Ogłoszenia parafialne + rekrutacja

Zamieszczane są tutaj ważne ogłoszenia dotyczące zarówno spraw organizacyjnych forum, jak i ogłoszenia dotyczących samych graczy. Jeżeli więc Administracja pragnie coś ogłosić, szukacie kogoś do wspólnej rozgrywki albo jeśli chcecie zaznajomić się z aktualnymi konkursami, to to jest najlepsze ku temu miejsce. Ponadto jest to też dział, w którym można skontaktować się z Administracją.
Tsuyoshi

Re: Ogłoszenia parafialne + rekrutacja

Post autor: Tsuyoshi »

No to ja zgłoszę swoją kandydaturę. Co prawda jestem krótko na forum(pomijając moje poprzednie konto na, którym tu grałem), ale kto mi zabroni spróbować co nie? :) Pokrótce o sobie w tym prawdziwym świecie - nie tym wirtualnym. Mam na imię Dominik i mam 20 lat. Skończyłem Technikum ekonomiczno-handlowe, nie było łatwo... oj nie. Jestem optymistycznym człowiekiem, który bardzo angażuje się w wypełnianie wyznaczonych mu zadań. Raczej niekonfliktowy, chociaż jak trzeba to potrafię walczyć o swoje. Kulturalny, przyjacielski, bardzo lubię nawiązywać nowe znajomości. Lubię być w centrum uwagi i przebywać pośród wielu rówieśników. W życiu zajmuję się muzykę, tworze ją - tzn bardziej tekstowo. Jestem raperem po prostu. Prowadzę własny kanał na youtube, gdzie udostępniam swoje kawałki, rozmawiam z rożnymi ludźmi, którzy zajmują się klubami/barami/festynami/festiwalami w celu organizacji koncertów, jak i samego marketingu i reklamy mojej ekipy i mnie.
Dobra, przejdźmy do mojej osoby na forum. Opanowany, humorystyczny, kulturalny. Staram się pomagać wszystkim nowym graczom i nawet dwóm już zdążyłem pomóc :). Z żadnym użytkownikiem forum, myślę, że nie mam jakiego takiego konfliktu. Bynajmniej staram się żeby go nie było. Gra na forum moim zdaniem ma być zabawą, mile spędzonym czasem i pewnym sposobem relaksu oraz poznania nowych ciekawych osobowości. Więc po co rujnować to, tworząc jakieś niepotrzebne konflikty. Oddzielam stosunki między naszymi postaciami, a nami - osobami kreującymi te postacie. Co do mojej ortografii i interpunkcji. Humanistą nie jestem, ale staram się wszystko pisać prawidłowo.
Może teraz chwila o moim ogólnym doświadczeniu w pbf-ach. Pamiętam mój pierwszy pbf, wtedy był on chyba jednym z pierwszych - shinobigame - może coś wam to mówi. Od niego zacząłem i tak latałem z jednego na drugiego. Nie mogłem znaleźć swojego miejsca, ale w końcu udało mi się znaleźć je tutaj. Kiedyś już u was grałem ;). Ogólnie grywałem w różne pbf'y. Od tych fantasy, po te najzwyklejsze jak bycie w szkole, prowadzenie normalnego życia itp. itd. Jakieś tam doświadczenie tam posiadam.
Co do anime i mangii, do której odnosi się ten pbf, a mianowicie "Naruto". Obejrzałem całą pierwszą serię dwa razy, shipuudena oglądam cały czas. Lecz mangę już skończyłem czytać. Znam realia, mechanizmy, możliwości jutsu itp. itd. Mogę szczerze z ręką na sercu powiedzieć, że jest to moje ulubione anime.
To teraz może, czemu akurat ja? Wiem, że jestem krótko, ale pokazuję zaskakującą aktywność. Odpisuję jak najszybciej mogę na wszystkie posty. Utrzymuje dobre kontakty z użytkownikami forum. I staram się jak najbardziej wykorzystać cały potencjał tego forum, gdyż możemy utrzymać się na szczycie przed długie lata. Do tego znam się na marketingu i mógłbym w dobry, szybki, a przede wszystkim skuteczny sposób rozreklamować forum. Mam nadzieję, że chociaż to przeczytaliście, a nie pominiecie ze względu na to, że "jestem nowy". Pozdrawiam :)
0 x
Awatar użytkownika
Defrevin
Założyciel Forum
Posty: 2109
Rejestracja: 11 lut 2015, o 22:31

Re: Ogłoszenia parafialne + rekrutacja

Post autor: Defrevin »

Nabór zamknięty, dziękuje za nadesłane zgłoszenia. Postaramy się niebawem ogłosić, kto dołączy do ekipy administracji.
0 x
Jeśli masz ważną sprawę, pytanie lub potrzebujesz pomocy związanej z funkcjonowaniem forum, proszę wyślij do mnie prywatną wiadomość. Z chęcią zapoznam się ze sprawą i rozwieje wszelkie wątpliwości.
Awatar użytkownika
Defrevin
Założyciel Forum
Posty: 2109
Rejestracja: 11 lut 2015, o 22:31

Re: Ogłoszenia parafialne + rekrutacja

Post autor: Defrevin »

0 x
Jeśli masz ważną sprawę, pytanie lub potrzebujesz pomocy związanej z funkcjonowaniem forum, proszę wyślij do mnie prywatną wiadomość. Z chęcią zapoznam się ze sprawą i rozwieje wszelkie wątpliwości.
Awatar użytkownika
Vulpie
Moderator
Posty: 2546
Rejestracja: 17 lut 2015, o 17:36
Multikonta: Misae Misaki

Re: Ogłoszenia parafialne + rekrutacja

Post autor: Vulpie »

0 x
Tsuyoshi

Re: Ogłoszenia parafialne + rekrutacja

Post autor: Tsuyoshi »

Nie będę się rozpisywał tak jak w poprzedniej rekrutacji. Po prostu chciałbym dostać możliwość sprawdzenia się jako moderator WT&Kuźni. Czy podołam zadaniu, no i oczywiście nabrać doświadczenia. Moja aktywność jest duża, więc często będę się wypowiadał w tematach.

Pozdrawiam :)
0 x
Mitsu

Re: Ogłoszenia parafialne + rekrutacja

Post autor: Mitsu »

Gram dwa dni z KP, ale co mi tam zgłoszę się, bo chodzi o logiczne myślenie *.*
0 x
Hakai

Re: Ogłoszenia parafialne + rekrutacja

Post autor: Hakai »

NA forum przybyłem w sierpniu. To właśnie wtedy poznałem większość ludzi tu grających. Dzierżąc jeszcze nick Zengado rozpocząłem swoją grę. Klanem Jugo grało mi się mało przyjemnie z powodu klanówki na C i no słabej mocy Taijutsu we wczesnym stadium gry tym bardziej które nie szło w parze z małą szybkością. Wtedy powstał Hakai. I to na tym koncie spędziłem większość swojego czasu na forum. Zanim jednak powstał zgłębiłem dokładnie każdy klan. Rozważając co da mi najbardziej destrukcyjną siłę. No i padło na Haretsu. W każdym razie mechaniki klanów znam bardzo dobrze. Co na pewno pomogło by mi wycenić czy Jutsu jest z nimi zgodne. Co do reszty. Nie udaje że jestem alfom i omegom. Nie znam się na biologi więc Iryōjutsu trudno będzie mi ocenić. Jedynie opierając się na wiedzy obejrzanej mangi i oglądanego dalej Anime naruto. Ale czysto medycznej wiedzy niestety nie mam. Reszta wydaje się w miarę do pojęcia. Na pewno samo stanowisko dostarczy mi również ogromne garści ów wiedzy. Jeśli chodzi o czas. Mam go kupę. W marcu zacznę pracować ale pewnie nie więcej niż 35 H w tygodniu więc reszte przesiedzę w domu 'Taki samotnik". Więc o czas nie ma co się bać. Raczej będę odpisywać po parę razy w każdym temacie dziennie jeśli tylko gracz dorówna mi aktywnością. I to chyba tyle. Myślę że gdybym się dostał dał bym radę współpracować z moderatorami i odciążać ich. A jeśli ktoś wątpi to się zdziwi :P
0 x
Senshizu

Re: Ogłoszenia parafialne + rekrutacja

Post autor: Senshizu »

Dobra też się zgłaszam. Choć z góry zakładam że wygra ktoś z dłuższym stażem. Jednak przyda mi się to by kiedyś napisać "Kandydowałem już na moderatora WT" Więc no. Mam długi staż. Na forach. Gram juz no od paru lat. Najpierw na jakimś "Granaruto.pun" potem na NG teraz tu. Myślę że spisał bym się dobrze. Mam nawet sporo czasu. To tyle. Tyle starczy by kiedyś się powołać na ten post "Już kandydowałem" Kiedy nadejdą wybory za parę miesięcy w których szansę może będę mieć
0 x
Awatar użytkownika
Tsukune
Posty: 2725
Rejestracja: 24 maja 2015, o 23:14
Wiek postaci: 30
Krótki wygląd: Czarne lub szarawe włosy, brudnoczerwony kolor oczu. "Szeroki" uśmiech. Wystające dwa kiełki. Na szyi materiałowa opaska z krzyżem i trumną. Zabandażowane lewe przedramię, pod którym znajduje się tatuaż 2 głowego węża
Widoczny ekwipunek: Futerał na plecach, wachlarz w pokrowcu przyczepiony do paska, rękawica łańcuchowa na lewej ręce, dziwna rękawica na prawej ręce, pasek z biczem, laska

Re: Ogłoszenia parafialne + rekrutacja

Post autor: Tsukune »

Mogę się zgłosić.
Czy jestem w tym dobry czy nie nie mi oceniać. Kiedyś byłem modem więc decyzję pozostawię administracji która stwierdzi czy byłem dobrym modem czy też nie.
0 x
Setsu

Re: Ogłoszenia parafialne + rekrutacja

Post autor: Setsu »

Jestem tu od niedawna. Mam czas 5-6 razy w tygodniu, lubię się babrać i doszukiwać nieprawidłowości. Wręcz kocham oceniać i szukać dziury w całym.
Już gdzieś tam byłem modem technik i wielkim misjodawcą piszącym po 20 postów dziennie, ale ten etap mi minął. Teraz wolę spokojnie napisać średniego posta, w którym nie walnę 70 ortograficznych, zrozumiałego dla przeciętnego użytkownika.
*PS. WIELKI PLUS: Dbam o polszczyznę - jakakolwiek by ona dzisiaj nie była. xD
0 x
Rayne

Re: Ogłoszenia parafialne + rekrutacja

Post autor: Rayne »

Grałem na SnM i SR i na obu byłem modem od kuźni i technik.
Mam czas więc zgłaszam się jako chętny do zostania modem!
0 x
Awatar użytkownika
Vulpie
Moderator
Posty: 2546
Rejestracja: 17 lut 2015, o 17:36
Multikonta: Misae Misaki

Re: Ogłoszenia parafialne + rekrutacja

Post autor: Vulpie »

0 x
Awatar użytkownika
Defrevin
Założyciel Forum
Posty: 2109
Rejestracja: 11 lut 2015, o 22:31

Re: Ogłoszenia parafialne + rekrutacja

Post autor: Defrevin »

0 x
Jeśli masz ważną sprawę, pytanie lub potrzebujesz pomocy związanej z funkcjonowaniem forum, proszę wyślij do mnie prywatną wiadomość. Z chęcią zapoznam się ze sprawą i rozwieje wszelkie wątpliwości.
Awatar użytkownika
Jawa
Administrator
Posty: 4110
Rejestracja: 10 mar 2015, o 23:33
Ranga: Admin Ogólny
GG/Discord: MxPl#7094
Multikonta: Sasame | Ruushi Fea

Re: Ogłoszenia parafialne + rekrutacja

Post autor: Jawa »

0 x
Kamiru

Re: Ogłoszenia parafialne + rekrutacja

Post autor: Kamiru »

Eto... Zgłaszam się. Dlaczego ja? Bo już moduję i mam chyba najdłuższy staż spośród wszystkich obecnych modów + nie jestem chyba taki zły na tym stanowisku + nikt się póki co nie zgłosił.
0 x
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogłoszenia i Kontakt z Administracją”

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 35 gości