gratuluję... i do zobaczenia na następnej gali, już za pół roku! :D
0 x
Support i twórca najlepszego ramen w świecie shinobi
Awatar użytkownika
Tsukune
Posty: 2725
Rejestracja: 24 maja 2015, o 23:14
Wiek postaci: 30
Krótki wygląd: Czarne lub szarawe włosy, brudnoczerwony kolor oczu. "Szeroki" uśmiech. Wystające dwa kiełki. Na szyi materiałowa opaska z krzyżem i trumną. Zabandażowane lewe przedramię, pod którym znajduje się tatuaż 2 głowego węża
Widoczny ekwipunek: Futerał na plecach, wachlarz w pokrowcu przyczepiony do paska, rękawica łańcuchowa na lewej ręce, dziwna rękawica na prawej ręce, pasek z biczem, laska

Re: Zimowa Gala SW!

Post autor: Tsukune »

phi tylko raz ktoś na mnie zagłosował...mówi się trudno xD

Odpieram 10PH i 100Wryjo za głosowanie
0 x
Awatar użytkownika
Reika
Martwa postać
Posty: 2051
Rejestracja: 15 kwie 2015, o 19:21
Wiek postaci: 28
Ranga: Sentoki
Krótki wygląd: Popatrz na Avatar, a po szczegóły zapraszam do mojej KP <3
Widoczny ekwipunek: Kabura na prawym udzie, torba na uzbrojenie przy pasie i dwie katany na plecach
Multikonta: Brak

Re: Zimowa Gala SW!

Post autor: Reika »

W takim razie zgarniam łącznie 40PH i 500 ryo. Dzięki za wszystkie głosy, oddane na mnie ;)
0 x
Sarutobi Kazumi

Re: Zimowa Gala SW!

Post autor: Sarutobi Kazumi »

Dziękuję za oddane głosy, pozdrawiam wszystkich i niech zapanuje pokój (czyli Han podbije świat, luzik).
Mamo, żyję. ~

Odbieram 40PH i 500ryo
0 x
Awatar użytkownika
Natsume Yuki
Postać porzucona
Posty: 1885
Rejestracja: 11 lut 2015, o 23:22
Wiek postaci: 31
Ranga: Nukenin S
GG/Discord: 6078035 / Exevanis#4988
Multikonta: Iwan zza Miedzy

Re: Zimowa Gala SW!

Post autor: Natsume Yuki »

Na swoje zgarniam tytuł MG (który już mam wpisany, huehue), 40 PH i 500 ryo.

Wielkie dzięki za wszystkie głosy, doceniam bardzo :D
0 x
Irie

Re: Zimowa Gala SW!

Post autor: Irie »

Buuuuuuu i nie mam tytułu. Ja znów chcę tytuł ;(

Odbieram łącznie 30 PH i 350 <3
0 x
Shinji

Re: Zimowa Gala SW!

Post autor: Shinji »

Przygarniam moje 20 PH i 200 Ryo >:V
0 x
Yoichi

Re: Zimowa Gala SW!

Post autor: Yoichi »

No dziękuję, dziękuję za wszystkie oddane na mnie głosy. Nawet za te negatywne. <3
Jaki tytuł wybieram?
Zimowy Podrywacz? Chyba zrywacz. Nikogo nie poderwałem od... września. A nadal jestem najlepszym podrywaczem. Damn, jesteście suabi. ; /
Pisarz Zimy? ...nie, z pewnością nie. Nie chcę czuć na sobie presji. Teraz piszę sobie na lajciku posty kiedy chcę, a tak to musiałbym ostro się starać, aby sprostać swoim i waszym oczekiwaniom. Nie, tego nie.
Najlepsiejszy Męski Charakterek? Niech będzie. Chociaż Yoichi mocno zdziwaczał i pozmieniał się przez wyprawę. No, ale rozumiem, że właśnie chyba dlatego na Jojcza głosowano. Bo zmieniał się przez wydarzenia. Radosny, depresja, dołek, zmiana, złamane serduszko. Nie zawsze wychodzi tak, jak chcę~

Chciałbym tytuł na Yoichiego "Najlepszy Męski Charakter" czy jakoś tak. Dzięki jeszcze raz za głosy! Ave!
0 x
Shiro

Re: Zimowa Gala SW!

Post autor: Shiro »

Dziękuje za tą chorą liczbę głosów. Nie spodziewałem się czegoś takiego, zwłaszcza, że jestem tutaj niecałe 3 miesiące(chyba, słabo u mnie z poczuciem czasu). Oraz odbieram moją nagrodę 30ph i 350ryo ;3
0 x
Yujiro

Re: Zimowa Gala SW!

Post autor: Yujiro »

Odebrałbym tytuł Zapomniany - osoba bez żadnego głosu, ale tak zostaje mi tylko 10PH o/
0 x
Meido

Re: Zimowa Gala SW!

Post autor: Meido »

Odbieram "Tytuł Najbardziej Specyficznej Postaci", 40 PH i 500 Ryo.

I dziękuję za głosy :).

No i miło mi, że mój tekst znalazł się wśród najlepszych cytatów tej edycji <3.
0 x
Awatar użytkownika
Hikari
Martwa postać
Posty: 2493
Rejestracja: 24 sie 2015, o 18:56
Wiek postaci: 26
Ranga: Akoraito
Krótki wygląd: Prawe oko mocna zieleń, lewe intensywnej czerwieni. Długie kruczoczarne włosy sięgające do połowy ud. Ogólnie mówiąc dobrze zbudowany mężczyzna mierzący 182cm.

Re: Zimowa Gala SW!

Post autor: Hikari »

Dziękuję wszystkim za głosy na mnie. To bardzo miłe dostać tyle głosów, mimo iż zostaję Dobrym Duszkiem Forum od palu gal to jednak za każdym razem nie myślę o wygranej, bo widzę na forum parę innych osób także nadających się równie dobrze co ja, a może nawet bardziej.

Odbieram nagrodę i dziękuję za fajną zabawę. Tak ode mnie zachęcam do odsłonięcia głosów, ja i Kazumi to zrobiliśmy :v
0 x
I'm never on fire
Cause i'm the real fire.
Zablokowany

Wróć do „Administracyjne”

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość