Mocarny Dzień Mężczyzn 2017! <3

Awatar użytkownika
Ero Sennin
Support
Posty: 1837
Rejestracja: 10 cze 2015, o 00:41
Multikonta: Minoru

Mocarny Dzień Mężczyzn 2017! <3

Post autor: Ero Sennin »

Obrazek Niesamowicie cieszę się, że wraz z całą żeńską populacją forum, możemy złożyć w tym szczególnym dniu najlepsze życzenia dla każdego mężczyzny w naszym zacnym gronie! Przede wszystkim, chcemy Wam, Panowie, życzyć:
  • Bardzo wielu sukcesów!
  • Uśmiechu codziennie od ucha do ucha!
  • Zawziętości w podjętych działaniach!
  • Intuicji do pozazdroszczenia. ;>
  • Ambicji wielkich, aczkolwiek nie przerośniętych. ;)
  • Konkretnie podjętych kroków, by śmiało iść do przodu!
  • I samych dobroci, tych mniej i bardziej przyziemnych. :*


By dopełnić słodkości tego dzisiejszego dnia, w imieniu całej naszej żeńskiej populacji chciałam bardzo podziękować za Waszą obecność, za to, że czasami trzymacie tą twardą rękę! Za to, że czasami wydajecie się bardziej porywczy niż my, kobiety. Jednocześnie wystarczy, że ostro wyjaśnicie sobie sprawę i nagle kłopot znika, jak gdyby nigdy nic. Niby nieskomplikowani, ale jacy złożeni i kochani! Mówicie, że bez nas byłoby smutno, ale czym byłby świat bez Was? Kto przynosiłby nam śniadania do łóżka i szykować romantyczne kolacje przy świecach? Kto by rozśmieszał w nasze pochmurne, szare dni? My zapewniamy Wam atrakcje i zawirowania, a Wy nam stateczność i poczucie bezpieczeństwa, bez którego nie przetrwałybyśmy w tym świecie. Szczególnie w tym złym świecie Shinobi!

Dla Panów mamy jeszcze jedną, małą niespodziankę. Wraz z Reiką, obmyśliłyśmy malutką, taką tyci-tyci zagadkę, byście się jeszcze troszkę wysilili, jeśli chcecie dostać coś ekstra! W tym poście ukryte jest jedno słowo, które możecie spróbować odnaleźć, dzięki swojej niezaprzeczalnej bystrości! Musimy Wam jednak nieco nakreślić, jak to słowo odszukać:
1. Poszukujecie po jednej literze w konkretnym zdaniu.
2. Dla podpowiedzi, są one w podobnym do siebie ustawieniu.
3. Słowo składa się z siedmiu liter.
4. I znajduje się gdzieś powyżej tego, co właśnie czytacie!

Gdy już je znajdziecie, absolutnie nie chcę słyszeć o żadnej męskiej solidarności, nie przekazujemy ukrytego słowa dalej! Dajemy go jednak w uhide (albo jak kto woli na PW do mnie, coby nasi kochani chłopcy z Administracji i Moderacji nie podejrzeli), a następnie macie prawo wybrać numer od 1 do 5, pod którymi będą kryć się małe niespodzianki. Czas macie do końca dnia 12.03.2017r. i w poniedziałek ogłoszę wyniki. ;)


Mało tego! Dla każdego, niezależnie od tego czy wstąpił w niego leniuszek czy nie, otrzyma od nas oficjalny prezent, w postaci 25PH i 250ryo. Wiadomo, PH po to, żebyście mogli rosnąć w siłę i nas bronić, a ryo... kolacja w restauracji sama się nie zapłaci! ;)
Jeszcze raz dziękujemy Wam za to, że jesteście! Słodziaki Wy nasze <3 A niby mężczyźni są z Marsa, a kobiety z Venus... ;>

Rezerwowanie numerów:
1 - Murai, Tsukune, Takeshi, Shiro
2 - Natsume, Inazuma, Kisho, Tenka, Kyoushi, Osamu, Suzaku, Kintoki, Sorata, Masaru, Renhei
3 - Chuichi, Toshio, Kyoto, Josaiji
4 - Shinji, Kazumi, Ayato, Ichirou, Hoshigaki Seiki, Yoshimitsu
5 - Yoichi, Hikari, Meido, Gyo
0 x
Chuichi

Re: Mocarny Dzień Mężczyzn 2017! <3

Post autor: Chuichi »

Słowo to BUZIAKI. Wybieram numerek 3

Dziękujemy za życzenia! Dostaniemy też damskie klaty? kappa
0 x
Senju Toshio

Re: Mocarny Dzień Mężczyzn 2017! <3

Post autor: Senju Toshio »

BUZIAKI! numer 3
Serduszka za tak ciepłe słowa, które bardzo mi się spodobały. Nawet bardzo bardzo mimo mojej słabej aktywności ostatnimi czasy. Ale to się zmieni, na pewno będzie coraz lepiej ;) Dziękuję dziewczęta ;*
0 x
Sarutobi Kazumi

Re: Mocarny Dzień Mężczyzn 2017! <3

Post autor: Sarutobi Kazumi »

JESTEM KOBIETOM! <kappapride>

A tak serio, dziękuję bardzo <kreygasm>

>:V B
U kappa
<illuminati> Z
I <babyrage>
<notlikethis> A
K <feelsbadman>
<feelsgoodman> I

numer 4
0 x
Awatar użytkownika
Ichirou
Posty: 3927
Rejestracja: 18 kwie 2015, o 18:25
Wiek postaci: 35
Ranga: Seinin
Krótki wygląd: Chodzące piękno.
Widoczny ekwipunek: Hiramekarei, gurda, fūma shuriken, torba, dwie kabury
Lokalizacja: Atsui

Re: Mocarny Dzień Mężczyzn 2017! <3

Post autor: Ichirou »

Dziękuję. Buziaki dla was ;*
Czekam na gołe klaty.
0 x
Obrazek
KP PH bank głos koty dziennik
Shinji

Re: Mocarny Dzień Mężczyzn 2017! <3

Post autor: Shinji »

Poszło pw napiszę na formalności z numerkiem 4. Hasło rzecz jasna Buziaki hehe.
A co do życzeń, bardzo bardzo dziękuję. Przebiłyście nas :< Tak to już jest.
0 x
Murai

Re: Mocarny Dzień Mężczyzn 2017! <3

Post autor: Murai »

Dziękuję bardzo. Życzenia bardzo mnie urzekły i podbudowały. Trafiły wprost do mojego serduszka. I dwóch innych kappa

Hasło wysłane, numerek wybrany. Aż się głupio mi robi że nie wymyśliliśmy nic lepszego poza różami i gołymi klatami ;-;
0 x
Yoichi

Re: Mocarny Dzień Mężczyzn 2017! <3

Post autor: Yoichi »

Dziękuję bardzo~! Jako nadal podrywacz mogę zapewnić, że wszystkie kobiety będą przeze mnie docenione. No, wszystkie, które nie są trapami. Chociaż może i one...

Dziękuję jeszcze raz. Ave!
0 x
Kyoto

Re: Mocarny Dzień Mężczyzn 2017! <3

Post autor: Kyoto »

Dziękuję i wiem, że pewnie trudno się Wam czasami powstrzymać przy tylu przystojniakach :X
Ale mam rozwiązanie <3
Obrazek
0 x
Awatar użytkownika
Hikari
Martwa postać
Posty: 2493
Rejestracja: 24 sie 2015, o 18:56
Wiek postaci: 26
Ranga: Akoraito
Krótki wygląd: Prawe oko mocna zieleń, lewe intensywnej czerwieni. Długie kruczoczarne włosy sięgające do połowy ud. Ogólnie mówiąc dobrze zbudowany mężczyzna mierzący 182cm.

Re: Mocarny Dzień Mężczyzn 2017! <3

Post autor: Hikari »

Dziękuję bardzo za życzenia. Jesteście kochane moje miłe <3
Od siebie mogę powiedzieć, że póki jeszcze jestem dobrym duszkiem to czuwam nad wami <3 <kto wie jak potoczy się nowa gala>

A skoro jesteście w takich strojach to jak jestem nad wami to mogę więcej dojrzeć huehue

Jeszcze raz z głębi serce dziękuję za życzenia.
0 x
I'm never on fire
Cause i'm the real fire.
Awatar użytkownika
Tsukune
Posty: 2722
Rejestracja: 24 maja 2015, o 23:14
Wiek postaci: 30
Krótki wygląd: Czarne lub szarawe włosy, brudnoczerwony kolor oczu. "Szeroki" uśmiech. Wystające dwa kiełki. Na szyi materiałowa opaska z krzyżem i trumną. Zabandażowane lewe przedramię, pod którym znajduje się tatuaż 2 głowego węża
Widoczny ekwipunek: Futerał na plecach, wachlarz w pokrowcu przyczepiony do paska, rękawica łańcuchowa na lewej ręce, dziwna rękawica na prawej ręce, pasek z biczem, laska

Re: Mocarny Dzień Mężczyzn 2017! <3

Post autor: Tsukune »

A dziękuję za życzonka i za pamięć :v
Odbieram cenne PH(ly) i mamony garśćteczke xD
0 x
Ayato

Re: Mocarny Dzień Mężczyzn 2017! <3

Post autor: Ayato »

Yay, darmowe ph. Tak serio to dziękować i która pani miałaby ochotę wybrać się na tą kolację i śniadanie do łóżka?
0 x
Ban

Re: Mocarny Dzień Mężczyzn 2017! <3

Post autor: Ban »

Buziaki :P 2
Jak się nie ma kp to też można? kappa W każdym razie dzięki i całusy dla Was :* :D
0 x
Yujiro

Re: Mocarny Dzień Mężczyzn 2017! <3

Post autor: Yujiro »

Szukałem w tekście jakiś ukrytych powiązań, nawet wyszło mi z czegoś "znikaj", ale 6 liter więc meh xD po 20 minutach spojrzałem na coś prostego... No to tego, Buziaki xD no i numerek 1 :3
Dziękuję bardzo za życzenia, zapraszam na ciotki, wczoraj robiłem, polecam i pozdrawiam xD No i odbieram nagrody :3
0 x
Meido

Re: Mocarny Dzień Mężczyzn 2017! <3

Post autor: Meido »

Heh, więc faceci też mają swoje święto? W sumie to nie wiedziałem, bo go nie obchodzę, ale dzięki :*.

No i nie wiem czy jako trap mogę odebrać nagrody kappa. Ale jeśli tak, to biorę. Kamirczak wziął, hehe.
Numeras numer 5 poproszę.

A hasło to BUZIAKI.
PS: Kazumi, świetny avek :).
0 x
Zablokowany

Wróć do „Administracyjne”

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość