Letnia Gala SW 2017 ( ͡° ͜ʖ ͡°) - wyniki

Awatar użytkownika
Kisho
Gracz nieobecny
Posty: 455
Rejestracja: 19 paź 2016, o 19:49
Wiek postaci: 20
Ranga: Wyrzutek D
Krótki wygląd: Długie brązowo-blond włosy, błękitne oczy, jasna karnacja, czarne spodnie, czerwono-czarna bluza i jasnobrązowy bezrękawnik z kominem
Widoczny ekwipunek: kabura na broń (na prawym udzie) i torba (na lewym pośladku)

Re: Letnia Gala SW 2017 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Post autor: Kisho »

  Ukryty tekst
0 x
Obrazek
Ayato

Re: Letnia Gala SW 2017 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Post autor: Ayato »

1. Tytuł Miss Lata
  • Hisui
2. Tytuł Mistera Lata
  • Ichirou
3. Tytuł Forumowego Noł Lajfa
  • Akashi
4. Tytuł Łamagi Lata
  • Za mało mnie tu by kogoś dać
5. Letni Podrywacz
  • To ktoś tu kogoś wyrywa?
6. Mocarz
  • NA PEWNO NIE NATSU... Dam Ichirou chociaż nie jest psycholem z chorymi planami, całą armią za plecami od której i tak jest silniejszy...
7. Tytuł Najlepszego Kobiecego Charakterku
  • Raz jeszcze Hisui
8. Tytuł Najlepszego Męskiego Charakterku
  • Toshio, chociaż to bardziej dziecięcego
9. Tytuł Dobrego Duszka Forum
  • Od zawsze na zawsze Hikari
10. Pisarz Lata
  • Dam Reice, ale nie za jakieś boskie posty, tylko się chwaliła ile to ich ma za letnią fabułę - po części pasuje...
11. Najlepsza sygnatura/avatar
  • Ichirou, bo jako jeden z nielicznych na sw ma znośny avatar i sygnę
12. Hardkor Maruda
  • Nie wiem od kiedy wyrażanie swojej opinii to marudzenie, ale spoko nie zagłosuje tu na nikogo, skoro tak bardzo pasuję do tej kategorii.
13. Nieogar
  • Tak jak dobry duszek jest dla Kana tak to jest dla Hakaia albo Iwaru... Któreś z nich jeszcze gra?
14. Najlepszy Game Master
Obrazek
15. Tytuł Najbardziej Specyficznej Postaci
  • Nie znam połowy obecnych postaci :/
16. Złoty Leniwiec
  • Shinji
17. Złoty Pracuś
  • Murai
18. Śmieszek
  • Meh, nikt
19. Zmartwychwstały
  • Tutaj niechętnie ale dam Natsu...
20. Najlepsza Sytuacja Fabularna
  • Nie śledzę
21. Rudy
  • Reika jest taka trochę ruda na duszy...
0 x
Yujiro

Re: Letnia Gala SW 2017 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Post autor: Yujiro »

0 x
Awatar użytkownika
Seinaru
Martwa postać
Posty: 2530
Rejestracja: 5 lip 2017, o 13:55
Wiek postaci: 29
Ranga: Samuraj
Krótki wygląd: Trupioblada cera, charakterystyczny brak głowy
Widoczny ekwipunek: Nagrobek

Re: Letnia Gala SW 2017 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Post autor: Seinaru »

Wybaczcie, jeśli wstrzymam się od zbyt dużej ilości głosów, ale po prostu za mało czasu poświęcam na czytanie postów innych graczy. Nominacje mogą być również niesprawiedliwe i krzywdzące, za co przepraszam.

1. Tytuł Miss Lata - Hisui, avek bardzo mi przypadł do gustu i jako jedyny zaciekawił mnie do przeczytania wyglądu postaci w damskich kp. Z opisu też mi się podoba :)

2. Tytuł Mistera Lata - Tutaj zaskoczenie... Hoshigaki Seiki kappa Nie no, naprawdę oddaje na niego swój głos. Pomimo że nie jest najpiękniejszy z twarzy to wyróżnia się na tle multum męskich postaci, które "mają lekko zarysowane mięśnie i nieco szersze barki przez codzienne ćwiczenia", czyli tych wszystkich ideałów, które stały się tak pospolity że aż nie są więcej ideałami. Widzieliście kiedyś na pbf brzydkiego mężczyznę albo kobietę? Ja też nie, a on jest brzydki i wszyscy go lubią, to znaczy że ma najpiękniejsze wnętrze. :)

3. Tytuł Forumowego Noł Lajfa - Akashi, średnia postów na dzień powala i zawsze towarzyszy nam rano, w okresie mojej największej aktywności, więc rzuca się w oczy

4. Tytuł Łamagi Lata - Tutaj się wstrzymam, bo nie wiem

5. Letni Podrywacz - Też nie wiem, jedyne fabularne kontakty damsko-męskie o jakich słyszałem to te Reiki z Mishimą, ale to chyba nie był tylko przygodny podryw :)

6. Mocarz - Chyba Natsu? I mean, nie poznałem jeszcze dlaczego Sabaku jest taki OP więc nie mogę z czystym sumieniem zagłosować na Ichiego jak większość (?)

7. Tytuł Najlepszego Kobiecego Charakterku - Chyba Motoko? Tylko przebłyski jej fabuły czytałem i była całkiem oddana charakterowi postaci

8. Tytuł Najlepszego Męskiego Charakterku - Shijima pod względem pisarskim i... przemyśleniowym moim zdaniem odstaje od reszty

9. Tytuł Dobrego Duszka Forum - Z tego co zauważyłem taką rolę pełni Hoshigaki Seiki :)

10. Pisarz Lata - Shijima. Tak jak było wspomniane dwie kategorie wyżej, nie spotkałem się jeszcze z takim stylem i fantazją w pisaniu. Fabuły z Shi to czysta przyjemność.

11. Najlepsza sygnatura/avatar - Trzeci głos na Seiki bo One Piece

12. Hardkor Maruda - Ichirou, bo na evencie za dużo osób, bo Naokiego nie ma, bo nie ma MG, bo coś tam bo coś tam blah blah blah XD

13. Nieogar - Nie ma chyba takiego użytkownika, który wpasowuje się w opis tej kategorii

14. Najlepszy Game Master - Trzeci głos na Shi. Zlecenie było naprawdę super i mimo że weszło na zupełnie inne tory niż było przewidziane, to było całkiem wzruszająco. Czytałem nawet że ze zwykłego D dla Akami Hayodo potrafiła zrobić coś fajnego.

15. Tytuł Najbardziej Specyficznej Postaci - Moim zdaniem Kurusu, kilka postów czytałem i było naprawdę creepy, trochę inaczej niż większość postaci, więc się wyróżnia.

16. Złoty Leniwiec - mi się każdy wyrabia i nie słyszałem, żeby ktoś inny też narzekał

17. Złoty Pracuś - Murai vel Exodia bez dwóch zdań

18. Śmieszek - dunno, nie wiem kto wybija się ponad innych

19. Zmartwychwstały - też zostawiam puste, jestem tu za krótko żeby odczuć czyjś brak albo powrót

20. Najlepsza Sytuacja Fabularna - nie wiem czy dozwolone jest głosowanie na sytuację w której samemu brało się udział, ale śmierć dwóch postaci graczy z powodu takiego, że Seinaru oddalił się od pola walki i zaczął jeść kanapkę to chyba dziwna sytuacja fabularna

21. Rudy - nie wim, pechowca chyba nie ma no bo jak na pbf jakiś pech to zaraz ustawione kappa
0 x
Jeśli czytasz ten podpis to znaczy, że jestem już martwy...
Hoshigaki Seiki

Re: Letnia Gala SW 2017 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Post autor: Hoshigaki Seiki »

1. Tytuł Miss Lata - Bardzo ciężka sprawa. Jako postacie, najładniejsze są Motoko i Tensa więc jeśli można, oddałbym głos na każdą. Jeśli nie to wybieram Motoko (bo spódniczka <3)

2. Tytuł Mistera Lata - Mishima chyba taki najbardziej lovelas na pierwszy rzut oka więc na niego głosuję

3. Tytuł Forumowego Noł Lajfa - Ayato bo dość często i o dość dziwnych godzinach go widuję.

4. Tytuł Łamagi Lata - Masaru. Nie wiem czemu, tylko on mi pasuje do tego xD

5. Letni Podrywacz - Akashi coś zarywał na czacie więc dostaje głos :P

6. Mocarz - tutaj pasuję tylko ja, no ale... niech będzie Kenshi bo jest drugi najmocniejszy :3

7. Tytuł Najlepszego Kobiecego Charakterku - Reika, bo czekam aż będzie ją można nazywać najlepszym milfikiem forum <3

8. Tytuł Najlepszego Męskiego Charakterku - Murai. Na niego nie czekam aż będzie milfikiem

9. Tytuł Dobrego Duszka Forum - Hikari bo jest zawsze bardzo miły ^^

10. Pisarz Lata - Motoko bo sporo nafarmiła i zasługuje na tytuł : )

11. Najlepsza sygnatura/avatar - Reika bo ładny avek i tyle

12. Hardkor Maruda - Micheletto, zawsze taki lekko emowaty humorek ma :3

13. Nieogar - Osamu bo robi dziwne WT i ciężko się z nim w tej kwestii dogadać xD

14. Najlepszy Game Master - Exodia, spośród moich ostatnich misji jego chyba najlepiej wspominam

15. Tytuł Najbardziej Specyficznej Postaci - Kurusu

16. Złoty Leniwiec - Ichirou bo mało go widać i słychać :<

17. Złoty Pracuś - Exodia bo sporo ogarnia drobiazgów z tego co zauważyłem.

18. Śmieszek - Tsukune bo wnerwia Reikę a ona się tak słodko złości

19. Zmartwychwstały - Jamjo? Yamjo? Jajo? Yamiyo

20. Najlepsza Sytuacja Fabularna - Sagisa - bo ją porwałe... porwał zły pan i dała się zrobić w konia przez Motoko :3

21. Rudy - Kenjiro bo... a zresztą, szkoda gadać. Patykiem go!
0 x
Kurusu

Re: Letnia Gala SW 2017 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Post autor: Kurusu »

1. Tytuł Miss Lata - Szczerze. Uwielbiam avatar Ayame. Sama postać na nim może nie jest super, jednak kreska... Ach! Sam jestem grafikiem i staram się taką ogarnąć, więc cudo.

2. Tytuł Mistera Lata - A żebym ja wiedział... Ichirou wybieram cię! Mimo wszystko pod względem kreski uwielbiam.

3. Tytuł Forumowego Noł Lajfa - Rzadko zerkam w dziwnych godzinach na forum, były jakieś nicki które bym tu przytoczył ale nie pamiętam ich.

4. Tytuł Łamagi Lata - Wstrzymam się.

5. Letni Podrywacz - Nasz kochany Yamanaka, akcja z Ayame była... Ciekawa. To chyba dobre słowo. Juuzou I choose you.

6. Mocarz - Natsume... Niewiele muszę dodać do potęgi Jego własnej oraz Rzeszy która do niego należy.

7. Tytuł Najlepszego Kobiecego Charakterku - Pobieżnie czytałem, ale najbliżej temu tytułowi jest Motoko. Widać konsekwentność, ładny styl... Ogólnie jestem bez żadnych problemów z sumieniem zagłosować.

8. Tytuł Najlepszego Męskiego Charakterku - I don't have any idea.

9. Tytuł Dobrego Duszka Forum - Patrz wyżej.

10. Pisarz Lata - Shijima... Mickiewicz tego forum. Pomyśleć, że próbowałem rywalizować ale to była głupia decyzja.

11. Najlepsza sygnatura/avatar - A tutaj nie stwierdzę już. Nie mam ochoty na dogłębną analizę.

12. Hardkor Maruda - Reika. Po akcjach na SB nikogo innego nie mogę napisać, bo to byłoby bluźnierstwo.

13. Nieogar - Nie mi oceniać.

14. Najlepszy Game Master - Takeshi rzecz jasna. Świetny kontakt, świetne misje i ładne tempo. Nic dodać, nic ująć.

15. Tytuł Najbardziej Specyficznej Postaci - Hmm... Chyba Murai. Postać kierująca się logiką, to ją rozróżnia na tle "będę chronił rodziny" czy czegoś w ten deseń.

16. Złoty Leniwiec - Nie mi oceniać.

17. Złoty Pracuś - Jak wyżej.

18. Śmieszek - Jak wyżej.

19. Zmartwychwstały - Jak wyżej.

20. Najlepsza Sytuacja Fabularna - Misja Samobójców, głos oczywisty.

21. Rudy - Nie mi oceniać.
0 x
Awatar użytkownika
Kenshi
Postać porzucona
Posty: 426
Rejestracja: 3 sty 2017, o 12:21
Wiek postaci: 25
Ranga: Sentoki
Krótki wygląd: Wysoki, szczupły brunet o jasnych, żółtych tęczówkach. Cechą charakterystyczną jest głęboka blizna przecinająca twarz. Mężczyzna nosi lekki, przewiewy strój w którego skład wchodzą spodnie, tunika, okrycie głowy i szyi - wszystko w odcieniach bieli.
Widoczny ekwipunek: Płaszcz, tunika, okrycie głowy i szyji, rękawiczki, blaszane plakietki na nadgarstkach oraz pochwa z kataną przypasana u boku.
Multikonta: Azuma
Lokalizacja: Atsui

Re: Letnia Gala SW 2017 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Post autor: Kenshi »

0 x
Wiem, że niektórzy mają ser­ca jak dzwon

Silne, głośne, pra­wie niez­niszczal­ne

Lecz zim­ne jak żela­zo, z które­go je odlano
Obrazek
Rakan

Re: Letnia Gala SW 2017 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Post autor: Rakan »

Tak ogólnie to trochę gunwo się znam, więc sporo będzie pustych, no ale coś wrzucę heh
1. Tytuł Miss Lata Hisui wydaje się spoko wyborem

2. Tytuł Mistera Lata Seiki bo czemu nie

3. Tytuł Forumowego Noł Lajfa A ja wiem? Akashi? Tak mnie się wydaje :v

4. Tytuł Łamagi Lata - Masaru xD

5. Letni Podrywacz - fujka

6. Mocarz - Podobno Natsu coś tam potrafi, niech mu będzie kappa

7. Tytuł Najlepszego Kobiecego Charakterku - Dunno

8. Tytuł Najlepszego Męskiego Charakterku - Atakującego helikoptera charakteru to bym wiedział :/

9. Tytuł Dobrego Duszka Forum - A dam Musowi

10. Pisarz Lata - Ale lato już dawno jest napisane :v

11. Najlepsza sygnatura/avatar - Seiki <delfineł>

12. Hardkor Maruda - Ichirou coś tam czasem przymarudzi :v

13. Nieogar - Masaru xD

14. Najlepszy Game Master - Mój jedyny to Tensa, więc punkt dla niego xd

15. Tytuł Najbardziej Specyficznej Postaci - Nie spotkałem nic oporowo specyficznego :v

16. Złoty Leniwiec - Ava xD

17. Złoty Pracuś - Dał bym Musowi... ale niech będzie że Micheletto, niech też ma coś od życia

18. Śmieszek - Niestety spotkałem się tylko z nieśmiesznością <notlikethis>

19. Zmartwychwstały - Ava? xD

20. Najlepsza Sytuacja Fabularna -Masaru, bo umarł kappa

21. Rudy - Yasuo kappa
0 x
Awatar użytkownika
Mishima
Gracz nieobecny
Posty: 440
Rejestracja: 14 cze 2017, o 14:07
Wiek postaci: 31

Re: Letnia Gala SW 2017 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Post autor: Mishima »

  Ukryty tekst
0 x
Obrazek
Wygląd ~Ubiór
Kontakt jedynie na PW
Juuzou Yamanaka

Re: Letnia Gala SW 2017 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Post autor: Juuzou Yamanaka »

1. Tytuł Miss Lata - Reika :x

2. Tytuł Mistera Lata - Hikari

3. Tytuł Forumowego Noł Lajfa - Akashi

4. Tytuł Łamagi Lata - Masaru

5. Letni Podrywacz - Kenjiro

6. Mocarz - Natsume

7. Tytuł Najlepszego Kobiecego Charakterku - Tensa. Robi to co kobiety potrafia najlepiej :x

8. Tytuł Najlepszego Męskiego Charakterku - MIshima

9. Tytuł Dobrego Duszka Forum - Exodia

10. Pisarz Lata - Nie czytam fabułek więc ciezko mi o wiarygodny głos :c

11. Najlepsza sygnatura/avatar - Toshio, łądny estetyczny avek, który podoba się od pierwszej chwili.

12. Hardkor Maruda - Ichi, narzeka jak mu się nei chce a potem narzeka jak mu ktoś coś wypomni a potem narzeka na swoje zycie

13. Nieogar - Yamio

14. Najlepszy Game Master - Nie mam typu

15. Tytuł Najbardziej Specyficznej Postaci - Tensa

16. Złoty Leniwiec - Avarice xD Jak można czegoś nie zrobić to to własnie nie będzie zrobione xD

17. Złoty Pracuś - Exodia

18. Śmieszek - nie ma tutaj śmeiszków :c

19. Zmartwychwstały - hmmm, chyba nikt :<

20. Najlepsza Sytuacja Fabularna - Ayame i jej gwałt widmo

21. Rudy - Masaru, wszedzie zawsze będzie przegranym, nawet jak nie walczy :X
0 x
Ayako

Re: Letnia Gala SW 2017 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Post autor: Ayako »

1. Tytuł Miss Lata - Hmm... jakby się zastanowić to w sumie Hisui.

2. Tytuł Mistera Lata - Jeśli mam być szczera to zawsze do mnie przemawiał Ichirou.

3. Tytuł Forumowego Noł Lajfa - Na forum byłam dość długi czas nieobecna, choć i tak wydaję mi się, że będzie to Akashi.

4. Tytuł Łamagi Lata - Uchiha Matsu (i tu wyjaśniać chyba nie muszę).

5. Letni Podrywacz - Definitywnie Osamu! Podglądanie dziewczyn z krzaków i mówienie do randomowych kobiet "piękna dziewczyno".

6. Mocarz - Ten kto jednym kiwnięciem palca spłoszył całą armię - Natsume.

7. Tytuł Najlepszego Kobiecego Charakterku - Motoko, taka mroczna i wgl.

8. Tytuł Najlepszego Męskiego Charakterku - Emm.. Niech już będzie Tsukune.

9. Tytuł Dobrego Duszka Forum - Hikari, bo jest nim prawie od zawsze.

10. Pisarz Lata - Nie wiem, nie znam.

11. Najlepsza sygnatura/avatar - Jak dla mnie cały czas Shinji.

12. Hardkor Maruda - Ayato, i tyle.

13. Nieogar - W sumie nie mogę zagłosować na siebie, więc... NIKT.

14. Najlepszy Game Master - Tu też nic.

15. Tytuł Najbardziej Specyficznej Postaci - Ayato. Nie dość, że specyficzny charakter to jeszcze patyk w klanie grubasów.

16. Złoty Leniwiec - Ava??

17. Złoty Pracuś - Tutaj mój głos leci do Muraia.

18. Śmieszek - Wszyscy śmieszkują, ale najbardziej Natsume.

19. Zmartwychwstały - No i 3 raz Natsume.

20. Najlepsza Sytuacja Fabularna - Tsukune i Hisui, ja to bym się bała.

21. Rudy - Akashi. Kiedyś myślałam, że śmierć na D jest niemożliwa lecz on zmienił mój światopogląd kappa
0 x
Yamiyo

Re: Letnia Gala SW 2017 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Post autor: Yamiyo »

1. Tytuł Miss Lata - Jest taka jedna osóbka. Nazywa się Motoko. Nie dość, że miała na avatarze (co Tensa słusznie zauważył) moją ukochaną Akame z "Akame Ga Kill", to jeszcze jest mega sympatyczną i inteligentną osobą. A w realu? Wrzuciła swoje zdjęcie i mogę powiedzieć, że też nie jest jakaś mega brzydka (zwłaszcza od strony pleców, hehe). Daję jej 6/10, bo gdybym dał więcej wyszłoby, że próbuję do niej zarywać :v Poza tym, na jednym z obecnych avatarów ma art, który chciałem dać jednej swojej lalce <delfineł>.

2. Tytuł Mistera Lata - Oczywiście Masaru. Głównie poprzez powiązania fabularne z moją postacią. Nie zważał na to, że Yamiyo jest trapem i ochoczo używał swojego miecza. Należy mu się za to :D. Chociaż jego avek to takie bardziej 2/10.

3. Tytuł Forumowego Noł Lajfa - A dam swój głos (razem ze swoim sercem :v) tej jednej osobie. Reika specjalnie dla Ciebie <3. Za to, że jesteś. Wiem, że to brzmi dwuznacznie, więc rozwieję wątpliwości. Chciałem powiedzieć "Za to, że jesteś bardzo często zalogowana".

4. Tytuł Łamagi Lata - Masaru. Wywalił się w walce z Rakanem, chociaż planowaliśmy wspólne fabuły. Skończyło się tak, że zrobił kolejnego "Masaru", ale tym razem totalnego psychola. Moja postać prawie umarła i pewnie przez niego umrze, ale no ... należy się Mistrzowi.

5. Letni Podrywacz - Masaru, huehuehue. Wiadomo dlaczego :D. Chociaż ciągle uważam, że to ja go poderwałem, a nie na odwrót XD.

6. Mocarz - Murai. Zagłosowałbym na Masaru, bo moja postać uważa go za bardzo silnego, ale trzy razy to maksymalny wynik. A akcje Muraia zawsze mi się mega podobały. Uważam, że jest bardzo silny.

7. Tytuł Najlepszego Kobiecego Charakterku - Od razu się przyznam. Niezbyt zagłębiam się w fabuły innych graczy, więc trochę ciężko mi będzie wybrać. Ale posty Reiki (podobnie jak Niku, ale ona gdzieś zniknęła) zawsze robiły na mnie mega wrażenie, więc do niej idzie mój głos. Szkoda, że nie będzie mi dane z nią pofabulić :(. No i generalnie odgrywanie swojego ojca na fabule. Mega, cudowne, subarashi, sugoi. Mówiąc o Reice, zamieniam się w Shi :>.

8. Tytuł Najlepszego Męskiego Charakterku - Ponownie Murai. Dlaczego? Ano dlatego, że odgrywa postać całkowicie (chyba) pozbawioną emocji. No i odgrywa ją mega dobrze.

9. Tytuł Dobrego Duszka Forum - Motoko. Nie wyobrażam sobie forum bez niej. Łap :3.

10. Pisarz Lata - Nie czytałem, ale wiele osób zachwala jedną osóbkę. Shijima. Tutaj Ty królujesz :).

11. Najlepsza sygnatura/avatar - Motoko. Za Akame i tą zbroję, co miała być moją lalką, ale nie zgodzili się na łuk :v.

12. Hardkor Maruda - Naoki za to, że marudzi w moich WT i Kuźni i nigdy nie chce dać od razu akcepta kappa

13. Nieogar - Uchiha Matsu. Za te umarlaki na misji rangi C.

14. Najlepszy Game Master -
x2

15. Tytuł Najbardziej Specyficznej Postaci - Hoshigaki Seiki. Nikt oprócz Rybci nie przychodzi mi na myśl. Nie dość, że Rybcia pełną gębą, to jeszcze teraz chce schodzić na Ciemną Stronę Mocy. Szacun.

16. Złoty Leniwiec - Mój dobry kumplu Avarice'ie, ten głos jest dla Ciebie. Leń się dalej i napisz mi kiedyś na GG, bom się za Tobą stęsknił.

17. Złoty Pracuś - Murai, a właściwie Exodia. No kurcze. Venus gdzieś zniknęła (nie wnikam gdzie) i zostawiła Musa samego ze wszystkimi sprawami fabularnymi. Akceptacja KP. Sprawdzanie misji. Prowadzenia tysiąca fabuł na dołączenie do eventu. Przeglądanie fabuł graczy + dawanie im PH. No i jeszcze rozpatrywanie "Próśb do Administracji", wypowiadanie się w WT i Kuźni (a własnie ... zaakceptuj mi kukiełkę, plis :() i pewnie wiele innych rzeczy, takich jak reworki czy ogarnianie eventu. Szacun!

18. Śmieszek - Nie wiem, ale zagłosuję na Akashi'ego. Czasem na GG stara się być śmieszny (nie wiem jak na CB, bo nie mam dostępu XD). Chociaż nie zawsze mu wychodzi.

19. Zmartwychwstały - Cóż. Niezbyt wiem kto ostatnio powrócił, ale ... oddam ten głos na dość nietypową osobę. Defrevin. W końcu zmartwychwstał. Nie dość, że ma nową postać, bo stara umarła (jakaś forma zmartwychwstania jest, prawda? XD), to jeszcze zmartwychwstał jako Head Admin (z całym szacunkiem dla poprzedniej ekipy :)).

20. Najlepsza Sytuacja Fabularna - Juuzou x Ayame. Genialne to było. Misji samobójców nie czytałem, bo nie chciałem się dołować śmiercią graczy. Juuzou jednak samodzielnie chciałem ukatrupić :D. Ot, taki paradoks.

21. Rudy - Tutaj dałbym siebie XD. Ale chyba stawię na Juuzou. Chciał poderwać dziewczynę i skończył w szambie. Chciał dostać awans i został wyśmiany i wyproszony przez liderkę :v.
Mam nadzieję, że czegoś nie pochrzaniłem :). Dzięki, że czekaliście :).
0 x
Awatar użytkownika
Rokuramen Sennin
Support
Posty: 1033
Rejestracja: 12 lut 2015, o 13:07
Multikonta: Akihiko Maji i Jugo Misaki

Re: Letnia Gala SW 2017 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Post autor: Rokuramen Sennin »

Witam wszystkich na ogłoszeniu wyników z Letniej Gali!
Tak jak poprzednio, wyniki są na zasadach podium. Pierwsze, drugie oraz trzecie miejsce w każdej kategorii w zależności od ilości głosów oczywiście. Jeżeli któreś miejsce zajmuje więcej osób, to wtedy nikt nie zajmuje kolejnego. Maksymalna ilość osób na poszczególnych miejscach przedstawia się następująco:
1. Maksymalnie 3 osoby.
2. Maksymalnie 3 osoby.
3. Maksymalnie 2 osoby.
Nagrody dostać mogą maksymalnie 5 osób (np. 1x 1, 2x 2, 2x 3). Dodatkowo, jeśli jest za dużo osób na jedno miejsce, by móc przydzielić im miejsca do slotów powyżej, to niestety nie możemy przydzielić tej pozycji. Mamy także niespodziankę dla każdego głosującego, ale o tym zaraz. Wpierw zasada numer jeden:

Jakiekolwiek nagrody odebrać można tylko jeżeli się głosowało w gali. Jedynie tytuł za pierwsze miejsce jest przyznawany, ale wszystkie PH i Ryo tylko o ile oddało się swoje głosy.
Dodatkowo nagrody za miejsca nie sumują się. Dostajemy tylko za najwyższe zajęte przez nas miejsce + do tego za oddanie głosów. Czyli jak ktoś zajął pierwsze miejsce i drugie gdzie indziej, otrzymuje tylko za pierwsze i do tego dodaje nagrodę za głosowanie.
Jeżeli ktoś wygrał dwa tytuły proszę przy odbieraniu nagrody podać, który woli aby widniał pod jego nickiem. Zostaną one rozdane... kiedyś. >:V
PS Głosy na przeciwną płeć nie były liczone. Sory bambini. :/


Tak mniej więcej wyglądały rozprowadzone głosy. Różnice nicków raczej będą łatwe do rozróżnienia, gdyby takowe nastąpiły xD

A na koniec zamieszczam wam najlepsze komentarze z każdej kategorii! Wybór jest subiektywny, więc się nie dziwcie <delfineł>
Wszystkim laureatom serdecznie gratuluję... i do zobaczenia na następnej gali, już za pół roku! :D
0 x
Support i twórca najlepszego ramen w świecie shinobi
Tensa

Re: Letnia Gala SW 2017 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Post autor: Tensa »

Ay, ay capitan wasz nieogar nadchodzi o/
0 x
Awatar użytkownika
Tsukune
Posty: 2725
Rejestracja: 24 maja 2015, o 23:14
Wiek postaci: 30
Krótki wygląd: Czarne lub szarawe włosy, brudnoczerwony kolor oczu. "Szeroki" uśmiech. Wystające dwa kiełki. Na szyi materiałowa opaska z krzyżem i trumną. Zabandażowane lewe przedramię, pod którym znajduje się tatuaż 2 głowego węża
Widoczny ekwipunek: Futerał na plecach, wachlarz w pokrowcu przyczepiony do paska, rękawica łańcuchowa na lewej ręce, dziwna rękawica na prawej ręce, pasek z biczem, laska

Re: Letnia Gala SW 2017 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Post autor: Tsukune »

Łotpieram swoje 10PH i 100Ryo i 20PH i 250 Ryo czyli łącznie 30 PH i 350 Ryjów...Dziękuję każdemu za kłos. Szkoda że nie dostałem jakiegoś pierwyszego miejsca ale liczy się pamięć...chyba o/

Dziwię się że ktoś zagłosował na mnie jako MG Oo
0 x
Zablokowany

Wróć do „Administracyjne”

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość