Pierwsze urodziny forum!

Awatar użytkownika
Han
Postać porzucona
Posty: 18
Rejestracja: 10 kwie 2016, o 01:39
Wiek postaci: 100
Ranga: Zło Wcielone

Pierwsze urodziny forum!

Post autor: Han »

Witajcie!
Obrazek
Wróciłem do was, dokładnie w rok od wystartowania waszego forum! Cały rok musiałem patrzeć i czytać co wy tam wypisujecie w tych swoich tak zwanych postach. Działo się wiele rzeczy przez ten rok, od wydarzeń w Antai, przez powstanie organizacji na murze, w którym brało udział parę waszych postaci, aż po ostatnie najważniejsze wydarzenie w Sachū no Senjō. Dlaczego mówię najważniejsze? Ponieważ ono najmocniej wpłynęło na wydarzenia fabularne, a raczej dopiero wpłynie… Tak to będzie lepsze określenie. Poddawałem się za nowego gracza jako Han zapoznając was trochę w ostatnim czasie. Widziałem przy tym też zmiany w ekipie administratorskiej, aż do tej obecnej i wiecie co? Spotkałem się z nimi… Teraz mam od nich wiadomości dla was. Jeżeli uważacie, że to wszystko się działo przypadkiem to jesteście w błędzie. To wszystko to był efekt, który wywołałem od dawna i do tej pory odbija się na was. Myślicie, że mnie nie ma? Pewnie macie rację, ale Antykreator to nie tylko osoba, a także przesłanie, które niesie to imię. Jakie ono jest? Pewnie kiedyś się dowiecie tego, ale przyjdzie na to jeszcze czas. Tak samo jak może kiedyś poznacie moją przeszłość. Przejdźmy do waszych zadań.
1. Aby odblokować nagrodę Kana wraz z jego nagrodą musicie napisać wiersz w uhidzie, chwalący mnie w tym temacie. Możecie też narysować laurkę urodzinową dla mnie, zamiast wiersza. Też zaakceptuję.

2. Aby odblokować nagrodę od Natsu musicie wykazać się fabularnie. W jaki sposób? Zaginął mój stary dziennik, a dokładniej kartki z niego. Musicie je pozbierać fabularnie <dla gracza przystaje jedna kartka> i przeczytać ją. Wstawić tutaj w tym wzorze miejsce, gdzie to zrobiliście, a następnie pojawi się tam notka ode mnie co na nim znaleźliście.
Macie na wykonanie zadań tydzień, wtedy też zostaną ujawnione od nas nagrody za te zadania. Dodatkowo dla każdej osoby jest nagroda gwarantowana na uczczenie roku z naszym forum. Nie ważne czy gracie ten cały rok, czy też nie to macie do odebrania bonus na najbliższą misje <zaczęte przed 24 kwietnia nie będą wliczane>. Jest taki przelicznik, aby nagrody na poszczególnych poziomach misji nie odbiegały od siebie drastycznie. 100% dla misji D – dodatkowe 20 PH i 100 Ryo
50% dla C – dodatkowe 25 PH i 150 Ryo
40% misja B – dodatkowe 32 PH i 180 Ryo
30% misja A – dodatkowe 42 PH i 195 Ryo
A na koniec sam mamy parę słów od byłego Head Admina, który wiele zrobił dla forum, dla każdego użytkownika. Wiadomość od Shigeru zawiera dla was w niej niespodziankę. Nawet my nie znamy jej dokładnych szczegółów. Doceniamy jako administracja, co zrobił dla forum przez rok jego działania i w trakcie reaktywacji, za co mu serdecznie dziękujemy jak i wszystkim innym osobom zaangażowanym w życie forum. Oby przed nami były kolejne jeszcze lepsze lata! [/i]
  Ukryty tekst
0 x
Awatar użytkownika
Natsume Yuki
Postać porzucona
Posty: 1885
Rejestracja: 11 lut 2015, o 23:22
Wiek postaci: 31
Ranga: Nukenin S
GG/Discord: 6078035 / Exevanis#4988
Multikonta: Iwan zza Miedzy

Re: Pierwsze urodziny forum!

Post autor: Natsume Yuki »

O, skoro Shig pozwala, to DOBRA. BIERĘ CZERWONĄ. Może obędzie się bez gwałtu analnego przez Morfeusza kappa
0 x
Awatar użytkownika
Tsukune
Posty: 2722
Rejestracja: 24 maja 2015, o 23:14
Wiek postaci: 30
Krótki wygląd: Czarne lub szarawe włosy, brudnoczerwony kolor oczu. "Szeroki" uśmiech. Wystające dwa kiełki. Na szyi materiałowa opaska z krzyżem i trumną. Zabandażowane lewe przedramię, pod którym znajduje się tatuaż 2 głowego węża
Widoczny ekwipunek: Futerał na plecach, wachlarz w pokrowcu przyczepiony do paska, rękawica łańcuchowa na lewej ręce, dziwna rękawica na prawej ręce, pasek z biczem, laska

Re: Pierwsze urodziny forum!

Post autor: Tsukune »

Winc tak. Rozumiem iz mozemy wybrac tylko 1 "bonus" albo od Kana albo od Natsu tak? Nie liczac tej dodatkowej od Shiga...co do nagrody za misje rozumiem iz robiac D dostajemy 2x wynagrodzenia z aktualnej? Pytam tak na wszelaki wypadek aby nie bylo problemu i po uzyskaniu info edytne posta wstawiajac w hide punkt "konkursu" a co do kartek to po prostu piszemy iz w tym i tym miejscu znalezlismy jakas dziwna karteczke i bal bla bla i wstawiamy to tutaj tak?

1. Na kanowy konkurs...mam nadzieję że nie jest to obraźliwie dla owej persony xD nie mam żadnego talentu no ale może się spodoba
  Ukryty tekst
2. Co do Natsuchowego konkursu akurat robię misję i może gdzieś tą karteluszkę znajde myśląc iż to jakiś śmieć czy coś podobnego.

Nick postaci: Tsukune
Link do posta z znalezioną kartką: prosze
Od Shiga biore niebieska pigue i trzymam garde z tylu dla bezpieczenstwa xD a co do nagrody za misję...jak skończę aktualną to sobie pewnie odybierę.
0 x
Awatar użytkownika
Reika
Martwa postać
Posty: 2051
Rejestracja: 15 kwie 2015, o 19:21
Wiek postaci: 28
Ranga: Sentoki
Krótki wygląd: Popatrz na Avatar, a po szczegóły zapraszam do mojej KP <3
Widoczny ekwipunek: Kabura na prawym udzie, torba na uzbrojenie przy pasie i dwie katany na plecach
Multikonta: Brak

Re: Pierwsze urodziny forum!

Post autor: Reika »

Wszystkiego Najlepszego dla wszystkich~! To był naprawdę niesamowity rok i pomimo niektórych incydentów, to forum jest naprawdę niesamowitym i wspaniałym miejscem! <3 Grałam na wielu forach przez te długie lata i mogę z całą pewnością powiedzieć, że jest ono dla mnie najlepsze! Nie tylko pod względem miłych użytkowników i wspaniałej atmosfery tu panującej, ale także ogólnej mechaniki forum, która jest naprawdę przystępna i dobrze się sprawdza <3 I tutaj podziękowania dla całego Grona Administracyjnego za ich wkład pracy w to niesamowite miejsce. Życzę, aby to forum przetrwało jeszcze długie lata i żebyśmy mogli nadal cieszyć się nie tylko grą tutaj, ale przede wszystkim swoim własnym towarzystwem! <3 Wytrwałości!

1. Antykreator chce zniszczyć świat, więc nic ode mnie nie dostanie, bob jeden! :< A tak na poważnie, to nie umiem pisać wierszy, a na laurkę brak mi weny twórczej, więc odpuszczę jednak to zadanie.

2. Właśnie przebywam na misji i poszukuję zaginionej torby, więc taka kartka może się równie dobrze w niej znaleźć. Odezwę się w tej sprawię, jak będę ją mieć :)
Co do nagrody gwarantowanej, to zapewne jest to tylko na jedno konto, dlatego już teraz z góry informuję, że taki bonus odbierze sobie moja Kira, której planuję zorganizować misję D.

A jeśli chodzi o pigułkę gwałtu Shigeru, to zaryzykuję Reiką i wybieram niebieską!

Całusy i tulasy dla wszystkich~! <33333
0 x
Yūji

Re: Pierwsze urodziny forum!

Post autor: Yūji »

No to wszystkiego najlepszego i jak najdłuższego funkcjonowania forum!

1. Wybieram nagrodę Natsu i u względne znalezienie kartki podczas misji ale nagrode chciałbym na nową postać, którą niedługo założę zamiast tej ;)
2. Bonus za misję rangi D tez wezmę na nową postać.
3. Idąc dalej tym samym tokiem biorę czerwoną pigułkę, a nagrodą również na nowo powstałą postać (tej zwyczajnie nie będzie) ;)
0 x
Awatar użytkownika
Rokuramen Sennin
Support
Posty: 1033
Rejestracja: 12 lut 2015, o 13:07
Multikonta: Akihiko Maji i Jugo Misaki

Re: Pierwsze urodziny forum!

Post autor: Rokuramen Sennin »

Notka: można wziąć udział w obydwu zadaniach!
0 x
Support i twórca najlepszego ramen w świecie shinobi
Ninigi

Re: Pierwsze urodziny forum!

Post autor: Ninigi »

Po pierwsze chciałbym podziękować wszystkim którzy tworzyli to oto forum i wszystkim tym którzy nadal je tworzą, rozwijają i tworzą niesamowity klimat, dziękuję każdemu adminowi, modowi oraz graczowi, który spędza wolny czas na tym forum. Jest to mój pierwszy PBF, wcześniej nie wiedziałem co w ogóle oznacza ten skrót i nie za bardzo lubiłem gry w których nie widzisz swojej postaci, ale dzięki rozbudowanej fabule i mechanice, którą studiowałem kilka dobrych godzin, oraz dzięki niesamowitemu klimatowi jaki poczułem, czytając Wasze posty, przekonałem się i postanowiłem rozpocząć moją pierwszą przygodę z PBF'ami, a wbrew temu co myślałem, nie znudziłem się po miesiącu, na obu postaciach łącznie gram już prawie 3 miesiące, a nadal jaram się tą grą jak przy napisaniu pierwszego posta.
- Co do zadań, poetą nie jestem, a malowanie raz mi wychodzi, raz nie, więc wolę wybrać 2 zadanie.
- Bonus do misji rangi C, odbiorę w następnej misji, w której to znajdę wspomnianą wcześniej kartkę z pamiętnika.
- Jeżeli chodzi o pigułki, wybieram Czerwoną
Edit: Kartka: Tutaj
0 x
Ryūji

Re: Pierwsze urodziny forum!

Post autor: Ryūji »

Dobra to na wstępie chciałbym bardzo ale to bardzo podziękować administracji, tej którą miałem przyjemność poznać, jak i tej której nie miałem ale ciężko pracowała na to forum. Wiele razy wspominałem o tym w kilku tematach ale powiem jeszcze raz i będę mówił zawsze. Odwalacie tu kawał dobrej roboty, wkładacie w to forum, pot, czas a przede wszystkim serce za co naprawdę szczerze Wam dziękuję. Jest to dla mnie najlepsze forum na jakimkolwiek grałem i jestem szczęśliwy, że mogę na nim grać i życzę mu oraz Wam wszystkiego najlepszego i aby przetrwało jeszcze 100 lat!

Dobra a tera cudowne nagrody buahaha:P
1. Mam wiersz o Antkreatorze ale nie jestem poetą więc nie śmiejcie się ani nie osądzajcie, chociaż nie wiem do końca czy jest chwalący jego osobę haha;p
Antykreator straszny to gość,
Zmienić chciał świat i dać nam w kość,
Lecz dzielni shinobi dać się nie chcieli ,
Więc ostro się za tego Pana wzięli,
Wiele osób życie straciło,
Zanim do piekła go odstawiło,
Lecz czy na pewno?
Lecz to koniec?
Lepiej uważaj na nocy mrok,
Bo Antykreator to nie jest zwykły ćwok!
2. Nick postaci: Ryuji
Link do posta z znalezioną kartką: O TUTAJ!, a tutaj ją przeczytałem KLIK
3. Nagrodę gwarantowaną wybieram na misję D tylko, że jeśli mogę akurat tą nagrodę chciałbym przeznaczyć dl drugiego konta na Takeru a te wszystkie niespodzianki zgarnie Ryuji jeśli pozwolicie.
4. Co do pigułki to raczej wezmę Czerwoną
0 x
Yuusha

Re: Pierwsze urodziny forum!

Post autor: Yuusha »

Ja to słaby jestem w składaniu życzeń, czy czego takiego, więc krótko - oby forum postało jak najdłużej, hoł, hoł, Sto lat.

To tera fanty, bo skoro darmo, to przeca nie można nie skorzystać:
- Wiersz odpuszczam, bo no. W tym raczej kiepski jestem.
- Kartka się znajdzie w niedługim czasie to zalinkuje wtedy.
- Bonus do C biere na Yuushe.
- A pigułę... czerwona niech będzie.
0 x
Masaru

Re: Pierwsze urodziny forum!

Post autor: Masaru »

Jestem tu od tygodnia, a już poczułem tą atmosferę. Każdy jest miły i pomocny, a klimacik super. Więc krótko STO LAT I JESZCZE WIĘCEJ I OBY FORUM ŻYŁO JAK NAJDŁUŻEJ !! To teraz tak :D
1. Nie mam talentu to to jednak odpuszczę :D
2. http://shinobiwar.pl/viewtopic.php?f=5 ... 3&start=15 :D A bonus do misji to ranga C :)
3. Niebieską tabletkę, ale dla pewności zjem ją siedząc w samotności :D
0 x
Okami

Re: Pierwsze urodziny forum!

Post autor: Okami »

Życzeń składać nie umiem, sam grałem na tym forum wcześniej, ale zawsze coś mi w tym zdołało przeszkodzić, głównie brak czasu, zmiany widać gołym okiem moim zdaniem na lepsze, oby tak dalej... i ten no sto lat.

A co do reszty...
-Wiersz spróbuję napisać jutro, ale wielkie dzieło literackie to raczej nie będzie (edit. wiersz dodany)
-Po kartkę wyruszę za niedługo
-Bonus dla Okami'ego przypadnie na misję D
-A niebieska pigułka może nie poskutkuje gwałtem.
Han o władzy niczym Kan
Jego moc niczym osiem bram
Wiele zadać potrafi ran
Choć został pokonany wciąż na losy wpływa
Nie ważne czy shinobich czy też wieloryba.

Tak wiem, że nie jestem dobrym poetą, ale takie "dzieło" udało mi się stworzyć
A tutaj link do znalezionej karteczki
Nick postaci:Okami
Link do posta z znalezioną kartką:O tutaj
0 x
Awatar użytkownika
Nikusui
Gracz nieobecny
Posty: 1030
Rejestracja: 17 kwie 2015, o 12:58
Wiek postaci: 29
Ranga: Sentoki
Krótki wygląd: Białe, długie włosy, część z nich zapleciona w cztery warkocze - https://i.imgur.com/W0LDdj1.jpg; żółto-zielone oczy; jasna cera
Widoczny ekwipunek: Bicz przymocowany przy prawym biodrze; torba nad lewym pośladkiem; kabura na broń na prawym udzie
Multikonta: Sayuri

Re: Pierwsze urodziny forum!

Post autor: Nikusui »

Chciałabym napisać, jak bardzo cieszę się, że jednak uległam i się tu zarejestrowałam. Pamiętam jeszcze swoje pierwsze kroki na pierwszej odsłonie SW, kiedy to miałam postać z Terumi. Lawa tak bardzo mi się podobała. :) Nie zabawiłam jednak zbyt długo, dłuższą interakcję miałam wtedy chyba tylko z jednym graczem (pozdro Raion). Później robiłam kolejne podejście, były chęci, ale do końca dalej nie mogłam się przekonać, więc widniałam pod nickiem Eri i jedynie spamiłam na sb od czasu do czasu. Od tamtych czasu, aż do momentu mojej rejestracji na tej odsłonie, Shigeru uparcie namawiał mnie na grę. Dziwię się, że nie rezygnował, bo on uparcie próbował mnie tu zaciągnąć, ja jeszcze mocniej się opierałam. Mam jakoś tak, że bardzo angażuje się w życie forum, a był to czas, kiedy moje serducho lgnęło jeszcze do innego forum, wtedy już schodzącego na dno. I po tych zapewnieniach, po wielkich oporach i stawianiu się - uległam. Oczywiście miałam wątpliwości, ale dziś mogę śmiało przyznać, że niepotrzebnie. To był zdecydowanie dobry krok, jaki zrobiłam. W tym miejscu chciałabym złożyć podziękowania każdej osobie, która przyczyniła się do tego, że tutaj jestem (bo w sumie troszkę ich było): Murai, Kamiru, Nibui, Ichirou - osoby, które jeszcze grają, a które pojawiły się tu w mniej więcej w tym samym czasie co ja. Przede wszystkim jednak, największe podziękowania należą się Shigeru, który tak nieustępliwie mnie namawiał, nie poddawał się i do końca wierzył, że dam się przekonać. Mateusz, dziękuję Ci. Również za to, ile serca włożyłeś w to forum, ile poświęciłeś mu czasu. Widać, że jest dla Ciebie ważne. Nieważne czy jesteś administratorem czy nie, dalej będziesz dla mnie i zapewne dla wielu z graczy, filarem forum. :)
Minął rok, naprawdę szybko zleciało. Czuję się tu naprawdę dobrze, jak mogę to tylko zaglądam, bo dnia bez forum nie da się wytrzymać. :D Oby kolejny zleciał nam jeszcze lepiej, a każda kolejna rocznica była tą jeszcze lepszą. ;)
Całej obecnej administracji i moderatorom, całej byłej administracji i moderatorom, życzę wszystkiego najlepszego. A że sama się pochorowałam, to przede wszystkim zdrowia. Czerpmy z forum najwięcej radości, jak się da! <3

Shigeru, ptysiu kochany Ty mój, biorę od Ciebie czerwoną <3

PS: Kan, Natsu - Wam to życzę wytrwałości w pracy ze mną <3
PS2: Pierwszy bonus odbiorę na aktualnej misji C, którą prowadzi mi Hikari. Drugi, cóż... na następnej zapewne. :P
0 x
Obrazek
"W życiu licz na najlepsze, ale przygotuj się na najgorsze."
Ayato

Re: Pierwsze urodziny forum!

Post autor: Ayato »

Wszyscy piszą jakieś swoje historie z gry tutaj i w ogóle, a ja takiej nie mam :<
No ale sto lat wszystkim i w ogóle najlepszego <3
1. Nope
2.
3. Ciężki dylemat młodego Akimichiego, bo czerwona zabija, ale jak mawia Niku. YOLO! Niech będzie ta zabójcza czerwona.
0 x
Heiji

Re: Pierwsze urodziny forum!

Post autor: Heiji »

1.

Jak każdego dnia słońce wschodzi ponad horyzont i choć jego promienie nas oślepiają Ty wciąż czuwasz nad naszymi problemami.
Kiedy godzina jest już młoda obmyślasz co i komu podrzucić do jego domu.
Czy też misję, czy też event, globalne wydarzenie jak marzenie.
I kiedy przychodzi pora to nagród nie brakuje, ponieważ Ty masz gest jak nikt inny.
I nawet kiedy deszcz i łzy spadają na to forum to Ty wciąż masz nadzieję na lepsze dzieje.
Zawsze kiedy śnieg pruszy to właśnie Ty palisz i doglądasz ognia by ten nie zgasł.
I kiedy brakuje już nadzieji,
kiedy przychodzi noc,
kiedy godzina jest już późna,
kiedy słońce zachodzi,
to właśnie Ty wiesz co będzie jutro i co dla nas los szykuje.
Tak więc nie przejmuj się forum,
ponieważ to nigdy nie zniknie o ile nie znikną ludzie,
którzy właśnie na nim grają.
dlatego też potrzebujemy takich ludzi jak Ty by doglądali oraz pilnowali naszych poczynań bo bez was to forum by nie istniało...

///nie znam się na wierszach, pierwszy raz piszę... Proszę się nie śmiać, :)
2.
Nick postaci: Heiji
Link do posta z
znalezioną kartką:
~tutaj~


3.Misję biorę chyba D...

4.Kolorek oczywiście czerwony... może nie mój ulubiony, ale lepszy rydz niż nic~


Wszystkim życzę wszystkiego najlepszego, żeby Wasza fabuła była barwna i żeby dla nikogo nie zabrakło góry PH :)
0 x
Murai

Re: Pierwsze urodziny forum!

Post autor: Murai »

Kurde, ale ten czas szybko leci. Rok zleciał bardzo szybko, głównie na walce o przetrwanie na dziwnych eventach :D
Pamiętam dobrze, że do forum przekonała mnie Reika z racji dość nieciekawej sytuacji na innym forum. Miałem zostać na trochę, zostałem na stałe. Ta życzliwa, ciepła atmosfera utrzymała się aż do teraz i mogę z całą pewnością powiedzieć, że gra tutaj jest i na pewno będzie czystą przyjemnością. Sam początkowo nie miałem wielkiego wkładu w tworzenie forum, po prostu byłem graczem. Ale zależało mi na forum i ostatecznie jestem gdzie jestem. Bardzo dziękuję całej administracji za ciężką pracę, często niedocenianą. Gdyby nie ta garstka wolontariuszy, najpewniej forum rozpadłoby się jak domek z kart. No i oczywiście graczom trzeba podziękować za to, że postanowili dołączyć i współtworzyć Shinobi-War. W końcu to im zawdzięcza się tą fajną atmosferę : 3

1) Nie jestem wieszczem i nie piszę wierszyków, więc nie chcę kaleczyć moimi nieumiejętnymi wypocinami : )

2) Co do pamiętnika akurat znalazłem jedną stronę w jakiejś dziupli w drzewie podczas misji: KLIK

3) Misja C

No i wybieram tabletkę niebieską bo lubię ten kolor.

Jeszcze raz Wszystkiego Najlepszego i Sto Lat <3
0 x
Zablokowany

Wróć do „Administracyjne”

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości