Drugie urodziny Shinobi War!

Ren

Re: Drugie urodziny Shinobi War!

Post autor: Ren »

Życzę wszystkim wszystkiego najlepszego. Niech nasz społeczność się rozwija i zyskuje nowych członków ;)
Wybieram:Nikuqeen
0 x
Maji Meguri

Re: Drugie urodziny Shinobi War!

Post autor: Maji Meguri »

Pośpiesznie podtrzymuje swój wybór. Wszystkiego najlepszego staruszkowie i miłej majóweczki C;
0 x
Shinji

Re: Drugie urodziny Shinobi War!

Post autor: Shinji »

Cóż, niedługo minie mój pierwszy rok na forum (albo już nawet minął). Dołączyłem jakoś po pierwszych urodzinach szukając PBF, które odpowiadałoby mi mechanicznie i tak trafiłem tutaj. Chciałem także spróbować czegoś nowego. Jak wiadomo stawiamy bardzo duży nacisk na fabułę, ja dopiero wkraczałem na nieznane wody, ale jak widać przypadła mi taka forma rozgrywki do gustu skoro nadal tutaj jestem. Nawet zagrzałem stołek Administatora Technicznego korzystając z okazji i zgłaszając się na poszukiwanego Moderatora Techniczego. Specjalnie wytrenowany zespół małp wybrał właśnie mnie spośród tysiąca kandydatów składających swoje aplikacje z całego świata. Podobno był nawet ktoś od wujka Kima, ale ze względu na regulamin zakazujący propagowania ustrojów totalitarnych jego kandydatura została odrzucona. Tak też znalazłem się na funkcji którą do dzisiaj piastuję w formie rozszerzonej (admin więcej roboty heh). Podczas swojej rocznej przygody miałem okazję poznać naprawdę masę cudownych ludzi. Bez gry tutaj niestety nie byłoby mi dane. Nie będę jednak zagłębiał się kogo mam na myśli bo jeszcze bym jakąś osobę pominął i mogłaby się poczuć urażona czyż nie? Samo forum mocno się rozwinęło i bardzo mnie cieszy, że mogłem przyłożyć do tego swoją cegiełkę. Mam nadzieję, że za rok będę mógł napisać to samo. Wszystkim graczom życzę cudownych fabuł, dużo seksów na nich gdyż są prawdziwym larytasem ( ͡° ͜ʖ ͡°), milionów PH byście zrealizowali swoje cele albo chociaż się do nich przybliżyli. Samemu forum nie pozostaje nic innego jak życzyć kolejnego udanego roku i byśmy spotkali się w tym samym gronie wspólnie celebrując kolejny razem z nowymi graczami, którzy tak jak każdy z nas odnajdą tutaj miejsce w którym chcieliby spędzić swój wolny czas.


Mój wybór to Gumshin. Nie dość, że to mój własny unikalny Pokemon to Trump jest bezkonkurencyjny.
0 x
Ayato

Re: Drugie urodziny Shinobi War!

Post autor: Ayato »

Jeju, to już rok, a w tym czasie dwa melanże i jeden mandat, a także masa poznanych genialnych ludzi. Zdecydowanie lepszy wynik niż ostatnio. Mam tylko nadzieję, że ta liczba będzie jeszcze rosła. W każdym razie wszystkiego najlepszego i jak najlepszej zabawy w kolejnych latach. Spróbuję nieco nadrobić swoją aktywność, ale jakoś ciężko mi to wychodzi.
Nie będę nic zmieniał i jeśli jeszcze mogę to odbiorę nagrodę taką jaka jest.
0 x
Osamu

Re: Drugie urodziny Shinobi War!

Post autor: Osamu »

Sto lat! Sto lat!
Powiedzm swój wybór pokemona.
0 x
Awatar użytkownika
Natsume Yuki
Postać porzucona
Posty: 1885
Rejestracja: 11 lut 2015, o 23:22
Wiek postaci: 31
Ranga: Nukenin S
GG/Discord: 6078035 / Exevanis#4988
Multikonta: Iwan zza Miedzy

Re: Drugie urodziny Shinobi War!

Post autor: Natsume Yuki »

Rok temu napisałem dość długie życzenia, więc tym razem napiszę krótko.
Jako osoba pomagająca stworzyć obecną edycję forum, nigdy bym nie podejrzewał że rozwinie się ona aż w takim stopniu, jak się rozwinęła. Bardzo dużo ludzi postanowiło spędzić razem z nami czas w fabule, tworząc postacie i przeżywając za ich pomocą różne przygody w naszym wymyślonym uniwersum. Osobiście bardzo ten fakt mnie cieszy, i pozwala mi wymyślać następne wątki które mogą się pojawić. Byle więcej! c:
Wszystkim graczom życzę jak najprzyjemniejszej rozgrywki, i jak najwięcej wspólnych lat!

Skoro Ray zgarnął Abonatsnowa, to ja wezmę Raychu. :d
0 x
Awatar użytkownika
Sagisa
Gracz nieobecny
Posty: 668
Rejestracja: 30 kwie 2017, o 20:26
Wiek postaci: 21
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: - długie czerwone włosy, stalowoszare oczy
- koszula z długim rękawem, długie ciemne spodnie, wygodne buty
- cienkie pajęczynki blizn po raitonie pod ubraniem
- sygnet na łańcuszku schowany pod koszulą
- płaszcz podróżny z kapturem
Widoczny ekwipunek: - torba na biodrze, po prawej
- kabury na udach
- wakizashi za pasem
- manierka z wodą przy pasie

Re: Drugie urodziny Shinobi War!

Post autor: Sagisa »

Em... *wpadła tak z dolotu* Nie wiem, co powiedzieć, bo właściwie nie wychodzi mi składanie życzeń i w ogóle... *drapie się po głowie* Więc może... pomyślnych wiatrów na przyszłość? Dla forum oczywiście...


___
A jak ktoś pytałby o pokemona to Kanceus wygląda całkiem spoko >.> przynajmniej dla mnie >.>
0 x
Obrazek
Shin

Re: Drugie urodziny Shinobi War!

Post autor: Shin »

Niestety czas się już skończył i sobie Nikuuqueen nie wybiorę, ale i tak gratuluję wam drugiej rocznicy waszego forum, bo osiągnięcie jest to niemałe :D Obyście przeżyli ich jeszcze więcej <3

______________________
Dowiedziałem się że może jednak można wciąż wybierać, więc no. Nikuquuen.
0 x
Irie

Re: Drugie urodziny Shinobi War!

Post autor: Irie »

Raychu - najsłodszy i najkochańszy. Poza tym - solidarność zobowiązuje :3

I wszystkiego naj!
0 x
Teien

Re: Drugie urodziny Shinobi War!

Post autor: Teien »

Chcę Kanceusa!
0 x
Awatar użytkownika
Rokuramen Sennin
Support
Posty: 1033
Rejestracja: 12 lut 2015, o 13:07
Multikonta: Akihiko Maji i Jugo Misaki

Re: Drugie urodziny Shinobi War!

Post autor: Rokuramen Sennin »

Dobra, kuniec. Czas minął wczoraj, zamykam.
0 x
Support i twórca najlepszego ramen w świecie shinobi
Sarutobi Kazumi

Re: Drugie urodziny Shinobi War!

Post autor: Sarutobi Kazumi »

Coś mnie chyba ominęło.
0 x
Awatar użytkownika
Rokuramen Sennin
Support
Posty: 1033
Rejestracja: 12 lut 2015, o 13:07
Multikonta: Akihiko Maji i Jugo Misaki

Re: Drugie urodziny Shinobi War!

Post autor: Rokuramen Sennin »

  Ukryty tekst
0 x
Support i twórca najlepszego ramen w świecie shinobi
Meido

Re: Drugie urodziny Shinobi War!

Post autor: Meido »

Potwierdzam i dziękuję :).
0 x
Teien

Re: Drugie urodziny Shinobi War!

Post autor: Teien »

Potwierdzam i dziękuję ^^
0 x
Zablokowany

Wróć do „Administracyjne”

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości