Letnia Gala SW 2018

Awatar użytkownika
Misae
Posty: 1530
Rejestracja: 17 gru 2017, o 10:38
Wiek postaci: 28
Ranga: Akoraito
Krótki wygląd: Białowłosa, o dwukolorowych tęczówkach - lewa srebrzysto-biała, a prawa fiołkowa, ubrana w płaszcz, rękawiczki ze stalowym ochraniaczem. Na szyi kwiatowa kolia, powyżej, po prawej stronie pozioma blizna; różowe kanzashi we włosach
Widoczny ekwipunek: Torba na lewym i prawym biodrze;plecak
GG/Discord: Misae#1695

Re: Letnia Gala SW 2018

Post autor: Misae »

Bardzo bardzo dziękuję ❤️ aż się ciepło w serduszku zrobiło! Z przyjemnością odbieram tytuł, szczególnie w takim gronie ❤️
0 x
Obrazek
Awatar użytkownika
Rika Kari Matsubari
Postać porzucona
Posty: 1091
Rejestracja: 6 mar 2018, o 12:34
Wiek postaci: 19
Ranga: Sentoki

Re: Letnia Gala SW 2018

Post autor: Rika Kari Matsubari »

Wszyscy lubimy niespodzianki... prawda? Tytuł Niespodzianki Lata to zaszczyt i wyróżnienie zważywszy na fakt, iż mam go za to, że po prostu jestem <3 Chętnie ponoszę go przez najbliższe sześć miesięcy. Dziękuję wszystkim za oddane na mnie głosy. Okazało się to milsze, niż mogłoby się wydawać. Chcę też powiedzieć, że przyjęcie, jakie mnie spotkało na forum również było zaskakujące, więc Wy wszyscy jesteście moimi niespodziankami. Pozostałe wyróżnienia, w tym no-life forum potraktuję jako przestrogę, póki co zwalając na okres wakacyjny :D Pamiętajmy też o wspaniałej robocie Arasia, który ogarnął wszystko w pół doby.
Odbieram swoje 40 PH i 500 ryo! :)
0 x
Awatar użytkownika
Yasuo
Posty: 1481
Rejestracja: 20 lip 2017, o 20:57
Wiek postaci: 28
Ranga: Samuraj
Widoczny ekwipunek: ---
- Wakizashi ze Stali Kantańskiej (imię tego miecza to Nikushi ( ニキシー ) co oznacza "Rusałkę".) (znajdujące się w pochwie przy pasie po lewej stronie)
- Torba #1 (przypięta do pasa, w okolicach lewego pośladka).
- Worek Mikołaja (przewieszony przez ramię, znajdujący się na plecach).
- Zbroja (ubrana) - opis w KP. Wizualizacja Zbroi: https://i.pinimg.com/564x/5c/f8/84/5cf8 ... cb17a6.jpg
- Opaska na głowę z różkami jelonka, działa jak ochraniacz na czoło (na czole)
- Namiot (na plecach, pod Workiem Mikołaja)
- Płaszcz (ubrany)
- Rękawiczki z blaszkami (na dłoniach)
GG/Discord: .iwaru
Multikonta: Tenshi

Re: Letnia Gala SW 2018

Post autor: Yasuo »

Odbieram swoje nagrody 10 PH i 100 Ryo za głosowanie + 30 PH i 400 Ryo za pierwsze miejsce w "Pomysłowym Dobromirze". Oczywiście biorę sobie też tytuł. Generalnie ja również chciałbym podziękować za wszystkie głosy oddane na mnie. Zarówno w wygranej przeze mnie kategorii, jak w kategoriach takich jak "Bohater", "Antybohater", czy stricte pisarskich, związanych z prowadzeniem misji i udziałem w misjach/fabułach. A także we wszystkich innych kategoriach :). Dziękuję Wam wszystkim z całego serca :). I... osoby, które nic nie wygrały... nie martwcie się :D. Na pewno za pół roku wygracie w jakiejś kategorii. Wystarczy zginąć więcej razy niż Tensa i już tytuł "Zimowego Pechowca" będzie wasz >:V
0 x
- Mowa
"Myśli"
Prowadzone Misje: -

Wzór Misji:
Wzór Nowej Lokacji:
[/list][/fieldset]
Plotki i Ciekawostki
  • Brak - brak
[/quote][/code]
Chise

Re: Letnia Gala SW 2018

Post autor: Chise »

Dziękuję za głosy wszystkie i za trzecie miejsce w kategorii miss lata :3 Cieszy mnie, że wciąż utrzymuje się w czołówce w tej kategorii, mimo tak silnej i znakomitej konkurencji <3 Odbieram moje 20 PH i 200 Ryo, na pewno się przydadzą :3
0 x
Awatar użytkownika
Kuroi Kuma
Posty: 1518
Rejestracja: 23 lis 2017, o 20:52
Wiek postaci: 43
Ranga: Akoraito
Krótki wygląd: Średniego wzrostu mężczyzna z kilkudniowym zarostem na twarzy. Widać że jest trochę starszy, jednak nie aż tak znacznie. Głos niski, lekko chrypiący od palenia. Trochę dłuższe, czarne włosy, przy szyi luźno obwiązany bandaż trochę jak szalik
Widoczny ekwipunek: Gurda
Plecak
Wielki wachlarz
GG/Discord: Michu#5925

Re: Letnia Gala SW 2018

Post autor: Kuroi Kuma »

Odbieram swoje drugie miejsca za niespodziankę lata i PeHacze za głos o/ W ogóle nie wiem czemu mam te 2 głowy na mistera, ale dziękować <3
0 x
Obrazek
PH | BANK
Awatar użytkownika
Sagisa
Gracz nieobecny
Posty: 668
Rejestracja: 30 kwie 2017, o 20:26
Wiek postaci: 21
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: - długie czerwone włosy, stalowoszare oczy
- koszula z długim rękawem, długie ciemne spodnie, wygodne buty
- cienkie pajęczynki blizn po raitonie pod ubraniem
- sygnet na łańcuszku schowany pod koszulą
- płaszcz podróżny z kapturem
Widoczny ekwipunek: - torba na biodrze, po prawej
- kabury na udach
- wakizashi za pasem
- manierka z wodą przy pasie

Re: Letnia Gala SW 2018

Post autor: Sagisa »

Odbieram swoje 10 PH i 100 Ryo za głosowanie i obiecuję zwiększyć nieco aktywność, coby na Zimowej Gali jednak zgarnąć coś więcej :v
P.S. Kto mnie tam w cisnął w kategorię z kimonem? xD To mnie zaskoczyło, serio xD Ale dzięki ^^
0 x
Obrazek
Minoru

Re: Letnia Gala SW 2018

Post autor: Minoru »

#Ustawione kappa
Ale dziękuje za ciepłe słowa i biere co moje <feelsgoodman>
0 x
Shin

Re: Letnia Gala SW 2018

Post autor: Shin »

"Dodatkowo dla każdego co zagłosował należy się po 10PH i 100Ryo"
Odbieram :)
*pojawia się i znika, i znika, i znika...*
0 x
Yuji Saga

Re: Letnia Gala SW 2018

Post autor: Yuji Saga »

Dziękuje za danie mi pierwszego miejsca jako Antybohatera! Będę się dalej starał by być najlepszym antybohaterem na tym forum!
Przyjmuje tytuł i nagrody! <delfineł>
0 x
Awatar użytkownika
Uzumaki Hibana
Gracz nieobecny
Posty: 1070
Rejestracja: 8 lip 2018, o 18:36
Wiek postaci: 26
Ranga: Wyrzutek C
Krótki wygląd: Wysoka, czerwonowłosa, złotooka kobieta, z dużą blizną na twarzy.
Ubranie czarne z czerwonymi elementami.
Widoczny ekwipunek: Kabura na prawym udzie. Torba przy pasie. Dwa miecze przy biodrach.
GG/Discord: 66265515

Re: Letnia Gala SW 2018

Post autor: Uzumaki Hibana »

To ja odbieram tyle co za głosowanie :)
10 PH i 100 ryo
0 x
Awatar użytkownika
Kaito
Gracz nieobecny
Posty: 463
Rejestracja: 11 sty 2018, o 21:08
Wiek postaci: 17
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: ♠ kruczoczarne włosy
♠ błękitne oczy
♠ rekinie kły
♠ 178 cm wzrostu, szczupły
♠ ubiór: szara koszulka, niebieska zbroja z białym futerkiem wokół kołnierza, bojówki z wieloma kieszeniami, czarne trapery
Widoczny ekwipunek: ♠ czarne rękawiczki z blaszką, bez palców
♠ torba umieszczona tam, gdzie plecy kończą swą szlachetną nazwę
♠ kabura umieszczona na prawym udzie
♠ sztylet u boku

Re: Letnia Gala SW 2018

Post autor: Kaito »

Odbieram moje fanty za głosowanie i gratuluję wszystkim graczom, którym udało się stanąć na podium ;)
0 x
Awatar użytkownika
Ame
Postać porzucona
Posty: 646
Rejestracja: 11 sty 2018, o 21:22
Wiek postaci: 23
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: jak na av
Widoczny ekwipunek: *Zanbato na plecach
*Miecz obosieczny przy pasie
*Torba na zadzie

Re: Letnia Gala SW 2018

Post autor: Ame »

Odbieram <illuminati>
0 x
Przez miesiące, patrzył na pełny lili wodnej staw i stawał się świadom, że nie może być to zwykły rekin morski. Element, który zmienił jego charakter to wlasnie wybor bestii. Kiedy wrócił był nieco inny. Nie posiadał jeszcze paktu, jednak już do czegoś się zobowiązał, reprezentowania cechy tego zwierzęcia swoim nastawieniem. - Hakai o Ame. Obrazek
Kitashi

Re: Letnia Gala SW 2018

Post autor: Kitashi »

Odbieram nagrodę za głosowanie.
0 x
Takuna Kaba

Re: Letnia Gala SW 2018

Post autor: Takuna Kaba »

Gratulacja kochani! Wypadliście wspaniale. Piękne suknie zawirowały na parkiecie gali.

Odbieram swoje 10 PH i kasę, bo przecież tylko dlatego się głosuje w gali. kappa
0 x
Awatar użytkownika
Sabaku Kuroko
Gracz nieobecny
Posty: 158
Rejestracja: 17 sie 2018, o 19:47
Wiek postaci: 18
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Krótkie, krwisto czerwone włosy oraz czerwona maska na twarzy. Oczy koloru jasnej żółci, wyglądają jak zwierzęce. Wysoki i szczupły. Czerwona koszulka i czarne luźne spodnie oraz czarne sandały o mocnej podeszwie. Na szyi biały, przewiewny szal.
Widoczny ekwipunek: Gurda na plecach oraz kabura na broń na prawym udzie

Re: Letnia Gala SW 2018

Post autor: Sabaku Kuroko »

Odbieram swoje 10PH i 100Ryo
0 x
Myśli | Mowa
Głos
DANCE DANCE EVERYBODY!!!!!Obrazek
JA Z MOJĄ ŻONĄ
Obrazek
Zablokowany

Wróć do „Administracyjne”

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości