Ogłoszenia parafialne + rekrutacja

Zamieszczane są tutaj ważne ogłoszenia dotyczące zarówno spraw organizacyjnych forum, jak i ogłoszenia dotyczących samych graczy. Jeżeli więc Administracja pragnie coś ogłosić, szukacie kogoś do wspólnej rozgrywki albo jeśli chcecie zaznajomić się z aktualnymi konkursami, to to jest najlepsze ku temu miejsce. Ponadto jest to też dział, w którym można skontaktować się z Administracją.
Murai

Re: Ogłoszenia parafialne + rekrutacja

Post autor: Murai »

Zgłaszam się na wolne stanowisko.

Bo co jak co, ale na technikach się znam. Przez długi czas byłem modem na innym forum, przez pewien czas również tutaj, znam dobrze mechanikę poszczególnych klanów. I mam mnóstwo chęci na reworkowanie, do czego zresztą już się zabrałem przy okazji AnK. No i lubię nerfić i blokować raki kappa
0 x
Kari

Re: Ogłoszenia parafialne + rekrutacja

Post autor: Kari »

No to i ja się zgłoszę. Moduję już trochę, może i nie najdłużej, ale zawsze to lepsze niż nic. Poza tym mam dużo zapału do reworków technik i klanów (kto wrzucił najwięcej technik do BT? kappa ).
0 x
Awatar użytkownika
Jawa
Administrator
Posty: 4110
Rejestracja: 10 mar 2015, o 23:33
Ranga: Admin Ogólny
GG/Discord: MxPl#7094
Multikonta: Sasame | Ruushi Fea

Re: Ogłoszenia parafialne + rekrutacja

Post autor: Jawa »

0 x
Awatar użytkownika
Jawa
Administrator
Posty: 4110
Rejestracja: 10 mar 2015, o 23:33
Ranga: Admin Ogólny
GG/Discord: MxPl#7094
Multikonta: Sasame | Ruushi Fea

Re: Ogłoszenia parafialne + rekrutacja

Post autor: Jawa »

0 x
Arinori

Re: Ogłoszenia parafialne + rekrutacja

Post autor: Arinori »

A zapiszę się.
Mam ostatnio więcej czasu, który mógłbym poświęcić na forum. Pisarz ze mnie marny ale jako automat do rozdawania akceptów i nerfienia technik mogę się sprawdzić. Trochę słabiej z kuźnią, bo poza kilkoma truciznami to przez całą historię pbfów nie miałem za bardzo z tym styczności. Za to przez jaki czas byłem modem WT na kilku forach więc cośtam wiem. Tak gdzieś 9/10 znam uniwersum Naruciaka... Wybierzcie mnie!
0 x
Mitsu

Re: Ogłoszenia parafialne + rekrutacja

Post autor: Mitsu »

Zgłaszam się, czemu?
a) bo lubię wyzwania
b) chcę się sprawdzić
c) chcę znać techniki wszystkich innych osób, bo nie mam własnych WT :v
0 x
Awatar użytkownika
Tsukune
Posty: 2725
Rejestracja: 24 maja 2015, o 23:14
Wiek postaci: 30
Krótki wygląd: Czarne lub szarawe włosy, brudnoczerwony kolor oczu. "Szeroki" uśmiech. Wystające dwa kiełki. Na szyi materiałowa opaska z krzyżem i trumną. Zabandażowane lewe przedramię, pod którym znajduje się tatuaż 2 głowego węża
Widoczny ekwipunek: Futerał na plecach, wachlarz w pokrowcu przyczepiony do paska, rękawica łańcuchowa na lewej ręce, dziwna rękawica na prawej ręce, pasek z biczem, laska

Re: Ogłoszenia parafialne + rekrutacja

Post autor: Tsukune »

mogę się zgłosić. Czy się byłbym dobrym modem cóż...można pogadać z Defem bo kiedyś mnie przyjął i on najlepiej chyba oceni i wam powie czy bym się nadawał
0 x
Sessue

Re: Ogłoszenia parafialne + rekrutacja

Post autor: Sessue »

Zgłoszę się, dlaczego ja? Bo tak, mam sporo wolnego czasu. Więcej o sobie nie powiem bo i tak nie uwierzycie. kappa
0 x
Awatar użytkownika
Jawa
Administrator
Posty: 4110
Rejestracja: 10 mar 2015, o 23:33
Ranga: Admin Ogólny
GG/Discord: MxPl#7094
Multikonta: Sasame | Ruushi Fea

Re: Ogłoszenia parafialne + rekrutacja

Post autor: Jawa »

0 x
Awatar użytkownika
Jawa
Administrator
Posty: 4110
Rejestracja: 10 mar 2015, o 23:33
Ranga: Admin Ogólny
GG/Discord: MxPl#7094
Multikonta: Sasame | Ruushi Fea

Re: Ogłoszenia parafialne + rekrutacja

Post autor: Jawa »

0 x
Awatar użytkownika
Tsukune
Posty: 2725
Rejestracja: 24 maja 2015, o 23:14
Wiek postaci: 30
Krótki wygląd: Czarne lub szarawe włosy, brudnoczerwony kolor oczu. "Szeroki" uśmiech. Wystające dwa kiełki. Na szyi materiałowa opaska z krzyżem i trumną. Zabandażowane lewe przedramię, pod którym znajduje się tatuaż 2 głowego węża
Widoczny ekwipunek: Futerał na plecach, wachlarz w pokrowcu przyczepiony do paska, rękawica łańcuchowa na lewej ręce, dziwna rękawica na prawej ręce, pasek z biczem, laska

Re: Ogłoszenia parafialne + rekrutacja

Post autor: Tsukune »

Moge sie zglosic na moda Kuźni ... na pewnym forum pracowałem jako mod właśnie na owym stanowisku wiec w miarę się na tym znam ... jednak czy się dostanę to już inna sprawa ... w razie czego mogę pomagać w wycenie jako taka "trzecia osoba" lub doradzac gdyby byly jakies komplikacje. A czy sie nadaje to juz nie mi oceniac
0 x
Ryūji

Re: Ogłoszenia parafialne + rekrutacja

Post autor: Ryūji »

Długo się nad tym zastanawiałem i w sumie doszedłem do wniosku, że warto spróbować. Uwielbiam to forum, daje mi strasznie dużo frajdy i pomyślałem, że też powinienem dać coś od siebie dla jego dobra. Nie mam doświadczenia na żadnym z tego typu stanowisk ale cóż chyba każdy od czegoś musiał zacząć. Znam bardzo dobrze uniwersum Naruto, niejednokrotnie odświeżane i analizowane. Jestem bardzo aktywny, gram dwoma postaciami bez problemu i jestem minimum kilka razy dziennie na forum. Nie mam pojęcia czy się do tego nadaje ale jakby co to szybko dostarczę swoją rezygnacje na stół dyrekcji :P Oba stanowiska mogą być.
0 x
Higaki

Re: Ogłoszenia parafialne + rekrutacja

Post autor: Higaki »

Witam, chętnie zgłoszę się na moda WT. Dlaczego? Uwielbiam klimat Naruto, całe tamtejsze realia, to że wszystko jest jakoś wytłumaczone i nie jest wyjęte tak z dupy i po prostu lubię wymyślać własne techniki w oparciu o te właśnie realia, myślę, że dam radę trzeźwo je analizować i sprawdzać czy są wykonalne/realne . Oczywiście jestem tu jeszcze nowicjuszem, więc z przelicznikami mogę mieć problemy, lecz ufam, że Ci z góry mi ciut pomogą jak ich poproszę :D. Staram się wchodzić codziennie na forum (oczywiście są wyjątki) co myślę, że w zupełności wystarczy aby wywiązywać się z obowiązków. W sumie to fajnie dać coś od siebie w miejscu, w którym mogę żyć sobie w moim ulubionym uniwersum :D

Tak Hikari, Ty mnie natchnąłeś :P
0 x
Ayato

Re: Ogłoszenia parafialne + rekrutacja

Post autor: Ayato »

No to też się zgłoszę bo co mi tam. Nie będę jednak pisał dlaczego, bo nie wiem. Po prostu mi kazali więc mogę spróbować. Tak czy siak siedzę całe doby na sb, to czy zerknę raz dziennie na te wt czy nie, nie robi mi różnicy.
0 x
Awatar użytkownika
Jawa
Administrator
Posty: 4110
Rejestracja: 10 mar 2015, o 23:33
Ranga: Admin Ogólny
GG/Discord: MxPl#7094
Multikonta: Sasame | Ruushi Fea

Re: Ogłoszenia parafialne + rekrutacja

Post autor: Jawa »

0 x
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogłoszenia i Kontakt z Administracją”

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 29 gości